Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Коаліційний Уряд
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-2-2005 у 17:28


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Чи хтось знає кого в інших країнах призначають на міністра культури? Аж цікаво стало. :)

Мені теж цікаво стало: чи хтось знає, в яких країнах взагалі є міністерство культури?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 8-2-2005 у 00:14


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Чи хтось знає кого в інших країнах призначають на міністра культури? Аж цікаво стало. :)

Мені теж цікаво стало: чи хтось знає, в яких країнах взагалі є міністерство культури?

В Польщі наприклад. Міністром культури є один Waldemar Dаbrowski. Не перевірала, але хіба міністра культури має також і Чехія, можліве Словаккія, та інші країни в цієй часті Європи.




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

wink.gif написано 8-2-2005 у 16:44


Добре, а країни Західної Європи? Ті, де особливо високий рівень життя - Люксембург, Швейцарія, скандинавські країни. Бо Dmy очевидно добре зрозумів, що значить смайлик в кінці мого запитання. За ним стоїть питання - а чи потрібне взагалі Міністерство культури?
Це не офтоп. Це спроба пояснити, що якщо таке міністерство в принципі не потрібне, але воно є в складі уряду, то байдуже хто його очолюватиме, аби жінка гарна була ;).




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 9-2-2005 у 10:03


Напевно варто розглянути питання під іншим кутом зору. Потрібне міністерство збереження культурної спадщини (про музеї вже згадувалось). Власне, до цього і мали б зводитись функції Мінкультури.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 9-2-2005 у 11:05


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Напевно варто розглянути питання під іншим кутом зору. Потрібне міністерство збереження культурної спадщини (про музеї вже згадувалось). Власне, до цього і мали б зводитись функції Мінкультури.


Як на мене для цього достатньо зробити один окремий департамент в Держкомбудівництва (не пам"ятаю точно, як ця установа називається). Бо основні проблеми (маю на увазі проблеми державної ваги), лежать в площині розробки і реалізації чогось типу Програми реставрації пам"яток. Оскільки сама по собі наша "культурна спадщина" досить непогано може на себе заробляти, бо є досить туристично привабливою. Вона має бути або належно відреставрована, або (якщо це не архітектурна пам"ятка) знаходитись в будівлі, яка має нормальний стан і вигляд.
Але Сергію, мушу визнати, що ми пішли в оффтоп. :)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 9-2-2005 у 13:29


Теж вибачте за офф-топік, але у мене в зв'язку з цим виникає питання: якщо не буде мін. культури (бо я теж цілком щиро сумніваюся в його доцільності), хто зможе опікуватися, скажімо, захистом вітчизняного (українського, україномовного) книговидавництва? Наповненням ледь животіючих бібліотек? Розвитком національного кінематографу? Тощо, тощо...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 9-2-2005 у 17:30


Я не буду оригінальним і у відповідь на останнє запитання дам розгорнуту відповідь у вигляді ... чужої статті:):

Велика хімчистка Міністерства культури?

Люба Шара, УП , 3.02.2005, 15:17

Згадується старий радянський анекдот. Радянський громадянин питає чеха: "Навіщо вам міністерство морського транспорту, якщо у вас немає моря"? На що чех відповідає запитанням: "Я ж не питаю, навіщо вам міністерство культури"?

Помаранчева революція закінчилася перемогою. Що далі? Яким громадськість бачить новий уряд, зокрема нове міністерство культури? У статті братів Капранових добре описано особисті вади колишніх і, можливо, майбутніх міністрів культури.

Однак, дискусія про те, яким буде МІНІСТЕРСТВО не менш важлива від того, ХТО буде міністром. Навіть навпаки.

Сьогоднішнє міністерство культури - це як шафа із старими речами: і гидко з'їсти й жалко викинуть. Скільки не сип нафталіну, а від молі все одно не позбавишся.

Що потрібно нашому міністерству – так це хороша хімчистка. Інакше, байдуже, хто ним буде керувати: співачка Оксана Білозір, співак Слава Вакарчук, актор Богдан Ступка чи, наприклад, композитор Юрій Рибчинський.

Сьогоднішнє міністерство культури є пережитком радянських часів, основним завданням якого є розподіл мізерних бюджетних коштів між існуючими закладами культури і дерибан залишків.

Завданням же оновленого міністерства повинно стати вироблення державної концепції розвитку культури на майбутнє – від найближчих місяців, років до віддалених десятиріч.

Громадськість повинна не тільки мати доступ до інформації про розподіл коштів, але й впливати на визначення пріоритетних напрямків фінансування. І громадською радою при міністерстві тут не обмежишся. Хоча навіть і з цим відбувається гальмування!

Існуюче міністерство через свою радянську структуру і систему управління впоратися з такими завданнями не в змозі за визначенням. Отже, Міністерство культури в сучасній формі потрібно розпустити і натомість створити Фундацію, чи то Фонд на підтримку культури. І різниця тут не стільки в назві, скільки в структурі та функціях.

Фундація повинна відмовитися від образу радянського міністерства і діяти за принципом громадських фондів, які фінансуються з державного бюджету, але мають самостійність у вирішенні питань, що належать до їхньої компетенції. Таких фондів як, наприклад, Американський національний фонд на підтримку мистецтв, або Національний Фонд на підтримку демократії.

Вищим органом Фундації з підтримки культури має стати Рада директорів, що складатиметься з півтора-двох десятків осіб. Директори висуваються на посаду громадськими організаціями, закладами культури тощо, їхні кандидатури обговорюються в пресі та зрештою затверджуються Верховною Радою України.

Чи будуть рішення такої Ради директорів суб'єктивним? Звичайно. Культура і мистецтво - це взагалі речі суб'єктивні. Але у порівнянні з існуючою системою закритості, створення і функціонування такої ради стане величезним кроком вперед до прозорості прийняття рішень і зрозумілості логіки фінансування тих чи інших проектів.

Максимальна відкритість у відборі директорів і прискіпливість до особистих чеснот – ключ до уникнення корупції, кумівства, клановості, землячества (перелік можна продовжити).

Члени ради директорів є добровольцями, тобто працюють на безоплатній основі. Мотивацією участі в Раді директорів є престиж і висока громадська відповідальність. Рада збирається тричі на рік для заслуховування звіту виконавчого директора, визначення пріоритетних напрямків фінансування культури на наступний період і затвердження грантів.

Грантові пропозиції пишуться і подаються згідно із затвердженою процедурою. Вони проходять попереднє обговорення в дорадчих радах експертів. Далеко за досвідом ходити не треба. Достатньо подивитися, як працюють в Україні дорадчі ради Фонду "Відродження" (Сороса).

Звертатися за грантами може будь-який культурний заклад чи організація, наприклад, організаційний комітет молодіжного кінофестивалю, організаційний комітет проведення року Польщі в Україні чи книжкового ярмарку. Гранти надаються під проекти, які відповідають пріоритетним напрямкам фінансування культури на найближчий період і мають організаційну структуру, яка забезпечить цільове використання коштів.

Якщо пріоритетними напрямками фінансування на найближчий рік є україномовне книговидання, то прикладом успішного гранту може бути фінансування Фундацією закупівлі для всіх бібліотек України книжок – переможниць певного літературного конкурсу, що відбуватиметься чесно й прозоро, наприклад Львівського форуму видавців, "Коронація слова" тощо.

Щоденне управління Фундацією здійснює виконавчий директор і штат. Виконавчий директор – особа рівня теперішнього міністра культури, має мати великий досвід управління і не обов'язково бути співаком чи актором. Якщо ж виконавчим директором стає актор чи співак, то для уникнення конфлікту інтересів така людина повинна на час роботи виконавчим директором Фундації відмовитися від власної концертної чи іншої подібної діяльності.

Хочеш одночасно і співати, і впливати – йди в дорадчу раду. А в директори – зась!

Тепер виникає питання, що робити з існуючими бібліотеками і музеями. Чи вони теж мусять подаватися на гранти?

У далекому майбутньому так, в найближньому – ні. В найближчій перспективі Фундація продовжує фінансувати існуючі бібліотеки і музеї, тим не менше повністю відмовившись від фінансування всіляких виставок, фільмів, фестивалів, поїздок артистів за кордон, власного театру міністра тощо.

Всі вищеперераховані перфоманси фінансуються за рахунок приватних коштів, зібраних їхніми організаційними комітетами. Вони, звичайно, можуть звертатися до Фундації з пропозицією покрити частину витрат за рахунок гранту, але не більше.

Велику хімчистку - функціональний аналіз і реструктуризацію потрібно провести не тільки на рівні міністерства культури, але й по всьому культурному фронту, у всій галузі культури.

Потрібно чесно визнати, що у XXI столітті неможливо фінансувати культуру лише за рахунок бюджету. Коли українські музеї останній раз закуповували нові експонати? Скільки нових музеїв відкрилося в Україні за останні 13 років?

При кожному музеї, театрі та бібліотеці потрібно створювати на громадських засадах комітет чи раду для збору коштів, клуб прихильників мистецтва чи раду засновників і через національне законодавство стимулювати український капітал вкладати кошти в мистецтво, музейну, бібліотечну справу тощо. Справа ця марудна і тривала, але ж кажуть люди, що велике дерево поволі росте!

Найкращим стимулом цьому було б дві речі.

Перше - це найшвидше прийняття Верховною Радою України закону про меценацтво. Новий будинок музею образотворчого мистецтва імені, скажімо, депутата Волкова – це і є той "пам'ятник нерукотворний", який закарбується у пам'яті людей.

По-друге, приватним інвестиціям в культуру найкраще б сприяла реформа місцевого самоврядування і бюджетна реформа, розпочата за часи прем'єрства Ющенка, але так і не доведена до кінця. Голі як церковні миші місцеві громади не здатні забезпечити нормального водопостачання й опалення помешкань взимку, не кажучи вже про підтримку місцевих закладів культури.

Українська культура зараз як та бідна родичка: ходить в дрянтях і побирається під церквою, поки ми кричимо про Європу. Мовляв, нічого і так якось протягнемо. Ми погано вбрані, але добре виховані.

Революція закінчилася. Тепер пора не словом, а ділом подбати про добробут і розвиток власної культури, тим паче якщо наголошуємо на своїй приналежності до європейської цивілізації.

Ну що, підійде? :)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 11-2-2005 у 10:35


як на мене - гарна жінка у міністерстві культури, набагато краще вигляда аніж війсковий міністр, учора поперся "Десну" перевіряти неголений - жахливо дивитись...

але з точки зору політики може й навпаки все, "цього діду я вже не знаю" :P




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 11-2-2005 у 10:47


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Я не буду оригінальним і у відповідь на останнє запитання дам розгорнуту відповідь у вигляді ... чужої статті:):

а я буду оригінальним і прочитаю це надзапозичення... аж ось, цікава думка:
Цитата:

Потрібно чесно визнати, що у XXI столітті неможливо фінансувати культуру лише за рахунок бюджету.

а де гроші брать? осьо:
Цитата:

При кожному музеї, театрі та бібліотеці потрібно створювати на громадських засадах комітет чи раду для збору коштів

непогано, можна урни виборчи пристосувати ;)
але тоді до чого такі порівняння:
Цитата:

Українська культура зараз як та бідна родичка: ходить в дрянтях і побирається під церквою, поки ми кричимо про Європу.

зараз виділив я, дуже цікаво, автор спочатку пропонує збирати кошти на громадських засадах, а потім глузує з того як воно зараз
можливо я вкотре не зрозумів тонкощів, можливо автор пропонує збирати грощі на кшталт "продразвьорсткі", можливо це взагалі тонкий PR хід щоб відволікти громадську думку від персон нового уряду, хто зна...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

question.gif написано 11-2-2005 у 14:12


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
Потрібно чесно визнати, що у XXI столітті неможливо фінансувати культуру лише за рахунок бюджету.

а де гроші брать?

На конкретне запитання конкретно вже дано відповідь у статті, але для вас повторюю на біс:

... через національне законодавство стимулювати український капітал вкладати кошти в мистецтво, музейну, бібліотечну справу тощо

Перше - це найшвидше прийняття Верховною Радою України закону про меценацтво. Новий будинок музею образотворчого мистецтва імені, скажімо, депутата Волкова – це і є той "пам'ятник нерукотворний", який закарбується у пам'яті людей.

По-друге, приватним інвестиціям в культуру найкраще б сприяла реформа місцевого самоврядування і бюджетна реформа, розпочата за часи прем'єрства Ющенка, але так і не доведена до кінця. Голі як церковні миші місцеві громади не здатні забезпечити нормального водопостачання й опалення помешкань взимку, не кажучи вже про підтримку місцевих закладів культури...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 11-2-2005 у 15:37


ну якщо меценатство... бажаю успіхів...
на жаль я не меценат і не можу ним стати, цікаво було б, у Вас немає знайомих меценатів? продам кілька картин ;)




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-2-2005 у 15:56


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Велика хімчистка Міністерства культури?

Люба Шара, УП , 3.02.2005, 15:17

Завданням же оновленого міністерства повинно стати вироблення державної концепції розвитку культури на майбутнє – від найближчих місяців, років до віддалених десятиріч.

Громадськість повинна не тільки мати доступ до інформації про розподіл коштів, але й впливати на визначення пріоритетних напрямків фінансування. І громадською радою при міністерстві тут не обмежишся. Хоча навіть і з цим відбувається гальмування!


Перший абзац - згодна на 100%: Міністерство повинно виробляти державну концепцію розвитку культури. Що ж стосується розподілу бюджетних коштів, то, чесно кажучи, мене взагалі дратує така стаття витрат - "бюджетні кошти". Для того, щоб керувати бюджетними коштами, створюється такий штат людей, що зжирає 90% цих самих коштів (аналіз колись проводився в Америці на базі якогось загальнонаціонального благодійного фонду). Тобто, як на мене, така річ, як "бюджетні кошти", в принципі не потрібна. Треба створити схему розвитку культури - справжню ринкову схему, яка базується на державних пріоритетах, - і тоді гроші всіляких меценатів, які хочуть примазатися до культури, потечуть рікою - як зараз усілякі "олімпи" поливають грошима усілякі "золоті грамофони" тощо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-2-2005 у 16:30


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
ну якщо меценатство... бажаю успіхів...
на жаль я не меценат і не можу ним стати, цікаво було б, у Вас немає знайомих меценатів? продам кілька картин ;)

Є, в Києві будинок-музей Булгакова був відроджений і живе завдяки меценату М. Деласу. Працює в кабінеті наді мною :) Але картини не купить :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-2-2005 у 19:01


http://www.mincult.gov.ua/?fname=files/webres.htm&templ=p21&... - це перелік міністерств культури різних країн.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 14-2-2005 у 09:19


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
http://www.mincult.gov.ua/?fname=files/webres.htm&templ=p21&... - це перелік міністерств культури різних країн.


Чесно кажучи - я вражений. Хоча, згадуючи товариша Вебера... може й нема чому дивуватись. tysovska дуже гарний приклад навела, про те скільки коштів можуть "їсти" бюрократи. Тому я все ж за варіант, викладений в статті.

Щодо меценатів... Є такі люди :). Але самому потрібні. :)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 14-2-2005 у 09:29


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
http://www.mincult.gov.ua/?fname=files/webres.htm&templ=p21&... - це перелік міністерств культури різних країн.

Ну і культурні ті бельгійці. Мають аж чотирьох міністрів культури. Тут дехто сумнівався чи взагалі існують міністерства культури на Заході. А бельгійці, прошу дуже, по одному міністру культури для фламандців і германців, а для валонів аж два культурних міністри. Ну просто якісь культурні маніяки ті валони.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-2-2005 у 18:11


Цитата:
Першим відправив користувач rost
Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
http://www.mincult.gov.ua/?fname=files/webres.htm&templ=p21&... - це перелік міністерств культури різних країн.

Ну і культурні ті бельгійці. Мають аж чотирьох міністрів культури. Тут дехто сумнівався чи взагалі існують міністерства культури на Заході. А бельгійці, прошу дуже, по одному міністру культури для фламандців і германців, а для валонів аж два культурних міністри. Ну просто якісь культурні маніяки ті валони

Це я сумнівався.
Чесно кажучи, парад лінків від МіКУ сумнівів не розвіяв, хоча я, безперечно, вражений культ~потягом греків, нових ... зеландців, данців "и разных прочих шведов", а надто - Ліхтенштайну. Турки - вони і є турки (тобто не вразили). У Португалії - там просто вже всі наші!
Не зовсім зрозуміло, що в тому спискУ роблять телефони Фінляндії (Міносвіти) та Монаки (Міндержави!)
Уважний аналіз засвідчує, що перважна більшість інших (серед яких, як і перебачалося, 40% бувшого Совку) пристьобує культуру до якихось інших речей. Тут непередавано сподобались саме бельгійці, точніше, тамті голландці (фламандці, щоб не образити): "Міністерство внутрішніх справ, культури, молоді і комунального господарства". Нє, нам так не жити!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-2-2005 у 18:16


А мене, якщо чесно, найбільше вразило, що у параді лінків Вірменію чомусь обізвали "Арменією".



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-2-2005 у 19:02


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А мене, якщо чесно, найбільше вразило, що у параді лінків Вірменію чомусь обізвали "Арменією".

Ага! Чомусь саме на сайті Міністерства культури!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2005 у 13:47


Гостру заяву щодо пані Білозір на посаді міністра культури зробив один з керівників УРП "Собор" глава партійної колегії з питань культури, член Національного союзу письменників України Максим Стріха.
Кореспондент -- Українська мережа новин / УРП "Собор" буде в опозиції до Оксани Білозір




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-3-2005 у 13:53


Хотілося б тільки, щоб під час призначення нового міністра культури України вищі особи держави керувалися засадами професіоналізму і думкою творчих кіл, а не міркуваннями особистих симпатій або політичної квотності", - заявив Максим Стріха.

Ага, хотілося б. Тільки якщо вищі особи держави будуть керуватися думкою творчих кіл, Україна приєднається до тих країн, де взагалі немає міністерства культури. :baddevil: Бо наші творчі кола - це щось особливе! :P




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 7-3-2005 у 14:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А мене, якщо чесно, найбільше вразило, що у параді лінків Вірменію чомусь обізвали "Арменією".

Ага! Чомусь саме на сайті Міністерства культури!


:) А Словаччину обізвали "Словакією". Це як в анекдоті:

- Гало! Пральня?
- @#$ вам а не пральня! Це Міністерство Культури!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3374
Реклама: