Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вода з крану (про фільтри)
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 25-8-2005 у 17:14
Вода з крану (про фільтри)


От задумався підібрати собі якийсь фільтр для води. Купуючи фільтр не знаєш наскільки цей фільтр справді очищає воду, порадьте як не купити кота в мішку? Які конкретні моделі може хтось порекомендувати?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-8-2005 у 09:01


Якщо ти мешкаєш в Києві, фільтр тобі не дуже й потрібен, тим більше якщо мешкаєш в районах, що забезпечуються Десною чи артезіанськими свердловинами.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 26-8-2005 у 09:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Якщо ти мешкаєш в Києві, фільтр тобі не дуже й потрібен, тим більше якщо мешкаєш в районах, що забезпечуються Десною чи артезіанськими свердловинами.


Не зрозумів чому не потрібен? Хіба вода в Києві якісна? Принаймні на смак не дуже приємна...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-8-2005 у 09:33


Смак - справа звички. Я взагалі доволі іронічно ставлюсь до проблеми чистої води. Тваринам для життя потрібна не чиста вода (чиста дистильована вода взагалі більше шкідлива ніж корисна), а просто вода. В природі не існує чистої води, отже, людям вона не потрібна. Натомість є навмисне сформований ринок збуту води і фільтрів для очищення води. При тому на цьому ринку як сама вода, так і фільтри далеко не найкращої якості і, що характерно, не дешеві. Я їм не довіряю.

Ну наприклад: місто Бухара 3000 років брала воду з каналів які проходили просто неба сотні кілометрів. Ніхто цю воду не чистив, хіба відстоювали протягом ночі. Результат - Авіценна і Хаджа Насреддін.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 26-8-2005 у 09:56


Тобто ти спокійно п'єш воду з крану? Мабуть у Бухарі вода не хлорувалась.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 26-8-2005 у 10:00


Доречі, якщо когось це питання цікавить, я його підняв на іному форумі, можливо думки звідти когось зацікавлять:
http://realt.ua/Forum/0_Forum.php?CntMess=6&CntVst=43&IDF=5...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-8-2005 у 10:05


В Києві я спокійно п'ю воду з крану без якихось забобонів. В Бухарі (там вже є водогін), Львові чи Одесі (там його вже фактично нема) я б так робити не став. Саме тому я і наголосив що йдеться про Київ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-8-2005 у 10:07


Якщо ж боятися хлору, то насамперед треба перестати вживати сіль.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-8-2005 у 10:57


А фільтри для Львівської води хтось може порадити?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-8-2005 у 11:39


Чув про якусь Івано-франківську розробку. Колись робився проточний фільтр для МО, а зараз намагаються вийти на ринок (їм не дуже вдається). Лікар, що розповідав, був у захваті - каже воду чистить винятково.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2005 у 08:46


У Львові проблема в старих водогонах, тому йдеться перш за все про механічне очищення. Тут шнурковий фільтр можна використати, колба гривень 60-80 врізається в трубу на вході, фільтруючий елемент 10 грн, міняється, коли зовсім порижіє.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-9-2005 у 09:34


Бачив у кількох магазинах фільтри, на вигляд як електрочайник. Об'ємом від 1 до 2 л. Найдешевше в ЗІКО (думаю можна знайти дешевше). Якщо хтось має досвід використання подібних фільтрів, поділіться враженнями. І інформацією про місця, де можна купити дешевше. :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 1-9-2005 у 10:55


Інформація про місце (не заради реклами):
спеціалізований магазин "Буль-буль", м.Львів, вул.Замарстинівська, 10
то можна до нього вийти провулками від таких споруд як "Мілленіум" та "Стат.управління"

Я там купляв фільтр для пральної машинки, ціна була десь 15-20 грн. дешевше ніж в інших точках...
Загалом рівень цін на інше обладнання не можу об"єктивно оцінити, але принаймі туди можна підійти заради консультації...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2005 у 11:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бачив у кількох магазинах фільтри, на вигляд як електрочайник. Об'ємом від 1 до 2 л. Найдешевше в ЗІКО (думаю можна знайти дешевше). Якщо хтось має досвід використання подібних фільтрів, поділіться враженнями. І інформацією про місця, де можна купити дешевше. :)


Це відстійники, типу як ц вас в політехніці. Тоді вже краще взяти такий самий, тільки без нагрівача. Де - сам знаєш.
Я ж говорив про фільтри для проточної води.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3913
Реклама: