Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Завантажуй рідним
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 26-8-2005 у 19:44
Завантажуй рідним


Цього тижня з*явилась інформація про нову розробку наших хлопців, а саме програму для завантажування файлів Download Master. Я, звичайно, відразу собі її злила. Наразі пробую. Наче незле. А ГОЛОВНЕ ж: халява! А що ще треба українцям?

Качати тут: http://www.westbyte.com/dm/

І чи не найвагомішою принадою, як на мене, є те, що файлики(пробувала музичні) можна прослухати кавальчиками, поки пишеш.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-9-2005 у 19:22


Усі мовчать. Ніхто не спробував? А я вже тиждень ним користуюся і боюсь перехвалити, але таки зручно і швидко. Ну, канешно, тре мати звідки музику і хвільму качать, але як вже є відки, то робота йде, сільрада пише...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карпенко
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 3-9-2005 у 19:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Усі мовчать. Ніхто не спробував? А я вже тиждень ним користуюся і боюсь перехвалити, але таки зручно і швидко. Ну, канешно, тре мати звідки музику і хвільму качать, але як вже є відки, то робота йде, сільрада пише...


Я вже десь так з півроку цією програмою користуюсь. Справді, ніяких нарікань. Дуже зручно те, що вона автоматично змінює швидкість завантаження залежно від того, який трафік йде через інші програми.




Є приязнь - на грані, є приязнь - на лезі...
(с) Світлана Кочерга
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 8-3-2007 у 23:10


До речі, я завантажила вчора нову версію і виявила там файну річ під назвою "Топ даунлоадс". То видається одразу, коли в пошук ідеш. Видає купу файних посилань на безкоштовне завантажування музики та іншого добра. Знайшла такі речі, за котрими давно полювала, і до того ж у гарнюньому стані.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-3-2007 у 00:23


Хто сказав що це наші хлопці? Там все не по нашому пише. Та і реквізитів ніяких крім мейлів нема. Так що не наше.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-3-2007 у 17:57


Версія 4.3.3.905 дає можливість вибрати інтерличко українською. А є вже й новіша версія, ще не скачав.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-3-2007 у 18:40


користуюсь програмою вже десь 3 чи 4 роки і наскільки памятаю, то там завжди було українське личко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-3-2007 у 21:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хто сказав що це наші хлопці?

Прізвища схожі на наші :)

Цитата:

Vjacheslav Viter - idea, project development, programming;
Ruslan Voloshyn - design, project management.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-3-2007 у 22:39


А працювали напевно на Росію.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 10-3-2007 у 01:22


Я їм про музику, а вони політику провадять... От українська натура! Та похваліть їх краще.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-3-2007 у 10:41


Бо так є - за Україну ніхто не вступиться:baddevil: Але хлопці написали класний продукт все одно! Але не нам. Хоча й для всіх. Поки безплатний.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3914
Реклама: