Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Коронація" в Могилянці
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 7-4-2005 у 16:01
"Коронація" в Могилянці


31 березня мала проходити акція видавництва "Нора-друк", присвячена презентації книжок лауреатів "Коронації слова", в Могилянці. Якщо хтось був, будь ласка, розкажіть! Дякую заздалегідь
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-4-2005 у 18:19


Та начебто, зважаючи на громадський обов'язок, мали бути Наталка з Олександром Шевченком, які по тому регулярно заглядають на форум, але про зустріч упартизанено мовчать. Це мимоволі викликає різні сфильовані думки. Хоч всі лавреати малоушкодженими виборсалися?Там же ж мали бути ріжні тендітні пісьменниці, зокрема :o



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 7-4-2005 у 19:30


Ну був я там, був :saint: І Наталка була :rolleyes: І Кокотюха був, і Марина Соколян. І представники "Нори-друк". І Ніна Герасименко замаскувалася під публіку. І навіть була Тетяна Логуш із здоровецьким пакунком шоколадок :sing: І книжок наших було багатенько (на початку). Відбувалося все це діло в актовій залі Могилянки, глядачів-слухачів скільки сиділо - не рахував, але щось чоловік під сорок, здається - переважно глядачок-слухачок, чомусь :D Розпочали представленням авторів, кожен виходив і казав щось розумне про себе :saint: Першим слово взяв Андрій Кокотюха; десь на тридцятій хвилині виступу ми зрозуміли, що нам залишиться хіба що назвати свої прізвища, бо щось більш вражаюче після такої яскравої і грунтовної промови згадати було б важко. Але все одно вийшло цікаво. Марина Соколян читала уривки зі своєї "Балади..." Наталка казала про жанр жіночого роману взагалі. Про себе промовчу - тут помню, тут не помню :) Потім деякі активні студентки почали потроху щось питати. Якими ми бачимо власних читачів, чи взаємопов'язані масова література і ідеологія, чи читаємо ми когось, окрім себе :P і т.д. Потім народ посунув за книжками і автографами - пам'ятається розпливчасто, бо всі хотіли одночасно :D Але ми впоралися, жодного важливого органу не втратили і навіть виторг якийсь був присутній. Тож сумління з приводу маленького кроку в маси з метою популяризації популярних книжок не мучить :)
Можливо, Наталка щось додасть, бо давно це все було, пам'ять вже не та...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-4-2005 у 08:29


Пане Олександре, дякую за розповідь!
Виторг - це дуже добре :)
Я надибала маленьку крамничку "Нори-друк" у такому собі затишному підвальчику на Пушкінській, 33-А, і купила вашу книжку. Вчора на ніч вирішила про всяк випадок не починати читати :)
А чому "Коронація" щороку працює з новим видавцем? Це така політика конкурсу - щороку дати стартові можливості новому видавництву? У нас же так і виборсалися - спершу "Кальварія", потім "Піраміда", тепер "Нора-друк", бо до конкурсу про них в принципі мало й знали...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-4-2005 у 10:26


Так, частково - політика, частково - те, що одному видавництву важко впоратися з виданням, приміром, 15 чи 20 книжок вчасно, себто так, щоби вкластися у виділений рекламний час. Тогорічних лауреатів так само, окрім "Нори-друк", видає ще й ЛА "Піраміда". :)
А про вечір мені майже нічого додати. Сашко добре все розповів, жвавенько так, я відразу пригадала... :) Авторам, гадаю, насправді цікаво було, і цікавість присутніх у залі також відчувалася...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-4-2005 у 10:40


Я "Нори-друк" мало що поки читала ("Інспектор і кава" - то й усе"), але, на мій погляд, рівень редактури більш-менш високий, що повинно радувати авторів, бо з "Пірамідою" в цьому були серйозні проблеми (чесно зізнаюся, після книжки Вільчинського не хотілося жодної "Пірамідної" книжки більше просто до рук брати - там по три помилки на КОЖНІЙ сторінці). Але обкладинки і "Аутсайдурів", і книжки Соколян, м'яко кажучи, мало в чому кращі за ті, що були в "Піраміді". Чи обкладинки - то теж вимога конкурсу?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 8-4-2005 у 13:12


Обкладинки обирають організатори "коронації", і то вже вияв їх бажань. Тобто вибирають не обкладинки, а художника для оформлення серії. Піраміда їм п"ятьох свого часу пропонувла з проектами, і серед них Коха... ну що тут зробиш -- хазяїн-барін...
а помилки -- ну то питання хто що за них вважає. от моя мама наприклад некоректність верстальнака за помилку вважає. але то коли присікується :)




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-4-2005 у 14:14


Ну, за обкладинки "Балади для Кривої Варги" та "Аутсайдерів" я би посперечалася, і то дуже вперто, і затято. :) На мій погляд, дуже вірно схоплено суть "Балади", і кольори мені подобаються більше, не такі ріжуче-яскраві, як у попередній серії. З "Аутсайдерами" те саме. Мені страшенно сподобався роман, і, я вважаю, що суть його вдало передає обкладинка. :)
Стосовно ж запропонованого Коха та ще чотирьох проектів - я чула іншу версію, зовсім іншу, я б сказала, але там мене не було, і хто кому що пропонував, а хто від чого відмовлявся, я, чесно кажучи, не в курсі. Знаю тільки, що затвердження обкладинки в "Коронації" - то довга дорога в дюнах. За обкладинку "Містичного вальсу" я різне чула, дуже хвалили, і дуже сварили (мені особисто, як авторці - подобається). А деякі мудрі, на зразок критика Ульянова, ледве не матюкалися, враження було, що читаю статтю на паркані... "Піраміда", коли ще мала видавати "Учора і завжди", мені показувала також обкладинку. За неї мене Ульянов забив би, мабуть. Другий, перемальований варіант був істотно кращим, але мене вже віддали "Норі-друк". :) Ось. :)
А стосовно редактури - то за "Суто літературне вбивство" чомусь я ледь по голові не дістала. У прямому значенні цих слів. Якийсь добре вбраний дідусь на книжковій ярмарці, позаторік, так розхвилювався, так трусив нею у мене перед носом, ніби то я написала. А річ у тому, що на першій сторінці значилося "Блондинка з широкими бедрами". "Немає в українській мові такого слова - "бедра", - сердився старенький. - Є слово "стегна"! Ви це знаєте?!". Ледве заспокоїли. :saint: Сказали, що знаємо. :rolleyes: І що все-таки блондинка, мабуть, гарна, редактор так розхвилювався, що й забув, як правильно. :P
У "Баладі" та "Аутсайдерах" я помилок не знайшла. Справді якісна редактура.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-4-2005 у 16:04


Мені дуже сподобалися обкладинки "Інспектора і кави" (томи, наскільки я пригадую, відрізняються тільки кольором) - дуже стильно. Отут для мене - стопроцентно поцілили обкладинкою в сам текст. Обкладинка "Містичного вальсу" - не хочу поганих слів вживати. Якби не була впевнена в авторі, в якості тексту і в тому, ПРО ЩО він, не купила б нізащо. Як на мене, обкладинка і текст тут мало співпадають: книжка - оригінальна, обкладинка - така, як усі. А за статистикою, читач секунд 15 дивиться на обкладинку і вирішує, чи взяти книжку до рук, потім іще секунд 12 читає анотацію - чи варто розкривати книжку. Ото й усе, що книжка має, щоб продатися. Тому і обкладинка, і анотація архіважливі. Вже з другою книжкою автора буде трошки інакше...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-4-2005 у 16:56


Цікаво, до речі, моя подруга практично тими самими словами сказала: "Роман не попсовий, а обкладинка попсова". :) Але я... чесно, я була (та й досі є) просто щасливою, що видали. :) А якщо про "Інспектора і каву" говорити, то мені сама книга дуже сподобалася, мені давно хотілося "чистого детективу". Я ті дві книги, що маю, у м’якій обкладинці, мамі подарую, а собі за нагоди у твердій куплю. Для бібліотеки. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 8-4-2005 у 20:15


Знаєте, мені не подобається стиль обкладинок "Коронації" (серії)взагалі, ІМНО трохи закічуватий. Не вважав то за серйозне чтиво властиво кажучи саме через обкладинки. Першою книжкою був щойно "Містичний вальс" - тільки тому що прочитав про нього на форумі.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-4-2005 у 21:14


Ну, це, певно, треба перемістися в якусь іншу тему, і поговорити про те, що саме вважається серйозним чтивом. :) Власне, "Коронація Слова" якраз і хотіла представити несерйозне чтиво, тобто, безумовно, виходили і доволі серйозні речі, і перемагали вони, але основним завданням було знайти якісні зразки українського любовного, детективного, пригодницького, готичного романів, фентезі, фантастики, тощо... (З фантастикою, до речі, сутужно :) ) Але прикро, якщо насправді лише через обкладинки складається погане враження про книжки лауреатів... :(
З переможців минулого року мені страшенно сподобалися "Балада для Кривої Варги", "Аутсайдери", ще - "Заметіль" Ані Хоми, "Павук" Олега Шміда теж непоганий трилер, але анотація там - cool!!! :D Цитую:
"Спочатку у Львові, а потім в Україні масово гинуть здорові люди". :P
З особливим нетерпінням чекаю на Кокотюху. Казав автор, що його "Повзе змія" (це детектив) заснований на реальних подіях. Ех, мабуть, скоро знову візьмуся за книжкові огляди. :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 8-4-2005 у 21:58


а я свою обкладинку вже на книжці побачила і ледь не впала... ну але на то є і особисті причини. був би час і показали б мені її раніше -- напевне змусила б перемальовувати...
мені власне стиль оформлення серії теж не надто подобається зокрема тим, що викладені рядком вони абсолютно зливаються. і що брати в руки без різниці. але якщо загалом, то є більш вдалі, є менш.




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 9-4-2005 у 20:56


..."серйозне чтиво" то може не зовсім точно сказано. Правильніше - "чтиво варте хоч-якоїсь уваги". В "Пірамідівській" серії обкладинки були такі, що у мене асоціювалися з "Супер-пупер-ерото-тріллером "Тіпа мєнти і машина любві":lol: - не хотілося навіть в руки брати. "Норівські" трошки краще виглялають. Воно кумедно, але у "Фуршету" Марії Матіос обкладинка така, що "сама скочила до рук". Я не пробую порівнювати художню вартість книжок - мова йде тільки про обкладинки!



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-4-2005 у 15:04


Отак мені "Інспектор і кава" (перша книжка) "сама скочила до рук" (другу вже купила, бо перша сподобалася). Мені більш-менш подобаються обкладинки "Факту" (і "Текст+контекст", і романи), надзвичайно сподобалася обкладинка "ТЮ!" Марини Меднікової від "Кальварії" (і книжка - класна!), подобаються обкладинки від "Критики", хоча й вони здаються мені занадто однотипними, однозначно НЕ подобаються обкладинки від "Зеленого пса", хоча книжки їхні почитую (але там - зовсім інша політика - на зниження собівартості й спрямованість на середнього читача).
Довгий офф-топік, вибачайте.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 12-4-2005 у 14:02


http://www.nora-print.com/zvity.htm
Угорі - одна-єдина раритетна фотка того пам'ятного допиту в Могилянці :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 12-4-2005 у 16:01


Сьогодні розмовляла з "Норою-друк" - вони не дуже задоволені поїздкою на виставку в Дніпропетровськ. Низька активність читачів. Зразу пригадалися наші київські книжкові виствки :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 19-4-2005 у 00:21


Вирішила все ж кинути анонс - завтра, себто, вже сьогодні, ми будемо знову мучити дітей своєю присутністю, але вже в інституті журналістики. Ось. :)
http://www.nora-print.com/index.htm
"19 квітня о 18.30 відбудеться зустріч письменників Андрія Кокотюхи, Марини Соколян, Наталки Очкур, Олександра Шевченка з читачами в Інституті журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1). Вхід вільний".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 19-4-2005 у 13:20


Не "дітей мучити", а залучати їх до сучасної українскьої літератури! :)
Як твердять експерти, укр.літ. поступилася культурним простором рос.літ. не через "низьку якість" / "високу вартість книжок" / "зруйновану мережу книготоргівлі" тощо, а через те, що укр.мова і далі витісняється з України. Тому ваші презентації - розширення простору застосування укр.мови і, як наслідок, просування укр.літ. Справа серйозна, не на один день розрахована, тому - удачі! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3620
Реклама: