Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Україна втягується в боротьбу проти куріння
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2005 у 16:50
Україна втягується в боротьбу проти куріння


ВРУ прийняла в першому читанні закон, що забороняє куріння в публічних місцях та на роботі (за винятком спеціально відведених приміщень). Є і інші нововведення
Верховная Рада приняла законопроект о запрете курения




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 19-4-2005 у 17:10


Всіма руками ЗА!!! :D

Курці просто ДІСТАЛИ ВЖЕ!!! :mad:

:baddevil:




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-4-2005 у 17:42


Перейняли евросоюзівські вимоги, от і добре. До речі, а хіба в Україні раніше не було заборонене куріння на робочих місцях?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-4-2005 у 17:55


...супер :-) хоча я сама кинула шість років назад, а палила з підліткового
віку, але тепер тільки рада... а то у більшість львівських кав*ярень просто
неможлио зайти.... економлять на витяжці, мабуть... кидайті всі палити, це
дуже просто, я навіть не мучилася :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-4-2005 у 18:11


Я курю, але повністю підтримую дані обмеження - в накуреному приміщенні неприємно всім. Можна вийти покурити або надвір, або у відведене місце. І самому приємніше, і іншим не причиняєш незручностей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 19-4-2005 у 21:07


А я особливо сильно за, бо вже очі і ніс не витримують тої гидоти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-4-2005 у 21:18


От тільки як даний закон виконуватися буде... В Україні є багато дуже класних, перспективних і розумних законів, які просто не виконуються. З ріжних причин, наприклад, закон є, але що робити з його порушниками - не сказано. Або сказано, але закону майже ніхто не дотримується, тому нікого і не карають.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 20-4-2005 у 08:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
От тільки як даний закон виконуватися буде...


В цьому сенсі можливо хтось знає як робили поляки?
Не знаю наскільки у них суворий закон, але от на залізничних вокзалах там курити точно не можна (пересвідчився, коли возив групу студентів) і штраф б"є по кишені.
Може в Україні почати з якогось одного місця - наприклад з тих же вокзалів - там міліція завжди є.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 20-4-2005 у 19:39


Вже є перші ластівки: http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=39802

Як я і підозрював, даний закон не захищатиме некурців від курців, але цілком конкретні меркантильні інтереси, незалежно від ставлення заангажованих осіб до куріння ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-11-2009 у 19:25
Сьогодні відзначають Міжнародний день некуріння


Кожного третього четверга листопада у світі відзначають Міжнародний день некуріння під егідою Міжнародного союзу боротьби з раком. Ідея цього дня – закликати людей відмовитися від куріння хоча б на день, бо кожна викурена сигарета завдає шкоди здоров’ю курця.

Вперше ідею кинути курити на один день запропонував Артур МУЛАНІ. Він у 1971 році закликав людей відмовитися на день від сигарет, а заощаджені кошти віддати в фонд місцевої школи.

18 листопада 1976 року каліфорнійське відділення Американського товариства раку вперше профінансувало рекламу заходу. Відтоді цей день отримав назву Дня некуріння та з часом став міжнародним.

В Києві під стінами “Українського дому” борці з курінням організували виступи танцюристів у рожевому під назвою “Танок смерті в рожевому”. За їхніми словами, цей танець символізує те, що справжня чума – куріння – вже давно оселилася в Україні, хоч і замаскувалася в рожевий, гламурний та привабливий одяг рекламних слоганів.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 19-11-2009 у 20:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
В Києві під стінами “Українського дому” борці з курінням організували виступи танцюристів у рожевому під назвою “Танок смерті в рожевому”. За їхніми словами, цей танець символізує те, що справжня чума – куріння – вже давно оселилася в Україні, хоч і замаскувалася в рожевий, гламурний та привабливий одяг рекламних слоганів.

Та танці то добре, але то, імхо, анічогісінько не допоможе...
Думаю, що для ефективної боротьби в тому випадку підходить хіба "шокова терапія"(показати людям наслідки "у всій красі", зокрема фото легень курця, показати стан кровоносної системи, судини...) Особливо помогло б тим, хто ще не починав курити...
Кілька років тому по польському телебаченню показували дослідження в якому було підраховано приблизні суми, які витрачає курець за 5,10,15,...25 років. Так за 25 років людина прокурювала машину, особняк і ще купу всяких корисних речей (за тодішніми цінами...)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-11-2009 у 20:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Думаю, що для ефективної боротьби в тому випадку підходить хіба "шокова терапія"(показати людям наслідки "у всій красі", зокрема фото легень курця, показати стан кровоносної системи, судини...) Особливо помогло б тим, хто ще не починав курити...


Зараз є доволі багато роликів, в яких розказується і зображуються всі жахливі наслідки куріння цигарок, я б сказала "у всій не красі". Але залишається одне питання, як цю антирекламу в етер запустити?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-11-2009 у 20:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
як цю антирекламу в етер запустити?

Цей термін в даному випадку має відношення до хемії, чи до радія?
Я секунд п'ять тупо дивився на це речення, намагаючись зрозуміти, що воно означає.
Ну прийшов ефір від греків, вживався казна скільки років. навіщо підтримувати отих ідеолухів від реформаторства, яким робити нічого?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-11-2009 у 21:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цей термін в даному випадку має відношення до хемії, чи до радія?
Я секунд п'ять тупо дивився на це речення, намагаючись зрозуміти, що воно означає.
Ну прийшов ефір від греків, вживався казна скільки років. навіщо підтримувати отих ідеолухів від реформаторства, яким робити нічого?


Вибачте за оффтоп.
Не бачу нічого поганого в словах 'етер', 'авдиторія', 'катедра', Европа, дзиґа ... Ці слова зовсім не нововведення ідеологів-реформаторів. Це всього лиш повернення до справжньої української мови (повернутись до Правопису української мови 1929 року).
Навіщо й далі підтримувати антиукраїнські змінами, які були введені за часів Союзу (Правопис 1933), якщо можна говорити чистою українською мовою? Та й я не вважаю, що слово 'етер' в наш час така рідкість, досить часто можна почути по телебаченню і радіо.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-11-2009 у 21:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цей термін в даному випадку має відношення до хемії, чи до радія?
Я секунд п'ять тупо дивився на це речення, намагаючись зрозуміти, що воно означає.
Ну прийшов ефір від греків, вживався казна скільки років. навіщо підтримувати отих ідеолухів від реформаторства, яким робити нічого?


Вибачте за оффтоп.
Не бачу нічого поганого в словах 'етер', 'авдиторія', 'катедра', Европа, дзиґа ... Ці слова зовсім не нововведення ідеологів-реформаторів. Це всього лиш повернення до справжньої української мови (повернутись до Правопису української мови 1929 року).
Навіщо й далі підтримувати антиукраїнські змінами, які були введені за часів Союзу (Правопис 1933), якщо можна говорити чистою українською мовою? Та й я не вважаю, що слово 'етер' в наш час така рідкість, досить часто можна почути по телебаченню і радіо.

Взагалі-то це ще питання, хто в кого перейняв традицію читати грецьке "θ" як "ф". Є думка, що як раз росіяни у нас. І не безпідставна.
А, до речі, під чиїм впливом формувався правопис до 29 року? Бо якщо читати це слово як етер, то можна логічно припустити "латинскість" його походження, а це вже вплив Польші.
Взагалі мова міняється постійно, під різними впливами. На "ефірі" виховано декілька поколінь українців. Не бачу потреби плутати людей.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-11-2009 у 22:56


Ух ти, як класно завернулася тема про боротьбу з курінням!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-11-2009 у 23:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ух ти, як класно завернулася тема про боротьбу з курінням!

:D Це тонкий натяк, щоб створити окрему тему?
Й справді, не залежно як ми назвемо етер чи ефір, але потрібно розгорнути жорстку компанію проти куріння, особливо підлітків.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-11-2009 у 23:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ух ти, як класно завернулася тема про боротьбу з курінням!

Так треба ж розібратись детально, з чим боротись будемо, з сигаретами, цигарками, чи мо дзигарами... :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 19-11-2009 у 23:04


Пропоную продовжити тему про проєкт нового українського правопису і новій гілці...:saint:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-12-2009 у 03:08


З правописом ми вже побилися. Давайте однак продовжимо цю тему про куріння. Теза - Україна не бореться з курінням. Це марно витрачені гроші (покладені в чиюсь кишеню) і час. Прийняття законів - це пусте місце, фейк. Вони ж і так не виконуються. Цигаркові компанії як заробляли, так і будуть заробляти. Що, десь когось прилапали, що курив в публічному місці? Я щось такого не пам’ятаю. Я перерив інтернет, шукаючи по на тему "лічильник некуріння", "лічильник непаління" і таке подібне - думаєте знайшов? Знайшов зато ось таке: Боротьба з тютюнопалінням в нацистській Німеччині.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-12-2009 у 14:42


Продовжуючи тему: щоб не розводити тему посиланнями на різні ресурси, на офтопи і просторікуванням, може таки займемося ділом? На форумі багато програмістів, php, java, perl і т.д. Прохання: зробіть от такий банерок для блага інших, кусок коду, javascript, будь що, реалізація не має значення, який би рахував типу "Я вже не палю стільки днів" "Я щасливий, бо я не палю стільки днів" "Я не палю стільки днів і зекономив стільки гривень" і т.д. в тому роді. І це діло нехай оті, що тут руками і ногами були "за", порекламують курцям - оце і буде своєрідна акція проти некуріння. Слабо? Чи простіше форум засмічувати лінками і вигуками?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-12-2009 у 23:08


Чого тишина? Така складна задача?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 12-12-2009 у 02:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Продовжуючи тему: щоб не розводити тему посиланнями на різні ресурси, на офтопи і просторікуванням, може таки займемося ділом? На форумі багато програмістів, php, java, perl і т.д. Прохання: зробіть от такий банерок для блага інших, кусок коду, javascript, будь що, реалізація не має значення, який би рахував типу "Я вже не палю стільки днів" "Я щасливий, бо я не палю стільки днів" "Я не палю стільки днів і зекономив стільки гривень" і т.д. в тому роді. І це діло нехай оті, що тут руками і ногами були "за", порекламують курцям - оце і буде своєрідна акція проти некуріння. Слабо? Чи простіше форум засмічувати лінками і вигуками?


Цікава і варта уваги ідея!

Колись переглядали на моєму ноуті відео з товаришем (він не палить), до перегляду потрапило відео і про наслідки паління... І пролунали слова в мою адресу: "І ти ще не кинув...". Десь ця фраза зачепила, але не повністю. Проте багато аналогічних фраз + різна інформація, знову ж на тих же пачках "Куріння викликає імпотенцію",а також певні обставини заставили нарешті задуматись: "А може таки досить гробити своє здоров'я, а також майбутніх дітей, та й просто оточуючих...".
От непалю певний проміжок часу і вже впевнений, що на візьму до рота цю отруту. Також намагаюсь оминати заклади/зали для курців, і світ став якийсь інший. Це суто з власного досвіду. Зараз намагаюсь пояснювати і товаришам, що потрібно позбуватись цієї звички...




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-2-2010 у 13:48


Підкину знову тему догори. Подивіться вище мій пост за 9-12-2009, 13:42. Хтось може таке зробити? До програмістів звертаюся, якщо є такі, звичайно... Щось починаюся в тому сумніватися.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2010 у 13:58


А мені ця ідея не подобається. Не в принципі, а її реалізація. В нас, як завжди, боротьба перетворюється на відверту дискримінацію і засіб для додаткової годівлі ментів... Якщо є заборона на паління, скажімо, на зупинці, то на відстані кількох метрів повинно бути місце для паління. Якщо потяг іде більше доби, а палити не можна ані в тамбурі, ані на платформі, що має робити курець?!!! Якщо ми такі цивілізовані, то давайте робити зали для курців у ресторанах, салони в літаках, вагони в потягах... Місця у скверах... І т.і.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3649
Реклама: