Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Маршрутки знову подорожчають ?!
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

mad.gif написано 25-5-2005 у 13:58
Маршрутки знову подорожчають ?!


Є інформація, що львівські перевізники збираються підвищити тарифи на перевезення у маршрутках до 1,50.
Перепрошую, але це вже хамство з боку перевізників.
Останнє підняття цін з 0,80 до 1,00 було мало не унікальним в Україні. У Львові зараз і так одні з найвижчих цін на перевезення. Невже тільки у Львові перевізникам так не вигідно працювати?
Я розумію, що піднялися ціни на пальне. Так витрати будуть вищі, але ось така от арифметика:
в годину пік в звичайний "мерсик" скажімо маршрут №38 або 95 набивається до 50 чоловік. Я не знаю на якому пальному цей "марсик" їздить але навіть якщо на високооктановому, що зараз по 4,00, то це 10 літрів + 10 грн водієві за рейс і це за умови, що з кінця в кінець ніхто не виходить і не сідає. Таких "набитих" рейсів машина робить 3-4 в день, отож заробітку цілком достатньо. Водії жаліються, що власники маршрутів вимагають великих планів, можливо це і так. Але якщо це так, то може нехай наша влада міська перегляне ціни на маршрути для цих власників, а останні в свою чергу переглянуть свої плани? Все одно ремонт і заправка машин на кишені водіїв.
Але пальне не єдина причина підняття. Виявляється головна причина - це те, що влада не компенсовує перевізникам перевезення пільговиків. Що ж це получається: проблеми міського бюджету збираються вирішувати за мій рахунок? Як так вважаю: не платить бюджет - не везу пільговиків. Вкінці-кінців бабусі і дідусі можуть спокійно їздити на електротранспорті, який, доречі належить місту, а далеко до такого - є автобусні маршрути, які належать місту. Не так давно (як на бабусь) маршруток взагалі небуло і нічого, якось добиралися і на базар, і до церкви (яких, доречі, теж було менше). Чому я повинен платити, за те, що якась бабуся не хоче сідати на тамвай?
Знаю, моя теза виглядає не гуманно. Але тут гуманізм ні до чого. Я чесний і порядний платник податків, я їх сплачую як із своєї зарплатні, так і з прибутків підприємства. За ці гроші держава повинна подбати про свої соціальні програми, а тому я не зобов'язаний вирішувати проблеми соціального фінансування держави (зокрема компенсацію проїзду пільговиків) поверх того, що вже заплатив державі.
І якщо моя позиція не гуманна, то чи гуманно вирішувати інтереси однієї частини населення за рахунок інтересів іншої частини того ж самого населення?
Цікаво, що форумці про це думають.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-5-2005 у 14:28


Я думаю, що хвіст в собаки завеликий. Це я про майже будь-яку структуру, де на одного працюючого по три начальники, а їм зарплату платити треба!
Хвіст рубати треба, хоча як це практично реалізувати - не уявляю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-5-2005 у 14:34


Просто інгнорувати....маршрутки..не їздити...я розумію..що тоді людине потраплять на роботу..але хай тоді весь Львів стане.....в протест...
Так зробила колись Іспанія....всі стали і годину не працювали...бастували..Іспанія тоді втратила величезну суму грошей через те....
таксамо і нам...не їздити один день взагалі...ігнорувати...
я розумію..робота..навчання...але це колись треба припинити..і так як "бидло" пепрошую...шановних адмінів за таке слово...і читачів..але інакше в маршрутці не почуваєшся...я вже мовчу..про те. як водії деколи люблять нахамити і те що вони курять в маршрутці і включають касєти з улюбленими піснями...
Страйкйте - це модно..нас почують....але ви хочете знову їздити...як тваринко-оселедці . .то будь-ласка...:rolleyes::baddevil:




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 25-5-2005 у 14:35


...я думаю, якщо б вони і розширили, і поміняли автопарк, зробили
кондиціонери, їздили ввічливо і акуратно, то ради бога, хай піднімають...
а за трусіння в тарандайці ми і так платимо забагато.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-5-2005 у 15:05


Згідний зі страйком але згадайте коли був страйк мобілок? тоді брали інтервю коли в той час користувалися мобілками люди почали з себе корчити ділових...мол в мене дєла я не можу від бізнесу....так само і всі стануть тут мол в мене дєла...на мою думку якщо ти крутий бізнесмен то поїдеш таксі, а якщо ні то можна спокійно організувати страйк. Я можу вже і пішки на роботу прийти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 25-5-2005 у 15:20


Щодо страйку цілком згоден - їм вистарчить навіть не цілого дня, а годин пік, юо це основний заробіток. Але: це вдарить тільки по водіях, бо вони повинні здати план, а все решта - їхнє. Тарифами ж керують власники маршрутів. На місці такого власника я б просто залишився б глухим до таких страйків, максимум би відмінив денний план на час страйку, збитки - так але не такі вже й колосальні.
На мою думку, якщо вже таке станеться, що подорожчають маршрутки, вперто ігнорувати це подорожчання - дав гривню і все, водій почне хамити, доведеться хамити у відповідь.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-5-2005 у 16:29


То тільки дурно нерви собі псувати...той шофер просто викине тебе з маршрутки..і всі псіхувати почнуть......



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 25-5-2005 у 16:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
То тільки дурно нерви собі псувати...той шофер просто викине тебе з маршрутки..і всі псіхувати почнуть......


То що залишається єдиний перевірений спосіб (доречі незаконний) - блокування доріг?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 25-5-2005 у 16:32


Як ми любимо рахувати чужі гроші... хоча щодо пільговиків сказано правильно, їх потрібно відшкодовувати.
не подобається маршрутка - будь-ласка на власне авто, таксі, ровер чи пішки. це ринок - не буде попиту, то й пропозиція зміниться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-5-2005 у 16:36


Блокування доріг це круто:))) Це помагає:)))) Чесно....



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 25-5-2005 у 16:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Ко
Як ми любимо рахувати чужі гроші...


В даному випадку якраз свої

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Ко
... хоча щодо пільговиків сказано правильно, їх потрібно відшкодовувати.


Я так не вважаю. Якщо держава може це собі дозволити - прошу дуже. Але не за мій рахунок
Щодо "подобається/неподобається" тут ратше питання з розряду вибору. Таксі не цілком повноцінний замінник маршрутки (в плані вартості), власне авто - розкіш не для всіх, а ровер чи пішки не найоптимальніше. Просто кожен товар має свою ціну. 1 грн за такий сервіс, задорого але не критично дорого, а 1,50 грн - це вже критично дорого.
До речі було б дуже добре почути думки перевізників на цю тему. Але не водіїв, бо вони тільки виконують план, який їм встановили, а власне тих підприємців, котрі продають тим водіям право перевозити. Можливо адміністрація форуму б попрацювала над цим, якщо є така можливість звичайно.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 26-5-2005 у 00:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Ко
Як ми любимо рахувати чужі гроші...

Це не чужі гроші.
Прибутки в них огого і менше на їх місці треба брехати .. Мені зараз на машині в центр і назад в годину пік , одному, на 95 бензині а не на дизелі, і то в дві сторони з Патона і назад обходиться в 3 грн. Не розумію за що здирати в переповненій маршрутці 1.5 грн в одну сторону на таку ж відстань. Це не інакше як бєспрєдєл. Зі всіма податками, зарплатами і т.д. - однозначно прибутки зависокі.. Мені аж смішно коли той Лобода ще й плаче що вони в збиток працюють.. Так нехай не працюють, нехай закриваються - на їх місце прийде ще сто охочих цим зайнятися...
Просто пора навчитися гроші заробляти а не просто їх брати як в нас багато хто любить... :mad:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 26-5-2005 у 08:37


Прибутки і збитки це тільки одна сторона справи, але й вона таки досить дратує. Одна справа, коли перевізник не отримує прибутку і працює собі в збиток або коло того, а зовсім інша коли той же перевізник отримує непогані прибутки але намагається усіма доступними методами пролобіювати заонну можливість отримувати надприбутки. Щиро кажучи я не знаю скільки перевізникові вартують папери на право перевезення але знаю точно від водія 95-го маршруту (мій добрий знайомий) план на день з однієї машини більше 200 грн, крім того заправка і ремонт на водію. От і получається 5 машин - 1000 грн, в місяць 30 000 грн і жодних витрат на ремонт чи заправку. Нехай дозвіл на перевезення коштує навіть 5000 грн в місяць (це вже аж дуже багато) все одно прибутки колосальні. І це не рахування чужих грошей, це намагання зрозуміти які такі колосальні збитки несуть перевізники, що мусять підняти плату за проїзд.
Основне, що в цьому піднятті цін неправильне - компенсація проїзду пільговиків. ХОЧ ХТОСЬ ПОЯСНІТЬ МЕНІ ДУРНОМУ ЧОМУ ЦЕ МАЄ РОБИТИСЯ З МОЄЇ КИШЕНІ???!!!




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 26-5-2005 у 13:11


А чого то всі в маршрутки вчепилися? Хіба не то саме діється з водою, електрикою, зв’язком, квартплатою?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 26-5-2005 у 14:10


Згоден, що не тільки з маршрутками подібні проблеми. але маршрутки на сьогодні найболючіша тема.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 26-5-2005 у 14:36


Друзі, ще раз повторюю: ви рахуєте чужі гроші. маєте досконалі відомості про амортизацію, затрати на експлуатацію маршруток? може у вас їх є парудесят на маршруті? тож і не розказуйте про прибутковість, збитки і надприбутки.
я наприклад немаю, і тому рахую гроші свої: мені наразі вигідніше і зручніше на роботу їздити власним автом :)
кожен товар коштує рівно стільки, скільки за нього просять і при цьому платять - якщо ціна на проїзд в _маршрутному_ТАКСІ_ не влаштовує, є чимало альтернативних варіантів, деякі з них я перерахував. для чого мусолити одне і теж?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2005 у 15:40


...ну я працювала головбухом у транспортному підприємстві... рахувала
собівартість і знала всю виручку до копійки разом з приховуваним ліваком...
скажу, що люди звикли до надприбутків, і просто прибутки їх не задовільняють...
замість того щоб поновлювати парк, вони видавлюють з тарандайок
останнє, а потім скаржаться... да мої це гроші, мої, я в рік можу
проїздити гривень 700-800, а так буду платити в півтора рази більше, це
мене прсото вбиває :-((( я ж ризикую життям, коли катаюся на отих
безрамних мерсиках, мені не можна більше 4-х кіло піднімати і труситися
на цих дорогах... :-(( я вже навіть не знаю, як катаються вагітні і
пенсіонери...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 26-5-2005 у 16:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну я працювала головбухом у транспортному підприємстві... рахувала
собівартість і знала всю виручку до копійки разом з приховуваним ліваком...
скажу, що люди звикли до надприбутків, і просто прибутки їх не задовільняють...
.


О! Слухайте професионалів!

Цитата:
кожен товар коштує рівно стільки, скільки за нього просять

Помиляєтеся, шановний. Товар коштує стільки, скільки ладен за нього віддати споживач. Але не для монополіста! Тут, вибачте, інші правила діють, точніше, мають діяти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 26-5-2005 у 16:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Ко
може у вас їх є парудесят на маршруті? тож і не розказуйте про прибутковість, збитки і надприбутки.

А я от маю декілька знайомих "підприємців" з маршрутками.
В них реальні нормальні прибутки. Ніхто в збитку не є.
Тим більше в кожного у львові різні маршрути. Наприклад 31 маршрут короткий - 38 дуже довгий - ціна однакова. Невже 38 збитковий і 31 працює за себе і за того парня ? :) І так по інших маршрутах. Брехня повна. При цьому 31 ще й більше людей перевозить...
До речі Пежо є дешевша машина чим Івеко :) Капіталка мотора в Пежо десь 400 уо, в Івеко 700 . Говорив майстер на станції обслуговування маршруток.

Цитата:

я наприклад немаю, і тому рахую гроші свої: мені наразі вигідніше і зручніше на роботу їздити власним автом :)
кожен товар коштує рівно стільки, скільки за нього просять і при цьому платять - якщо ціна на проїзд в _маршрутному_ТАКСІ_ не влаштовує, є чимало альтернативних варіантів, деякі з них я перерахував. для чого мусолити одне і теж?

Ага, щас... Може і бензин коштує рівно стільки скільки він зараз коштує ? :) Десь тут пробігала аналітична стаття з цього приводу про нас , і Штати. Може і міський телефонний звязок так само коштує свою ціну ? Це монополісти. Так само як громадський транспорт і маршрутки. З ними має розбиратися антимонопольний комітет. В Києві Омельченко з ними нормально розібрався. І маршрутки там схожі не на гроби як в нас, а на маршрутки - і відстані більші, і проїзд до 1.5 грн. При цьому там вищі зарплати, відповідно вищі витрати на ремонт і ще багато чого.. І чомусь їх влаштовує. Ніхто в збитку не є. Дивно чому в такому малому місті як Львів всі збиткові, і при цьому по 3 маршрутки на кв. метр дороги і вічні пробки ? :lol: :rolleyes:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 26-5-2005 у 18:45


2 Andreas : якщо вже цитуєте, то ціле речення будь-ласка: "кожен товар коштує рівно стільки, скільки за нього просять і при цьому платять" - три остатніх слова тут аж ніяк не зайві :)

А зміст моїх слів полягає в тім, що _ніц не зміниться, допоки це влаштовує обидві сторони_. тож якщо вас не влаштовує якість маршруток, як наприклад мене - перестаньте ними користуватися. і як тільки набереться критична маса - стан речей зміниться. а навіть як і не зміниться - це вас не хвилюватиме :)

звісно, що краще чекати на доброго дядька Буняка, аби він навів лад з маршрутками, кожному розказав скіко він повинен брати за проїзд, як дотримуватися правил дорожнього руху, бути ввічливим з пасажирами, разом з тим завстидав нафтотрейдерів, добрався до селян і довів що насправді м"ясо повинні віддавати задарма - а що, корова їсть траву, її ростити не треба, по канавах сама росте, тут жеж взагалі супермегаприбутки!... ви досі вірите в казки? я ні. тому і кажу

кожен товар коштує рівно стільки, скільки за нього просять і при цьому платять. доки ви платите - він не подешевшає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 26-5-2005 у 19:38


2Ігор Ко
То не цитата була. Багато разів чув цю фразу, згiдний з висловлюванням – от і написав. Але чув я їі без „...скільки за нього хочуть...”. Я за кіло картоплі хочу мілліон, а дадуть за нього мах 1 гривню. Яку ціну я поставлю, якщо я не цілковитий ідіот? Так ото ж...

І, повторююсь, до монополістів фраза взагалі не має ніякого відношення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-5-2005 у 19:41


О, страйк...
Даю чесне слово, що, якщо заявлять ігнор маршруткам - цілий день підвозитиму попутчиків, безкоштовно :) Правда, в легковика не заоселедчиш...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 27-5-2005 у 10:18


Страйк для лінивих, тобто тих хто не хоче ходити пішки :)

Платіть за проїзд у маршрутці дрібними монетами. Скількі задоволення від перерахунку 2-3 кг грошей отримає ввечері власник ліцензії на маршрут! :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 27-5-2005 у 10:19


Найбільше мені сподобалася теза "не подобається - не їздіть, тоді все стане на свої місця". По-перше, шановний, у нашому місті не всі (далеко не всі) мають власне авто, альтернативі варіанти я вже також перебирав, не хочі повторбватися. По-друге: нічого на свої місця не стане, українська національна жаба ніколи не дасть нашому відчизняному підприємцеві (до того ж монополістові) заробляти менше ніж він заробляє. І ніхто тут не намагається порахувати чужі гроші. Мені однаково мають перевізники прибутки чи надприбутки до тих пір, поки розцінки не стають такими, що мене грабують (зауважте мене, а не чужого дядю). Я не можу відмовитися від маршруток, бо попри їх мінуси це оптимальний спосіб добратися з дому на роботу і назад. І я немаю до кого піти "альтернативного", таксі це не альтернатива маршрутки - це зовсім інший транспорт, яким я також частенько користуюся але я не встані фінансово це робити постійно. Далі - всі витрати як Ви кажете по амортизації і експлуатації несе не перевізник, а водій, котрий обслуговує цю маршрутку. Він якраз ніяких надприбутків немає, бо мусить здати власнику маршруту 200-250 грн в день, заправити машину і її відремонтувати. Так я не знаю скільки коштує ліцензія і дозвіл на перевезення по маршруту але маю ДУЖЕ великий сумнів що близько 200 грн в день за одну машину. Окрім того, як власник авто, Ви б повинні добре знати скільки в середньому по грошах виходить пальне на один рейс маршрутки, навіть при максимально реальному розході палива.
Але найголовніше у цьому треді це не прибутки/надприбутки, а ситуація з пільговиками. Якщо вже на те пішло, водії більше трьох-чотирьох пільговиків в салон не беруть, нехай за весь рейс їх набереться 10, то невже, щоб компенсувати 10 грн за рейс потрібно піднімати вартість в півтори рази. Я вже не хочу повторювати знову, що це взагалі не привід для підняття цін.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 27-5-2005 у 11:37


Василю, саме тому що я є водій, власник авта а також деякою мірою підприємець - я не розумію вашої позиції, більш того - вона для мене дика. хочете дешевих маршруток - купіть їх з десяток, виїдьте на маршрут і якщо вам вдасться зробити їх дешевими, ввічливими і все таке - ми із задоволенням ними користатимемося і навіть друзів запросимо.
але чомусь я не певен, що після того як ви вкладете в авта парудесят кілобаксів (якщо не сотню) то станете таким собі меценатом. бо якщо вже людина вкладає гроші - то хоче з того мати зиск інакше чим годувати сім"ю? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3752
Реклама: