Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  6    8    10
Автор: Тема: Як має одягатись жінка
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 19:37


Темпілко, це навіть смішно читати - чоловіки-совки в оточенні несовків-дівчат. Якщо ти так вважаєш, гаразд, я погоджуюсь і не сперечаюсь. Вважай :) @->--- наш вам совковий привіт.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-7-2005 у 19:41


...давайте не ховатися за абстрактними побудовами *всі люди рівні*
і *у вас зависокі захцянки, дорогенька*, а подивимося навкола...
ось тільки вибралася з маршрутки, яку вів геть вар*ятський водій, ледве
до виходу дострибала, як на родео... за мною (і спереду) сиділо по пахучому
самецю бридкого вигляду, а потім до них долучився третій, який додав до
ароматів задухи добру порцію спиртових ноток... і сидять собі у тому ж
салоні чотири кобітки від 15 до 40, всі акуратні, чистенькі, тверезі, з
обличчями добрими і чистими... ось така вам випадкова стат. вибірка... звичайно
є добрі чоловіки, і є дуже дуже погані кобіти, але питання в співвідношеннях,
і це боляче, не прикидуйтесь сліпими, добродії... ніхто з нас (мене, галі,
іринки) не шукав принців на мерсах... мені цілком б вистачило доброго
хлопця з гарними руками та хорошою метою в житті, але нема...
більшість чоловіків (як ото бачу і тут) високомірні *хазяєва життя*,
що творять цей чоловічий світ таким, як він є, і в усьому вважають
винними кобіту... занадто багато у моєму оточенні хороших, добрих,
працьовитих і самотніх жінок, які залишилися непоміченими такими ось
*орлами*... просто скромна кобіта не буде виборювати доброго
чоловіка у війні проти інших, і вона ні в чому не винна, і якщо протестує
проти чоловічої агресії, хамства і самозакоханості, то честь їй і хвала...
тримайся, галя :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 20:02


Почуваюся дощечкою, у яку дротики мечуть.

Хотіла б довести до вашого відому, що стосунків з ніким не мордую, навпаки, здається, що тим хлопцям, котрі мали бодай якісь стосунки зі мною перепало найменше гіркоти саме від мене. Уся інформація не особисто від мене, я вже зазначала, що багато почерпнула з досвіду близьких знайомих, і то були далеко не безмозґлі жіночки легкої поведінки, ба навпаки- розумні, гарні, кращі у своїх колах, просто вишукані, але чомусь їм так уже діставалося від їх половинок, що аж моторошно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 20:05


Галю, не почувайся дощечкою, бо обговорюють не тебе, а твої думки, які ти ДОБРОВІЛЬНО (сподіваюся) винесла на Форум. А всі не можуть думати, як ти.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...давайте не ховатися за абстрактними побудовами *всі люди рівні*
і *у вас зависокі захцянки, дорогенька*


Давайте.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а подивимося навколо...


Або на себе самих. Що там про “колоду в оці” говориться?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
ось тільки вибралася з маршрутки, яку вів геть вар*ятський водій, ледве
до виходу дострибала, як на родео... за мною (і спереду) сиділо по пахучому
самецю бридкого вигляду, а потім до них долучився третій, який додав до
ароматів задухи добру порцію спиртових ноток... і сидять собі у тому ж
салоні чотири кобітки від 15 до 40, всі акуратні, чистенькі, тверезі, з
обличчями добрими і чистими... ось така вам випадкова стат. вибірка


Пішла на ринок – за прилавками стоять, не побоюся цих слів, баби базарні, роти чорні, як ебоніт, охайні, як паця після дощу, лексика – я таких слів не знаю; прийшла до хати – сусідка згори знову криє на чому світ стоїть свого чоловіка, бо він щось там не так на неї глянув... це чує весь будинок... Вийшла на вулицю – під парадним лежить ще одна сусідка, п’яна – її чоловік нянчиться нині з двома дітьми, доки вона дихає парами... Будемо продовжувати статистичні вибірки чи зійдемося врешті-решт на тому, що скрізь є добрі і “добрі”?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
і це боляче, не прикидуйтесь сліпими, добродії... ніхто з нас (мене, галі,
іринки) не шукав принців на мерсах... мені цілком б вистачило доброго
хлопця з гарними руками та хорошою метою в житті, але нема...


Є, Таню, є. Ще й як є. А якщо ми не хочемо бачити таких, то це не їхня вина, а наша проблема. І наш головний біль.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
більшість чоловіків (як ото бачу і тут) високомірні *хазяєва життя*,
що творять цей чоловічий світ таким, як він є, і в усьому вважають
винними кобіту... занадто багато у моєму оточенні хороших, добрих,
працьовитих і самотніх жінок, які залишилися непоміченими такими ось
*орлами*...


А в моєму оточенні багато скромних, порядних чоловіків, яких жінки не помічають, ігнорують або – що ще гірше – використовують, вважаючи, що таким чином відновлюють якусь “рівновагу” і “справедливість”. І це теж боляче. І мені, і чоловікам, які - я це абсолютно точно знаю - так само відчувають біль, і нічим від нас, жінок, у цьому не відрізняються.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
просто скромна кобіта не буде виборювати доброго чоловіка у війні проти інших


Війна – це зовсім необов’язково. Інколи досить просто розуміти чоловіка. А деколи – то взагалі просто НАМАГАТИСЯ його зрозуміти. І якщо він теж саме робитиме для жінки, фундамент для спільного щастя, вважайте, вже є.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
і вона ні в чому не винна


І він ні в чому не винен. І “Коні не винні” (с). Михайло Коцюбинський. Ніхто не винен, але чомусь в особистих стосунках ми постійно збиваємося на взаємні звинувачення, відмовляючись почути одне одного.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
і якщо протестує проти чоловічої агресії, хамства і самозакоханості, то честь їй і хвала...
тримайся, галя :-))


Алілуйя! :saint: Тримайся, Галю. :D Тримайтеся також, чоловіки. Бо я більше не можу... Трималка зламалася. :lol: Залишаюся при своїй думці, відмовляюся визнавати, що немає “доброго хлопця з гарними руками та хорошою метою в житті”, і що "чоловіки - високомірні "хазяєва життя" (с) – бо я так не думаю, і - цим я насамперед дуже б образила свого коханого. А у мене таке дивне переконання: не завжди виходить, на жаль, не завдавати болю коханому/коханій, але прагнути не робити цього слід завжди. Тому залишаю топік, бажаючи подальшої плідної дискусії. :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 20:07


Стоп, тобто якщо кобіта скромна і сором'язлива, то тепер на неї закони природнього відбору не розповсюджуються? Як можна очікувати собі принца не виборюючи його? Не короткими там спідницями і декольте до самої спини, але ж треба себе, за перепрошенням, пропонувати, в хорошому сенсі цього слова. Тобто щоб мати змогу знайти собі нормального чоловіка треба бути як мінімум самій його гідною, це раз, а два - мати оточення, в яке такий чоловік може потрапити. Ви ж не сподіваєтесь якось зранку прокинутись, а по ринві у вікно до вас принц з трояндами шасть? А, забув, ви ж його віником, бо зрозуміло чого саме той яйценосець(с) хоче :baddevil:

Ви мене дивуєте. Так, є серед чоловіків паскуди і бевзі, а серед жінок натомість є такі дурепи, скажімо, які можуть зробити з власного ліжка прохідний двір і, водночас, очікувати в ньому ж джентельмена. Більше того, вони ще сподіваються що джентельмен в ньому залишиться.

Або є такі, які ніколи першими з чоловіком не заговорять, проте чекатимуть допоки хтось із цих яйценосців(с) (ну а хто він, якщо проходить повз мене, розумну і в_середині_десь_глибоко_красиву??) таки підійде і заговорить і виявиться тим_кого_так_чекала. Нє, і таке буває, але, здебільшого, в такому от форматі:
http://obozrevatel.com/news/2005/7/15/27307.htm

Хіба не зрозуміло що пошук половини в житті то справа обох? Хіба не зрозуміло що твій партнер то твоє відображення і кожен має собі дружину гідну його/її самого/самої? Для мене є очевидним що пускають в ліжко яйценосців(с) .... краще тут пропущу.

Від всіх чоловіків форуму дякую тобі, Темпілко за "більшість чоловіків (як ото бачу і тут) високомірні *хазяєва життя*, що творять цей чоловічий світ таким, як він є, і в усьому вважають винними кобіту"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-7-2005 у 20:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Ви ж не сподіваєтесь якось зранку прокинутись, а по ринві у вікно до вас принц з трояндами шасть? А, забув, ви ж його віником, бо зрозуміло чого саме той яйценосець(с) хоче :baddevil:


На прощанння - :D :lol: Це просто супер!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Хіба не зрозуміло що твій партнер то твоє відображення і кожен має собі дружину гідну його/її самого/самої?


Саме так. :saint: Знову ж таки, легше стверджувати, що не залишилося "гідних мене", аніж шукати причину в собі... або не шукати, та хоча б не винуватити у всіх бідах світу та смертних гріхах чоловіків. А ще можна спитати себе, чи хочеш ти любити, чи вмієш любити, чи лише прагнеш чогось - статусу, комфорту, батька своїм дітям - і або вчитися любити (я в хорошому сенсі цього слова :) ), або жити, як живеш, не перекладаючи на чужі плечі свої вміння чи невміння. На тих плечах свій хрест лежить, щоби ви не сумнівалися, і любов - це бажання допомогти коханому той хрест нести, а не звалити на нього ще й свій.
Тепер точно все.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 20:19


А чому не можна хотіти такого, якою є сама?
От я вважаю себе нормальною людиною без зайвих примх, романтичною не занадто, життєрадісною достатньо, та взагалі мене чимало людей вважають не останньою, і то, мабуть, я собі заслужила. То хіба я не заслуговую бачити рівні риси в половині своїй?

До Олексія: про ліжко надто особисто зучить, а той епітет могли б уже покинути.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 20:31


Можна, Галино, все можна, тільки треба щось робити. І я так і не зрозумів чому ви сприйняли репліку про зміну оточення на рахунок родичів. Ви ж не серед родичів шукаєте дружину? Ну спробуйте самі оцінити коло спілкування - може потрібна вамм людина просто не може там опинитись? Чи ви хочете щоб вам рецепт написали? Мені теж важко було половинку знайти, ну то ж завжди нелегкий шлях. Не сприймайте мої репліки надто особисто - я окреслив дві крайності і сподіваюсь що вони вас не стосуються.

І дозвольте мені той епітет залишити в активному словнику - він мені душу гріє. Вже як тільки нас, блудних кобелів, не називали, але так?... Оригінально.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 17-7-2005 у 20:32


Підсумовуючи (сподіваюся) багатостраждальну тему "Як має одягатись жінка?" - дівчата і жінки! Одягайтесь так, щоби зрештою у кожної з вас з'явилася та половина, яка потрібна саме вам, з тими чеснотами, з якими ви хочете її бачити, і щоби питання, хто з вас кращий, на порядку денному навіть не з'являлося. ;)

Ваші *орли*
P.S.(міфологічно-релігійне приписування нам якостей творців чоловічого світу, в якому три бугаїни бридкого вигляду на чолі з вар'ятським водієм гасають містом на маршрутці, сіючи паніку і відразу до роду чоловічого, не приймається у зв'язку з вродженною скромністю і богобоязністю) :saint:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 21:02


До Олексія: я не шукаю зараз половини, бо хочу насолодитись незалежністю(хіба би шось файне трапилося), і вже точно не шукаю дружину, то Ви, мабуть, записалися. Кажучи про родичів, мала на увазі й однокласників та приятелів взагалі. Епітет Вам дарую, би грів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 21:13


Ну то ваша справа кого і для чого шукати, але егоїстичність утямив - насолоджуватись незалежністю вам, вочевидь, хочеться з найкращими:cool: Тоді вже не бідкайтесь а збирайте гроші на жигало, скажімо.

Дуже прикро що приятелюєте з такими чоловіками, що роблять вам настільки злу вибірку. Щиро вам співчуваю і хочу нагадати Хайяма, може чимось допоможе:

Ты лучше голодай чем что попало есть
И лучше будь один чем вместе с кем попало.

Даруйте, не читав в українському перекладі, проте обов'язково прочитаю.

З приводу дружини я зовсім не записався. В Українській мові слово дружина вживається в обох напрямках. Ну в Галичині так точно, ви ж звідтам? (Аналог в рос. мові - супруг)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 21:29


Так я за тим принципом і живу, щоправда Хайяма не цитую, але тим, хто пропонував несерйозні стосунки казала, що надаю перевагу фарфору, а не пластиковому посуду.
Де тут егоїзм? Коли бачу, що не вийде з людиною бажаного результату, то нащо мучити себе і її, я з тих, хто потерпить. І не так вже мене свербить, щоб аж жиґоло замовляти. Я сильна духом.

Щодо "дружини," вибачайте, не чула.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 21:39


шукайте і знайдете :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-7-2005 у 21:44


Надто наполегливо шукати теж нездорово, манією може стати.
Кожному своє написано. Шо має моїм бути, то і на цьому форумі можу знайти. Шютка...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-7-2005 у 21:45


Можете, чом ні?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-7-2005 у 23:36


...як видно з Вашої розповіді, Наталко, всі ці жуткі бабенції мають чоловіків, дітей...
як так сталося, що вони мають біля себе чоловіка (бідного-нещасного), а скромні-хороші жіночки — ні?... мабуть, щось є невірне у тезі, що кобіта мусить себе пропонувати...
ось ці бабенції *помітили поруч хорошого чоловіка* і свого не упустили... щось стало
з ніг на голову в цьому світі... таке враження, що хлопа більше задовільнить в сім*ї
отака монстриня, ніж файна, щиросердна жіночка... а може, шукають те, що ближче їм по
натурі?... :-)
...я ж завжди прагнула знайти у свому супутнику насамперед душевного друга, а тут поняття пропозиції, попиту, боротьби за чоловіка недоречні, як на мене...а ви бавтеся у свої ігри, бавтеся.. :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-7-2005 у 23:39


Оригінальне повідомлення від Олексій
Хіба не зрозуміло що твій партнер то твоє відображення і кожен має собі дружину гідну його/її самого/самої?

ось і Олексій про те саме :-) чоловік легше вибере кобіту, яка опуститься
до його рівня, ніж ростиме за кимсь... я все ж настоюю, що у нашій
провінції чоловіки геть опустилися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-7-2005 у 01:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
я все ж настоюю, що у нашій
провінції чоловіки геть опустилися.

Категорично незгоден ! :cool:
Нетреба узагальнювати. Он Наталка з вами незгодна :)

До жінок-феміністок.
Будьте простіші і чоловіки до вас потягнуться :) Насправді ви цього хочете, просто чомусь стараєтеся всіх навколо переконати що це не так. Надто багато негативу чогось.. Це відлякає будь-якого чоловіка.

От ні з ким не знайомий особисто , але в цьому топіку мені симпатизує пані Наталя :saint:

Що стосується мене то я теж далеко не ідеальний, і тому зовсім не шукаю дівчину - ідеалку. Таких нема. В принципі я взагалі нікого спеціально не шукаю :)

Короче треба бути добрішими і випромінювати позитивну енергію - тоді все буде добре :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 18-7-2005 у 01:42


І скільки вам, чоловікам, казати: ідеалів ми не шукаємо!!!
Від коли то кілька гарних рис, романтика і гарне виховання є ознакою недосяжного ідеалу? Ми ж навіть на зарплатню не дивимося.
Я, для прикладу, навіть узаконення стосунків не хочу.
І навіть шлюбу!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-7-2005 у 06:30


...а де ви бачили тут феміністок? :-))) феміністки собі чоловіка не шукали і
не шукають, однак :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-7-2005 у 06:34


>ось і Олексій про те саме :-) чоловік легше вибере кобіту, яка опуститься до його рівня, ніж ростиме за кимсь... я все ж настоюю, що у нашій провінції чоловіки геть опустилися

Дарма наполягаєш. І, будь ласка, не перекручуй мої слова - це некультурно. Взагалі твоя позиція неправильна з самого початку - чому ти вважаєш що саме чоловік обирає? З якого такого дива ти думаєш що чоловік при спілкуванні з жінкою припиняє свій розвиток? Ну що за бздури? Мені навіть неприємно говорити про такі речі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-7-2005 у 06:37


>Я, для прикладу, навіть узаконення стосунків не хочу.
Ви, мабуть, вважаєте що це на щось впливає?

>а де ви бачили тут феміністок? :-))) феміністки собі чоловіка не шукали і не шукають, однак :-)

ШО??? :o Ви погано знаєте феміністок, чарівна панно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-7-2005 у 06:41


>...я ж завжди прагнула знайти у свому супутнику насамперед душевного друга, а тут поняття пропозиції, попиту, боротьби за чоловіка недоречні, як на мене...

доречні, тільки не в тому розумінні, в якому ти ці слова сприймаєш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-7-2005 у 06:45


...прошу підтвердити тих, хто особисто мене знає, що я є зла, бридка,
нікчемна особа :-))) я ж про що й кажу, про чоловічу зверхність —
мовляв, якщо у неї нема чоловіка, то щось з нею негаразд... а вот зі мною
все нормально... і цей варіант їх чомусь дико не влаштовує... чому їх так
шокує, що хтось може без них обійтися за тим же принципом
*Ты лучше голодай чем что попало есть
И лучше будь один чем вместе с кем попало.*
..я ще раз кажу (бо ніхто не чує), що справа не в тому, що добрих
чоловіків нема, а тому, що вони зникають в масі, а на п*яти наступає
змужичіле бидло і нема тому ради... їхала недавно в автобусі з туристами,
подивилася на наших чоловіків їх очима, і просто була в шоці... від їх
чоловіків в шоці теж, подумала, від чого ми відвикли самі того не
помітивши... мені боляче, що відбувається з нашими чоловіками, бо я до них
не байдужа :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-7-2005 у 06:53


Таню, будь ласка, покажи мені де я казав про тебе як про " злу, бридку,
нікчемну особу", потім наведи мені цитати моєї зверхності.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  6    8    10

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3531
Реклама: