Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Ціни на воду зростатимуть
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-2-2003 у 16:22


Цитата:
Першим відправив користувач Ярослав
Якщо з гарячого крану тече холодна вода, або послуги, які надають комунальні підприємства не відповідають договору чи вимогам, то для того щоб не платити за них або платити менше потрібно скласти акт підписаний представником підприємства надава послуг, ЖЕКу і на підставі нього можна добитися зменшення плати. процедура зовсім не проста і практично не дієва. Але є.

А хтось з власного досвіду може щось сказати? Чи власне вдалося комусь так добитися зменшення плати? Дивився в російських новинах, як в Росії якийсь гаврик наслав на водяників санстанцію, ті визнали невідповідність санітарним нормам - вміст заліза в два рази вищий за допустимий (горяча вода текла всього-навсього іржава), і суд виніс постанову, що фацет має платити за воду в два рази менше. Причому виконали перерахунок за весь час, що він там мешкає (10 років), тобто водяники йому ще й винні кругленьку суму.
Але все то виглядає сумно, бо габітус в того хлопаки не дуже простий - ну не виглядав він на простенького пересічного громадянина. Не знаю, які він там важелі залучав, але думаю, що просто так ніхто би такого успіху у війні за воду в суді не мав. Переважно та війна набуває позиційного характеру - все треба мати автономне - підігрів, свердловину, генератор...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2003 у 10:16


Як зняли Янківа - на Сихові з'явилася гаряча вода!! Ось хто відключив воду, хто гальмував реформи у міській господарці!!
Приїхав прем'єр (кандидат в президенти?) і навів порядок!
Треба ж кінець-кінцем з тими галичанами шось робити!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 6-6-2003 у 15:00


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Як зняли Янківа - на Сихові з'явилася гаряча вода!! Ось хто відключив воду, хто гальмував реформи у міській господарці!!


У цьому і є велика сірячна правда української політики !!!
Навіть такі речі можна пов'язати.
Може й справді гальмував?!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2004 у 18:10


Вода буде дорожчати і дальше. Адже треба ж буняку звідкись гроші брати щоб хоч трохи збільшити час водопостачачння. Адже перше квітня 2004 року не загорами. Львівяниспитають де наша вода з круглодобовим постачанням?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-1-2005 у 15:29


Підкажіть, будь-ласка, який зараз у Львові тариф на воду і від коли він діє. Бо недавно чув в новинах, що ціну повертають до 1.15 за кубометр. Я, мабуть, пропустив подорожчання, тому платив по 1.15. Що мені тепер робити: доплачувати різницю чи відбудеться перерахунок і нічого не треба платити?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2006 у 21:05


зараз 1.84грн за куб. я був загубив книжку і біля двох років не платив за воду. пішов до них і вони мені порахували по показах лічильників і в мене вийшло 173грн. як вони рахували я не питався.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-1-2006 у 23:43


Стосовно ціни - то точно певно ніхто не знає.
В ціна була 1.54, проте її суд визнав вроді не законної і багато хто платив за старою ціною 1.15.
В листопаді втановили нову ціну 1.84, але суд її знову визнав не законою. Тому виглядає, що буцімто легітимна ціна 1.15, але Водоканал цього не визнає.
В грудні до мене дзвонили із Водоканалу для звірки показів лічильника. я запитав по якій ціні платити, мені розповіли, що остання ціна 1.84. Коли я заікнувся про суди та все таке іншу, мені порадили платити по ціні яку Я важаю за правильну :lol: , а потім коли все втовчеться мені зроблять перерахунок.
Знаючи, що в нас мало коли перераховують на користь користувача, я плачу по 1.54 (до листопада платив по 1.15). Нехай краще я буду їм винний, ніж вони мені.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2006 у 12:15


ну а якщо вони мені винні будуть, то я просто не буду певний час платити. Тут просто вирішується, головне знати яка ціна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 27-11-2007 у 13:06


А зараз знову буде підвищення тарифу, правда, тепер вже обіцяють воду цілодобово...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2007 у 13:11


Цитата:


А зараз знову буде підвищення тарифу, правда, тепер вже обіцяють воду цілодобово...

Треба зараз "трішки" завищити покази лічильника, і оплатити наперед по нижчій ціні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2007 у 15:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А зараз знову буде підвищення тарифу, правда, тепер вже обіцяють воду цілодобово...

А якщо в мене вода вже є цілодобово, то я щось не вірю, що мені не підвищать тариф.:(





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-11-2009 у 12:29


«Водоканал» перерахує львів’янам гроші за воду

У червні суд визнав незаконним рішення про тарифи на водопостачання та водовідведення, які діяли з березня 2004 по жовтень 2005 року. Рішення про тарифи на водопостачання було прийняте з порушенням процедури, проте до економічної складової тарифу питань не було. Тому міська влада буде відшкодовувати збитки «Водоканалу» за перерахунки з бюджету міста.

Щось маю сумніви, що вони самостійно добровільно перерахують...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-12-2009 у 11:56


А хтось може підказати, про який порядок сум ідеться? Щоби зрозуміти, чи варто "заморочуватися"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-1-2011 у 19:57


В Україні підвищили тарифи на водопостачання
Цитата:
Таким чином, тариф на водопостачання для населення підвищився на 11% і склав 1 грн 41 коп. за куб. м, а на водовідведення тарифи зросли на 9,64% і склали 1 грн 9 коп. за куб м.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-1-2011 у 20:09


Це, як я зрозумів, - у Києві. Нам би тут такі "збільшені" тарифи по 2,50!



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-1-2011 у 23:30


28 січня виконком Львівської міської ради погодив підняття тарифу на водопостачання та водовідведення ЛМКП «Львівводоканал» на 9,1%. Відтак, з 1 лютого ціна зросте з 4,16 грн до 4,54 грн: 3,17 грн за 1 куб. м води та 1,37 грн за 1 куб. стоків.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Прокопюк
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 4-4-2017
Нема на форумі


[*] написано 5-4-2017 у 08:51


Глянув, які тут ціни вказані і жахнувся з того, до якого рівня вони виросли...10 грн. за куб...жах, при тому якість далеко не найкраща. Донедавна з крана в нас текла жовта вода, Ви ймовірно бачили чимало фото в соціальних мережах. Прийняв рішення встановити фільтр на водопровідну трубу, як виявилось купити фільтр води у львові такого типу, як я хотів нелегко. Проте мені вдалось знайти Фільтр сітчастий чавунний фланцевий такий як на фото внизу . Прикріпив його на магістральній трубі, але за лічильником, щоб у водоканалу не було претензій. Колір води змінився одразу, а я один раз на два тижні викидаю з фільтра болото, камінці, залишки іржі, які нам в бонусі постачає водоканал. Наразі це найкраще та найбюджетніше рішення, яке дозволило підняти, якість води, яка тече в мене дома з крану. Можливо моя історія стане комусь в пригоді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-4-2017 у 12:42


Це фільтр грубої очистки. Не знаю, де Ви живете, що розказуєте такі жахи, про жовту воду, але даний фільтр в цьому ніяк не допоможе. Він реально потрібен, щоб збирати імовірні камінці. В квартирах в мене, моїх батьків, всюди вони стоять, можуть роками не чиститись, бо таких грубих частинок в водопровідній воді не так багато.
А основну роботу виконує фільтр тонкої очистки, от тут картріджі міняються раз на місяць. В селі вони в мене забиваються вапняками і піском, бо в мене там артезіанська вода прямо зі свердловини, а в місті в основному фільтрують іржу.
Хочете повністю почистити воду, ставте осмос, але я маю сумніви щодо того, чи здорОво використовувати таку воду в їжу, вона ж мало не дистильована, та й відхід води в каналізацію значний при цьому.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 35
Реклама: