Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Чому не згортають наметовий Майдан?
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 27-1-2005 у 09:39


Саме така реакція у мене виникла після слів Волкова, що Тимошенко та ще й з такою людиною, як він, за спиною пройде у ВР як "пароплав". Коли таке говорить людина, яка фінансувала дві виборчі компанії попереднього президента, то відповідні думки до голови й приходять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-1-2005 у 10:19


І Волков, і Кравчук, які раптом стали підтримувати Юлю, мені більш за все нагадують Романа Козака, який буцімто весь час агітував за Ющенка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 27-1-2005 у 10:25


Вони мені більше Василя Андрійовича Базіва нагадують, який пішов до АПУ, що "підірвати зсередини її роботу" і забезпечити перемогу Ющенка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-1-2005 у 11:13


:lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 27-1-2005 у 17:31


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Вони мені більше Василя Андрійовича Базіва нагадують, який пішов до АПУ, що "підірвати зсередини її роботу" і забезпечити перемогу Ющенка

Під таку веселу характеристику наразі підпадає багато народу.
Скажімо, Нестор Іванович із Тарасом Януковичем. Вони також проривались на чильні посади штабу Я., аби все зруйнувати вщент і на фіг. Принаймні, судячи з подій грудня-січня, це їм чудово вдалося.
Ганну Герман довго і ретельно виховували у Варшаві, Празі (а також, зли язики кажуть - у Пентагоні :o :baddevil:). Нетривала практика в києвському бюрі "Свободи" енд на "П'ятому" - і гайда до справи - чергова заслана козачка!
Також сюди можна було б записати і пана Тігіпка, але з ним, схоже, інша ситуація. Сірожу треба було кудись влаштувати: хоч начштабом, хоч на картошку, тільки б у Банку не заважав.
Але найхитріший стратегічний хід полягав у виставленні напроти Ющенка Януковича, підтримки того Кучмою з Путіним і піяр-забезпеченні ім. Павловського. Після цього перемога була в кишені :lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3401
Реклама: