Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Ціни на воду зростатимуть
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2002 у 16:22
Ціни на воду зростатимуть


Побачив я на Кореспонденті новину (www.korrespondent.net/main/49737/)
що якась авторитетна комісія прийшла до висновку, що проблема з водою у Львові через низькі тарифи. Мовляв, низькі тарифи призводять до марних витрат води мешканцями. А кошти від нових тарифів вистачило б на латання дир у водопроводах.

Цікаво:

  • А на сьогодні хіба розв'язані питання про неоплату за воду мешканцями та підприємствами?
  • Чи є стовідсоткова гарантія, що кошти призначені на ремонт водогінної системи, витрачаються по призначенню?
  • чи не хоче хтось за допомогою спеціальних комісій підвести ідеологічну основу під нове підвищення тарифів?


Без відповіді на такі (і багато інших ) питань виглядає абсурдним подальше збільшення тарифів (мені принамні ;) )

Проте все одно залишається відкритим питання:

Чи згодні ми на підвищення тарифів на воду, за умови якщо це дійсно необхідно для покращання водопостачання в Львові ?





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Дума
Новак
*



Повідомлень: 18
Зареєстрований: 14-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-8-2002 у 10:23


За заявою В.Склярського ціни на водопостачання зростати не будуть. Вкрайнюму разі зарас. Але ситуація яка склалася з водопостачанням досить критична. Основною причиною напевне є всетати те, що люди просто не платять за воду в результаті чого борги. Борги Львівян перед Водоканалом, борги водоканалу перед обленерго і так далі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Дума
Новак
*



Повідомлень: 18
Зареєстрований: 14-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2002 у 16:26


Склярський собі каже, а ціну всетаки піднімлять. Вкрайньому разі так пише наша рідна преса, і становитиме вона 80 коп за метер кубічний води. Чи спасе це Водоканал? Напевне ні бо пізнішеп планують підняти ціну щераз. Внас скоро буде вода як в Сахарі.:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Дмитрівна
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 13-9-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2002 у 13:04


В.Кравців – заступник голови повідомив, що ціни на воду все таки піднімлять – 1 січні 2003 року, а на тепло з 15 жовтня 2002 року.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-11-2002 у 13:54


Вода - такий же товар як продукти харчування чи побуту. Якщо я йду в магазин, то я знаю, за що я плачу: більше грошей переважно за кращий товар, менше - за гірший.
Можна збільшувати тарифи лише при умові, що вже покращилось водопостачання. Бо інакше буде як завжди: тарифи збільшать, а вода з труби виливається на вулицю.:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Семен
Дописувач
**



Повідомлень: 35
Зареєстрований: 12-10-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2002 у 15:30


Вода не просто товар, а товар специфический - монопольный...
Если Вам не понравилось как Вас обслуживают в одном магазине (мастерской, ателье) Вы можете пойти в другой...
А водопровод во Львове один... Никуда не денешься
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2002 у 00:49


А для цього є антимонопольне законодавство. Правда, не знаю, чи воно в нас хоч колись виконувалося. Але думаю, що за відсутність води у крані чи наявність холодної води у гарячому крані спокійно можна подавати в суд.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Сух
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2002 у 15:25


Відповідно до правил надання комунальних послуг вода повинна подаватися згідно графіку. Графік водопостачання затверджується органами місцевого самоврядування, а також він зазначений в договорі. Коли графік не дотримується - споживач має право на перегляд ціни (в бік зменшення). Правда процедура такого перегляду досить складна. Але реальна якщо сильно захотіти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-11-2002 у 00:25


Цитата:
Відповідно до правил надання комунальних послуг вода повинна подаватися згідно графіку...

Дожилися, а повітря не будуть подавати за графіком. Невже _так_ має бути ? Не в Сахарі ж...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

mad.gif написано 24-11-2002 у 23:29
Про воду


Скільки я маю платити за воду з теплого крану, яка сає температуру +25 С ??? Так як за гарячу???:mad::mad::mad:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-11-2002 у 02:48


Цитата:

Скільки я маю платити за воду з теплого крану, яка сає температуру +25 С ??? Так як за гарячу???

Офіційно тобі подають гарячу воду, за яку з тебе вимагають платити як Водоканал (вода), так і Теплокомуненерго (підігрів).
Якщо вода є, то треба платити за воду. Якщо нема - можна не платити.
Якщо вода гаряча - то треба платити за підігрів. Якщо ні - то, думаю, можна не платити.
До речі, наскільки мені відомо, в буржуїв лічильники гарячої води не крутяться, якщо температура води менша за норму (здається 40С). Але в нас такі лічильники не сертифікуються (комунальники збанкрутували б).;).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 20-9-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2002 у 13:39


Є ще один прикол, наприклад, в людей, які поставили лічильники - холодної води немає, а з теплого крана тече холодна вода. Люди користуються холодною, а платять як за гарячу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2002 у 16:12


Ярослав, на скільки я зрозумів, Ви є юристом. Ну так порадьте щось, що робити у таких випадках



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2002 у 16:33


Є декілька варіантів: користуватися холодною водою з гарячого крану і:

  • платити як за гарячу - не зовсім вигідно для себе
  • платити як за холодну - водоканал домахуватись не буде, а ось теплокомуненерго може
  • не платити і подавати в суд - вимагає багато часу і нервів
  • не платити і не подавати в суд - рано чи пізно дуже сильно домахаються за несплату


Мені до вподоби 2 варіант.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 20-9-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2002 у 13:40


Якщо з гарячого крану тече холодна вода, або послуги, які надають комунальні підприємства не відповідають договору чи вимогам, то для того щоб не платити за них або платити менше потрібно скласти акт підписаний представником підприємства надава послуг, ЖЕКу і на підставі нього можна добитися зменшення плати. процедура зовсім не проста і практично не дієва. Але є.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-12-2002 у 16:18


В нашій державі питання вирішують не по "процедурі", а по "понятіях".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


shocked.gif написано 6-1-2003 у 13:55
Кожному будинку - свій водогін!


Дорогі та неякісні послуги „Львівводоканалу” дістали не тільки пересічних мешканців Львова – навіть Львівська залізниця вирішила відмовитись від послуг цього монополіста. Залізничники ввели в експлуатацію свій водогін. Він обійшовся залізниці у 1млн. 200 тис. грн. і окупиться вже протягом 2,5 місяця. Раніше ж залізниця платила водоканалу 500 тис. грн! Може й іншим організаціям перейняти досвід залізниці? А потім і мешканцям висотних будинків! Скинутись – і пробурувати свердловину – і той Водоканал маєш в носі :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2003 у 15:03


До речі - дуже цікаво (може хтось знає) - а в інших країнах постачальники води, газу, тепла та електрики також монополісти?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

sad.gif написано 13-1-2003 у 14:33
Ціна на воду


Подейкують, що з першого лютого підвищення цін на воду і відведення води(каналізація)
Ніхто не знає наскільки?:baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-2-2003 у 17:40


Ще одне важливе питання:

  • Чи водоканал збирається надавати ті послуги, які він зобов'язаний надавати, і які поки-що я особисто не отримую?

Бо навіть якщо змиритися з графіком подачі води з 6 до 9 години зранку і ввечері, то я особисто не маю і цього.

  • Останнім часом холодна вода зранку закінчується не пізніше 8 години, а гаряча вода ввечері - не пізніше 8 години.
  • "Гаряча" вода протягом першої години подачі в кращому випадку нагрівається до теплої.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2003 у 08:43


Не проголосував тут. Я за покращення водопостачання. Але я не впевнений що підвищення цін на воду його покращить. Тим більше що воно проводиться непрозоро. Підозрюю що Водоканал закладає туди всі свої витрати. А може їх ЗАБАГАТО ?
Між іншим інформативністю Водоканал відзначається особливо !!!
Тільки в середині лютого я почув про підвищення цін на водопостачання. Та й то від ведучого Львівської хвилі. І я впевнений, що інформація була явно від ведучого, а не від Адміністрації Водоканалу. Тому що про тарифи він нічого не сказав.
На жаль до тепер я не знаю тарифів. Якщо хто знає підкажіть. В мене стоять лічильники.
І взагалі роботу Водоканалу я б оцінив на тверду 1. Це чи не єдини установа від якої я не отримую рахунки на оплату. Ну ще квартплата. Але ЖЕК поруч. Про який контроль води може йти річ, коли в самому Водоканалі його не знають.
А підвищення можна проводити знову і знову. Для цього потрібно, наприклад, збільшити штат працівників.
Багато ?????????????????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-2-2003 у 11:19


Проголосував проти. Не зовсім то, що я думаю, але найближче. По-перше, ті тарифи за воду є сильно завищені для тих, хто не має лічильника (власне не тариф, а кількість води, яку ніби люди споживають). Тому може підвищення цін і пов'язане з тим, що вже більше людей мають лічильники, і вливання в скарбницю водоканалу всихають. По-друге, може бути, що тариф би мав бути трохи вищий. Але його ніхто ніколи не рахував точно - спочатку треба залатати всі дзюри в рурах, налагодити чіткий облік витрат води, яку вони помпують, і тоді можна встановити собівартість того кубометра і відповідно ціну за нього. Але будь-які корекції ціни у вищу сторону робити ТІЛЬКИ після того, як буде той чіткий облік і бездоганне постачання води кінцевим споживачам. До речі, чи не може бути таке, що заводи, які колись робили військові замовлення, мають необліковане водопостачання паралельно з облікованим - з метою забезпечення секретності. Якщо так, то це також багато пояснює - куди тече вода, яку за нормою ми споживаєм ніби 300 літрів на людину на добу. Як показує мій лічильник, 300 літрів вистачає на довше... так добре на довше, і то з щоденними душами, пранням в пральці... чи може, людина випиває 200 літрів на день? :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема
Новак
*



Повідомлень: 17
Зареєстрований: 21-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2003 у 11:28


Як на мене то це все тому що ми дали себе попустити. Дозволили сісти собі на шию. Адже ці триста літрів на добу на душу затверджені вже давно. Ніхто не виступав проти. Тому і зарахз так. Можна елементарно порахувати: 800 тися населення міста помножити на 300 літів обержемо 240 000 000 літрів води на день. Стільки води на певне в Дністрі немає. А ми за неї платимо . Кому???? Куди???. В нас вода напевне дорожча ніж ОАЕ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-2-2003 у 13:40


До речі, як не було горячої води і піднімали (чи хотіли піднімати) тарифи на газ, то виходили з того, скільки треба газу, щоб тих 300-літрів-на-людину-на-добу довести до кипіння шляхом нагрівання у виварці на газовій плиті... То так як сім'я з трьох людей, то тонну води щодня кип'ятити?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2003 у 09:20


Вчора платив за теплу/гарячу воду. Не платив вже досить давно. Набігло то всього 6 кіловат.
І був досить здивований. Виявляється з жовтня тариф був 3,76 за куб, а з січня став 3,12. Виявляється, що і на комунальні послуги ціни падають ?!
Дізнався накінець ціну за куб холодної води - 1,15 грн.
А я пам'ятаю ще 0,64. Потім 0,8. Буде колись зупинка ?
Цікаво які ціни в інших регіонах ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 35
Реклама: