Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7    9  10
Автор: Тема: Як має одягатись жінка
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-6-2005 у 13:58


...ну і я, мабуть, теж десь перебуваю :-) наразі там непогано (постукаю по
дереву, щоб не врікти)... :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 30-6-2005 у 17:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а сентенції типу *бракує мужика у ліжку* залиште
розумово обмеженим селюхам... :-))

:o:o:o ??????????
Я вірно зрозуміла - обмежені селюхи, це ті, котрим *бракує мужика у ліжку*(с), чи ті, котрі про це говорять?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-6-2005 у 18:01


...ті, котрі говорять це кобіті, намагаючись її принизити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 03:12


Хтіла би перше про монашок: то, шо в них не конче стильні убьйори, не означає, шо їх геть ні до кого не тягне. Перечитайте "Декамерон".
Далі би м про жінок, котрі можуть потерпіти: як на мене, для того і перебувати ніде не треба, просто після вражень від "мужчин", котрі оточують нас тепер звідусюди, бажання, що навіть виникають в голові здорової молодої кобіти, дуже легко прикоськати, а достатньо для того вийти на вулицю чи поспілкуватися з одним із я...носних.
Вибачайте за таке, але протестовано на хоча й небагатому, але яскравому досвіді своєї особи та знайомих женщин.
Во.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 17-7-2005 у 08:08


То, може, варто поспілкуватися з я...носними з іншої вулиці? :lol:
А взагалі в кожного свій досвід, з обох боків. Як і враження від деяких "женщин". Так що скільки німбом не виблискуй, а всі ми грішні... :baddevil:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-7-2005 у 10:12


...чоловіки, з якими ми спілкуємося, все ще несуть на собі відблиск
совковості, коли потрібно було бути сірим, безініціативнивним, безрадісним
гвинтиком системи, тому вони й нецікаві :-)) на кобітах система не так
проїхалася, живучі ми і кмітливі, але чоловіка (справжнього) бракує.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 10:16


Егеж, самовпевненості, головне, не бракує :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 17-7-2005 у 12:17


на кобітах система не так
проїхалася, живучі ми і кмітливі, але чоловіка (справжнього) бракує.


Вах-вах-вах!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 17-7-2005 у 12:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чоловіки, з якими ми спілкуємося, все ще несуть на собі відблиск...


Ну, окрім чоловіків, з якими ВИ спілкуєтесь, є ще і всі інші, які окрім відблиску і вищезгаданих органів ще багато чого несуть :) І небезуспішно :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 13:01


Ну мало їх, мало! Чому треба чекати все життя, поки зустрінеш щось варте? А коли вже зустрічаєш, то мордуєш ті стосунки довго й нудно, бо все ще остерігаєшся, що скине фальш зі шкіри і виставить на показ той самий рагулізм, котрим інші "блещут".

Окрім того, чоловіки тепер дуже полюбляють закидати жінкам надмірну самостійність і всякого роду "амазонковість", а шо його робити, коли так мало чоловіків, біля яких жінкою почуваєшся?
То вже не перше покоління в генах носить, що жінка має бути двостатевою повідношенню до непростого совєцького і пост... життя. Двостатевою, звичайно, в плані роботи, виховання дітей і просування взагалі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 13:10


Ну, блін, допатякались - купа 6идла серед принцес :mad: Зичу вам, дівчата, виховати своїх синів так, щоб ваші ж доньки про них таке не говорили.
Ну і задумайтесь вже тоді про референдум щоб в Україні дозволити мати кілька дружин - може вдасться відірвати хоч кавалок прИнця?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 14:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Ну мало їх, мало! Чому треба чекати все життя, поки зустрінеш щось варте?


Та не мало їх, не менше, ніж справжніх жінок, просто дивитися треба уважніше, і не ставити біля кожного чоловіка золотий еталон із палати мір та вагів "Принц на білому коні" (віслюку, "мерседесі", самокаті - потрібне підкреслити). Мені здається, треба бути більш терпимими, бо ідеальних людей не існує.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А коли вже зустрічаєш, то мордуєш ті стосунки довго й нудно, бо все ще остерігаєшся, що скине фальш зі шкіри і виставить на показ той самий рагулізм, котрим інші "блещут".


Таки "блещут". І - як не дивно - не лише чоловіки. То може, їм теж слід остерігатися, що їхня кохана ось-ось виставить напоказ мармизку лисички з-під шкіри білої і пухнастої ягнички? І - просто маленька та дуже особиста думка: не треба мордувати стосунки. Вони від того помирають. :baddevil: Стосунки краще плекати, як на мене. :rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
То вже не перше покоління в генах носить, що жінка має бути двостатевою повідношенню до непростого совєцького і пост... життя. Двостатевою, звичайно, в плані роботи, виховання дітей і просування взагалі.


Та не в генах воно носить, а виховується - мамами, бабусями, виховательками у дитсадку, вчительками у школі, і т.д. Давно, здається, не погоджувалася із Олексієм - а зараз просто совість заїсть, якщо не скажу "Згодна". Чоловіки - не прибульці з космосу, маємо те, що зростили.
А стосовно того, як легко приборкати кобіті свої бажання, поспілкувавшись із хлопцем з вулиці - ну, спілкуюсь я. Хлопець, щоправда, не з вулиці, але бажання лише посилюється. ;)
І ще одне - дівчата, це теж моя особиста думка, але давайте не ображати чоловіків. Бо тут деякі "епітети" в хід пішли, що читати просто неприємно. Я б не втішилася, якби хтось із наших хлопців на форумі, узагальнюючи жінок, назвав би їх "цицьконосними", чи щось в такому дусі. Мені це було б неприємно... :(




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 17-7-2005 у 14:25


Тисну руку, Наталочко :) Розуміння - чудова річ.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 15:28


У мене в Азії вже, звісно, шифер їде, але мені направду дуже приємно що не всі жінки погоджуються з висловленою думкою.
Дякую Наталці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 17:47


Я дуже тішуся за тих жінок, у кого є приємне чоловіче товариство для спілкування, але мені, на превеликий жаль, доводиться бачити й чути таких екземплярів! Якщо чесно, то досі зустріла лише двох чоловіків, котрих справжніми вважаю, і одним з них є мій двоюрідний брат, котрого таки мама відмінно виховала, і ще один добрий знайомий.
Повірте: зовсім вони не ідеальні, і принців ніяких я не шукаю, просто є ті, з ким хочеш бути в компанії хоча б, і ті, від кого верне. То от на цей момент чомусь процентне співвідношення між першою і другою категорією,- самі бачите.
Нехай вибачать ті, кого так зачепив епітет, але саме та друга переважаюча категорія вважає, що їх придатки- то головне, що в житті потрібне. Та вони і в ліжку тільки тим і орудують, бо головне- самому отримати яке-небудь задоволення. При тому, що, на мою думку, справжній чоловік(справжній до кісткового мозку) міг би взагалі без них обійтися.

Ну а щодо маминого виховання, то правди тут повно, бо справді розпаскуджують синочків до такої міри, що ті їм уже тремтячим від старості місцем можуть не поступитися, і з татусів, вихованих радянською, владою прикладу гарного не візьмеш. Я то бачила. Але! Є ще в житті так багато джерел інформації, навіть отой банальний телевізор, звідки при бажанні можна почерпнути так багато про чоловічу поведінку. Не думаю, що для того, аби відрізнити добре від поганого істоті, котра має як мінімум атестат зрілості, треба маму з поясненнями.
Вони просто вважають, що лицарство то байка, присипана землею разом з часами, в котрі офіційно існувало, а вони тут зараз королі життя, і ніяких манер та поваги до жінки їм не треба хоча б тому, що в них оті органи є, а за статистикою їх та ще й здорових теж годі пошукати.

І ще в мене прохання: давайте не сприймати за особисте, бо вже по тому як пишуть присутні тут чоловіки можна скласти нормальні враження, а я вам просто кажу те, що я бачу, те, що я чую, і не зможу заплющити на то очі, бо воно таки існує.

І свого сина я таки спробую виховати так, аби йому приписували інші епітети.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 18:18


Маю я купу знайомих. Одна з них - харківчанка, феміністка, просто красуня - якось звернулась до іншого з них - криворіжанина, непоганого тоді ще скромного хлопця - з доволі цікавим питанням: "Вовчику, ну скажи, правда всі чоловіки козли?"

Що він мав відповісти???

Так і зара я зичу панні Галині Лев шукати, якщо не виходить - змінювати оточення і коло свого спілкування.
Та феміністка знайшла собі некозла і вже народила від нього дитину.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 18:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Я дуже тішуся за тих жінок, у кого є приємне чоловіче товариство для спілкування, але мені, на превеликий жаль, доводиться бачити й чути таких екземплярів! Якщо чесно, то досі зустріла лише двох чоловіків, котрих справжніми вважаю, і одним з них є мій двоюрідний брат, котрого таки мама відмінно виховала, і ще один добрий знайомий.


Ну то й що? Що це за показник? Я в своєму житті зустрічала дуже багато хороших чоловіків. Були й “екземпляри”, як мій тато, приміром, і не лише він, але більшість таких, за яких я просто дякую Богу! Не загострюючи навіть увагу на тому, що серед жіночок також є ще ті “екземпляри”, і процентне співвідношення, якщо ми вже за статистику взялися, анітрохи не краще, я ще одне хочу сказати: до людини, байдуже, чоловік це чи жінка, треба підходити з повагою. Апріорі з повагою, доки людина та не довела, що поваги вона не варта. Якщо довела (не дай Боже) – викреслюємо, більше не спілкуємося, та й усе. А якщо наперед думати: ось ти, такий-сякий/така-сяка, знаю я, чого тобі треба, всі чоловіки – гультіпаки, усі жінки – курви, то ця, з дозволу сказати, “аксіома”, яка у мене вже в печінці сидить, зіпсує стосунки від початку навіть із янголом. Імхо.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Повірте: зовсім вони не ідеальні, і принців ніяких я не шукаю, просто є ті, з ким хочеш бути в коипанії хоча б, і ті, від кого верне. То от на цей момент чомусь процентне співвідношення між першою і другою категорією,- самі бачите.


У мене тут щойно жахлива підозра зародилася – а що, як і від спілкування зі мною когось “верне”? А що, як я – не долар, і не подобаюся всім?! :o Свя-свят-свят! То чи це означає, що я така погана, прикра, кепська? А може, лише те, що на колір і смак – товариш не всяк?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Нехай вибачать ті, кого так зачепив епітет, але саме та друга переважаюча категорія вважає, що їх придатки - то головне, що в житті потрібне. Та вони і в ліжку тільки тим і орудують, бо головне - самому отримати яке-небудь задоволення.


Не згодна. Розписувати в деталях не буду, скажу лиш – категорично не згодна. Повторюся, усякі є чоловіки. І жінки усякі. Але – імхо – для нормального чоловіка, не принца, не ідеала, не ще когось нереально-захмарного, (і не для монстра якогось), а для простого, звичайного чоловіка, задоволення жінки, котра з ним – це і є показник його мужності. Чи я помиляюся? (Питаю винятково у наших хлопців, дівчат прошу не відповідати, їхня точка зору мені зрозуміла).

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
При тому, що, на мою думку, справжній чоловік (справжній до кісткового мозку) міг би взагалі без них обійтися.


Хотіла написати, що це, за перепрошенням, бздура, яка садизмом віддає, але знову скажуть, що я ображаю людей, а не коментую їхні допис. Тому коментар допису:
Не хотіла б ніяк, щоби справжній чоловік, справжній до кісткового чи ще якогось там мозку, чи просто чоловік без них обходився, бо це, окрім всього іншого, і не в моїх інтересах, але, напевно, що міг би. Деякі дівчата без голів якось же обходяться. (Я це НЕ про учасниць нашої дискусії, відразу кажу)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Але! Є ще в житті так багато джерел інформації, навіть отой банальний телевізор, звідки при бажанні можна почерпнути так багато про чоловічу поведінку. Не думаю, що для того, аби відрізнити добре від поганого істоті, котра має як мінімум атестат зрілості, треба маму з поясненнями.
Вони просто вважають, що лицарство то байка, присипана землею разом з часами, в котрі офіційно існувало, а вони тут зараз королі життя, і ніяких манер та поваги до жінки їм не треба хоча б тому, що в них оті органи є, а за статистикою їх та ще й здорових теж годі пошукати.


Угу. А ще є жінки, які вважають, що вони (вона, себто) – пуп Землі, їй усі все винні, а вона то шукає, то чекає, то перебирає, то витирає об мужчин ноги, то виходить заміж/зустрічається із розрахунку, а потім вимагає поваги і все дивується, куди лицарі поділися. І то правда! Може, вимерли разом із Прекрасними Дамами?!
Про телевізор – ну, то навіть коментувати ліньки. Бо якщо чоловіки почнуть черпати звідти інформацію не лише про свою, а й про нашу поведінку... Ой!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
І ще в мене прохання: давайте не сприймати за особисте, бо вже по тому як пишуть присутні тут чоловіки можна скласти нормальні враження, а я вам просто кажу те, що я бачу, те, що я чую, і не зможу заплющити на то очі, бо воно таки існує.


Я – теж кажу (пишу) те, що бачу, те, що чую, те, що існує. І заперечую, якщо з чимось не згодна. На те й Форум.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
І свого сина я таки спробую виховати так, аби йому приписували інші епітети.


Щиро зичу успіху. Але одного бажання малувато. Діти відчувають дуже чітко, на енергетичному рівні, коли мама/тато каже їм те, що думає, а коли – те, що треба казати.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 18:28


Знала, що хтось це порадить. По можливості намагаюся, але ж не можна відректися від усіх родичів і близьких, пояснивши браком культури.
Їх то вже не змінить. Ви ж не відреклися б від рідного діда за те, що він зупу сьорбає, хоча то не заваджає йому бути доброю людиною, котру поважає все село(образно кажучи, бо діда в мене нема), але в той же час не будете терпіти, коли гарна модняча дівчина, якій Ви симпатизуєте, робить те саме. І фокус в тому, що її ви теж не перевиховаєте. Ну, може перших п*ять років подружнього життя вона буде піддаватися дресируванню, але потім все одно свинство вилізе.

І хочу пана Олексія попросити не звертатися так офіційно, то зайве.
Я просто Галина. Чи Вам хотілося впекти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 18:33


Цитата:
Але – імхо – для нормального чоловіка, не принца, не ідеала, не ще когось нереально-захмарного, (і не для монстра якогось), а для простого, звичайного чоловіка, задоволення жінки, котра з ним – це і є показник його мужності. Чи я помиляюся?


:rolleyes:
Можеш спробувати опитування організувати :rolleyes:
Наталко і Галино, взагалі тут це питання вкрай офтопічне. Були обговорення і про жінок і про чоловіків. Теми, як на мене, доволі розгорнуті вже. Давайте або закруглимося або туди перейдем, га?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 18:37


Та не хочу я ніякого опитування, Олексію. "Суду всьо ясно". А те, що оф-топ - ну, так. "Адам і Єва" не надто суворо модерується, на щастя. І стрибати з теми у тему, як те кенгуру, мені щось не хочеться. Розгорнулася дискусія, перейшла з одежі в інший вимір, то й добре. А ні - то ні. То я й так щось розписалася... розбалакалася. Більше не буду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 18:45


та припини, я не до "росписалася", я до того, що сюди доведеться копіпастити з інших тем подібні обговорення, мабуть.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 18:58


Навіщо копіпастити? Ну, сталося так, що тема "вийшла" з берегів. Гадаю, хто зацікавиться, той інші подібні прочитає, а хто подумає, що нам нікуди час та сили подіти, той і цю до кінця не дочитає, мабуть. :)
Знову оф-топ. :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 19:01


Мені просто здається, що Галина не читала тему "Дівоче питання до чоловіків" http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1119 а там 7 сторінок тексту - для Зіроньки два роки тому те ж саме фактично писалося.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-7-2005 у 19:24


...а при чім тут моя самовпевненість?... я лише констатувала факт,
визнаний істориками *совіцького* періоду... ми вижили на плечах кобіт,
при чому тут самовпевненість?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 19:33


А ще є тема "І дівоча відповідь" http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1120 - теж така собі компіляція взаємних побажань...



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7    9  10

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3531
Реклама: