Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5  6
Автор: Тема: Чи має "жовтіти" "Поступ"?
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2005 у 17:02


...такі зарплати, а то й нижчі... якщо тільки на гонорарі працює...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 9-6-2005 у 18:15


Цитата:
Tempika
...такі зарплати, а то й нижчі...


Боже... Бідненьки! Як же вони ще живуть???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2005 у 19:15


...у мене є знайомий добрий дуже журналіст... живуть з того, що на
городі росте... а що, хочете якось допомогти?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2005 у 19:36


Якщо ви думаєте, що з закордонних ЗМI легше вибити грошi, то це теж не так. Менi регулярно не доплачують. Нинi довiдався, що заборгували 60 євро. Чесно платити нiхто не любить
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 9-6-2005 у 19:41


Цитата:
від Tempika
а що, хочете якось допомогти?


Темпіко, а як журналістові, що живе з городу, допомогти можна? Грошей дати? Ну, я дам, припустимо, а потім скажу „А тепер пиши, яка я золота людина”, а насправді я злодій якійсь... Ні, шановна, людина мусить заробляти на життя своєю спеціальністю. Чи міняти її, якщо не вдається.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2005 у 20:53


У львівського журналіста (особливо, коли він екс-поступівець і не годен працювати на "задок" за 100 баксів) один вихід: ґоу кієфф. Я майнув, бо не було чим у Львові займатися, а теперка шукаю собі помічників. Маєте бажання писати про компутери для пузитих дядів -- пишіт на мило, або в асю.



ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2005 у 21:12


...якщо не можете допомогти, пан Андреас, то принаймні не тре зверхньо
кпинити з них... :-((
...по-друге, якщо всі гайнуть до києва, то різко впадуть зарплати київських
журналістів... так, як сталося з дизайнерами: як тільки натовп вихованців
львівських вузів та типографій рванув у київ, оплата праці там стала нижчою...
хотілося б знайти вихід з цієї ситуації, бо знаю багато журналістів, яким
дійсно платять копійки... і врахуйте, ми все ж львів, обласний центр,
а ситуація в райуентрах і далі ще гірша...

песе: якщо ще користуються попитом статті *як зробити цю фігульку в
фотошопі*, то я б спробувала.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2005 у 22:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika


песе: якщо ще користуються попитом статті *як зробити цю фігульку в
фотошопі*, то я б спробувала.


на жаль....




ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 10-6-2005 у 02:07


Ось тут http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/06/10/6021/ маєм дуже добре розписано, хто то такі є "польські консультанти", яких пан Садовий запросив аби реформувати свою газету. Виглядає на те, що наш місцевий медіа-магнат в гонитві за мерським кріслом уже давно користується послугами польського політ-технолога з далеко не найчистішою репутацією. . . Тепер уже проясняється, що саме хочуть зробити з "Поступу"...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2005 у 08:05


...ну вот, *на жаль* :-)) а російські сайти в свій час з задоволенням мене
друкували :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 08:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну вот, *на жаль* :-)) а російські сайти в свій час з задоволенням мене
друкували :-)


ок. давай напишемо про досвід втілення ERP на львівській пивоварні




ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2005 у 08:53


...а що таке EPR?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 10-6-2005 у 09:21


Павловскій львівського масштабу

Протистояння між частиною редакційного колективу газети “Поступ” та її менеджментом, про яке “Газета” писала впродовж минулого тижня, схоже, вичерпано.


За посередництвом представника київської медіапрофспілки
І. Чайки в середу сторони конфлікту провели переговори, взаємно перепросили та думають про формат подальшої діяльності.

Як стверджує керівництво Видавничої групи “Поступ”, джерелом конфлікту став проект реформування газети, якого спершу не сприйняли редактори та журналісти видання. Роман Андрейко, голова спостережної ради ЗАТ “Видавнича група “Поступ”, у коментарі “Газеті” пояснив, що суть реформи полягала в підвищенні редакційної якості підготовки матеріалів, удосконаленні візуальної версії видання, наближення до сучасних європейських стандартів друкованих ЗМІ, а також запевнив, що газета й надалі залишатиметься серйозним суспільно-політичним виданням.

Проте нашу особливу увагу привабила фраза із заяви менеджменту газети: “Для допомоги в реформуванні “Поступу” ми залучили європейських фахівців – викладачів Варшавської школи журналістики ім. Єжи Гедройца”. На запитання про цих фахівців Роман Андрейко пояснив, що йдеться лише про одну особу – польського громадянина Анджея Ґроховальского, щодо високих кваліфікацій і фаховості якого немає жодних сумнівів і з яким вони співпрацюють уже тривалий час.

“Газета”, знаючи про досвід “завищення” наукових кваліфікацій міністром юстиції Романом Зваричем і трагічну роль, яку відіграли в останніх виборах іноземні політтехнологи на кшталт Ґлєба Павловського, вирішила докладніше ознайомитися з фаховим доробком Анджея Ґроховальского. Несподіванки почалися під час уважного вивчення мережної сторінки авторитетної Вищої школи комунікування та суспільних ЗМІ ім. Є. Ґедройця у Варшаві. Цей приватний ВНЗ готує фахівців двох спеціальностей – політологів та акторів – водночас програма студій дозволяє спеціалізуватися в журналістиці та PR. Високе реноме закладу, названого іменем легендарного політичного журналіста, який майже півстоліття редагував паризький польськомовний журнал “Культура” і став архітектором політичного ладу сучасної демократичної Польщі, зокрема і її проукраїнської зовнішньої політики, забезпечують відомі вчені, здебільшого викладачі Варшавського університету. Проте в жодному розділі розбудованої мережної сторінки цього ВНЗ Анджея Ґроховальскі не згадано.

Президент і засновник ВШКСЗМІ, відома радіожурналістка, магістр Барбара Окаліч-Слуґоцка в розмові з “Газетою” категорично спростувала причетність її школи до проектів реформування “Поступу”, натомість про
А. Ґроховальского поінформувала, що він не є викладачем школи, а лише виступає асистентом іміджмейкера Пьотра Тимоховіча, який час від часу проводить тренінги на відділенні акторської майстерності та не пов’язаний безпосередньо з ВНЗ.

Якихось свідчень вагомих журналістських або менеджерських досягнень А. Ґроховальского нам також не вдалося знайти в мережі інтернет, що дивує, адже робота в ЗМІ є справою доволі публічною, й уже немолодого журналіста мали б згадати бодай у бібліографічних переліках.

Водночас там міститься інформація про його співпрацю з Міжнародним центром консалтингу та навчання Ґрінпол – фірми вже згаданого Пьотра Тимоховіча. Особливо велику увагу вона приділяє, як можна судити з її веб-сайту, маніпуляціям свідомістю та емоціями натовпу. Не дивно, що одним із найуспішніших її проектів вважають навчання та супровід на виборах знаного популіста, “польського Жиріновского”, лідера скандальної партії “Самооборона” Анджея Лєппера. Ба більше, на публічних заходах, зокрема й тих, що їх організовувала зареєстрована у Кракові громадська організація “Безпечне суспільство” (її контактною особою є
А. Ґроховальскі, завдяки чому пошукова машина і знайшла цей матеріал), Пьотр Тимоховіч відверто зізнається у запозиченні досвіду маніпуляції з практики публічних виступів Адольфа Гітлера, що дуже далеко відбігає від сучасних європейських вартостей і поглядів Єжи Ґедройця, ім’я якого згадано в контексті заяв менеджменту “Поступу”.

Відтак стає більш зрозумілим, чому громадська організація, створена у Львові, мабуть, за участі А. Ґроховальского, називається “Самопоміч”, використовує “фірмовий” зелений колір Ґрінполу, а її лідер, публічний політик Андрій Садовий останнім часом вдається до епатажних та екстравагантних заходів на кшталт дарування голові облдержадміністрації “Камасутри” (зв’язок між Видавничою групою “Поступ” і “Самопоміччю” очевидний бодай із того факту, що її звернення надходять у ЗМІ, власне, з електронної адреси “Самопомочі”).

Безвідповідальний популізм став причиною багатьох лих сучасної Європи: етнічних чисток, авторитаризму, ксенофобії тощо. Чи варті швидкого та тимчасового успіху небезпеки, які вносять в українське суспільство іноземні PR-експерти, зацікавлені лише у своєчасній оплаті їхніх послуг?

Андрій Павлишин
"Львівська газета"




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 10:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а що таке EPR?


на жаль....




ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2005 у 10:15


...мені набридло 100 разів писати хто я є за фахом :-)))) бо тут уже
мають до того претензії... і написати статтю я можу написати лише про
те, в чому розбираюся, причому досить непогано... а банзай просто
придурюється, як на мене, роблячи вигляд, що все типу серйозно... :-)))
припиняй, га?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Відьмочка
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 7-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 10:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Injust
А ще є такi чутки, же редактори "Поступу", "Експересу" i "ВЗ" домовилися про те, щоб не платити журналiстaм бiльше нiж 600 грв мiсячно?


Уже 600 грн? Минулого літа ще була домовленість - не більше 200 баксів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-6-2005 у 11:19


До речі про Юзя Обсерватора...
Ось що він написав в останньому номері:
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ще де-де вибори на посади бургомістрів Львова, а вже куриться у повітрі дим пристрастей і запах кровопускання. Вже робляться прогнози, вираховуються варіанти, вигострюються стріли, а подекуди уже ці стріли й випускаються на волю. Просто так, з розвідувальною метою. А як, цікаво, поведе себе поцілений критичною стрілою? Чи не здадуть нерви і не вискоче він, як Пилип з конопель, та не почне демонструвати свої слабкі місця?
Я розумію, коли йде критика діючого бургомістра, який у нас на разі є найбільшою атракцією в житті міста. Що не слово – то перл, що не вчинок – то потіха для газет. І взагалі, люди при владі мусять усвідомлювати собі таку лиху долю, що до них будуть присікуватися. Але коли під обстріл потрапляє особа, яка не є при владі, тоді це трішки дивує. І насторожує. Виходить так, що Андрій Садовий, занадто перейнявшись проблемами міста, посягнув на святая святих: став робити те, що вимагається від влади. Чи може влада щось подібне подарувати? Ніколи.
„Самопоміч” окремим чиновникам і особисто панові бургомістрові сниться в кошмарних снах. Змиритися з її існуванням – то як серпом по одному місцю, яке, на мою думку, у влади й так відсутнє. А що боронитися якось треба, то чому не виладуватися на „Самопоміч”, обізвавши це піаром. Так ніби хтось забороняє панові бургомістрові – винятково задля піару – виконати обіцянку і дати людям воду. Натомість маємо зародок нового довгобуду – ЗАМОК. Тобто виходить, що „Самопоміч” піар, а ЗАМОК – не піар. Хоча насправді будівництво ЗАМКУ – це чудова нагода покращити свій сімейний бюджет, а заодно відволікти увагу львів'ян від безлічі проблем. Щоб напередодні виборів вийти і сказати:
– Я прийшов дати вам воду! Але передумав. І даю вам – ЗАМОК!
І не знаю, чи писав би я не сесю тему, якби не одна цікава інформація, яку мені підкинули мої аґенти. Виявляється, одна файна львівська газета та окремі інтернет-сайти вже отримала конкретне замовлення „мочити” Садового. Не Буняка, чи Куйбіду, який почав принюхуватися чи не варто йому ще раз стати на прю. Не губернатора чи депутатів, які ділять державні гроші. А когось, хто буде куди незручнішим супротивником, якщо, звичайно, буде. Бо наразі ще ніхто не висовувався і не казав „мняв”. Але стріли вже на тятиві. Так жи як помітите їхні постріли, то будете знати, котра газета дістала конкретні вливання. І можна навіть здогадатися від кого.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Ну так от. Я не шанувальник Буняка, але те що "робота" Садового суцільний PR - це для мене очевидно. І цим піаром вже спаскуджені деякі львівські телерадіокомпанії і газети.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 11:49


Цитата:
окремі інтернет-сайти вже отримала конкретне замовлення „мочити” Садового. Н


Офіційно заявляю - Форум Рідного Міста жодного замовлення не отримував.

Кажу це не випадково, бо не виключено що в хворобливій уяві якогось "піарщика" виникне бажання сформувати такий список сайтів, а так як Форум не останній сайт для львів'ян можуть і його включити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 11:57


А що поганого від перебування у такому спискові? До опозиції завжди більше уваги, ніж до всяких бовдурів. Правда, часами ця увага вилазьть боком... Горять, наприклад серпневими ночами відділи верстки і т. д., а потім тих, хто таку пожежу пережив виставляють на вулицю.



ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlotsk
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 23-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 13:32


А тим часом в Поступі на пів сторінки надрукували "Кросворд №1". Схоже, газета скурвлюється остаточно. Тьху...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2005 у 15:56


...ніхто особисто мені не давав ніякого завдання когось там мочити, та й
іншим форумцям, я гадаю, теж... у мене склалася певна позиція тільки
внаслідок особистого спілкування з паном садовим, і тому тільки сам він у
цьому винен... маленькі люди теж пам*ятають образи, і не тільки власні, а
й їх друзів.... юзьові — ганьба! :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-6-2005 у 16:15


а так як Форум не останній сайт для львів'ян можуть і його включити.

Ну то включимо з іншої країни. Єрунда яка!
Ви тільки базу збережіть...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 16:53


"а потім тих, хто таку пожежу пережив виставляють на вулицю. "

Про кого саме йдеться?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2005 у 16:58


Цитата:
Ну то включимо з іншої країни. Єрунда яка!


Я мав на увазі не "виключити сайт фізично", а що хтось може почати зараховувати до тих чи інших політичних сил.
Тут наводилася цитата про якісь сайти, які ніби повинні компрометувати Садового. А так як на Форумі є і критичні дописи до Садового (що природньо для самої природи форумів), то я наперед повідомляю, що ми замовлення не отримували.
Цитата:
...ніхто особисто мені не давав ніякого завдання когось там мочити, та й
іншим форумцям, я гадаю, теж... у мене склалася певна позиція тільки
внаслідок особистого спілкування з паном садовим, і тому тільки сам він у
цьому винен.


З другого боку, хочу сказати, що я особисто не бачу нічого аж такого поганого в професійній (тобто такій що оплачується) критиці політика, якщо вона в відповідних рамках (правдива, коректна і тп).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-6-2005 у 17:33


Я мав на увазі не "виключити сайт фізично", а що хтось може почати зараховувати до тих чи інших політичних сил.

Вас то сильно хвилює?
Нехай собі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3772
Реклама: