Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Star Wars: Episode III
ich /Віталій Бондаренко/
Дописувач
**



Повідомлень: 62
Зареєстрований: 2-2-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: супер

[*] написано 20-5-2005 у 13:47
Star Wars: Episode III


[color=darkred]Звездные Войны: Эпизод III - Месть Ситхов[/color]
[color=darkblue]Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith[/color]

    Режиссер Джордж Лукас
    В ролях:
    Хейден Кристенсен, Натали Портман, Эван МакГрегор, Сэмюэль Л. Джексон, Ян МакДиармид, Энтони Дэниэлс, Кенни Бейкер, Фрэнк Оз, Джимми Смитс
    Год выпуска: 2005






Дочекались! Сьогодні стартує третій епізод вже легендарної супер новели "Зоряні Війни". В свій час "Зоряні Війни" зламали світогляд цілому поколінню. А перший епізод, який вийшов досить недавно, наробив чимало галасу в кіно-індустрії. Отож що з себе представляє тертя частина - "Помста Ситхів"? З нетерпінням чекаємо на перші враження ...

Доречи ціна на цей фільм в кінотеатрі Кіно 14-18 грв.


Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-5-2005 у 14:06


...я ще рік назад прочитала спойлєр... там все ужасно, амідала помирає,
анакін лишається без рук і ніг, взагалі моторошно... не піду дивитися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 20-5-2005 у 14:24


Лише за перший показ у 2 900 кінозалах по усьому світі прибуток склав 16,5 млн. доларів. Це рекорд усіх часів і народів!
«Сітхи» зібрали в два рази більше, ніж «Володар каблучок: повернення короля» у 2003 році. Третє місце в даний час займає третій фільм Пітера Джексона з «Володаря», який після демонстрації в 2100 залах приніс біля восьми мільйонів доларів.

Отак Ґоллівуд заробляє грошики ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-5-2005 у 19:38


Володар перстнів, Романе :lol: - всі кільця були перстнями окрім одного - Володаря.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 24-5-2005 у 10:59


Мені фільм не сподобався, гіршим був тільки ІІ епізод. Але епопея "Зоряні війни" всеодно залишиться кращою фантастичною епопеєю в історії кіно.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 24-5-2005 у 19:51


Я також вже мав нагоду переглянути. Враження не найкращі. Можу порекомендувати тільки затятим фанатам епопеї "Зоряні війни" :)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ich /Віталій Бондаренко/
Дописувач
**



Повідомлень: 62
Зареєстрований: 2-2-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: супер

[*] написано 26-5-2005 у 18:19


Переглянув у кінотеатрі Кіно. Дуже круто. Мені сподобалось.

Сценарій звісно якійсь вийшов рубаний, але якщо не зосереджуватись на ньому або сприймати сценарій як короткий екскурс у минуле відносно 4го епізоду, то все стає досить зрозумілим.

Специфекти зроблені таким чином щоб не акцентувати на них увагу, що дуже приємно. Кохання, політика, інтриги - все на своїх місцях, немає сильного дисбалансу як в другому епізоді. Все досить якісно і професійно.

Рекомендую переглянути всім фанам Зоряних Війн. В третьому епізоді намагались витримати стиль саме старих серій цієї саги.


[color=darkred]ще враження львівських кіноманів[/color]
http://mediaclub.org.ua/forum/viewtopic.php?t=315
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 27-5-2005 у 10:39


В мене є доволі якісний індикатор, якщо я в кінотеатрі під фільм починаю мимоволі дрімати, значить фільм саме такої якості. Під треті Зоряні війни я задрімав (і не один раз), що в кінотеатрі "Кіно" не так вже й легко зробити в центрі залу з їхнім звуком. Але ця сага ввійде в історію кіно як ніякий інший фільм, у цьому я впевнений.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-5-2005 у 19:05


Мені дуже сподобався фільм. Я, звичайно, не кінокритик, і фаном "Зоряних війн" мене назвати важко, але я насправді отримала море задоволення - значно більше, ніж від "Атаки клонів".
Навіть трохи плакала в кінці... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 28-5-2005 у 19:09


Чудовий фільм. Великий плюс, що Лукас обійшовся без дитячої клоунади Джар-Джар Бінкса з 1 епізоду і C3PO з другого - картина вийшла серйозною (наскільки це можливо), дуже похмурою і дійсно драматичною. У порівнянні з двома попередніми частинами, акторська гра суттєво покращала. Візуальні ефекти вражають, від прольоту двох винищувачів у перших кадрах буквально втискало у крісло, все надзвичайно деталізоване і бездоганно пропрацьоване - взагалі, робота дизайнерів і художників на відмінно. Не знаю, хто як, а я подивився на одному диханні і хочу ще раз :) Тішить, що глядачі, для більшості яких зазвичай нічого святого немає :) і які полюбляють сміятися на кадрах чиєїсь смерті, увесь фільм сприймали з напруженою уважністю й перед екраном практично не бігали. Приязний сміх викликали лише демонстрації Сили Йодою :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 29-5-2005 у 10:50
Рецензія Леоніда ШЕВЧЕНКА aka Linch


Вибачайте, подаю мовою ориґіналу. Взято з розсилки "НЕрекламные кино-рецензии от Леонида Шевченко"

Рецензент: Мои дорогие маленькие зелёные друзья! Вашему вниманию предлагается всё нижеизложенное, а именно рецензия на кинофильм "Звёздные войны. Эпизод III. Месть Ситхов" (поднимается занавес, на сцене появляется группа товарищей).
Лукас: Взгляните на эту вступительную сцену! Обещаю, такого драйва вы не испытывали ни разу в жизни! Смотрите, сколько спецэффектов! Взрывы, гонки, буйство красок! У вас голова не кружится?
Зритель (зевая): Нет почему-то.
Лукас: А если вот так? А если звездолёт разорвать напополам и посадить его на планету пузом? А если натолкать побольше кадров с монументальными видами городских пейзажей и футуристических небоскрёбов?
Зритель (зевая): Да фиг знает. На мультфильм похоже.
Лукас (расстроено): Зажрались вы все!
Зритель: Как-то чересчур всё мелькает... Где величие? Где помпа? Где обилие локаций?
Чубакка: Хрю!
Лукас: О! Масса супер-планет! Планета чубакк! Планета цветов! Планета со снегом и с битвой на мосту!
Безымянный джедай: Помолчал бы! Они же все пролетают как сон! Как мгновения!
Йода: Чубакк планете времени немало отведено было!
Зритель: Один чёрт, эта планета не такая яркая, как планета дождей из второй части! Или Татуин! Или Корусант! Что за попса! Превратить величественную сагу в мельтешение локаций! Продался, творец!
Лукас: Ну... Я не знаю. Погорячился, ладно. Давайте лучше поглядим на персонажей, на их эволюцию... На то, как они дошли до жизни такой... Разве ж это не интересненько?
Йода (сокрушённо): Комическим персонажем быть перестал я! Не веселит зрителя больше даже разговора моя манера!..
Зритель: Всё равно ты самый комический герой в фильме!
Йода: Ушу, кстати, зацените моё! (строит суровую морду и делает мастерские пассы руками; в стороне слышен ностальгический плач братьев Вачовских).
Магистр Виндоу: А моё! Не правда ли, я крут не меньше, чем всегда?
C3PO: Ах, что это вы всё о себе, да о себе! Вот я чувствую себя никчёмным! Это я раньше был самым смешным! А теперь у меня три фразы на весь фильм, и все три такие... гм... неумные!
Отечественный локализатор (смеясь злодейским смехом сенатора Палпатина): Да, "дружочек"! Ты моя особая гордость! А ещё – вы заметили? – там в самом начале есть слово "чудила"!..
Дройдек: А меня назвали «уничтожителем»!!!
Отечественный локализатор (смеясь): А ещё червяком, земляным червяком!
Зритель (плюясь): Локализаторов – в топку!
C3PO (сокрушённо): Зато Р2Д2 зажигает!
Зритель: Воистину зажигает! Лучшая сцена фильма! Я чуть пивом от смеха не подавился!
Лукас: Цыц, макаки! Какой смех, тут трагедия! Смеяться не положено!
Зритель: А я когда в первый раз смотрел, никакой трагедии не заметил... Фразы кривые, банальные...
Отечественный локализатор: Ез! Ез!
Падме Амидала: Да! Энакин даже в любви мне признавался будто по бумажке стих Шекспира читал! Куда делись чистые чувства второй серии? (плачет).
Чубакка: Хрю!
Зритель (задумчиво): Да, кстати. Чубакк мало...
Граф Дуку: А кого там много?
Генерал Гривус: Даже меня всего ничего!
Энакин Скайвокер: Меня много!
Все (вразнобой): О, да... Только тебя и видно... Сплошной Энакин...
Лукас: Так он же главный герой всей саги! А тут надо было показать самый трагический момент – его переход на тёмную сторону силы! И по-моему, получилось лепо!
Зритель: Ну, в общем-то... Не сказать, что совсем прямо лепо, но да – получилось. Это только в первый раз мне не понравилось. Зато во второй раз я пошёл в кино без пива и без девушки и не отвлекался ни на что. Алкоголь – яд! А фильм оказался серьёзный! Я во второй раз, даже чуть не плакал местами – так трогательно было! Нет, правда... Очень гармонично показаны метания молодого Энакина... И Амидалы!.. И Оби-Вана! (плачет)
Лукас: О! Вот он, момент истины! (приосанивается)
Король торговой федерации: А как там обошлись с королём торговой федерации!
Граф Дуку: А моя судьбина вас не интересует?!!
Зритель (плачет, сморкается): А судьба джедаев! Глубокая трагедия! А они так играют лицами! Так удивляются!..
Магистр Виндоу (сурово): Угу.
Зритель (суровея на глазах): В общем, хорошее кино получилось, несмотря на. Психологическое. Умное. Не такое развлекательное как первые две серии... Завязывает хорошо всё воедино... Хотя...
Чубакка: Хрю!
Все (в один голос): Лукас, злодей! Где обещанная сцена резни на планете Чубакк?
Лукас (растерянно разводя руками): Дык, это... Я ведь даже не стал объяснять, откуда у C3PO золотые доспехи...
Зритель: А ведь обещал объяснить всё!
Лукас: Да ну вас! Не осознаёте вы величия замысла!..
Йода: Императору Палпатину сдался я непонятно почему... Принимать дальнейший бой должен был я!
Хан Соло: А как я вообще встретил этот мохнатый коврик? И как он ухитрился выжить, когда от его собратьев и следа не осталось?
Энакин Скайвокер: А как я так быстро ухитрился начать строить Звезду смерти? И почему все окружающие скоренько оделись в костюмы а-ля "Эпизод 4"? Они что, все 20 лет, пока рос мой сын, так и ходили? И мода не менялась?
Лукас: Ждите режиссёрскую версию...
Зритель: Ага. Или мультсериал. Или компьютерную игру, где будут объяснены некоторые моменты... Тьфу!
Чубакка: Хрю!

ОЦЕНКА – 9 из 12.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-5-2005 у 10:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Вибачайте, подаю мовою ориґіналу. Взято з розсилки "НЕрекламные кино-рецензии от Леонида Шевченко"

Зритель (зевая): Да фиг знает. На мультфильм похоже.
Лукас (расстроено): Зажрались вы все!


Щось в останній фразі Лукаса викликає у мене розуміння. :D
А якщо серйозно - то смаки різняться, це ясно, але, знову повторюся - я сама здивована тим, наскільки мені сподобався фільм. За нагоди ще раз перегляну. :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 29-5-2005 у 12:17


Та було вже це, було... І на кожну з "Матриць" подібні опуси писалися, і на Lord of the Rings, і на Термінатора третього... Відповідь талановитих глядачів неталановитим блокбастер-мейкерам. :) Але вже не смішно.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3735
Реклама: