Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Носові прищепки і телеведучий Роман Скрипін
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2005 у 20:19


Dmy, як завжди, у своєму репертуарі. От що ти зараз зробив? Швидко вихопив, модно крутонувся на шпорах, підмигнув леді, і не прицілюючись, вистрілив мимо. А в результаті просто здійняв багато куряви, та налякав корів, що мирно паслись біля салуну.

"Мета" тобі, звичайно ж, абсолютно незрозуміла.

Метою не є створення ще однієї теми на форумі. Метою не є "посварити наших". Метою не є також побудова позитивно-смайликової України-2005, де відтепер будь-якій купці денді з мотиками достатньо гуртом проспівати помаранчеву пісеньку "гринджолів" - і відразу в повітрі матеріалізується Дух Наметового Містечка, який повернеться і знову принесе таку приємну ілюзію спасіння. А хто пісеньку не підтримає - той значить мабуть з "їхніх", з українофобів. Так-так, бо лише затяті манкурти й українофоби не розуміють всю світлу мудрість та життєву правдивість третьорозрядної рахітичної рок-групи ххх чи модно-секондхендового культового квн-щика від постмодернізму ууу.

А як ти думаєш, в чому мета? Та по барабану, в чому мета. Суть сучасного демократичного суспільства і є в тому, що всяке прагнення до мети глушиться й асимільовується. А взамін пропонується примарна гарантія захисту від того, що твої свободи й можливості ніхто не ущемить; що тебе ніхто раптом не посадить в тюрму нізащо, або не пограбує і не згвалтує безкарно. А оскільки нічого кращого, аніж така демократія, в цьому столітті мабуть і не придумають, то я обома руками за неї. Ющенко - так! Людям має дихатись вільніше.

І поскільки будь-яке прагнення, інтенція, порив не дійдуть до цілі повністю, і не зрушать гори... то насправді все рівно - чи перейде журналіст Скрипін наступного тижня з "неетичних зауважень" на корчення непристойних гримас і мін; або на роздавання щиглів Шуфричам та Азаровим посередині їх реплік; або просто посилатиме їх на ... на прощання, після завершення інтерв'ю. Це все одно суттєво не змінить українського клімату - хіба що, у дуже винятковому випадку, може стати для когось "останньою краплею".

Отож, якщо Скрипін все-таки продовжуватиме ляскати своїх гостей-янукоїдів по лисинах та наставляти їм рога "лось", то нам набагато веселіше буде за цим спостерігати, якщо у нього буде прищепка на носі! Все одно це - марні метання.

Цитата:
А ми тут одне одного зараз з'їмо.

Та ніхто нікого тут не їв, і не буде. Чи, може, це погроза? %)

Цитата:
Так їм і треба!! Не подобається Скрипін - дивись кисельових із джангіровими! Наше - все-їдно краще за ваше!

...Скажу тобі по секрету! Дорогий Dmy!! Насправді і пан Юрій Карашівський, і пан Дмитро Каптівітас, і я, і пан Олексій - всі ТАЄМНО ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЯНУКОВИЧА!!! Як тобі таке? Комфортніше стало? А підмовляв нас до підтримки ПроФФесора ніхто інший, як потойбічно-підземний Безтілесний Хробак Ктулху, він же Нерон, Hister, Вічний Антихрист!!! 666! 666!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-1-2005 у 20:32


...то не її зробили в тій передачі (волочкову), а вона їх :-)))
цьотки так розстроїлися, що у самому кінці сказали, що
гельман і ... ну той, хто януковича піарив, забула прізвище...
в общем, вони діти в порівнянні з волочковою :-))) вумен павер :-)
як не згадати при цьому про юлю... :-)
а до речі, чому на 5-му каналі нема таких же в*їдливих
кобіт-ведучих? давно пора б завести :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 13-1-2005 у 02:55


Ось аудіозапис ефіру Бродський-Версень http://213.130.24.7/audio/brod0111.mp3 (500Кб)
Спробуйте мене переконати в тому, що ведучий має право так себе поводити. Насамперед навіть не по відношенню до свого ГОСТЯ, а по відношенню до свого ГЛЯДАЧА. Хотів би я побачити, щоб він так говорив із кимось (навіть із найостаннішим покидьком) зі свити Порошенка.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 13-1-2005 у 10:20


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
а до речі, чому на 5-му каналі нема таких же в*їдливих
кобіт-ведучих? давно пора б завести :-)))


та була одна, в'їдлива. Ганькою кликалась. та не втримали в обіймах, перейшла на більш оплачувану посаду прес-секретаря прємьєр-міністра. тепер от знову до журналістики повернулась. :( до в'їдливої (наголос на "и";)

2 Круціфукс
справа таємної ложі масонів-Януковичів живе!!! :baddevil:




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-1-2005 у 20:07


Як прийнято, в преамбулі – подяки.
Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Dmy, як завжди, у своєму репертуарі

Щиро вдячний! Навіть і не здогадувався, що ти мене читаєш аж настільки регулярно, щоб узагальнювати! :o Приємно!

Але… Складається враження, що декому іноді краще дивитися телевізор! Ретельно перечитавши зчинену власним “пострілом мимо” “куряву” (а її таки, справді, багато!) (чи то все-таки не курява, а налякані корови?), на свою адресу я зміг віднести хіба перший абзац і останнє речення (та й то, скорше, “вар’яції на тему” ), на адресу Р. Скрипіна – третє (і четверте?) речення з кінця. Все інше – вільне менторство з приводу “що воно таке, насправді, демократія, а такоже мета”

Може, хто скаже, що це не менторство?:
Цитата:
От що ти зараз зробив?
(далі – пояснення мені, дурному, що ж я таке зробив)”
Цитата:
"Мета" тобі, звичайно ж, абсолютно незрозуміла

Ну і так далі в тому ж дусі & бій із тінню: приписування іншим власних думок зі звитяжним спростуванням (?) цих “хибних” думок.

Єдине, що окремих речей я так і не второпав (мабуть, із причини власної недолугості та браку правильної освіти)
Може, хто пояснить?

1.
Цитата:
лише затяті манкурти й українофоби не розуміють всю світлу мудрість та життєву правдивість третьорозрядної рахітичної рок-групи ххх чи модно-секондхендового культового квн-щика від постмодернізму ууу

Про “третьорозрядну рахітичну рок-групу ххх” таки здогадався (тим паче, сам раніше натякав) – це група “Дохлий номер”! ((с) В. Неборак, Введення в Бубабу). А от хто такий “модно-секондхендовий культовий квн-щик від постмодернізму ууу”??? – їй-бо!

2.
Цитата:
Насправді і пан Юрій Карашівський, і пан Дмитро Каптівітас, і я, і пан Олексій - всі ТАЄМНО ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЯНУКОВИЧА!!!

Ну, про “ТАЄМНЕ ГОЛОСУВАННЯ” – то не новина для мене. За Конституцією і Законом “Про вибори Президента України” (з усіма доповненнями і поправками) голосування у нас є таємним для всіх без винятку.
Зокрема, внаслідок цього ніхто не має можливості вирахувати волевиявлення окремо взятого електоральника. Чи Круціфукс свічку тримав над урнами? У Києві та Запоріжжі, водночас “таємно голосуючи” ві Львові? Звідки інфа-то?! Від масонських “шісток” (як там? “666/ 666”)? :rolleyes:

3. А, власне, з чого сир-бор?! Як не копирсався – справжньої причини не знайшов. Хоча…
Цитата:
От що ти зараз зробив? Швидко вихопив, модно крутонувся на шпорах, підмигнув леді, і не прицілюючись, вистріливздійняв багатоналякав

А раптом це заздрість?

Не можу нічим допомогти, хіба всім бажаючим дозволяється сприймати підморгування леді як нервовий тик. Диви, когось і попустить! ;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2005 у 11:16


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Все інше – вільне менторство з приводу “що воно таке, насправді, демократія, а такоже мета”

Все інше - пояснення тобі, влучно охарактеризованому самим собою в зацитованому пості, - пояснення, що саме спричинило появу цієї теми. І моєї причини критики Скрипіна, зі всім бекграундом. У тебе причин захищати його, вочевидь, немає. Окрім тої причини, що "наші завжди праві".

Тільки от чи потрібен "нашим" такий понт-під-зонтовий захисник, як ти? Бо насправді у цій темі вже були висловлені набагато достойніші аргументи "за Скрипіна", в тому числі професійними журналістами. Все, що у твоєму пості було подібним на аргумент, вже тут було сказано до тебе набагато краще.

Твій пост - це спроба видати пусте місце за аргумент, надуваючи його несвіжим повітрям, наділяючи недо-куртуазною динамікою, та розділяючи на пункти - для створення ілюзії солідності, мабуть. В сумі це все дуже схоже на лицаря, який вискакав на турнір вже після його закриття... у шоломі, одягнутому задом наперед, на табуретці замість коня і з дірявою кавоваркою в руці замість списа.
Цитата:
Ну і так далі в тому ж дусі & бій із тінню:

Бій з тінню - це було приписування тобою всім, хто критикував Скрипіна, приналежність до "їхніх", до "кисельових". Цей твій крок, взагалі, був цілком достойний бота A.L.I.C.E.
Цитата:
А от хто такий “модно-секондхендовий культовий квн-щик від постмодернізму ууу”??? – їй-бо!

Ким би він не був, у нього роздувати видимість змісту з пустого місця виходить у сто разів краще, аніж у тебе. ;)
Цитата:
Звідки інфа-то?! Від масонських “шісток” (як там? “666/ 666”)? :rolleyes:

Певно що так! Хе-хе.
Цитата:
3. А, власне, з чого сир-бор?! Як не копирсався – справжньої причини не знайшов.

А вона є. :) Шукай у підземеллях Провансу! Тільки ліхтарика не забудь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 14-1-2005 у 12:12


Панове, відкрийте очі, 5-тий канал вже не просто нагадує 1+1 до недавнього часу, а переплюнув його на три голови тільки в іншу сторону. Скріпин і Піховшик відрізняються зараз хіба тим, що Скрипін не має свого Епіцентру і встрягає у суперечки дещо дрібязковіші ніж свого часу Півховшик. Новини на 5-туму вже давно не чесні, а вигідні новій владі. Найгірше в цьому те, що це справді наша влада, котру ми підтримуємо. А 5-тий зараз швидше працює проти неї ніж на неї. Єдині хто витягує зараз канал це Шевченко і Чайка, кожен у своїй манері.
Хоча, якщо ми це все розуміємо, то таки демократія перемогла.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-1-2005 у 12:30


Круціфуксе, Dmy - Спокійніше хлопаки! Не додумуйте один за одного і не ображайте! Давайте ближче до суті ;)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 14-1-2005 у 14:40


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Ось аудіозапис ефіру Бродський-Версень http://213.130.24.7/audio/brod0111.mp3 (500Кб)
Спробуйте мене переконати в тому, що ведучий має право так себе поводити. Насамперед навіть не по відношенню до свого ГОСТЯ, а по відношенню до свого ГЛЯДАЧА. Хотів би я побачити, щоб він так говорив із кимось (навіть із найостаннішим покидьком) зі свити Порошенка.

А що власне сталося? Прийшов якийсь гість з мечем, а поїхав додому на щиті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-1-2005 у 15:50


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Круціфуксе, Dmy - Спокійніше хлопаки! Не додумуйте один за одного і не ображайте! Давайте ближче до суті ;)

Та я, власне, його не чіпав. Хіба "лапкою полоскотав", навіть пазури підібрав. Там де висловлював свою думку - намагався її пояснювати (наскільки вдало - це кожний сам собі вирішує). У відповідь же що першого, що другого разу - суцільні лайки й образи без жодних аргументів. Таке враження, що людину елементарно ковбасить (знову-таки, не нав'язуюсь із власною гіпотезою)

Пан Роман, як модератор, може не перейматись: реагувати на подібні потоки свідомості я не збираюсь - конструктиву жодного (єдине інформаційне питаннячко про "КВН-щика", і то без відповіді, виявляється "хто б не був", а чому так - не зрозуміло - сам же згадав)

Щодо Скрипіна, то приводів як захищати його, так і нападати не маю із заявленої вже причини - я тих передач не бачив. Поділився єдиною відомою мені інформацію, поставив пару запитань (мені, напр., справді цікаво: "Що сказав ... Шуфрич [не покійник]?" ). Тай по тому.
Єдине, що після обсервацій треду (якщо винести за дужки мітинг) виникло ще одне запитання: "Як почитати, виходить, що 5-й є найреакційнішим каналом укртелепростору. ТРКУ і зі іншого боку паркану не валялась!" Я правильно ідею зрозумів?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2005 у 17:29


Зауваження модератора приймаю, і приношу вибачення перед Dmy за натяк на "влучно охарактеризованого". Тут я дійсно перейшов межу. І щодо квн-щика - відповідати не буду, бо продовження обговорення цього питання буде офтопіком. Тому нехай це теж залишиться на моїй совісті.

Зауважу, що перехід на особистості розпочав власне Dmy, дозволивши собі внизу третьої сторінки розгорнуто спекулювати щодо моїх психологічних мотивів започатування такої теми. У наступному повідомленні я, окрім маленької характеристики стилю дописування Dmy, дав своє пояснення власних мотивів, які мають здебільшого характер аж ніяк не психологічний. Нехай читачі форуму для себе визначають, наскільки це суб'єктивне пояснення було "конструктивним" та адекватним.

Тепер по суті.
Цитата:
"Як почитати, виходить, що 5-й є найреакційнішим каналом укртелепростору. ТРКУ і зі іншого боку паркану не валялась!"

Таких висловлювань слід уникати, бо вони знову підштовхують до осоружної теми "меншого зла". Мовляв, інтенсивне обливання помиями з бочки і з іншого боку паркану не валялось відносно до ненав'язливого попльовування в обличчя - тому обираємо попльовування, а хто не обере, той значить фанат помиїв. Мені здається, що журналіст повинен мати двосторонній імунітет: не дозволяти собі попльовувати і лити помиї; і бути самому невразливим до плювків у обличчя. А для цього йому не слід (явно) демонструвати обличчя, а демонструвати замість того безлику стіну. Або видимість такої стіни. Стіна тут означає "відсутність позірної суб'єктивності". Знову приводжу в приклад Андрія Шевченка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 14-1-2005 у 17:47


Цитата:
Першим відправив користувач Реплікант10322195
А що власне сталося? Прийшов якийсь гість з мечем, а поїхав додому на щиті.


Та не було там ні мечів, ні щитів. Думаю, є кілька робочих версій інциденту:
1. Вересень вирішив запросити Бродського до ефіру спеціально щоб "опустити" його через особистністну неприязнь і святу віру, що ефір з 21.00 до 21.30 - його приватна авторська власність;
2. Бродський був запрошений через наполягання когось із керівництва, що викликало роздратування Вересня і спровокувало конфлікт (Не дарма після цього з'явилась заява керівництва каналу, що надалі жоден із політиків не матиме преференцій - мабуть зерно істину тут котилося).
3. Ведучий був обкурений (загальне спостереження моїх знайомих, яким часто доводилось натрапляти на ефіри саме М. Вересня і вони вважають його поведінку НЕпрофесійною і НЕадекватною).

Окреме питання в мене викликає нюанс щодо авторства програми "Час" (підсумкова програма на основі випусків "Час новин" ) на "5-му" каналі. Кожен із ведучих (Скрипін, Шевченко, тепер вже й Вересень) заявляють своє авторське право на неї (чи на сам ефірний час?.. що ще більш абсурдно), хоча як на мене, вона такою не є: оскільки програма базується на новинах, авторство в ній колективне і з аналогічним успіхом кожен журналіст, який готує сюжет на вечірній випуск, може заявляти авторське право на неї?

До речі, obozrevatel.com.ua подав "реакцію керівництва 5-го каналу", де пан В. Лясовський одночасно намагається і засудити вчинок Вересня, і виправдати його. Водночас, пояснення тому, що сталося, не дає ні він, ні Вересень. Все ж, читаючи "реакцію", я сподівався знайти там вибачення або перед Бродським, або перед глядачами. Його не було. Натомість Лясовський говорить про якусь "виправданість появи Бродського в тому ефірі". Цікавий пост-фактум. Або дійсно на "5-му" почався безлад і ніхто не взмозі контролювати продукт (мова не про цензуру, а про продуманість ефіру, концептуальність його і, знову ж таки - професійність), або це була спланована провокація.

Найгірше, що відвідувачі вже починають сваритися довкола цієї теми, а це означає, що відповідей не отримано, тема вичерпала себе а тому її можна закривати. До нових ляпсусів. :rolleyes:




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-1-2005 у 22:47


Мушу визнати зміни на 5-му каналі... І дійсно не в найкращу сторону. Напевне на це є певні причини - починаючи від об'єктивних і закінчуючи суб'єктивними.
Можливо має місце ефект ейфорії від "помаранчевої революції". Якщо так, то хочу сподіватись, що він швидко минеться :) і відновляться "об'єктивні новини".
Можливо "зіркова хвороба" - повідомлялося про різке зростання глядачів 5-го. Це, звичайно, добре, але знову ж таки хочеться "об'єктивності і неупередженості" :)
Ще й Вересень підлив масла у вогонь ;)
Напевне, для 5-го це випробовування популярністю і бажанням стати "1-им національним".
Сподіваюсь він пройде це випробування і залишится лише "5-им" за назвою, але першим за якістю "каналом чесних новин".
Ох, як би хотілося!




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 15-1-2005 у 13:07


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Цікавий пост-фактум. Або дійсно на "5-му" почався безлад і ніхто не взмозі контролювати продукт (мова не про цензуру, а про продуманість ефіру, концептуальність його і, знову ж таки - професійність), або це була спланована провокація.


Ефір Вересень-Кушнарьов пройшов як на диво спокійно. Останнім часом все більше почали запрошувати на ефір представників "протилежного табору". Це намагання згладити пропомаранчеву політику каналу як раз зводить на ніщо ставлення ведучих до гостей.

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Ще й Вересень підлив масла у вогонь ;)


Після цих всіх подій 5 канал все більше набуває статусу національного. Вже 3 нових представництва у регіонах відкрилися. Тим більше до них почали надходити великі рекламні замовлення. Хоча тут теж не все спокійно. Одна з крупних компаній після розміщення своєї реклами спростовувала тведження, що це відбулося з політичних прихильностей цієї компанії.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-2-2005 у 20:21


Ну от, наш Роман повернувся.
Вчора спостерігала, як він "с прістрастієм" допитував Валентину Семенюк. Якось воно було... не на висоті. Ну причепився до кобіти: скажи прізвище, скажи прізвище ("дай копєйку, дай копєйку" )... :-) Та ж всім було зрозуміло, що вона не може цього зробити!
(А загалом получилася ще одна ложку дьогтю в бочку соцпартії).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-2-2005 у 22:42


Цими от такими допитами не тільки Скрипін зловживає, а й Шевченко. Тільки співрозмовник починає щось розказувати, як різко перебиває своїми "наприклад хто", "прізвище" і т.д.. Особливо коли декілька разів в такій ситуації, коли всім зрозуміло, що нічого добитися не вдастся :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 5-2-2005 у 11:05


Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Тільки співрозмовник починає щось розказувати, як різко перебиває своїми "наприклад хто", "прізвище" і т.д..


Ще одне їхнє "ноу-хау" - перебити словами "ваша думка зрозуміла", не дослухавши цю думку до кінця. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 6-2-2005 у 00:25


Аліса, мієлафон у мєня © Коля Герасімов :)

А ще дуже недобре те, що вони називають "великий інформаційний вечір". Випуски новин з 20 до 22 год з 20-хвилинними перервами на рекламу і довжелезно затягнутий прогноз погоди, який суцільно складається з реклами норкових шуб, ліків і Камазів.

А так хочеться подивитися повноцінну інформаційну програму і послухати що розумні люди кажуть...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 24-2-2005 у 20:12


Ну, Роман робить успіхи: холоднокровно вислухати базікання Вітренчихи - це ж не кожен зможе! Вітаю!
Особисто я була тим виступом шокована. Після нього мусила випити келишок коньяку, щоб трохи попустило.
:-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 28-2-2005 у 20:01


...і водночас називає "Євробачення" лохотроном. а потім запевняє, що йому нема чого спростовувати, мовляв з листом ведучої конкурсу Орлової розбираються юристи... коньяк тут не допоможе. бурачан, і то кухлями!..



не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-3-2005 у 21:45


Ну сьогоднійшнє інтерв'ю з Княжицьким взагалі нікуди не годиться..
Особливо закінчення. Ромцьо явно щось втрачає землю під ногами..

Княжицький сказав що 5канал винен гроші Сівковичу (кредитна заборгованість) . Скрипін почав наїжджати мол ви якщо ви таке говорите назвіть зразу суму і зразу отут, і взагалі яке ви маєте право таке говорити. Княжицький сказав що відповідає за свої слова але суми не назве прямо зараз бо незнає, натомість Скрипін розкричався про самопіар і завершив ефір...
Ну негоже так себе вести...

Я сьогодні був просто шокований коли Яневський не згадав в кінці новин свого коронного слівця, яке мені вже набило оскомину в його новинах :)
Виправився нарешті...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 3-3-2005 у 22:15


Та відчіпіться ви від Скрипіна..скільки можна??? Він хороший ведучий...
Геть руки від Скрипіна!!!:D




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-3-2005 у 22:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Та відчіпіться ви від Скрипіна..скільки можна??? Він хороший ведучий...
Геть руки від Скрипіна!!!:D

Давайте закриємо тоді тему :)

Я не кажу що він поганий, я його ще цілком сприймаю на 5 каналі , як і Шевченка, як і Вересня, але це не значить шо Скрипін завжди в усьому хороший :) . На 5тв є ще набагато гірші ведучі як на мене...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-3-2005 у 17:10


Мабуть він весь свій дипломатичний настрій виклав у попередню зустріч з продюсером Лорак та Грінджолами.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Демська
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 12-8-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2005 у 20:28


Скрипін, звичайно, розумний, але поводить себе як хам. Для чого запрошувати людину в ефір, щоб там публічно її зневажати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3364
Реклама: