Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Приватбанк, або як нас кидають
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-9-2005 у 08:44
Приватбанк, або як нас кидають


Видить Бог, я довго терпів, але вже несила.
Отже, Приватбанк, відділення в універмазі Львів. Спершу ніби все було більш-менш, хіба пару раз доводилось доводити працівникам, що я маю право робити ті чи інші проводки - рівень некомпетентності іноді вражав, але списував на те, що текучка кадрів там нічогенька, напевно платять небагато операціоністам.
Але коли почалися систематичні затримки платежів, і не на годину чи дві... Рекорд - два тижні. Разів 5 я заїжджав з цього приводу, отримував запевнення, що вже зараз все піде і ... нічого. Аж поки я не засів в кабінеті керуючого і він не зрозумів, що піду я тільки, коли моє питання буде вирішено, нарешті таки зайнявся своїм ділом і гроші через 10 хвилин опинились на потрібному рахунку. А затримки по поповненню бліц-бізнес-карт? Гроші на яких мають згідно угоди появлятися миттево. Ага, мить в приватбанку своя, триває вона... 3 (три!) дні... А дружина тим часом в іншому місті чекає, коли їй надійдуть гроші. Нарешті я не витримав, послав їх переказом.
А тут, як на зло, по радіо реклама - користуйтеся послугами Приватбанку! Ну, яке ... банком керує, такий і банк.

А тепер я продовжую те, що робив до відкриття рахунку в приваті - підкажуть, друзі, з власного досвіду, який банк не відноситься так по свинськи до клієнтів, з достатньо розгалуженою системою банкоматів, ну і надійний більш-менш :)
Буду вдячний за інформацію.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-9-2005 у 09:06


Приватбанком лихоманить, бо його хоче проковтнути Райфайзен-банк…
Від того, напевно, і такий збій у нормальній плинності банківської установи…
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-9-2005 у 09:24


Райфайзен хоче Аваль а не Приват ....

А Приват - це зовсім не львівський банк, тому й так працює !

Якщо стоїть питання про пластик - я б порадив УкрЕксім, мережа банкоматів велика і зв'язки з закордоном "по апрєдєлєнію" :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-9-2005 у 10:25


Наскільки в Україні поширений інтернет-банкінг? В яких банків він найкращий?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-9-2005 у 10:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Наскільки в Україні поширений інтернет-банкінг? В яких банків він найкращий?


Я був причетний до http://uabankir.com/?info=ebank , можливо це найреальніший перелік :lol:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-9-2005 у 11:02


Мабуть вам з відділенням не пощастило.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-9-2005 у 11:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Наскільки в Україні поширений інтернет-банкінг? В яких банків він найкращий?


Я був причетний до http://uabankir.com/?info=ebank , можливо це найреальніший перелік :lol:


А як у "Львова" з банкоматами по Українї?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-9-2005 у 11:30


:))))) наразі у "Львова" банкоматів один - на Площі Ринок, але процесінг - УкрЕксім'овський, тобто по всій Україні. Планується збільшення банкоматів у Львові, я мислю - на всі відділення у місті + Новояворівськ + Стрий



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-9-2005 у 15:05


Приватбанк зручний тільки для Приват24.
Якщо треба послати привтаний переказ то найзручніший - це система СОФТ в УкрСоцБанку. Через 15 хв, реально вже можна знімати гроші.

Я вже колись радив банк Надра. Ну пораджу ще раз. :)
Рост, зайди в 2 філію банку Надра, думаю там проблем не буде з такими величезними затримками..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2005 у 15:46


...я маю декілька рахунків в відділенні на любінській... наразі не можу
скаржитися, відносяться нормально, довідку по телефону дають... часто
все залежить від конкретних людей, а не політики банку взагалі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-9-2005 у 16:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Приватбанком лихоманить, бо його хоче проковтнути Райфайзен-банк…


Гадаю у Вас не зовсім точна інформація... Райфайзен уже деякий час не є самостійною структурою. Їх купив Аваль.

Щодо Приватбанку, то тут швидше не окреме явище, а загальнобанкова проблема. Я не є банківським службовцем, тому всієї кухні не знаю. Я є підприємцем і маю один із рахунків в Приватбанку (на Гуцульській) деколи і справді інформація про поступлені гроші можна чекати по декілька днів, гроші, що перераховую я сам в мене з рахунку знімаються відразу, а зачисляються на рахунок отримувача через день-два від звичних термінів. Для порівняння основний розрахунковий рахунок в мене у іншому банку - там проблем не має. Можливо проблема лежить у хзанадто роздутій структурі банку, можливо необхідні платіжні документи проходять забагато стадій обробки, що і гальмує процес.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-9-2005 у 16:25


Ні, банківські системи не працюють з грошима обробляючи їх в процесі. Кожна транзакція з грошима - транзакція в СКБД, інакше цілісність даних буде порушена.
Найпевніше гроші крутять по дорозі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-9-2005 у 16:26


Є такє поняття - "транзитні рахунки", от на них і збирається документообіг. Тобто, з клієнта списується на той рахунок, а от коли той документ фізично піде в головний банк (бо є ще ліміт коррахунку), а потім - відправиться до отримувача .............. ніхто не знає.

Це загальновідома проблема "модельних" банків, тобто пуляння коштів не напряму.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-9-2005 у 16:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Ні, банківські системи не працюють з грошима обробляючи їх в процесі. Кожна транзакція з грошима - транзакція в СКБД, інакше цілісність даних буде порушена.
Найпевніше гроші крутять по дорозі.


Совсім незрозуміло - певно Ви не маєте поняття про СУБД :(




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-9-2005 у 17:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Гадаю у Вас не зовсім точна інформація... Райфайзен уже деякий час не є самостійною структурою. Їх купив Аваль.

Навпаки. Аваль вже не є самостійною структурою.
Райффайзен - це відомий іноземний банк.
http://www.aval.ua/press/media/?id=30106




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 6-9-2005 у 22:04


Во-во, Райффайзен - солідний австрійський банк, котрий планує серйозно осісти в Україні і вже розширює мережу. До речі, кредити в них одні з найдешевших.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-9-2005 у 22:38


Цитата:
Галина Лев
Во-во, Райффайзен - солідний австрійський банк, котрий планує серйозно осісти в Україні і вже розширює мережу. До речі, кредити в них одні з найдешевших.


Але й проценти по депозитним вкладам так само найнижчі.

До речі, то в Україні "Райффайзен" - лише банк, а в Німеччині чого тільки нема "Райффайзен"! Магазин меблів - "Райффайзен", послуги складу - "Райффайзен", навіть лісопилка у шварцвальдських горах - і та "Райффайзен". Не дуже багато довіри до фірми, що займається всім - і грошми, і дошками.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 6-9-2005 у 23:12


Чому? Диверсифікація ризиків. Та й як на те пішло, то хіба є в нас що краще? І я мала на увазі саме кредити. Депозитами не бавлюся.
І ще: там принаймні люди мають зарплатню нормальну, гарний сервіс і дисципліна, а в наших банках - мовчу. Зайшли у відділення одного з українських найкрутіших в одному великому місті, таранкою смердить на цілий зал, то працівники так проводять час, коли клієнтів нема. Вони думають що крізь віконця заввишки 30 см на столах запах не проходить. І то лише один красномовний приклад про рівень наших банків, котрі теж багато чим володіють, хіба не називають своїм ім'ям. Певно бояться, що люди туди не підуть, як їм раз - другий переказ на три дні затягнуть.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-9-2005 у 07:01


так, Раффайзен - австрійський банк, до речі... і це він купив Аваль, а не Аваль
його... найближчі років зо два вони ще будуть функціонувати як типу
окремі структури аж до повного злиття.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-9-2005 у 08:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Приватбанк зручний тільки для Приват24.
Якщо треба послати привтаний переказ то найзручніший - це система СОФТ в УкрСоцБанку. Через 15 хв, реально вже можна знімати гроші.

Я вже колись радив банк Надра. Ну пораджу ще раз. :)
Рост, зайди в 2 філію банку Надра, думаю там проблем не буде з такими величезними затримками..


Дякую, Володя. Але з Надрами теж не завжди все в порядку, є така в мене інформація.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 7-9-2005 у 09:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
... не завжди все в порядку ...


Немає жодного банку, де все в порядку, повірте мені на слово. Є як об'єктивні, так і суб'єктивні фактори.

А от закономірність - чим більший банк, тим більше проблем при спілкуванні - це факт !




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 7-9-2005 у 11:18


Якість обслуговування залежить від величини вкладу, наявність/відсутність важкенького депозиту і так далі... тай від операціоніста теж немало залежить.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-9-2005 у 13:25


Якщо завтра Форум не працюватиме - то знайте, ПриватБанк приклав до цього свою руку.
Мені не проходить платіж за хостінг в Штати з моєї приватіської кредитки. Чи встигну я знайти новий спосіб оплатити, поки не закрили - я не впевнений.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Jurko BANZAJ
Дописувач
**



Повідомлень: 56
Зареєстрований: 16-5-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-9-2005 у 09:14


Привіт.
Цікава у Вас тут дискусія намітилася. Я недавно теж мав "пріколи" з приват24. Треба заминати з ними співпрацю. Їхній регламент -- панти-занти. Ніфіга не робе’. Гроші через систему ходять ніби за море с*ати.
Тут в мене недавно цікава розмовка з їхнім супортом трапилася. Наводжу її текст:
"Пожалуйста, подождите, пока оператор Вам ответит.
'Operator-8800-301'
Operator-8800-301: Здравствуйте, чем могу быть полезен?
you: доброго дня. у мене клопоти з приват24
Пожалуйста, ожидайте, сейчас с Вами будет общаться 'Ibank-001'.
'Ibank-001'
Ibank-001: Слушаю Вас…
you: як вам відомо, через певні проміжки часу система просить змінити пароль. У мене колись трапився неприємний інцидент і я заблокував свій пароль платежу
you: потім отримав у банкоматі новий
you: з того часу ваша система не дає мені його змінити
you: а тепер і не пускає всередину
Ibank-001: Сообщите Ваш логин.
you: *************
Ibank-001: Ваш логин активен, пароль палтежа также. Вам необходимо правильно вводить логин в поле "имя" и пароль входа в поле "пароль".
you: ваші слова розцінювати як знущання?
you: альо!
you: як ви вважаєте, я не маю чим зайнятися? підписуюся на всякі сервіси й мордую супорт? Я НЕ МОЖУ ОПЕРУВАТИ СВОЇМИ ГРІШМИ. ЦЕ ПОГАНО. І ЦЕ -- НЕ ВПЕРШЕ
you: а ще це мені може набриднути
Ibank-001: Ваш логин активен, попробуйте еще раз осуществить вход в систему.
you: повторити, чи подиветеся вище?
you: прошу пана, не спіть
you: вихідний -- завтра. сьогодні -- глюки. у ВАШІЙ системі, за котру Я ПЛАЧУ МОЇ гроші
you: альооооо!!! не спіть. я не маю доступу до свого акаунту!!!
Ibank-001: Одну минуточку…
Ibank-001: Уточните, что происходит, когда Вы на сайте вводите Ваш логин и пароль входа?
you: система пропонує мені ввести нові паролі, а оскільки пароль платежу я не міг змінити вже давно, мені розповідають про те, що я не правий і морочу комусь голову
Ibank-001: При вводе логина Вы попадаете на страницу изменения логина/пароля входа?
you: так
Ibank-001: Утчоните, когда Вы приобрели пароль платежа?
you: ви таки точно знущаєтеся. кілька місяців тому. може. а може й ні. я що, маю все записувати?
you: нафіга мені тоді ваша система, коли я і так зміг би всі свої платежі контролювати?
Ibank-001: После приобретения пароля платежа им необходимо воспользоваться хотя бы один раз в течение первых 30 дней, в противном случае пароль будет аннулирован.
you: я користувався. навіть минулого разу, коли система просила мене змінити паролі, пробував його змінити
Ibank-001: Вам необходимо приобрести новый пароль платежа и ввести его в поле "Действующий",
Ibank-001: затем дважды новый пароль платежа,
Ibank-001: сохранить изменения и Вы сможете войти в систему.
you: ви що, охуїли?
you: і так щомісяця?
you: чи кожен день купувати?
Ibank-001: Пароль платежа необходимо приобретать только с той карты, с которой был приобретен логин и пароль входа. Каждые 30 дней пароль не надо приобретать. Им необходимо воспользоваться один раз в первые 30 дней после приобретения и срок его действия будет неограничен.
Ibank-001: В дальнейшем при запросе системы
Ibank-001: Вам необходимо бдет правильно
you: я користуюся приват24 тому, щоби мені не треба було до банкоматів ходити. тепер, для того, щоби користуватися цією сирою фігньою я маю і до банкоматів літати і гроші платити?
Ibank-001: вводить его в поле "действующий пароль платежа"
you: до вас можна подзвонити?
you: чи ліпше відразу у прес-службу?
you: за коментарями?
you: чи може ви мені офіційно прокоментуєте, що відбувається?
you: чи, може опублікувати нашу з вами розмову?
you: мені не складно
you: ви мені протягом останніх пів-години трете про те, скільки часу дійсні паролі, а ваша система хоче, щоби я його змінив. але цієї можливості не дає
Ibank-001: На странице изменения логина/пароля входа необходимо дважды ввести новый пароль платежа,
Ibank-001: ввести правильно действующий пароль платежа,
you: ні, ви таки знущаєтеся
Ibank-001: затем два раза новый,
you: ну то, бля введіть!!!!!
you: якщо зможете!!!!
Ibank-001: Уважаемый клиент прошу Вас корректнее общаться .Либо мы будем вынуждены прекратить с вами беседу
you: прошу не робити з мене дурня, або я подам на вас до суду
Ibank-001: Мы предоставили Вам всю необходимую информацию по данному вопросу.Пожалуйста воспользуйтесь нашими рекомендациями"




ex-Поступівець
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 9-9-2005 у 09:30


:lol: таке враження, що на питання які задавав Jurko BANZAJ, в оператора Ibank-001 не було відповідей.

В них на столі лежить здоровезний толмуд з переліком Питання-Відповідь. По ключу "логін/пароль" знайшлися тільки ці слова, аж ніяк не порада користувачеві - що робити !

Але тим не менше, всі ми люди, навіть ЧЄЛОВЄКІ, ми маємо спілкуватися. Здохло ПЗ - тре правити, а ніяк не втирати мОзги користувачеві.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3937
Реклама: