Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: В рамках долі
ich /Віталій Бондаренко/
Дописувач
**



Повідомлень: 62
Зареєстрований: 2-2-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: супер

[*] написано 11-5-2005 у 10:16
В рамках долі


[color=darkred] В рамках долі[/color]

    Режисер Тарас Химич
    Рік: 2005





    15 травня в прокаті з’явиться перший український документальний фільм,«В рамках долі», що показує повну хроніку діяльності Першої української дивізії «Галичина». Режисер - Тарас Химич, тривалість – 45 хв., формат «Discovery». Прем’єра фільму відбудеться у Львові (кінотеатр “Кіно”) та у Києві.
    детальна інформація

    Режисер Тарас Химич
    --> Відомий за такими роботами: "Скрябін" – кліп "Зламані крила", "Тартак" – кліп "Хулігани" та "Наше літо", "Танок на майдані Конго" – кліп "Та ти шо" і "Арешт", Наталка Карпа - кліп "Я додому повернусь". Презентаційний фільм для Страхової компанії “Універсальна” та реклама для фірми "Екран” (віконні конструкції).


От це вже по справжньому цікаве Українське кіно, чекаю з нетерпінням прем'єри! Хто ще щось чув про фільм, або про все що з ним пов'язано?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-5-2005 у 17:32


2 Віталій,
Пане Віталію, а як можливо нав'язати контакт з українськими кіно-режисерами, представниками тзв. альтернативного кіно, off-ового кіно?
Я вже га форумі ставила запитання відносно тзв. незалежного кіно і його сцчасних пркдставників, але серед тих прізвищ, які названо, важко зарахувати ціх людей до категорії, яка мене цікавить (дивись: уУкраїнське кіно).
Як що згаєте зацікавлених фільмовців (фабулярників, доекменталістів), які зацікавленні в участі у найстаршому у Польщі фестивалі - LLF (Любуське Фільмове Літо) у Лагові, хай усі зацікавлені скинуть мені інфо на U2U. На фестиваль рік вічно приїжджає Галина Черняк. Показують кіно Балаяна, Денисенка, та етюди студентів Фільмової Школи з Києва.
Я переконана, що в Україні можга віднайьт багато цікавих, молодих авторів, які репрезунтують широке спектрум українського сучасного кіно, off- у, не off-у.
Буду вдячна за допомогу!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ich /Віталій Бондаренко/
Дописувач
**



Повідомлень: 62
Зареєстрований: 2-2-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: супер

[*] написано 11-5-2005 у 22:24


Нажаль Леся не зможу вам допомогти в цьому питанні, хіба що порадою зконтактуватись з організаторами презентації фільму в кінотеатрі Кіно. Хоча ідею вашу я цілковито підтримую...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3717
Реклама: