Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Космічний простір. НЛО. Позаземний розум.
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-2-2005 у 14:34


А чому ви зосередили увагу лише на ПОЗАЗЕМНОМУ (іншопланетному) розумі?
А можливо світ є багатовимірним (хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу). І розум існує в інших просторових вимірах.
Хто вчився на математичних факультетах у вузах, той знає про поняття абстрактного n-вимірного простору. Чому всі вважають, що ми живемо лише в 4-вимірному просторі? Можливо кількість просторових вимірів Всесвіту є безмежна, а різні аномальні явища (в т.ч. НЛО, якщо вони існують) - проекції з інших вимірів на наш 4-вимірний світ.
Чому християнська релігія говорить про потойбічне життя? А можливо тому, що коли людина вмирає, її душа переходить у інші виміри.

І ще одне питання: що таке сон? Тобто звідки береться інформація, яка нам сниться? Тим більше, що існують т.зв. віщі сни, які говорять нам про майбутні події. Пропоную три варінати відповіді:
1) Це фантазії нашого мозку.
2) Це інформація, що надходить від позаземних цивілізацій.
3) Це інформація, що надходить з іншого виміру.
Я вважаю, що нам сняться різні сни, і справедливі усі три наведені вище причини.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 3-2-2005 у 19:18


Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
А чому ви зосередили увагу лише на ПОЗАЗЕМНОМУ (іншопланетному) розумі?

та ще не зосередили, хіба що Альф пробігав ;)
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
А можливо світ є багатовимірним (хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу). І розум існує в інших просторових вимірах.
Хто вчився на математичних факультетах у вузах, той знає про поняття абстрактного n-вимірного простору. Чому всі вважають, що ми живемо лише в 4-вимірному просторі? Можливо кількість просторових вимірів Всесвіту є безмежна, а різні аномальні явища (в т.ч. НЛО, якщо вони існують) - проекції з інших вимірів на наш 4-вимірний світ.

були, принаймні спроби, довести що кількість геометричних вимірів дорівнює саме трьом, але що тут можна довести... до речи рекомендую до прочитання "Флатландію" та "Сферландію" здається ці книжки навіть отримали почесні нагороди за популярне викладення математичних ідей "без спотворення" ;)
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
Чому християнська релігія говорить про потойбічне життя? А можливо тому, що коли людина вмирає, її душа переходить у інші виміри.

чому лише християнська? здається лише в іудаїзмі немає життя після смерті, ну можливо ще в якихось місцевих релігіях, хоча навряд...
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
І ще одне питання: що таке сон? Тобто звідки береться інформація, яка нам сниться? Тим більше, що існують т.зв. віщі сни, які говорять нам про майбутні події. Пропоную три варінати відповіді:
1) Це фантазії нашого мозку.
2) Це інформація, що надходить від позаземних цивілізацій.
3) Це інформація, що надходить з іншого виміру.
Я вважаю, що нам сняться різні сни, і справедливі усі три наведені вище причини.


це інформація яка надходить повсякденно, але не фіксується мозком у стані активності, через (припустимо) надслабкий рівень, але у ві сні - інша справа, звичайні канали надходження інформації відпочивають і мозок може сприймати навіть дуже слабкі сигнали. Приклад:
колись я держав по п'ять кабанів, кури й не лічів, було чим годувати, вся худоба цілими днями паслась у місцевому лісочку та на річці (Алтайський край, а в нас так не можна робити) одного літа не вслідкував за супоросною свинею, вона і втікла, пошукав днів зо два та й не став краяти серця, мовляв Бог дав - Бог і узяв, бо ще три кабани були і ще одна свиня, краще вгодована (можливо через це та і втікла ;) ) так от вранці раненько наснилося що прийшла та свиня з чорними плямами і дуже добре її бачу і поросят навела багатенько, я зрадів, але одразу прокинувся - пішов на вулицю, обійшов кілька разів усе, погукав лагідно, але нічого... пішов десь з години півтори ще покуняв, тай встав поратись, погодував усіх трішечки, виженув з двору, поснідав і збиравсь їхати до роботу, коли на мене чека на доріжці перед хатою моя зникла свиня, худа - усі ребра видно, - і поросят привела, але лише двох... от вам і сигнал, звідки він? чи не з потойбічного світу? ;) такий самісінький випадок був ще із куркою, але цю дрібноту я взагалі не шукав, бо як вже казав не лічив їх, вона сама зникла була, аж через три тижні прийшла з курчатами, я на той час всіх червоних порізав, бо вони погано неслися, залишились самі білі, а тут мені сон наснився знову десь о 4-ій ранку, начебто ввійшов до курей а там на яйцях сидить червона курка і квохче, я її зганяю а вона не йде і яйця під нею великі, немов стравусячи... я подивився у сонніка - на прибуток та й поїхав своїм чином до роботи, а в обід вже як привіз кошти конем, то ледве не подавив її з курчатами під хатой... добре що кінь розумніший був за мене ;)




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 4-2-2005 у 02:15


2Павло Жежнич хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу.
хм. цікавинкою є те, що тут ти помиляєшся.
правдивіш казати:
хоча ми усвідомлюємо себе живими лише в трьох вимірах плюс вимір часу.

"жити(існувати)" та "усвідомлювати існування" -- то не одне.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 4-2-2005 у 08:43


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
"жити(існувати)" та "усвідомлювати існування" -- то не одне.

а Ви, шановний, наведіть приклад життя чи то існування, на який би пан не зміг відповісти - що то лише Ваше усвідомлення :P




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 4-2-2005 у 08:59


потойбічне поряд...

тримаюся тієї думки, що посилатися на корисні лінки, та оперувати тезами на кшталт "мені кума казала" - навіть у балачці не варто, але це лише моя, суб'єктивна думка...

кілька разів на турбазі проводив ніч у будиночку з двоскатним дахом, горище, чи те що мало бути горищем николи не мало входу, тобто призматичний простір між дахом та стелею з усіх сторін обмежено цілими дошками без натяку на душники, а тим більше віконця, дверцята і т.і. десь о четвертій ранку всі прокидались через тупотіння на горище, добре було чути неквапливі кроки двох ніг, туп-туп... туп-туп-туп-туп... тоді якесь волочиння чи перекочування чогось важкого, також неквапливе, я кажу "важкого" - для тієї істоти, адже інтервали та важкість кроків підказували що сама істота не перевищувала за розмірами звичайного кота чи їжака, але тупотіння було саме двох ніг...
ця "вистава" тривала десь хвилин 10-15 чи можливо і менше, але нам здавалося що саме так...
спроби зловити невідомого порушника сну ми чомусь не робили, але всі були впевнені що це відбувається насправді, враження во всіх (нас бувало від 2 до 4 осіб на будиночок) були приблизно однакові, кожного ранку після чергової "вистави" - ми ретельно обстежували дах і стелю ззовні, ламать дошки не хотілося, дуже гостинна турбаза, у Шишкінських лісах понад Камою...

які ваши думки що це могло бути? масову ілюзію - виключаю, вранці так спати хотілося...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 4-2-2005 у 09:21


прибульці поряд...

бачив кілька разів справжнісіньке НЛО - яскрава біло-блакитна (прошу помаранчевих не турбуватись ;) це було до 1990) зірка чи невелика куля що не блимаючи начебто висіла над лісом у супроводі феєрично-таємничого освітлення, навіть не нічного неба, а здавалося повітря червонястим сяйвом... у тому напрямку щоправда було село, за лісом, кілометрів 40, хіба якийсь там Кулібін місцевий бавився - але виглядало дещо зловісно...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 4-2-2005 у 09:37


добрі феї поряд

жінка прала пелюшки а маля заплакало - вона витираючи руки побігла до неї та й кинувши рушник почула задзеленчала обручка, хочь і небагато золота - а жалко...

в тій кімнаті був "непрацюючій" льох не льох - а невеличка викопана яма, куба півтора, і вхід був, але затулений шафою... звісна річ дружина тричи ретельно обстежила всю підлогу - але обручка зникла, коли я повернувся з роботи - примусила зсунути шафу і лізти під підлогу зі свічкою, але й там нічого не було знайдено, у неділю полізла вже сама, навіть пересівала пісок... годі й шукати...

пройшло десь з півроку, жінка з двома дітьми гостювала в батьків, я сам порався потихеньку у господарстві... одного разу узявся до чергового генпрання - і вже закінчував цю важку справу, забув сказати воду треба було качати саме у тій кімнаті, навколо ручної помпи підлогу було вкрито бляхою, кожного разу присівши почипки я чекав поки набереться вода під клапан і от на 10-12 цеберці (кожного разу повна цеберка виносилась на двір бо було літо) побачив на підлозі обручку, просто між своїх ніг, піднімаю і хочу вдіти на палець, мовляв спала з мокрої руки, але взявши в руку одразу помічаю що обручка дуже мала, вже потім бачу що моя на місці...

підкреслюю: пройшло десь півроку, я господарював самотужки близько двох місяців, води було накачано за цей час дуже багато, щилин у підлозі на цьому місці не було, освітлення добре, тай взагалі не тихий кут біля помпи...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-2-2005 у 18:40


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Пані Сумна будь-ласка продовжіть свою тему про множинність світів. Що ви про це знаєте пишіть тут. Це дуже цікаво.


Я спеціально не цікавилася цією темою, лише принагідно дещо до рук потрапляло. Зрештою, напевно кожен може пригадати зі свого життя незбагненні випадки, ось як описав вище пан Юрій.
Множинністю світів пояснюють і явище полтергейсту, і ще різні аномалії. З прочитаного на цю тему найбільше враження справив Кастанеда. Блаватської я не читала, маю якесь підсвідоме упередження до її творів.
Все це, власне, не дуже "кореспондується" з християнством...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 6-2-2005 у 15:18


Я з такою цікавістю та на подиху все це прочитав, що наразі навіть не маю що сказати, мабуть ще не перетравив. Я ще під враженням, можливо завтра в мене щось вийде краще на думці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

wink.gif написано 7-2-2005 у 11:56
потойбічне поряд Strikes Back


наступного року поїхали рибалити чогось не з вечора а з ночи на ранок, на даху сиділа гава, неквапливо переступала тиди-сюди і якогось дідька чистила дзьоб о дах, теж неквапливо, вжииик-шквааарк, туп-туп, вжииик, туп-туп-туп-туп, шквааарк... це стало видно коли ми підходили до того будиночка, а коли, минулого року, ми вибігали с будиночка то нічого вже не бачили, вона мабуть улітала почувши нас...



З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 7-2-2005 у 12:48


В мене таке питання, що потрібно космічникм кораблям, для того, щоб літати на дуже далекі відстані?
Ми ще дуже мало знаємо, бо ще навіть свою сонячну систему мало дослідили. Не кажучи вже, що там за нею. А цікаво, що ж там...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 7-2-2005 у 13:58


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
В мене таке питання, що потрібно космічникм кораблям, для того, щоб літати на дуже далекі відстані?
Ми ще дуже мало знаємо, бо ще навіть свою сонячну систему мало дослідили. Не кажучи вже, що там за нею. А цікаво, що ж там...


кораблям майже нічого не потрібно, навіть чавунна куля летитиме на яку завгодно відстань, але скількі завгодно тривалий час ;) якщо її розженути у порожнечі космосу до 3-ої космічної швидкості, але якщо швидкість буде лише 2-га тіло стане супутником сонця, можливо із дуже видовженною орбітою, але скількі завгодно далеко не улітатиме...
адже постає питання що потрібно космічним мандрівникам щоб долати відстані, "а цього, діду, я вже не знаю..." ;) бо я ж тих істот не бачив і потреб їхніх не можу знати, а якщо йдеться про звичайну людину, то дуже багато всього потрібно, навіть на Марс злітати і повернутись ще зась :(




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

wink.gif написано 7-2-2005 у 14:07
Return Of The "прибульці поряд"


забувсь сказати що спостерігав це явище дещо на схід від Байконура, потім місцеві пояснили що вранці після таких НЛО завжди можна почути про успішний запуск чергової ракети... мабуть зірка - то була відпрацювавша ступінь ракети, а от що то за червоняста імла - досі не знаю, можливо вихлопи давали таке забарвлення атмосфери...



З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 8-2-2005 у 11:24
феї та віщі сни залишаються


а що я такого сказав? розповів як було, сподівався на розгадки збоку форумчан, а всі бачу образились на підначку... я ж не брехав, навіть не прибрехував...

чому саме ці тварюки наснились і саме в день повернення - досі не знаю, я за них думать забув, а вони немов живі, кожну пляму добре видно кожне пір'ячко...
і про обручку нічого не вигадав - досі не дам собі ради де вона була весь час і хто підклав...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 8-2-2005 у 22:54


Я переголосувала, що позпземний розум не існує. Я непокірна, просто всі вважають життя позаземне мусі бути - то я навпакі - нема!

Перший доказ що такого позаземного розуму нема - автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка".

Правда, інших доводів не знаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 9-2-2005 у 09:53


Цитата:
Першим відправив користувач Aleksandra Fink-Finowicka
Перший доказ що такого позаземного розуму нема - автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка".

Правда, інших доводів не знаю.


даруйте, але позиція автора не може бути ані доказом ані спростуванням існування позаземного розуму... до того ж автор саме у "науку" і розташував це запрошення до "балачки", перепрошую за каламбур...

а особисто Ви вже визначились з поняттям позаземного розуму? бо щось ніхто не відгукнувся на мої пропозиції...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 10-2-2005 у 17:41


2 Aleksandra Fink-Finowicka. Мене з цією темою перекинув Андрій Пелещишин з Науки у Балачку, бо йому мабуть не сподобалося те про що ми тут говоримо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 10-2-2005 у 17:44


2 Юрій Філатов. Ваші пости викликають у мене тваринний сміх, майже регіт. Ви якось не зовсім по темі дописуєте.
Подивіться http://www.astronet.ru/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 10-2-2005 у 18:01


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 Юрій Філатов. Ваші пости викликають у мене тваринний сміх, майже регіт. Ви якось не зовсім по темі дописуєте.
Подивіться http://www.astronet.ru/


дуже добре що ми порозумілися, я теж добре розважився, але до чого тут реклама науково-популярних ресурсів, ми ж у балачці...
до того ж будьте обережні, пане Ігор, посилаючись на ресурси рунета, і у цьому дуже поміркованому форумі можуть знайтись люди, що їм неприємна російська мова, наука тощо...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-2-2005 у 19:17


Цитата:
Першим відправив користувач Aleksandra Fink-Finowicka
Я переголосувала, що позаземний розум не існує. Я непокірна, просто всі вважають життя позаземне мусі бути - то я навпакі - нема!

:lol: Так їх, міщан і провінціялів! :mad::P
Подібна позиція щоразу додає мені чергову пару місяців життя! Назло ворогам!!
Цитата:
Перший доказ що такого позаземного розуму нема – автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка"

Цитата:
Ігор Луцький
2 Aleksandra Fink-Finowicka. Мене з цією темою перекинув Андрій Пелещишин з Науки у Балачку, бо йому мабуть не сподобалося те про що ми тут говоримо

Це доказ того, що позаземний розум не існує в межах Львівської політехніки, або того, що Андрій Пелещишин сам є законспірованим інопланетянином і намагається відволікти форумчан від суті питання :lol:

Власне, подібні теревеньки набили мені оскомину вже років так 10-15 тому, але, бачу, ви тут бавитесь від душі (хоч і не завжди :( )




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 13-2-2005 у 11:57


2 Dmy. Ну то внесіть щось цікаве в цю тему. Бо Філатов все зпустив на гумор. А взагалі Юрій молодець, але потрібно і по темі також говорити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2005 у 13:17


Цитата:
позаземний розум не існує в межах Львівської політехніки


Ви що?! Який позаземний розум в стінах НУ ЛП? У нас режимна установа! Перший відділ, вхід по посвідченнях, усе як має бути..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 13-2-2005 у 23:12


(задумливо) а посвідчення альфа-центраврця пройде??



З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 14-2-2005 у 00:01


Ви ж мене переконали! Зараз я вірую: позаземний розум може існувати. Все одно це НЕ МОЖЕ БУТИ схоже на життя на нашей Землі! Ну якім чином?

Я від давна придівляюся людам. Ще не зустрінула двох схожих один на одного. Кожна людина так окремна, інша від всіх всіх других людей...

Та життя взагалі - дуже складена річ. Воно просто неповторне, унікальне. Я просто не уявняю може десь на іншей планеті існувати життя схоже на наше.

Одиний позаземний розум (на мою думку, можліве я помилілась) Бог.




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 14-2-2005 у 12:51


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 Dmy. Ну то внесіть щось цікаве в цю тему. Бо Філатов все зпустив на гумор. А взагалі Юрій молодець, але потрібно і по темі також говорити.

дякую за визнання, але ж феї залишаються, присягаюсь що досі не можу дати ради на той випадок з обручкою, про віщі сни мені більш-менш зрозуміло...

про позаземний розум:
треба визнати що ми шукаємо його прояви насамперед серед явищ які САМЕ НАМ здаються розумними, але хто сказав що ми взагалі можемо порозумітись? приклади (рос. мова) :
1. !"Пикник на обочине" Стругацкие А.Н и Б.Н.!
2. !"Солярис" Лем С.!
3. !"Фиаско" Лем С.!
4. !"Непобедимій" Лем С.!
але "Пікнік" - найкращий, метр Станіслав сказав про нього щось на кшталт того що я мусив це написати, але брати випередили...

про НЛО:
з точки зору побутового глузду зрозуміло що технічно НЛО обладнані "трохи краще" за звичайний винищувач МИГ-ХХ, але ми спостерігаємо винущувачи дуже рідко а "НЛО" - часто, чому?
винищувач не хоче щоб його бачили - так, а НЛО - хоче?
якщо хоче - ласкаво просимо, сідайте на майдані
якщо ні - чому не може сховатися, принаймні так як винищувач?

які ваши думки щодо вірогідності контакту та спостереження НЛО?




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3429
Реклама: