Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Хочу знати про Квітку більше (Квітка Цісик)
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-9-2005 у 04:58
Хочу знати про Квітку більше (Квітка Цісик)


Чомусь з кожним днем більше і більше у цьому житті починаю жалкувати не про якісь там вчинки, речі, ше якусь ярунду, а про те, що не була знайомою з людьми, котрі чимось таким милим, чого ні в кого більше нема, проймають твою душу і примушують горлянку душитися кожного разу, коли про них згадуєш, а ще більше шкодую, що не маю змоги врятувати їх для всіх таких, хто теж їх розуміє та цінує... А може їх і забирають по одному, щоби в решти запрацювала чуттєвість?
Я чомусь довго не мала жодної інформації про Квітку, бо на телебаченні її не почуєш, радіо в мене вклякло, і довкола нема таких "збоченців", як я(це кажуть знайомі мого віку, коли чують що мені до вподоби), а от недавно, як шукала записи Івасюка мені завантажилася "Я піду в далекі гори" у виконанні саме цього голосу з душі, а не голосових зв'язок. Відповідно після того одержимість не могла заставити довго її чекати. Почалося риття, викопування, розглядання, та тільки відомостей негусто. Така наша діяспора, блін, патрійотична, а сайту цій жінці пристойного не могли зробити, та не то шо пристойного, а взагалі ніякого не бачу. Одне речення про те коли, де і від чого померла. Клас! Це по нашому! А років через двадцять згадають, шо така була, як вона сильно за Україну боролась і обов'зково дадуть орден княгині Ольги за особливі заслуги якогось там ступеня. Тільки я двадцять років не хочу чекати. Мені вдалося завантажити чотирнадцять пісеньок, уже трохи щаслива, але треба ще як мінімум багато фотографій. До речі, на кількох сайтах було зображення диску "Квітка", то я зберегла собі фото, і зовнішність - просто ... мені забракло слів для того, аби передати те, наскільки вона відповідає голосу та емоціям, що ця мила особа передає зі своїми піснями. Там усе: і добро, і ласка, і любов до країни її батьків, і ностальгія, і, що найбільш прикро, передчуття надто швидкого відходу...
А щкода...



Моя скринька тут: halynalev@ukr.net

DF782.jpg - 17kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-9-2005 у 08:57


Знаюся з львівськими Цісиками - спитаюсь у кума, то його цьотка- він має якісь матеріали.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-9-2005 у 09:01


Галю, ти не сама така збоченка :) Маєш ще двох колег, улюбленою співачкою яких є Квітка Цісик.
Я теж, хоч і пробував, не знайшов багато інформації про неї, на жаль.
Є у мене її диск "Два Кольори". А ті 14 пісеньок, що ти стягнула - це з цього диску?

Взагалі, про це б варта побалакати. Ти в асьці буваєш?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-9-2005 у 12:52


Так, мені лише 10-та чомусь двічі сказала, що я її перемістила або видалила. Буду пробувати на інший компутер завантажити.
Добре, шо я не одна.
В Асі буваю. Коли буду, до тебе поасюю.
Спасибі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-9-2005 у 14:39


спитався - фото юності + рання доля. Доволі добре викладена в домашньому щоденнику Маркіяна Цісика. Видавалися хіба якісь дані отця Стефана із ранніми згадками.
Детальні дані будуть сьогодні ввечері.
З дискографією простіше.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 6-9-2005 у 12:44


А Маркіян - то чоловік чи хто?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-9-2005 у 16:04


далекий родич...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Східняк
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 13-6-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: нормальний

[*] написано 7-9-2005 у 19:03


Цитата:

З дискографією простіше.


Так дискографія та біографія є на сайті української вікіпедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Квітка_Цісик До речі, інформацію там можна вільно поповнювати, якщо є що додати. Також трохи інформації є на англомовній сторінці енциклопедії http://en.wikipedia.org/wiki/Kvitka_Cisyk. А сайт cisyk.com на жаль вже декілька років не працює.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 8-9-2005 у 07:28


На ФоРуМі вже згадували мельком про Квітку. Щоб не змушувати нарід глибоко порпатися, зацитую три пости з теми "Порадьте щось послухати українське"
Цитата:
NetGuy, відправлено 22-12-2003 в 11:18
До речі, не можу знайти інформації.
Квітка Цісик - вона що, тільки "Два кольори" записала і все?


Цитата:
Volodymyr, відправлено 22-12-2003 в 12:30
to NetGuy:
за Квітку Цісик -

два кольори
ой, не світи, місяченьку
рідна мати моя
тече річка
ой, заграли музиченьки
черемшина - найулюбленіша
чуєш, брате мій
де ти тепер
ватра в тумані
я піду в далекі гори
їхав козак за дунай.

усе що маю… якщо вірно зрозумів.


Цитата:
Dmy, відправлено 22-12-2003 в 14:55
Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
До речі, не можу знайти інформації.
Квітка Цісик - вона що, тільки "Два кольори" записала і все?

Українських вона випустила 2 альбоми: один - саме "Два кольори", другий - зара не пам'ятаю, здається "Квітка". Було ще щось ангельською.
Власне, кажуть, на межі 70-80 це була ледь не найвідоміша сесійна бек-вокалістка Штатів (+ різноманітна реклама), одного разу навіть ледь не потрапила у престижний топ (вже не пригадую, куди саме), але вороги завадили (земляцтва там ріжні, родинні зв'язки - вобчем, хтось свою доцю утнув).
Інформації наразі також не можу знайти, бо сайт http://www.cisyk.com чомусь не відкривається (востаннє ходив влітку).


Від себе додам, що сайт вже відкривається – зараз там якийсь широкотематичний портал, до Квітки жодного стосунку:(. Якийсь кавальчик зберігся тут:
http://web.archive.org/web/20020924120346/http://cisyk.com/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 9-9-2005 у 14:33


На тому сайті справді лише комерційна інформація, і про Квітку жодного слова не бачила. Буду в Трускавці, попрошу знайомих, що мали колись стосунок до Канади віднайти мені що, але сподівання невеликі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Дмитро Аусянікоу
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: РФ, Москва
Нема на форумі

Настрій: конструктивний

[*] написано 23-9-2005 у 23:48


Так, бачу, що не одного мене схвилювали пісні Квітки Цісик. І це дуже приємно. Але на сьогодні можу поділитись тільки своїми відчуттями, щоправда цитуючи самого себе. Нажаль додаткової інформації про неї не маю.

... хочеться зі свого боку трохи поділитись своїм враженням від знайомства з вариантом виконання відомої пісні Івасюка "Я піду в далекі гори". Що казати - пісня чудова, і у виконанні Квітки Цісик, українки із Сполучених Штатів, вона набула дуже величного звучання, якщо порівнювати з першими виконавцями, до речі, не менш талановитими та, можна сказати, - вже легендарними. І це я відчув ще з першоразу і відокремив цю пісню поміж інших пісень альбому. Квітка співає повільно, велично, водночас якось пронизливо, її спів немовби йде із самої душі.
Слухаєш і уявляєш красу Карпат, бачиш мальовничі гори і смереки, бурхливі річки та стрімкі потічки. І кичери, що поросли лісом (який у своєму споконвічному русі до сонця все ж таки не зміг дістатись до верхівки гори); і зелені діброви; і глибокі гірські бескиди. Музичний супровід також цілком відповідає цьому романтичному настрою. На купованому компакті мене найбільше вразили дві пісні - одна з них пісня Володимира. ....
Не можу не пожалкувати, що Квітки Цісик вже давно немає серед живих, але пісні, до яких вона додала свою душу, продовжують жити, приносити слухачам радість та естетичне задоволення, а пісня "Я піду в далекі гори" у її виконанні звучить справжнім гімном красі рідного краю.




Україна там, де ми є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 2-10-2005 у 19:47


Її голос чули 22 мільярди слухачів
25 років тому американська співачка українського походження Квітка Цісик (Кейсі Цісик) записала свій перший альбом рідною мовою "KVITKA"

Михайло МАСЛІЙ
_________________________
Вперше її заворожуючий голос почув у вересні 1989 року. Саме тоді зі своїх перших заокеанських гастролей повернувся Ігор Білозір разом з "Ватрою". Чи не найдорожчим привезеним тоді сувеніром для композитора була аудіокасета Квітки Цісик "Два кольори", на якій, серед інших знаних у світах українських шлягерів, була і його пісня на вірші П. Запотічного "Коханий". Хтозна чи не найбільше з тих пір звучала вона у гамірній оселі маестро. Ігоря вразило не лише самобутнє виконання, а й таке аранжування, як не дивно, зроблене зовсім не українцем, а англійцем, який сміливо у приспіві ввів акустичну гітару з невластивими у першоваріанті Білозіра іспанськими тембровими інтонаціями. Більше того, під час тієї поїздки Ігореві пощастило на знайомство з Квіткою і їм навіть вдалося домовитись про перші спільні гастролі в Україні. А вже через два роки несподівано мені зателефонував Білозір і повідомив: "Залишай всі справи і хутчій до Львова – у мене в гостях Цісик!". Дорогою сам собі світло заздрив, що матиму змогу спілкуватися з Квіткою. З'ясувалося, що до Львова тоді приїхала Марічка Цісик – старша сестра Квітки, яка акомпанувала їй на роялі. Але це зовсім не зіпсувало свята: чи не всю ніч у білозірівській світлиці ми вели бесіду про українську пісню, про ніжний, таємничий і проникливий голос Квітки, а також планували гастрольне турне. Тим планам збутися не судилося… Однак Марія з успіхом встигла дати фортепіанні концерти у Львові та Києві. А Квітка з мамою була в Україні лише єдиний раз, 1983 року. Тихесенько, напівкрадькома. Її пісні тоді були забороненими в Україні – аякже, буржуазна співачка!
Найскладнішим при написанні цього матеріалу був пошук фотографії Квітки. Хоча у мене досі зберігається величезний плакат, який Ігор привіз тоді від співачки, але він з роками протерся. Не можу пригадати бодай один показ співачки на нашому рідному телебаченні, вона ніколи не мала записаного жодного відеокліпу. Її фотографії ніколи не красувалися на престижних обкладинках журналів чи газет. Її два копакт-диски можна придбати всього за 20 гривень кожний в єдиному в Україні місці – на ятці неподалік Головної пошти, що на Майдані Незалежності у центрі столиці. Ось тут, де продається музична продукція лише українських виконавців, Квітка Цісик – лідер з продажу. Та, навіть приидбавши дорогоцінні диски, на них ви не знайдете жодної додаткової біографічної інформації про велику українку, яку й досі добре пам'ятають під ім'ям Кейсі Цісик.

ЇЇ ЗНАЛА І ЧУЛА ВСЯ АМЕРИКА, ОКРІМ ЛИШЕ ГЛУХИХ
Сотні музичних радіостанцій Америки навесні 1998 року передали сумне і проголомшливе повідомлення меломанам: "Кейсі Цісик, яка почина[ла] свою творчу кар'єру як оперна співачка, але згодом стала володаркою одного з найпоширеніших у світовому ефірі голосів – завдяки її сольному та бек-вокалу в записах джазових і поп-зірок та виконанню рекламних джинглів великих компаній, у тому числі невмирущого слогану "Чи вам щастило кермувати "Фордом", – померла в Манхеттені 29 березня. Кейсі було всього 44 роки… Чудовий голос пішов зі світу живих…".
Така незвична одностайність викликала спочатку здивування, адже Квітка ніколи не була мегазіркою шоу-бізнесу, за нею не водилося жодних скандалів і ніколи не волочилися зграї фанатів. Тут же американці відразу підрахували, що їхню Кейсі прослухало більше людей, ніж може коли-небудь населити планету – 22 мільярди. Саме стільки разів прозвучали в різних ефірах, прокрутилися в записах, пролунали з кіноекранів музично-рекламні твори, де вокальні партії звучать голосом Квітки. Американці шанують і поважають професіоналів. Саме такою була пані Цісик. Навіть не будучи поп-зіркою, Квітка досягла того, що її голос знали усі американці, окрім лише глухих.
Унікальний тембр співачки, її напрочуд елегантна манера виконання, бездоганна мова заполонили й мільйони українців. Дивно, але без звання народної артистки України вона матиме вічну народну любов і повагу українців всього світу. Лише на українському радіо звучать її "Два кольори" чи "Як на ті чорнобривці погляну, бачу матір стареньку…". А як максимально зуміла передати дух Івасюкової пісні "Я піду в далекі гори" з використанням акустичної інструментовки та підголосків. Квітка – одна з небагатьох українських співачок, хто робив не сировину чи проекти-одноденки для дискотек, а ПІСНЮ, яку належить СПІВАТИ, а не "виконувати" чи "показувати". Найцікавіше, що всі аранжування філігранно і всеохплююче зроблені англійцем Едвардом Раковичем (другим чоловіком Квітки), який, не знаючи української мови, але будучи закоханим в українку, творив дива!!!

ЧАСТО КВІТКА ЦІСИК У ХОРІ СПІВАЛА РАЗОМ З МАЙКЛОМ ДЖЕКСОНОМ
4 квітня 1953 року в нью-йоркському районі Квінт у родині Іванни та Володимира Цісиків, післявоєнних емігрантів із заходу України, народилася дівчинка, якій дали ймення Квітка. Материнське дівоче прізвище було Лев, походила вона із Коломиї. П'ятирічною Квітка опанувала скрипку, допомагав у цьому тато – славний концертний скрипаль, який навчався у Львівській консерваторії і згодом викладав в Українському музичному інституті Америки. Акомпанувала Квітці її старша сестра Марія (народжена в концентраційному таборі в Німеччині 1945 року). Марія Цісик – знана у світі піаністка, була директором консерваторії у Сан-Франциско, вела майстер-класи у Карнегі-Холі.
Хоч Квітка непогано грала на скрипці та роялі, маючи рідкісне колоратурне сопрано, вона вчилася у хранителя віденської оперної традиції Севастіана Енгельберга, закінчила Нью-Йоркську консерваторію. Ще студенткою Квітка, яка взяла собі псевдо Кейсі від ініціалів KC, не відчувала жодних труднощів у різних музичних стилях. Її навперебій почали запрошувати джазові, поп- та рок-зірки. Цісик допомагала Роберті Флек, Бобу Джеймсу, Девіду Санборну, Майклу Болтону, Карлі Саймон, Лінді Ронстад, Мікіо Масуо, а також Квінті Джонсу – найпотужнішому аранжувальнику-продюсерові Америки, який відкрив феномен Майкла Джексона. До слова, з майбутнім королем рок-музики[???] Квітка часто співала в хорі.
Кейсі часто брала участь у комерційних проектах. За допомогою її витонченого співу створювали свій імідж корпорації Coca-Cola, American Airlines, Sears, Safeway, Starburs та інші.

МІЖ ЗАПИСАМИ ДВОХ УКРАЇНСЬКИХ АЛЬБОМІВ КВІТКА ДВІЧІ РОЗЛУЧИЛАСЯ
Варто подякувати чоловікам Квітки Цісик за україномовні альбоми, за ту насолоду, яку ми нині маємо. Обидва рази Квітка була заміжня з музикантами: перший чоловік – композитор-аранжувальник Джек Корнер, другий – інженер звукозапису Ед Ракович. Перший диск "KVITKA" був записаний у 1980 році, а "TWO COLORS" у 1989 році. Між записами відбулися розлучення з Джеком і шлюб з Едом (йому вона народила сина Едді). Проте всі троє працювали над створенням обох альбомів. Завдяки професійності, душевній вдачі, щедрим гонорарам Квітка для запису альбомів зібрала найкращих студійних інструменталістів Нью-Йорка, тих, кого собі навіть не могли дозволити відомі поп-зірки США, партії рояля виконувала старша сестра. Як результат – два альбоми, яким немає рівних в українській легкій музиці. 1990 року два диски були номіновані "Греммі".

ФОНД ІМЕНІ КВІТКИ
Якась зла доля пройшлася над жіноцтвом дружної сім'ї Цісиків. Спочатку, в 1994 році, померла Іванна, у 1998-му Квітка, у 2003-му Марія. Діагноз один і той же: рак грудей. На далекій американській землі в знак пам'яті про Квітку Цісик, її нев'янучий талант, засновано Фонд підтримки музично обдарованих дітей; на пам'ять про Марію – Фонд "Адже життя прекрасне", що акумулює кошти на закупівлю мамографічного обладнання для України.

НОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГАЗЕТА #37(264) 14-20 вересня 2005
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-10-2005 у 00:30


Я хотіла змовчати, але свою радість втримати не можу.
З моїм прізвищем пов*язана і така мила людина, як Квітка.
Може тепер чого доброго і від себе діждуся чи вже швидше від дітей, бо то видно хіба дівоче прізвище матері має вплинути.
Тарасе, спасибі, спасибі за всю статтю. Я попросила знайому співачку з Дрогобича зв*язатися із заморськими колегами, але щось вона не поспішає, думаю вже й забула.

А чи має та Тернопільська газета якийсь електронний варіант? Бо пошук за цією назвою нічого не дав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 10-10-2005 у 09:48


В реквізитах -- тільки мейл, сайту не видно. До речі, то саме Нова тернопільська газета, бо є ще "стара".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-10-2005 у 13:58


Ще стосовно Квітки -- добрі люди радили зиркнути на muzika.com.ua, але в мене наразі не відкривається:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 26-10-2005 у 17:30


Ще я вчора бачила статті у Вікіпедії та Домівці, чого раніше не було. Там інформація приблизно та ж, що й Ви, Тарасе, подали, але все одно приємно.
http://www.uk.wikipedia.org/wiki/Цісик_Квітка
http://www.domivka.net/ivasyuk/names.php?l=uk&p=kvitka
http://www.observer.sd.org.ua/news.php?id=404
Ось три статті українською мовою, варті уваги.

Вас трохи невірно скерували. Є сайт http://www.musica.com.ua/news.php , але про Квітку там нічогісінько.

А ось англомовні сторінки:
http://www.brama.com/kvitka.html
http://www.ukrweekly.com/Archive/1998/159818.shtml
http://www.ukrweekly.com/Archive/1998/279820.shtml




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карпенко
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 26-10-2005 у 18:43
muzika.com.ua


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ще стосовно Квітки -- добрі люди радили зиркнути на muzika.com.ua, але в мене наразі не відкривається:(


В мене цей сайт відкрився.
Ось пряме посилання на пісні Квітки.

http://ridna.muzika.com.ua/.muzik/404/Квiтка_Цiсик/2052/un...

Пісні, котрі там є:

Where are you now.mp3
Two Colors.mp3
The well.mp3
The nightingale.mp3
The cranes are flying.mp3
Spring's song.mp3
Teche Richka.mp3
Musicians Are Playing.mp3
I will go to the distant hills.mp3
A young girl's dream.mp3
A song to the moon.mp3
A Dance.mp3
A Campfire at Dusk.mp3

Спробував, завантажуються.
Бітрейт - 128. Як для мене, то замалий, але що дають, те й дають.

Якщо комусь потрібні, можу надіслати.
Розмір однієї пісні десь 4 Мб.




Є приязнь - на грані, є приязнь - на лезі...
(с) Світлана Кочерга
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 26-10-2005 у 18:56


Там і до восьми мегабайт є пісні, я завантажувала з іншого сайту. А одна здається навіть 11.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Карпенко
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 26-10-2005 у 19:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Там і до восьми мегабайт є пісні, я завантажувала з іншого сайту. А одна здається навіть 11.


Ясно, я порахував лише по першій.
Але передати, то вже технічна проблема. Можна через ftp, як варіант.

А з якого сайту Ви завантажували? Що там ще є цікавого?




Є приязнь - на грані, є приязнь - на лезі...
(с) Світлана Кочерга
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карпенко
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 26-10-2005 у 19:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Там і до восьми мегабайт є пісні, я завантажувала з іншого сайту. А одна здається навіть 11.


Нє, таки на muzika лише одна пісня під 6 МБ, а решта до 4 МБ. Отже, ті пісні, що Ви їх завантажили з іншого сайту, мають більший бітрейт. Тим більше цікаво. :-)

Поділіться посиланням, будь ласка. :rolleyes:

Файно! Галино, здається я знайшов той сайт.

http://www.medalmusic.com.ua

Він?
Там пісні дійсно мають більший розмір. Перша - 8,5 МБ.
Всього їх там 15.

Але на цей раз вони в мене не завантажуються. :(




Є приязнь - на грані, є приязнь - на лезі...
(с) Світлана Кочерга
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 26-10-2005 у 19:48


Там також, але я перетягала якогось сайту ftp, мій комп'ютер гавкнув,тому точно не скажу, хіба знайду десь на форумі посилання на той сайт, воно тут точно є.

Ось, знайшла: ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-2-2006 у 19:16


ЛІРИЧНИЙ МАНІФЕСТ СВОБОДИ КВІТКИ ЦІСИК
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/586/52662/

Оновлена адреса:
https://zn.ua/ukr/SOCIUM/lirichniy_manifest_svobodi_kvitki_tsisik.ht...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
пилип
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 28-7-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-5-2007 у 16:06
Тема: Хочу знати про Квітку більше (Квітка Цісик)


Україна є там де ми є

Вперше Квітку я почув в моєї кузинки в 1987 вже третього покоління Канадійка яка Квітку знала. Касетку (тоді лазерні диски були тільки в проекті) забрав мій брат в Україну. Він розказав що коли Леонід Кравчук приїхав до Львова він її почув і не зміг повірити що співає людина яка Україну бачили тільки раз. З касеткою брату прийшлось тоді розлучитись. Вам вона торкає душу а що було говорити мені за тисячі кілометрів від України. Що завжди дуже жалкую що була в мене можливість заїхати познайомитись та хоч сказати їй кілька добрих слів а потім було запізно.

Роман

Вернути не можна можна не упустити
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 3-5-2007 у 21:26


Її два компакт-диски можна придбати всього за 20 гривень кожний в єдиному в Україні місці – на ятці неподалік Головної пошти, що на Майдані Незалежності у центрі столиці
Цитата:


а ще якось купити можна? наприклад, звідкись поштою замовити? я б подарувала мамі якби знайшла диски




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-5-2007 у 23:21


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Її два компакт-диски можна придбати всього за 20 гривень кожний в єдиному в Україні місці – на ятці неподалік Головної пошти, що на Майдані Незалежності у центрі столиці


а ще якось купити можна? наприклад, звідкись поштою замовити? я б подарувала мамі якби знайшла диски

Як це в єдиному місці? Я ж писав на ФоРуМі, де у Львові можна придбати диски. З того часу бачив їх ще в декількох магазинах.
Ось тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5272




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3934
Реклама: