Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Коаліційний Уряд
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 26-1-2005 у 14:40


Ідея створення партії "Наша Україна" - це, у першу чергу, ідея Червоненка і Порошенка, які мають капітал, але не мають реальної політичної ваги. Зокрема, Червоненко в інтерв'ю неодноразово заявляв, що треба створювати президентську партію.

Робиться все під вибори повністю за партійними списками як до ВРУ, так і до місцевих рад. Авторитет та рейтинг Ющенка використовуватиметься для того, щоб привести до влади на регіональному та місцевому рівні "когось" (як будуть формуватись партійні списки ми ще не знаєм, але для коаліційних утворень це завжди непросто).

Тому, як на мене, заперечення представників окремих політичних сил, зокрема, Руху, УНП чи БЮТ є виправданими. У них є напрацювання у регіонах і вони хочуть їх використати, насамперед, у інтересах своїх партій і, насамперед, на місцевих виборах. Звичайно, вони не хочуть "здавати в оренду" свою розбудовану політичну структуру.

За формою ця ідея нагадує такий політичний проект, як партія "Єдина Росія".

Партія без потужної ідеологічної основи - ніщо. Заберіть з БЮТ Тимошенко, що залишиться. Або, чого варта СДПУ(о) без фінансів Суркіса-Медведчука. Перелік можна продовжувати. З іншого боку Рух, наприклад, переживає період політичного відродження. Комуністи з соціалістами, очевидно, здатні продовжити існування і без Симоненка з Морозом. А, решта політичних партій, представлених у парламенті, феномени, здебільшого, недовготривалі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 26-1-2005 у 15:34


Надруковано імовірний перелік кандидатур на головні посади в новому уряді.
Цікаво, чи насправді все так і буде?

http://www.obozrevatel.com/index.php?r=news&id=178385

Шановні адміни, я ні в якому разі не рекламую сайт, на який посилаюся. Просто на ньому буває іноді найбільш об'єктивна інформація про перебіг подій.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 31-1-2005 у 10:32


Економічний блок все ж очолять Сєрьожа Куніцин з Вітєй Пинзиником. Мінімум одне положення преамбули Конституції залишиться нереалізованим (про соціальну державу).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 31-1-2005 у 10:34


Невеличка корекція - знов переплутав Терьохіна з Куніциним. Так що матимемо економічний тандем Терьохін-Пинзеник.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 31-1-2005 у 19:24


Цитата:
Першим відправив користувач НанушкаШановні адміни, я ні в якому разі не рекламую сайт, на який посилаюся. Просто на ньому буває іноді найбільш об'єктивна інформація про перебіг подій.
:D
.... я ні в якому разі не рекламую цей сайт, просто він іноді - ну самий самий найкращий :D




А прогноз щодо списку віцепрем'єрміністрів:

1) Рибачук
2) Кінах (Пинзеник)
3) Томенко
4) Плачков (Гайдук)
5) + хтось від морозівців.




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-2-2005 у 16:03


373 голоси вирішили долю нового Кабінету Міністрів. Юлія Тімошенко - прем"єр-міністр.
«Наша Украина» - 99 голосов, КПУ – 3, СПУ – 24, СДПУ(о) – 18, «Регионы Украины» - 46, Народно-аграрная партия Украины – 33, БЮТ – 17, внефракционные – 32. (с) Обком

Також затвержено частину губернаторів
http://obkom.net.ua/news/2005-02-04/1536.shtml




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-2-2005 у 16:05


Склад нового Кабміну

http://obkom.net.ua/news/2005-02-04/1527.shtml




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-2-2005 у 18:15


Усе-таки важко жити в демократичній країні геть без опозициї! Чого, власне, і боялися! Збережи, Боже, від таких друзів, а з ворогами я якось сам собі раду дам.
А от нема з ким зараджувати! Окрім комуністів, які дуже затишно почувають себе у стані цілковитої безвідповідальності за все, але в слушний момент ситуативно завжди приєднуються до влади, в опозицію до чильників іти не захотів ніхто! Взагалі!!
Регіони - головна підтримка альтернативного кандидата: 46 голосів із 54 можливих;
СДПУ(0): 17 багнетів із 18 - саме це було озвучено, як вільний режим голосування (цікаво порівняти: БЮТ - 17 з 19)!

Ну проти кого тут дружити?! Всі хочуть до корита, хоча би з торця!

Доречі (щодо розрекламованої угоди Ю-Ю), то НУ в голосуванні за прем'єра у відсотках навіть перевершила БЮТ: 99 із 101 проти вже згаданих 17 з 19. Цікаво, а чи Юля всі пункти тієї угоди виконала? Може, тепер уже варто і поспитати?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2005 у 20:18


Не знаю, як кого, але мене дуже розчарував склад нового Кабміну. Такі призначення, як Червоненко, Луценко, Соболєв, Білозір, Павленко, Турчинов, Жванія дуже погано (як на мене, звичайно) співвідносяться з поняттями "чесність" і "професіоналізм" (принаймні у дорученим їм сферах управління).



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 4-2-2005 у 22:26


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
, Соболєв .


Соболєва немає в уряді! Андрію, ти напевне спутав з Тєрьохіним?
Який би уряд не був, він має реальними справами підтвердити програму прем'єра. Тобто ми маємо стати свідками "Чуда"!
І хоч я вже давно вийшов з дитячого віку, мені дуже хочеться щоб це їм вдалося :)
Юльо - вперед!!!




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-2-2005 у 22:33


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Не знаю, як кого, але мене дуже розчарував склад нового Кабміну. Такі призначення, як Червоненко, Луценко, Соболєв, Білозір, Павленко, Турчинов, Жванія дуже погано (як на мене, звичайно) співвідносяться з поняттями "чесність" і "професіоналізм" (принаймні у дорученим їм сферах управління).

Нарахунок Луценка і Білозір я би не сказав що дуже погано. Навпаки. Луценко думаю з своїм характером цих правоохоронців трохи построїть, зробить з них дійсно правоохоронців. Ще якщо ГАЇшники перестануть взятки брати, то взагалі буде перемога, хоча я і не дуже того хочу :) .. А Білозір недавно вчилася на дипломата.. Вміє говорити, вести зустрічі, та й людина від культури.. Значить і в міністерстві буде з неї толк. Але я особисто би Поплавського призначив. От цей організувати роботу точно вміє :)
А от Червоненко таки дійсно зайвий.. Ну не можна олігарха транспортника ставити на таку посаду. Ну але побачимо..
Про решту не можу нічого сказати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 4-2-2005 у 22:39


ніяк не асоціюється Білозір з портфелем прем'єра. Таке враження, що просто нікого іншого не встигли підібрати. Як на мене. то було неправильне рішення.
А ще, я вважаю, що головний міліціонер країни мусить бути трошка професійнішим.
Але водночас сподіваюсь, що чув сьогодні не просто красиві слова
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-2-2005 у 22:47


А у Білозір немає портфелю прем’єра. Вона - міністра культури. Як на мене, на цю посаду творчі люди не надаються, бо, по-перше, спрямовують зусілля більше на відродження своєї галузі (і на то немає ради), а по-друге, не завжди є добрими організаторами. Але я все ж щиро зичу успіхів усьому новому Кабміну.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/officialcategory?cat_id=31... - склад нового уряду з біографіями та фотографіями. :) Може, комусь буде цікаво.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2005 у 22:47


Цитата:
Соболєва немає в уряді! Андрію, ти напевне спутав з Тєрьохіним?

Буває :)
Цитата:
Білозір недавно вчилася на дипломата.. Вміє говорити, вести зустрічі, та й людина від культури.. Значить і в міністерстві буде з неї толк.

Щодо міністерства культури. Посада міністра (навіть культури) це в першу чершу чергу складна управлінська робота, купа паперів, складних фінансових питань, організаційних і тп. Практика призначання на цю посаду митців мене добиває. Адже в результаті вони отримують роль весільного генерала, який відкриває урочисті засідання і фестивалі, а в серйозніших питаннях функції управління коштами та людьми беруть на себе "добровільні помічники".
Ще один момент щодо МК. Не стверджуватиму на 100%, але думаю, що більша частина структур, що керуються з МК - це музеї. Ні за совка, ні в сучасній Україні на чолі того міністерства не стояв жоден музейник. У той же час, як саме там зосереджена маса дуже вмілих та талановитих управлінців, які навіть в екстрамальних бюджетних умовах забезпечують виживання та розвиток своїх структур.
Мені як львівянину якось більше очевидні управлінський здібності ну скажімо панів Чайковського, Мазурика чи Возницького (керівники львівських музеїв), ніж колишньої вокалістки ВІА "Ватра".
Цитата:
Луценко думаю з своїм характером цих правоохоронців трохи построїть, зробить з них дійсно правоохоронців.

А щодо боротьби з хабарами. То треба бути профі в галузі, яку очолюєш, щоби перемогти в ній корупцію. Інакше або "розведуть" або "підставлять" або керівник зруйнує галузь. Я вже трохи пожив на світі, і тих "кампаній проти корупції" певно вже і не перерахую.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 4-2-2005 у 23:00


(мрійливо) угу. Возницького би...
(злостиво) він би тих "дітисьок нечемних"...

але ж не погодився б старий :-(
бо знає, що б не втримався і пішов у бій.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-2-2005 у 23:05


Цитата:

А щодо боротьби з хабарами. То треба бути профі в галузі, яку очолюєш, щоби перемогти в ній корупцію. Інакше або "розведуть" або "підставлять" або керівник зруйнує галузь.

Не сперечаюся. Але він собі точно візьме нормальних професійних, чесних, помічників. :)

Цитата:

Я вже трохи пожив на світі, і тих "кампаній проти корупції" певно вже і не перерахую.

Тому що ті всі кампанії проти корупції організовували самі ж корупціонери. Починаючи з міністрів. Сьогодні Ющенко так і сказав, що проблеми починаються з голови. А тут, хочеться вірити що голова не корумпована, а чесна :)

Між іншим:
Освіта вища, у 1989 р. закінчив Львівський політехнічний інститут, факультет електронної техніки, інженер електронної техніки.

У 1982-1984 рр. та у 1986-1989 рр. - студент Львівського політехнічного інституту.

А ми його тут критикуємо :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2005 у 23:18


Ні я зовсім не критикую Луценка. І я вірю, що він всією душею боротиметься за покрашання ситуації в правоохоронних структурах, але, боюся, одного ентузіазму буде замало. А щодо чесних помічників - це звичайно сильно сказано, але щось поки історія людства як правило дає нам протилежні приклади. Та й як ту чесність виміряти. Володимире, ти ще просто не знаєш, які всі стають чесні-чесні, коли починається чергова боротьба з корупцією. До речі, така боротьба - найзручніший момент для усунення принципових підлеглих на місцях їхнім керівництвом. Ну і не треба забувати, що злочинний світ миттєво опановує такі нові віяння, і може прекрасно ними скористатися, підставивши чесного правоохоронця в очаз некомпететного міністра, який може не знати "усіх приколів" і не мати відповідного досвіду.
В правоохоронних органах України є немало людей, про яких важко сказати непрофесіоналу, чи вони є чесними і принциповими, чи корупціонерами.

В контексті політехнічної освіти Луценка набагато логічнішим виглядало призначення його на посаду міністра звязку (як доречі і прогнозувалося). Але видно пан Червоненко таки недопустили втрати частини своєї нової "вотчини".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2005 у 23:20


Крім того, підозрюю, багато силовиків не сприймуть лідера вуличних акцій 2001 року, які закінчилися бійкою натовпу з міліцією, і будуть змушені робити вибір між посадою та совістю.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-2-2005 у 00:25


Два лінки на схожу оцінку Луценка, яко міністра внутрішніх справ.
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2005&d=5&m...
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2005&d=5&m...

І - просто чогось згадалося - тих трьох комуністів, що голосували за Юлю, вже виключено з фракції КПУ. Поміж ними - Борис Олійник, єдина, на мій погляд, порядна людина у всій тій... КПУ.
Оперативно діє товаріщ Симоненко.:baddevil:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 5-2-2005 у 10:52


о! щира вдячність тов.Симоненку за вигнання тов.Олійника.
(задумливо) мо тов.Олійнику по принципу бюрг.Лютера "реформу"™ затіяти...
мо' і з Комуністів би пару чесних загонів сформувати би м' далося...
Лютеру з дАлося таки.
а починав смаколик з ще більшого Г.™ чистити ж!
правда не без війни то далося, але...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2005 у 14:23


Якщо говорити про Олійника, то напевно саме він був би найкращим претендентом на пост міністра культури. І авторитет чоловік має, і досвід держуправління (він ще за совка був в рядах найвищого керівництва СРСР), і достатньо незалежний від різних партійних тусовок (що власне продемонстував під час останніх подій).
Явно не той рівень, що в Білозір, не той. Але не дав Бог бути кумою в Президента :), як новопризначена вокалістка, і нічого з цим не поробиш.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2005 у 14:27


Цитата:
Ідея створення партії "Наша Україна" - це, у першу чергу, ідея Червоненка і Порошенка, які мають капітал, але не мають реальної політичної ваги. Зокрема, Червоненко в інтерв'ю неодноразово заявляв, що треба створювати президентську партію.

Тепер Червоненко мабуть очолить оту 300-тисячну партію залізничників, що Кирпа був заснував (забув її назву), і вже зможе достойно себе представити в майбутньому партійному утворенні, якщо таке, звичайно, буде.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 6-2-2005 у 09:59


Партія залізнчників, здається, має горду назву -"Відродження".



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 7-2-2005 у 10:32


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Якщо говорити про Олійника, то напевно саме він був би найкращим претендентом на пост міністра культури. І авторитет чоловік має, і досвід держуправління (він ще за совка був в рядах найвищого керівництва СРСР)

А у нас за совка хоч щось пристойне для культури робилося? Так, відверто, не на показуху? Мені важко уявити, щоб старий радянський управлінець, та ще й комуніст, міг справді щось прогресивного для культури зробити в сучасних ринкових умоввах. Навіть якби дуже й дуже цього захотів. Зразу чомусь пригадуються вірші Мороза про Майдан - "розтривожене серце моє" - і його ж проект про російську мову як другу офіційну...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 7-2-2005 у 12:25


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Посада міністра (навіть культури) це в першу чершу чергу складна управлінська робота, купа паперів, складних фінансових питань, організаційних і тп.


Чи хтось знає кого в інших країнах призначають на міністра культури? Аж цікаво стало. :)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3374
Реклама: