Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Папа Бенедикт XVI
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 17-2-2013 у 00:18


Сподіваюсь, нікого не образив... Це головне. А обурюватися можна собі... )

2 Dmy:
Малось на увазі німецький порядок; робити все, як книжка пише, не відступаючи ні на крок; майже із військовою дисципліною. Але то таке...

Мене хвилює інше. Зараз по обранню цього католицького кардинала папою стала не сходити з голови думка, що щось зловісне у його погляді присутнє... Хоча, можливо, це так відбилася на його обличчі печать тяжких випробувань. Однак у його попередника, Івана-Павла, обличчя сяяло добротою за милю! Можливо, це така доброта внутрішня, яка не надто проступає назовні... Подібна ситуація була із нашим Венедиктом - того, що з Унева: на обличчі теж "страшнуватий" )), але щойно заговорить, так мова його як ручай теплий, сповнена ніжності та доброти! Мабуть, то такі всі монахи на світі: муки їм во благо! )
Papa_Benedetto.jpg - 32kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 17-2-2013 у 00:55


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Петре, чи не приходила до вас така думка, що Церква - це шлях до Бога, а не розважальне шоу для людей, яким нічим себе зайняти в неділю вранці?

Ба більше скажу я Вам (але і Ви, й інші хай тільки не ображаються): Церква у сьогоднішній своїй іпостасі - це духовний Голівуд. Тобто масова духовна культура для людей, іншими словами.
Можливо, мої слова здадуться блюзнірством, але годі перебувати у Матриці у програмі "Церква&віра.exe": "треба встати і вийти", "розконектитися" і поглянути на реальний світ. Хоча для декого це може бути смертельно небезпечним, і тому вони добровільно воліють залишатися у програмі. Хай залишаються, це їм во благо... Ба навіть вони і не підозрюють, що вони надійно запрограмовані...
Тому до такого явища - особисто я - ставлюся, принаймні, з розумінням. Хоч і з постійною осторогою. В кожного своя воля, у кожного своє на умі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2013 у 02:29


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Петре, чи не приходила до вас така думка, що Церква - це шлях до Бога, а не розважальне шоу для людей, яким нічим себе зайняти в неділю вранці?

Ба більше скажу я Вам (але і Ви, й інші хай тільки не ображаються): Церква у сьогоднішній своїй іпостасі - це духовний Голівуд. Тобто духовна масова культура для людей, іншими словами.

Почув якось хороший вислів, який приписують Оскару Уайлду: "Я чув стільки наклепів на вас, що у мене немає сумнівів - ви прекрасна людина".

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Можливо, мої слова здадуться блюзнірством, але годі перебувати у Матриці у програмі "Церква&віра.exe": "треба встати і вийти", "розконектитися" і поглянути на реальний світ. Хоча для декого це може бути смертельно небезпечним, і тому вони добровільно воліють залишатися у програмі. Хай залишаються, це їм во благо... Ба навіть вони і не підозрюють, що вони надійно запрограмовані...
Тому до такого явища - особисто я - ставлюся, принаймні, з розумінням. Хоч і з постійною осторогою. В кожного своя воля, у кожного своє на умі...

А чому ви впевнені, що вам дісталась дійсно червона таблетка?

Знову ж наведу цитату.
"Часто кажуть, в житті треба спробувати все. Як правило "все" - це випивка, наркотики, гомосексуалізм. Значно рідше це альпінізм, гірські лижі і шахи".

"Свобода", яку протиставляють "зашореності" духовного розвитку, як показує досвід, зашорює в значно більшій мірі.
Але так, кожному своє і кожен має вільну волю і право вибору.
Тільки от самоутверджуватись за рахунок інших - ознака слабкості власної позиції.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 17-2-2013 у 12:07


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Тільки от самоутверджуватись за рахунок інших - ознака слабкості власної позиції.

Якщо це мене малось на увазі, то... мені вже нема чого самоутверджуватися, я вже самоутвердився. )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 17-2-2013 у 14:54


Конспіративна викладка подій довкола папи від одіозного Олеся Бузини. )
http://from-ua.com/kio/f6104ce142a3c.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2013 у 16:33


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Тільки от самоутверджуватись за рахунок інших - ознака слабкості власної позиції.

Якщо це мене малось на увазі, то... мені вже нема чого самоутверджуватися, я вже самоутвердився. )

Звісно, навіть в цій темі мінімум декілька раз.
Повторюсь.
Якщо людина дійсно щось являє собою, має дійсно стійку власну позицію, якщо її життя наповнене сенсом, - така людина не буде самоутверджуватись, поливаючи брудом інших, завжди неконструктивно, з метою показати, як все погано "там", щоб на цьому фоні самому виглядати краще.
Скажіть, а без Папи, без перемивання чужих кісток в принципі, вам, чи вашому улюбленцю Олєсю є чим привернути до себе увагу?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 17-2-2013 у 22:20


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Повторюсь.
Якщо людина дійсно щось являє собою, має дійсно стійку власну позицію, якщо її життя наповнене сенсом, - така людина не буде самоутверджуватись, поливаючи брудом інших, завжди неконструктивно, з метою показати, як все погано "там", щоб на цьому фоні самому виглядати краще.
Скажіть, а без Папи, без перемивання чужих кісток в принципі, вам, чи вашому улюбленцю Олєсю є чим привернути до себе увагу?

Не найшлося достатніх аргументів по темі, тому переводите дискусію в інше русло: "привернути до себе увааагу", "перемивання чужих кістоок", "поливання брууудом", так? За принципом "сам дурак".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2013 у 23:42


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  

Не найшлося достатніх аргументів по темі, тому переводите дискусію в інше русло: "привернути до себе увааагу", "перемивання чужих кістоок", "поливання брууудом", так? За принципом "сам дурак".

Я висловився саме по темі.

Тут мені один анекдот пригадався.
Як шкода, що люди, які точно знають, як найкраще керувати державою, уже працюють перукарями, чи водіями таксі.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2013 у 14:00


Ну що, продовжимо по релігійній темі? )
Хоч цієї теми вже не стосується (Бенедикт пішов у монастир на заслужений відпочинок), іншу тему заводити не хочеться, тож будемо у тій...

Прогнози на обрання нового папи (приймаються усі!), якого сьогодні після 16.00 вже почнуть обирати.
1. Діло завершиться блискавично обранням на пост глави Вселенської Церкви молодого кандидата (можливе навіть, як вийняток, до 50 р.), на котрого буде покладена місія проведення "шокової терапії" у Церкві.
2. Діло буде свідомо затягуватися на кілька днів, а то й на тиждень, щоб набуло розголосу, реклами, PR Церкви, та відтак все одно призведе до несподіваного результату.

В усякому разі новому і, маємо надію, молодому папі потрібно буде кардинально змінити модель, формат своєї поведінки у суспільстві: людям вже набридло дивитися на старперів у рясах, на всю цю чудасію з папа-мобілями та інші дивацтва. Духовні особи все частіше і частіше нагадують... остогидлих політиків, бізнесменів, але тільки в рясі. Щоб покласти цьому край, потрібна нова філософія духовного (не кримінального! -) провадження людини по їхньому життю. Тобто Біблійній концепції світобудови, схоже, буде надходити кінець...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2013 у 15:37


Про піар Церкви загалом, а УГКЦ зокрема свідчать нещодавнє шоу, яке влаштували святі отці УГКЦ на засніжених карпатських схилах. Чи це був Буковель, чи ні (в телерепортажі про це анічичирк! щоб не рекламувати світських комерсантів - адже ж бо тут Церква рекламується!), та проте духовні особи так каталися на лижах, так спускалися з гори, що цьому позаздрив би, мабуть, найправніший гірськолижник! Декому це видасться, що святі отці хочуть бути ближче до народу - як свого часу народовці та інші "ліберальні демократи". Та вся правда в тім, що так Церква міняє своє обличчя на прогресивне, починаючи зі своїх кресів. І, схоже на те, що з ініціативи самих "кресів". Тобто маємо навіч зміни, які відбуваються у Церкві.

А щодо самих святих отців, то в них вільного часу - багато, грошей - неміряно )), особливо якщо парохія багата. ) Та й ті, хто довгий час прожив закордоном або взагалі має неукраїнське громадянство, позбавленні закостенілого мислення, так притаманому теперішнім їхнім землякам на Україні...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-3-2013 у 18:14


А яким боком це до Папи Бенедикта стосується?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-3-2013 у 22:11


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
1. Діло завершиться блискавично...
2. Діло буде свідомо затягуватися на кілька днів, а то й на тиждень...
Гм...:rolleyes: Я теж так умію прогнозувати:saint:
Цитата:
новому і, маємо надію, молодому папі потрібно буде кардинально змінити модель, формат своєї поведінки у суспільстві
Так Кароль Войтила, начебто, на момент обрання був не надто старим, а вже як модель і формат то змінив! І "шо - опять"?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2013 у 22:59


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А яким боком це до Папи Бенедикта стосується?

Я перепрошую, п. Андрію: так, мало стосується. Хоча воно плавно витікає з попереднього повідомлення... Але надалі треба слідкувати, Ви маєте рацію. )
Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Так Кароль Войтила, начебто, на момент обрання був не надто старим, а вже як модель і формат то змінив! І "шо - опять"?

Так, можна вважати, що Іван-Павло II започаткував свій бренд поведінки в суспільстві. А Бенедикт просто тупо копіював його.
Тому новий папа після обрання, вийшовши на балкон, щоб привітати людей, має їх вразти: показати якісь фіґлі-міґлі або заграти на гітарі - інакше людям він ще на самім початку обридне! :rolleyes:
Жарт, звичайно, але щось в цьому є... :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 12-3-2013 у 23:29


Жарти-жартами, але мені імідж нового папи бачиться прогресивним. Іміджмейкери Його Святости мають замінити його червоні шкіряні пантофлі на... кросівки. Не на богослужіннях, звичайно, а, приміром, на зустріччях з молоддю: гей! а ну пас! пас мені! Звичайним мирянам напевне щелепи повідпадають, а серед молоді він буде свій в дошку! І так по інших моментах вигідно вирізнятися форматом і поведінкою. Це я серйозно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-3-2013 у 12:21


Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Жарти-жартами, але мені імідж нового папи бачиться прогресивним. Іміджмейкери Його Святости мають замінити його червоні шкіряні пантофлі на... кросівки. Не на богослужіннях, звичайно, а, приміром, на зустріччях з молоддю: гей! а ну пас! пас мені! Звичайним мирянам напевне щелепи повідпадають, а серед молоді він буде свій в дошку! І так по інших моментах вигідно вирізнятися форматом і поведінкою. Це я серйозно.

:o Серйозно вірите, що, одягнувши кросівки, і зробивши пас, можна стати своїм в дошку серед молоді (а може, ще, й серед футболістів)?! Ой-йой, бідний Папа... :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 13-3-2013 у 15:12


Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  

:o Серйозно вірите, що, одягнувши кросівки, і зробивши пас, можна стати своїм в дошку серед молоді (а може, ще, й серед футболістів)?! Ой-йой, бідний Папа... :D

Не просто вірю, я переконаний. )

Потребується тотальна зміна іміджу і самого Папи, і Церкви загалом. Через те, що сьогодні втрачається віра до Церкви. Те, що люди ходять до храму, моляться, хрестяться, ще нічого не означає: вони це роблять із життєвої звички, певного ритуалу, традиції, підчиняючись тій життєвій програмі, закладеній відразу після народження, а саме із хрещення, і яка триває аж до смерті. І все це зветься „життєвим шляхом людини”. Тобто відразу після народження людину приписують до конкретної партії-організації під назвою „Церква”, яка насаджує кожному „вірному” (бо змушують вірити у неї) певну програму, як має поводитися у житті.

Чому втрачається віра? Просто люди починають вірити у щось інше: побачивши як люди живуть на Заході, наші люди замість ефемерного раю після смерті хочуть мати свій рай вже тут, на землі. Бо, мабуть, знають, ніяких пекла, ані раю після смерті не існує, ані безсмертної душі немає, взагалі душі немає: всі ці казочки про душу, рай, пекло, бога, диявола придумали звичайні люди, але т.зв. „просвітлені і загорділі”, і придумали для нижчої від себе за соціальним статусом неосвіченої сірої маси, щоб мала чим перейматися за свого живоття і гнала від себе суїцидальні думки, бо, мовляв, раз після смерті нічого немає, то нема чого і жити. Тобто людина як була мавпою, такою і лишилася. Тільки підо впливом еволюції набула інтелекту, через те стала вважатися небезпечною для природи, бо може розпоряджатися своїм інтелектом як завгодно: і в благих цілях (себто на користь собі, і природі, і людству), і в злих (на шкоду: приміром, із свого великого розуму вкоротити собі віку. А де ж ви бачили, щоб тварина із власної волі могла заподіяти собі смерть?). Тому ту „мавпу з гранатою” потрібно постійно тримати під контролем, щоб ця „граната” (інтелект) не нашкодила не так їй, як її оточенню, суспільству, людству загалом. Бо буде „сброд и шатание”. А то нікому не потрібно. Має бути єдина контрольована людська маса. Свого часу новопредставлену під сонцем людину розумну взяла під повний свій контроль Церква у своїй первісній іпостасі, так би мовити предтеча Церква - магія, різноманітні магічні, а також погребальні культи.

Тому ті перетурбації, що відбуваються сьогодні у Церкві, властиво вказують на те, що дотеперішній контроль над людиною дещо послабшав, вона стала собі дозволяти всякі вольності, і тому потрібно налагодити іншу дієву та ефективну форму контролю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 13-3-2013 у 15:58


Тобто Церква сьогодні для держави виступає конкурентом у боротьбі за людський ресурс: держава не може повноцінно розвиватися, коли поруч сильний суперник. Його потрібно або усунути, або очолити його рух і спрямувати його у потрібне для держави русло. Є кілька показових прикладів: у Російській імперії Церква завжди була під контролем держави, у західному ж світі, як уже було сказано, Церкву усунули на марґінес, „скасували через непотрібність”; а ще раніше, у Середньовіччі, Церква в Європі сама була абсолютною державною владою.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-3-2013 у 20:43


Ага, тепер зрозуміло. Після того, як стало ясно, що ви - атеїст, усе цілком логічно вляглося на свої місця.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-3-2013 у 23:57


Дуже добре про це написав Юліан Семенов в "Сімнадцяти спалахах весни".
Книги зараз під руками не маю, а в українській версії в інеті щось не знаходить гугель, тому перекладав на ходу, можлива несуттєва невідповідність оригінальному перекладу.

Цитата:

- А я бачу в кожній людині те, з чого вона вийшла. А людина вийшла з мавпи. А мавпа є тварина.
- Тут ми з вами розходимося. Ви вірите в те, що людина походить від мавпи, ви не бачили тієї мавпи, і ця мавпа нічого вам не сказала на вухо про це. Ви цього не помацали, ви цього не можете торкнутись. І вірите в це, тому що ця віра відповідає вашій духовній організації.
- А вам бог сказав на вухо, що він створив людину?
- Зрозуміло, мені ніхто нічого не говорив, і я не можу довести існування Боже, - це недоказово, в це можна тільки вірити. Ви вірите в мавпу, а я вірю в Бога. Ви вірите в мавпу, тому що це відповідає вашій духовній організації, я вірю в Бога, тому що це відповідає моїй духовній організації.
- Тут ви дещо підтасовуєте. Я не вірю в мавпу. Я вірю в людину.
- Яка походить від мавпи. Ви вірите в мавпу в людині. А я вірю в Бога в людині.
- А бог, він що - у кожній людині?
- Очевидно.
- Де ж він у фюрері? У Герінгу? Де він у Гіммлері?
- Ви задаєте важке запитання. Ми ж говоримо з вами про людську природу. Зрозуміло, в кожному з цих негідників можна знайти сліди падшого ангела. Але, на жаль, вся їх природа настільки підкорилася законами жорстокості, необхідності, брехні, підлості, насилля, що практично там вже нічого і не залишилося людського. Але я в принципі не вірю, що людина, народжена на світ, обов'язково несе в собі прокляття мавпячого походження.


Ну і...
З точки зору копача канав робота, наприклад, науковця повністю позбавлена смислу. Що він там робить? Сидить, думає про щось! Або закарлючки якісь на папері малює. Безглуздя. От хай канаву викопає, оце робота!
Я не принижую копача, це важка праця, яка заслуговує теж поваги. Я описую в більш зрозумілих словах сказане про духовність і матеріальний підхід. Людина, яка не відкрила в собі духовне, знає про це не більше, ніж копач про вищу математику. І усі її судження про духовність мають ту ж цінність, як і судження копача про теорему Ферма.
А ще, коли трохи добавиться досвіду, стане очевидним, що "будувати свій приватний рай" дуже подібне до морквини, яку прив'язують на шнурку перед осликом, і він, тягнучись до неї, везе за собою возика.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
Дискусія розділена
14-3-2013 у 22:04
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2013 у 22:05


У зв'язку з обранням нового Папи дискусію розділяю, цю гілку прошу використовувати далі лише для обговорення діяльності Бенедикта

Посилання на гілку про нового Папу http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9367

Дякую




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3650
Реклама: