Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Що змінилося на краще?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2005 у 19:15
Що змінилося на краще?


Я зараз не дуже уважно слідкую за політикою та загальною ситуацією в державі.
От і вирішив задати таке питання - а що змінилося на краще з часу нової влади?
Наразі я можу відмітити з плюсів деякий плюралізм думок в ЗМІ.
"Наведення порядку в державі" поки особливого враження на мене не справила (знаю випадки просто абсурдні, коли в таке поняття закладається явний маразм). Але по великому рахунку це все вписується в традиційну для нас "кампанійність"

Та й саме "наведення порядку" - це лише засіб покращення життя, а не мета.

З, другого боку, чув що падає ВВП та ростуть ціни на базові товари та послуги (типу бензину, перевезень, електроенергії) :(

А взагалі, по великому рахунку змін я не відчуваю. Точніше якихось особливих змін (зрозуміло, що життя в будь-якому разі міняється)

Але ще раз відмічу - за ситуацією не слідкую, тому і прошу провести маленьку політінформацію :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-4-2005 у 19:50


...я відчуваю одне, що маємо принаймні *гласність*... як на мене, це до
кращого... нас, простих громадян, повідомляють, що робиться нагорі і які
перспективи... маман дуже зраділа новій пенсії :-)) особисто я чекаю, коли
зміниться ставлення до малого підприємництва у сенсі податків.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2005 у 20:03


Ага, згадав.
В сенсі податків заледве усе не помінялося на гірше для багатьох. А для декого таки помінялося (зокрема для архітекторів)

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3588




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 18-4-2005 у 09:13


Рівень інфляції перевищів цей же період 2004 року. На жаль.
Ціни на пальне зростають (принаймні у нашому регіоні кожні два тижня на 5 копійок).
Було всіма теле- та радіоканалами повідомлено про те, що ще до Пасхальних свят м'ясо коштуватиме 16-17 грн. за кг. Навіщо було таку дурницю обіцяти? Я не знаю як де, а у нас свинина -32-34 грн, яловичина 27-29 грн. за кг. А ще в січні-першій половині лютого яловичина була 21-24 грн, свинина - 24-27 грн. Олія значно подорожчала.
На 50% дорожчає проїзд купейними вагонами (залізницею).
Що наступне подорожчає?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-4-2005 у 09:13


Для нас (склотарний бізнес) у сенсі податків (по факту) нічого не помінялося, але ставлення податкової змінилося на краще (якщо раніше могли акт по два місяці в себе тримати - просто так, не через знайдені порушення), то тепер змушені, стиснувши зуби, віддавати і швиденько з заводу забиратися. Тарифи на з/д зросли - це трохи дратує, але порівняно з усім іншим - то такі дрібниці!
А взагалі, жити стало якось легше. Навіть у метро люди вже не такі злі - як розвеселилися під час Революції, так досі більш-менш лагідні :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-4-2005 у 11:00


...ну не в м*ясі щастя... :-) я, наприклад, його практично не вживаю...
але атмосфера дійсно змінилася... та й курчат рахують по осені :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 18-4-2005 у 11:11


Та ні, звісно, не в м'ясі. Я його також майже не вживаю, а от чоловік чомусь вимагає, відмовляється їсти одну кашу чи капусту :)
Але коли на початку квітня я заливала 20 літрів бензину по 3,00 грн, то в суботу вже по 3,15 грн. Дуже відчутно, тим більше, що мені 20 літрів вистачає на 2 дні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 18-4-2005 у 11:57


Я думаю, могли б розповісти про зміни на краще породіллі та пенсіонери.
Вважаю зміною на краще те, що потроху почало вилізати з авгієвих стаєнь лайно. І добре, що потроху, бо ми б того, перепрошую, смороду не витримали.
Ну і те, що маємо президента, за якого не соромно перед рештою світу.
А те, що настало деяке розчарування (наприклад тим, що економічного дива не сталося), - це теж добре, бо допоможе тверезо дивитися на речі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-4-2005 у 20:45


Я можу сказати що ставлення ДАІ змінилося.
Я ще (тьфу 3 рази) жодного разу після революції не давав стандартну взятку в 10грн. Хоча за порушення декілька раз зупиняли, я вибачався, вони говорили їхати геть щоб мене не бачили, і я благополучно їхав :) Раніше без 10 грн ну практично ніяк.... Тепер навіть незнаю як.. Всі налякані.. ДАІ в кущах практично не видно :)

На роботі практично нічого не помінялося.. Хіба зараз можу відверто сказати директору все шо я думаю коли я з ним не згідний :) Але то напевно не з революцією звязано ...

Ну і отримую задоволення з приводу того що тих всіх злодіїв викликають на допит.. Сало, Козак, Скиба, Ківалов..

Ну а те що бензин вже по 3.35-3.40 то таке.. Не в грошах щастя..

Зате є якесь переконання що тепер можна і суд звертатися коли правий, і ДАІ щось довести коли правий, поляки вже до нас інакше ставляться, і взагалі якось більше свободи відчувається.. Але можливо то тільки таке відчуття впевненості у власних силах малого українця. Але це вже добре.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-4-2005 у 21:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
...поляки вже до нас інакше ставляться, і взагалі якось більше свободи відчувається...


Україна стала досить якщо так можна сказати модною в світі. От наприклад вже після революції, в кінці січня я летів до Ірландії, то в Дабліні в аеропорту працівник імміграційної служби як побачив український паспорт, то не втримався: "Wow, Ukraine!".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 18-4-2005 у 21:56


Зміни в ДАІ помітили всі. Один мій знайомий мав потребу переоформити машину в листопаді. Це в нього забрало цілий день, купу часу і трохи грошей (поза касою безумовно). Та сама процедура наприкінці лютого в нього ж забрала 20хв, масу приємних усмішок від персоналу та жодної копійки. Він бідака від шоку два дні не міг відійти :)

Стосовно цін. Все ж таки на мою думку це все штучно. Стосовно м'яса. Маю родину на селі. Вони кажуть, що закупівельна ціна не зросла ні на копійку. При чому заготівельники не хочуть брати худобу, бо кажуть, що ринок перенасичений. Так які причини подорожання.

Те саме з пальним. Коли існують об’єктивні причини, то ціна зростає однаково у всіх трейдерах. А подивіться, що зараз: на заправках ОККО дизпаливо 3.10-3.20 а таж соляра на АВІСІ 2.75. На мій погляд ОККО просто грає на паніці.
Зрештою на деякі товари (правда не першої необхідності) ціни впали, наприклад на деяку побутову техніки внаслідок зниження ввізного мита.

Напевно є певні політичні репресії і не тільки, проте, я переконаний, що цей струс який сьогодні відбувається серед політичної еліти піде на користь. Когось посадять, когось просто налякають, хтось відкупиться, але нема застою. Кудись рухаємось – час покаже куди.

Загалом наразі одна суттєва зміна є - чиновники стали суттєво менше нахабніти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-4-2005 у 22:31


Ще забув дописати про ДАІ.
Луценко працює як має бути.
Вже в неділю бачив на Вітовського горбатого запорожця з номерами МІ :D
Аж не повірив своїм очам, що так швидко ті знаки заберуть в так званих міліціонерів...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 19-4-2005 у 11:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Зміни в ДАІ помітили всі.


Ні не всі. В двох нищеприведених статтях можна знайти протилежну думку:
http://ru.obkom.net.ua/articles/2005-03/09.1222.shtml
http://ru.obkom.net.ua/articles/2005-04/05.1134.shtml




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 19-4-2005 у 17:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Зміни в ДАІ помітили всі.


Ні не всі. В двох нищеприведених статтях можна знайти протилежну думку:
http://ru.obkom.net.ua/articles/2005-03/09.1222.shtml
http://ru.obkom.net.ua/articles/2005-04/05.1134.shtml

Стара стаття.
Читав вже її на обкомі.
Потім читав обговорення на bmwua.net . Лінка зараз немаю.
Неправий той чоловік був, якщо коротко.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 20-4-2005 у 08:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Неправий той чоловік був, якщо коротко.


А міліціонери, значиться, на 100% все робили правильно?:o




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2005 у 18:33


Економічного чуда не буде. Буде пошук рівноваги між продавцем і покупцем. Збільшення цін продавців уже почалося.
В даній ситуації економіці потрібна конкуренція. На жаль конкуренція - це банкутство для значної частини малого і середнього бізнесу. Наступний крок - глобалізація.




-i-
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 29-4-2005 у 12:09


Цікавий момент: зараз всі кажуть, що відсутнЯ стратегія розвитку країни.
Але у 2004р. на загальнодержавному рівні розроблялася Стратегія розвитку України до 2015року.
Я зі своїми колегами приймав участь у розробці обласної програми у жовтні минулого року.
Можна сказати так, що ми зараз все розхитаємо, а потім думати будемо як відбудовувати?




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-4-2005 у 14:08


В "Універсумі" прочитала статтю одного доктора наук (не запам'ятала прізвища), який категорично проти ринкового фундаменталізму. Він за те - і дуже переконливо це доводить! - щоб держава виконувала регуляторні, так би мовити, функції. І він називає Юлію Володимирівну чи не єдиним здравомислячим державником у ВР (і, відповідно, в уряді). (Я перефразовую, але сенс той). То, може, є надія, що ми не все розвалимо?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-5-2005 у 11:13


Монетаристи при владі це піде не на краще для країни (принаймні на поточному етапі). Зараз як ніколи необхідна підтримка власного виробника, тобто оптимізація налогів (у згадуваній мною вище Стратегії "подальше вдосконалення та впровадження єдиного податку"), створення інвестиційно привабливого клімату для іноземців (а це стабільність валюти та визначеність з планами держави у приватизаційних питаннях).
Регуляторні функції держави не мають переходити у адміністративно-керівні.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3646
Реклама: