Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Хм. Знову на Євробачення представлятиме Україну івано-франківщина :)...
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 28-2-2005 у 08:02
Хм. Знову на Євробачення представлятиме Україну івано-франківщина :):)


http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/february/27/news/5.shtml

Україну на міжнародному конкурсі Євробачення представлятиме гурт Greenjolly, відомий своєю піснею "Разом нас багато, Нас не подолати!", яка стала гімном помаранчевої революції.




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-2-2005 у 09:58


То таки найкращий вибір. Може, був би проголосував за Юрченка, але то його співання - повна копія минулорічних турків. А від Лорак мене нудить, така вона солодка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-2-2005 у 10:28


А мене від Гринджол нудить. Як на мене - поганий вибір. Політична пісня на пісенному конкурсі не мусить брати участь, тим більше, якщо до неї чи не половина країни ставиться негативно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 28-2-2005 у 10:50


я в естрадних виконавцях не обізнан, але можу зауважити що пропонована пісня (слова, музика чи ритм не можу сказати, я не сприймаю) вплива на молодь (власні діти та їх однолітки, учні, студенти) досить однозначно, при чому незалежно від політичних смаків, або відсутності таких, мабуть є щось що діє на підсвідомість і примушує повторювати ритм вигуками, тупцюванням тощо... вважаю вибір вдалим, є шанси на успіх, до речи помаранчевість на євробаченні аж ніяк не завадить...



З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-2-2005 у 12:30


Чому це знову? Руслана з Львівщини!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-2-2005 у 14:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
А мене від Гринджол нудить. Як на мене - поганий вибір. Політична пісня на пісенному конкурсі не мусить брати участь, тим більше, якщо до неї чи не половина країни ставиться негативно.


Ну звісно, краще дівки голими ногами розкидувати будуть, типу Україні більше нічого показати. В Руслани це хоч не виглядало пішлим, а Лорак... Ще й пісня невдала, в неї трохи голосу є, а тут він зовсім не розкривається.
Щодо політичної пісні - а чим вона не пісня? Чому пісня про любов, про розлуку, про поїзди, про пішоходів, про світлофори, про Мауглі - це краще, ніж про боротьбу народу за свої права?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-2-2005 у 14:45


Все нормально - це одна з трьох пісень, котрі знає мій Остапчик.
Дві перші - то колядки.
І він постійно її співає, як чує.

Мені в цьому всьому дійстві сподобалось незначне, але помітне поважчання поп-музики взагалі. Це добрий знак до аналізу слухацьких вподобань:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-2-2005 у 14:52


Росте, я не за Лорак, я проти дилетантів-Гринджол. Кепсько, що на хвилі майдану нас буде представляти пісня доволі низької якості.

>Чому пісня про любов, про розлуку, про поїзди, про пішоходів, про світлофори, про Мауглі - це краще, ніж про боротьбу народу за свої права?

Тому що місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 28-2-2005 у 15:08


Якщо закрити очі на рівень професійності а дивитись лише на шанси перемогти, то з 19 вчорашніх варіантів-фіналістів мабуть таки ті Ґринджоли мають найбільше шансів, голосувати будуть не професійні експерти, а прсоті люди....... ще біьші дилетанти, а от "гімн помаранчевої революції" може вплинути на думки європейців.... та ще й враховуючи що саме дійство буде проходити не де інше як в епіцентрі подій.

Доречі я звернув увагу, що вони абсолютно випадково раптом стали відомими, потім абсолютно випадково потрапили на євробачення..... може так само випадково й виграють.......
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-2-2005 у 16:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Тому що місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.


Та ну! Нею, наприклад, дуже добре сабвуфер розминати. В п`ятницю робив пробний запуск системи, сусіда кузовщик, а ще знатний меломан прибіг, каже, а чи не можна гучніше? Бо, каже, я як раз одну стінку хочу розвалити, а так гляди, вона й сама впаде :)
А якщо серйозно, то пісня ця драйвова, під неї можна і шов зробити - хіба пісня Лорак, вже й не пам`ятаю про що, значить ні про що, краща? Я не кажу, що ти за неї, просто вона була наступною за кількістю балів. Тож якщо з поміж цих двох, то краще Гринджоли. Юрченко, про що вже казав, копія турків, тож було б встидно, Таліта Кум має в репертуарі і кращі речі, ну а решта так собі...

Хе-хе, мені цікаво, як будуть собі іноземці ломати язика :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-2-2005 у 16:34


Цитата:

...Таліта Кум має в репертуарі і кращі речі

Мені здається це не були остаточні пісні, які будуть співатися на Євро.
Наскільки я пригадую, серед умов конкурсу, є умова, що пісня не має "крутитися" до 1 жовтня. Пісня Лорак була швидше. Чи я помиляюся?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 28-2-2005 у 19:13


Цікаво, як сприйматиметься англійським вухом питомо українська назва Greenjolly: Зелена Анджеліна, чи як? :-)
Звідки таке написання? Адже в слові "гринджоли" нема жодного звуку "і", а нам пропонують аж два. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 28-2-2005 у 20:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Росте, я не за Лорак, я проти дилетантів-Гринджол. Кепсько, що на хвилі майдану нас буде представляти пісня доволі низької якості.

...місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.


сьогодні мені довелося їхати в ліфті телецентру (Національної телерадіокомпанії України) разом із вуйками та тітками з УТ-1, що побували дружно на "представленні Т. Стецьківа Миколою Томенком". Точнісінько, один в один такі думки висловлювали й вони. Іронізуючи при цьому "Грниджоли - мертві бджоли не гудуть".
давайте бути об'єктивними: другої Руслани в нас не буде ще років 5. Кароліна Куєк гарно співає і сексуально виглядає (набагато сексуальніше, ніж Руслана, як на мене, хоча кожна жінка красива по-своєму!!!), однак згадайте попередні конкурси, хто перемагав і за якими критеріями відбирались фіналісти? зажерта Європа вимагає "родзинок", яких у Ані Лорак нажаль не має. на тлі інших європейських співаочк вона лише "одна з".

"Гринджоли" - не супер-команда. вони й групою на даний момент не є, оскільки розгубили свій "живий" склад вже давно. це просто 2 хлопця, яким пощастило. вони також не пройдуть у фінал (хоча дідько - хитрий дядько, може й пропхати їх на девідендах помаранч-революції). тому великої різниці "хто співатиме від України на конкурсі" не має. при такому стані шоу-бізнесу, як у нас, Руслана - це щасливий вийняток. вона поки що єдина з України підійшла до своєї перемоги грамотно - були концерти Європою, медіа-підтримка, грамотний підхід. чи робила це Кароліна? ні. чи робив це ще хтось? ні. однак "Гринджоли" принаймі "гаркнули" в Польщі, і з успіхом. доказ цього - поява польської версії пісні "Разом нас багато".

мене особисто обурює спосіб, яким їх запхали на конкурс. але це вказує лише на одне: відсутність чітких правил проведення конкурсу в Україні (за що великий фак організаторам, що за рік не зробили нічого, точніше - майже нічого, крім так-сяк проведеного телеконкурсу). те, що їх не було спочатку, вказує на небажання самих "Гринджолів" пхатися на конкурс. а за те що їх пропхали - це "подяка" Томенку. добре це чи погано побачимо в травні. те, що багатьом ця революційна пісенька набридла тут не означає, що вона не сподобається європейцям. проста і ненав'язлива, а мотивчик, між іншим, захавали всі і одразу, як тільки її пустили в ефір. тому не треба шмарки розтирати по скельцях. краще затисність кулаки і вболівайте за тих, хто дійсно вартий перемоги на Eurovision-2005. (Все одно, не нам голосувати за "Гринджоли" :)))




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 28-2-2005 у 21:54


Як на мене дивний якийсь вибір, було б Євробачення пару місяців тому, то на ажіотажі навколо революції вони може й виїхали б. а так не бачу сенсу. хоч мабуть як родзинка вони таки найкраші... Лорак дійсно нічим не вирізняється. одним словом, розклад з серії на безриб"я



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 28-2-2005 у 22:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
Руслана - це щасливий вийняток. вона поки що єдина з України підійшла до своєї перемоги грамотно - були концерти Європою, медіа-підтримка, грамотний підхід. чи робила це Кароліна? ні. чи робив це ще хтось? ні.



тут треба уточнити нарахунок грамотного підходу Руслани до перемоги: вона зайнялася своєю розкруткою вже в якості представника України.
Для Гринджолів така розкрутка тільки тепер має починатись, а Кароліна чи хтось інший, відповідно, не могли себе розкручувати в Європі до завершення українського відбору...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-3-2005 у 01:47


Гринджоли висунули для участі в конкурсі щоб усунути імовірність повторної перемоги українського виконавця в Евробаченні - забагато клопоту для влади, облаштовувати цю подію в Україні. :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-3-2005 у 09:19


Хлопці в себе на Франківщині мабуть стали по 3 метри зростом... :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 1-3-2005 у 13:08


STB.ua 13:00: Але цузамен - унс цу филен!
Але цузамен - нихт капитулирен!
Фальсификационен - Кайн!
Махиниционен - Кайн!
Банден - Кайн!
Лёйге нихт
Ющенко, Я!
Ющенко, Я!
Дас ист Украйнер Фюрер
Я-Я-Я!!!
Вир, нихт Думкопфт
Вир, нихт Баранен
Вир зинд фон Украинрайх
Тохтес унд Брудерс
Ецт одер ни видер
Налте вартунг!
Але цузамен - унс цу филен!
Але цузамен - унс нихт капитулирен!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-3-2005 у 13:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів


Я плакаль... Дякую :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-3-2005 у 16:38


Перепрошую, а що означає "автентичне" німацьке слово "Baranen"? ;)



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-3-2005 у 17:13


А це наші жорналісти не можуть ся втримати, аби з когось не покпити, з них бо не дуже порегочеш - самі вони нічого не творять, тож як реагувати на пустоту...
:lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 1-3-2005 у 20:13


Переклад - супер!!! Дуже дотепно. В кого проблеми з почуттям гумору - записуйтесь в Партію Регіонів ;)))

Я не можу точно пригадати, нажаль, коли саме Руслана почала концертувати Туреччиною (о обрання від України чи після), але навряд чи хтось із нинішніх учасників був би спроможним на таке. А от влаштувати Гринджолам тур за гроші, ну, наприклад, концерну ROSHEN, чи ОРЛАН, чи від УКРЗАЛІЗНИЦІ - це цілком реально.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 1-3-2005 у 20:24


Євробачення є конкурсом попсової музики. Але навіть там досягають успіху професіонали. Гринджоли, то аматори. "Разом нас багато" -- кричалка.

Колись нас вчили, що "марсистсько-ленінське вчення всесильне, бо воно правильне". Всі розуміли що це ідіотизм, але мусили повторювати. Тепер "правильну" кричалку-пісню призначають всесильною. Хоча, якби виставили на конкурс Євробачення хор української армії з "Ще не вмерла Україна", то шанси на перемогу були б такі ж як у Гринджолів, але хоч за професійний рівень виконавців не було би соромно.

Хоча, може Олесь правий, може просто хотіли загарантувати, що б, не дай боже, другий раз не мати мороки з проведенням конкурсу. А заодно і п. Томенкові догодити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 2-3-2005 у 00:55


Переклад геніальний :lol:



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 2-3-2005 у 01:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А це наші жорналісти не можуть ся втримати, аби з когось не покпити, з них бо не дуже порегочеш - самі вони нічого не творять, тож як реагувати на пустоту...


Гуморист Рост має на увазі когось конкретного, чи просто собі ляпнув аби нагадати нам про своє існування?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3509
Реклама: