Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Я не хочу бути героєм України
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-9-2005 у 11:03
Я не хочу бути героєм України


Вчора тільки Інтер показав прес-конференцію Фоми і Скрипки, які відмовились від звання "Заслужений артист України" на знак протесту проти політики влади.
Так само Дмитро Лиховий відмовився від звання "Заслужений журналіст України", пояснивши свій крок скомпроментованістю цього звання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 2-9-2005 у 12:36


Як я зрозумів сьогодні з Бі-Бі-Сі, то відмовився тільки Скрипка. А Фому вчора слухав: щось типу я не буду відмовлятись, бо насправді заслужив.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 2-9-2005 у 16:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Вчора тільки Інтер показав прес-конференцію Фоми і Скрипки, які відмовились від звання "Заслужений артист України" на знак протесту проти політики влади

Не тільки. Я Інтер не дивився, але сюжет бачив, щоправда, не з початку. Мабуть, по СТБ. Або по Ері... Принаймні Радіо Ера повідомляла кілька разів. Про Фому не йшлося; Скрипка сказав, відмовляється для того, щоб влада звернула увагу на тих діячів культури, що були на Майдані (я не впевенений, що це можна класіфікувати як протест проти політики влади загалом); Ліховія я не зауважив, натомість Вахтанг Кіпіані пояснив, що поки не відмовляється, але зробить це, якщо Президент не буде з належною повагою ставитись до панів журналістів (натяк на Лещенка?)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 5-9-2005 у 07:42


Ліховій ("Україна молода") був 2 вересня у Медіа-клубі на 5 каналі. Він сказав таке: ще під час подання на присвоєння звань він прохав не включати його у цей список, але це відбулося. Тобто звання "нав"язали".



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 6-9-2005 у 12:07


А взагалі якась дивна ситуація з тими нагородами... Ще кілька місяців тому я була цілком ЗА такі нагороди, а тепер дедалі більше схиляюся до вибору ПРОТИ... А все через непрозору систему їх присудження. Яка комісія розглядає кандидатури? Хто їх обговорює? Хто їх висуває?..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-9-2005 у 12:19


Отож бо. У нас звання заслуженого чи народного дозволяє скласти лапки і наплювати на творчість, бо дає державну пенсію. Натомість справжній народний або заслужений артист мусить своє звання доводити щодня.
Ну і ставати поруч із Кобзоном та Басковим в один ряд не кожен захоче.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 6-9-2005 у 12:37


Скільки там тої державної пенсії!
А от щодо одного ряду з Кобзоном чи Басковим - то це точно. Просто бридко.
Але Шевченківська премія поки що тримається на моєму п'єдесталі. Особливо після Марії Матіос. Дасть Бог, і не впаде :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-9-2005 у 12:47


А можна для невігласів про Марію Матіос?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 6-9-2005 у 13:12


А я вже писала, здається, в треді про українських письменників. Вона автор "Нації", "Бульварного роману", "Фуршету від Марії Матіос" (наголос на останньому складі), а цього року їй дали Шевченківську премію за "Солодку Дарусю" (яка в "Сучасності" публікувалася під назвою "Трояка ружа"). Дуже серйозний твір, прекрасно написаний, вельми драматичний. Щоб читати такий твір, треба морально підготуватися. Зараз "Солодку Дарусю" видає "Піраміда".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-9-2005 у 13:32


Як ви все встигаєте читати? :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 6-9-2005 у 14:15


А я стараюся більше нічого не робити :) :)
Але все одно читаю я вельми вибірково
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3928
Реклама: