Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Коаліційний Уряд
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-1-2005 у 16:29


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
І отримаєм непрацюючий уряд.


Не зрозуміла, чому?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-1-2005 у 16:41


В останньому числі “Дзеркала тижня” дискутується з приводу того, що відтік в уряд найсильніших політиків-депутатів з табору Ющенка послабить депутатські фракції, бо на їх місце прийдуть новачки. І колишні провладні фракції, без сумніву, вміло використають цю обставину для реваншу.
Оце так головоломка!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 21-1-2005 у 18:01


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
І отримаєм непрацюючий уряд.


Не зрозуміла, чому?

Один віце-прем'єр тягне в один бік, другий - у другий. Прем'єр їх врівноважує. От і вийде, що то один, то інший перетягуватиме ковдру на себе, але, оскільки ці фігури приблизно рівноцінні, то рівнодійна сил дорівнюватиме нулю (у більшості випадків).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-1-2005 у 18:32


Ну, я ніколи й не вважала, що будь-яка перемога - це привід для ейфорії. Те, що "татусьо-кучмо" та іже з ними так просто не здасться, ясно, як божий день. Однак я не думаю, що посада віце-прем’єра обмежується лише тяганням ковдри туди-сюди, і не тягне за собою ніякої відповідальності. І ще я - се моя власна, особиста, приватна думка - чесно вважаю, що людина, яка була чудовим головою Нацбанку і не гіршим прем’єром свого часу, трохи - ну зовсім трошечки - розумніша, ніж я. Крім того, це наразі дійсно той випадок, про який кажуть "йому видніше". Це не означає, що Ющенко - священна корова, яку не можна критикувати - можна і треба, але дуже скоро, коли ми нарешті дізнаємося прізвище голови уряду, я не виключаю, що воно здивує багатьох, але вийде на краще.
До слова, з підкилимних бесід я чула несподівано добрі слова про Порошенко - несподівано, тому що сама я до нього ставлюся нейтрально-прохолодно. Знову ж таки, побачимо...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 22-1-2005 у 09:30


2Наталка

Порошенко був би ідеальним кандидатом, якби він не був бізнесменом і не був кумом нового татуська.
До речі, я також чув про Порошенка "несподівано добрі слова ", і крім того, сфотографувався удвох з ним минулого року на Говерлі:)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-1-2005 у 18:10


Класно! У моєї найкращої подруги зять (чоловік сестри) із Саакашвілі служили разом - навіть фотка є. :)
А що до прем’єра - учора в "Поступі" сказали, цитую:

"Як стало відомо "Поступу" з конфіденційних, але достовірних джерел, у п'ятницю Президент Віктор Ющенко остаточно визначився з кандидатурою прем'єр-міністра, якого він запропонує на затвердження Верховної Ради. Ним став керівник виборчої кампанії Віктора Андрійовича Олександр Зінченко. Це підтверджує і той факт, що саме Олександр Зінченко супроводжуватиме Віктора Ющенка під час першої його закордонної поїздки у статусі Президента до Москви, яка відбудеться у понеділок".

Не знаю, чи говорить на користь цього участь Зінченка у закордонній поїздці, і взагалі не знаю, чи це правда, але - вже зовсім скоро дізнаємося.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-1-2005 у 18:18


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Класно! У моєї найкращої подруги зять (чоловік сестри) із Саакашвілі служили разом - навіть фотка є. :)

Несерйозно :)
В мого тата є фотка з Ющенком ! :o
Правда то вже десь 6 річної давності, ще коли він був главою Нацбанку і випадково до них заїхав, вони ще ходили по львівських магазинах картини купляли разом з Ющенком. Він взагалі тим всім цікавився, різним антикваріатом..
Але все одно, це нічого не міняє :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 24-1-2005 у 12:59


Коммерсантъ" з посиланням на агентство "Росбалт" повідомляє, що "за інформацією джерела з оточення президента України", у неділю ранком Петру Порошенкові була зроблено офіційна пропозиція обійняти пост глави уряду України.



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 24-1-2005 у 16:10


Ющенко призначив Ю.Тимошенко в.о. прем`єра
http://obozrevatel.com


Президент дотримав слова і лідер БЮТ буде подана на затвердження до Парламенту. Для того щоб стати повноцінним прем"єром, їй потрібно зібрати не менше 226 голосів.

Перед відльотом до Москви Президент України Віктор Ющенко підписав перші укази про кадрові призначення. Виконуючим обов’язки прем’єр-міністра України Віктор Ющенко призначив Юлію Тимошенко.

Ще одним указом Президент України скасував структуру Адміністрації Президента України у її нинішньому вигляді й затвердив Положення про створення Секретаріату Президента України. Державним секретарем Президента України призначено Олександра Зінченка.

Президент України призначив секретарем Ради Національної безпеки і оборони Петра Порошенка.

Про це повідомила прес-секретар Президента України Ірина Геращенко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 24-1-2005 у 17:31


ЮЛЯ - НАШ ПРЕМ'ЄР!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-1-2005 у 17:33


Тобто полум'яний привіт усім "конфіденційним, але достовірним" джерелам "Поступу", а такоже - з оточення.
І як їм люди досі вірють! :o:mad:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-1-2005 у 18:19


І Комерсанту...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 24-1-2005 у 18:22


А кому ж вірити?



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-1-2005 у 19:29


Ну звичайно, тим, хто не бреше. Якщо не знають, то так ы кажуть чи мовчать, а не починають гадати, видаючи це за свою кофідиційну обізнаність.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 24-1-2005 у 23:36


Ну що ж, я тішуся, що стосовно Зінченка мій власний аналітичний центр (той, що на голові) - не помилився. Нехай це нині не АП, а якийсь секретаріат, але це призначення я "прорахувала" - просто мені здавалося, що він підходить на цю посаду. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 25-1-2005 у 09:30


Людям треба вірити. Більше половини на форумі висловилось за Тимошенко (і не тільки на форумі). Таким чином, Ющенко відгукнувся на запит суспільства.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Свiдрик Йокогамський
Заблокований




Повідомлень: 18
Зареєстрований: 17-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2005 у 10:33


Справа у тому, що ми звикли мислити стереотипами старої влади, і для ніби-то мислячих людей було зрозуміло, що Юльку аж ніяк не можна призначати: Росія і так далі... Але Ющенко - хлопака: перед від*їздом до Росії - на маєш, Юля - прем*єр. От так! Сосати!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Свiдрик Йокогамський
Заблокований




Повідомлень: 18
Зареєстрований: 17-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2005 у 10:34


Справа у тому, що ми звикли мислити стереотипами старої влади, і для ніби-то мислячих людей було зрозуміло, що Юльку аж ніяк не можна призначати: Росія і так далі... Але Ющенко - хлопака: перед від*їздом до Росії - на маєш, Юля - прем*єр. От так! Сосати!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 25-1-2005 у 11:14


Але ж вона лише в.о. й у парламенті не виключена бійка за прем"єра. "Перекрашений" Кравчук ще нічого не значить. Хоча, навіть Тарасик заявив, що тільки Тимошенко зможе витягнути цей уряд.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-1-2005 у 15:00


І все ж я призначив би Юлю генпрокурором - вона би швидко вписалася: місця всі знайомі, люди як рідні :D



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 25-1-2005 у 17:20


Можливо, але є одне "але". За освітою Юлія Володимирівна не юрист, а ця посада передбачає наявність саме юридичної освіти.

Не думаю, що парламент буде дуже заперечувати проти кандидатури прем'єра-Тимошенко. Якщо подивитись на процес у розвитку, то всі кадрові рішення цілком прогнозовані. Про Тимошенко-прем'єра мова йшла ще до старту передвиборчої кампанії, про Зінченка, як голову АПУ (тепер Секретаріату), теж почали говорити ледве не від моменту його призначення керівником штабу. Ну а Порошенка треба було кудись. І посаду підібрали ідеальну: майже нічого не вирішує і у будь-який момент можна посунути, ні з ким не погоджуючи.

Зараз, як на мене, більш актуальним є питання складу коалійного уряду. У новинах сказали, що з віце-прем'єрами вже визначились, але кандидатури не назвали.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 25-1-2005 у 18:03


Визначились вже з чотирма. Один лишився.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-1-2005 у 18:58


Тільки не кажуть, хто?
Ну, один - це Рибачук, а інші?
Пора переробляти опитування треду.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 26-1-2005 у 09:27


Це точно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 26-1-2005 у 10:25


Роман Безсмертний учора та-а-акого наговорив про Юлю... Костенко заявив, що не піде в партію "Наша Україна". Все, як завжди: "де два українці, там три гетьмани". І не розуміють, що їхні сварки зараз сприймаються приблизно так, як на Майдані сприймалися "хилитання" Мороза і невдоволення Юлі, коли проголосували за політреформу. Чи колись здогадаються, що єдність важливіша за персональні амбіції?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3374
Реклама: