Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Кого би Ви вибрали новим мером?
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-11-2005 у 17:42


Дуже мене тішить, що дискусія ожила!

Тепер до справи. На днях потрапив мені до рук лист пана Олекси Гудими до Львів"ян...
(Пан Гудима, на жаль, у моє опитування не попав.... :( . Дуже мені прикро, адже нам тепер, якщо Гудима стане мером можуть відключити тепло...)
Він у цьому листі згадує як пріоритет реконструкцію ТЕЦ-2, що є у власності ЛМКП Львівтеплоенерго...

Нагадаю Вам, що колись була така історія:
"Львівське комунальне підприємство „Львівтеплоенерго” має намір подати позов до суду про захист своєї ділової репутації, де відповідачем буде народний депутат Олекса Гудима, повідомили «proUA» у прес-службі „Львівтеплоенерго”.

Підставою для судового позову стало повідомлення прес-служби Львівської обласної організації УНП, лідером якої є Гудима, про те, що працівник ДПА у Львівській області, який вирішив залишитися невідомим, передав народному депутатові Олексі Гудимі документальні матеріали щодо незаконних дій при утворенні низки ТзОВ, злочинному відмиванні коштів, незаконному відшкодуванні ПДВ, несплаті податків та причетності до корупційних дій директора ЛМКП „Львівтеплоенерго” Ігоря Марчака. Ці документи, за інформацією прес-служби, Гудима передав в СБУ, прокуратуру та ДПА у Львівській області" (джерело: http://ua.proua.com/news/2005/02/21/151328.html)

А ще, пробігало в пресі, шо Теплоенерго виставило проект на інвестиційному форумі... Серед іншого і реконструкція ТЕЦ-2.

Це значить: багатий вуйко купить контору, а пан Гудима припише все собі...

Некрасиво так піаритись за стільки часу до виборів... Оце вже пан Олесь за тепло взявся... В нас тут один такий "водяник" вже був... А ви що з цього приводу думаєте?




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 9-12-2005 у 17:58


Не має з кого вибирати.
Добре що я не у Львові.




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3843
Реклама: