Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Як часто ви кохаєтеся?
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 1-11-2005 у 02:07


Сьогодні по черговому колу розпочався мій улюблений серіал "Секс і місто". Там тема була актуальна в першій серії: дівки намагалися випробувати себе в новому амплуа,- відтягнутися по-чоловічому без зобов'язань, і трьом з чотирьох то вдалося, а четверта просто перенесла на тиждень. Тільки, на жаль, Львів - не Нью-Йорк, фейсів забагато таких, котрих потім чисто випадково зустрінеш в житті у момент, коли того найменше буде тре.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-11-2005 у 07:55


...ну да, велике село.... після першої ж чарчини шампанського (для
сміливості) виявиться, що твоя мама працювала під керівництвом його
дядька з боку тата, і все... не кажучи про те, що молодші брат і його
старша сестра вчилися в одному класі... а його мама і швагро твоєї
найкращої подруги разом їздили в брест і зображені разом на одній
епохальній фотці... у нас не нью-йорк :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 1-11-2005 у 11:32


Та я ні на чому не наполягаю :)
А ніжність і душевне тепло - це не обов'язково секс :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-11-2005 у 15:13


...але пан Дзвін хотів саме сексу... ніжність і душевне тепло його цноти,
боюсь, не позбавлять... а саме цим він дуже переймається, хоча даремно,
як на мене :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 1-11-2005 у 17:45


Пану Дзвіну слід повірити на слово, що сам секс заради сексу і без любові - задоволення сумнівне, найгірший вид фіззарядки :) Треба не секс шукати, а супутницю собі, бажано першу і останню. А тоді вже питання до чужого досвіду про "скільки разів" не ставитиметься, бо сексу буде стільки, скільки витримає організм :D І краще один раз самому все відчути, ніж тисячу разів слухати чужі враження :) Не в інтернеті слід шукати, а в реалі.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-11-2005 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
... питання до чужого досвіду про "скільки разів" не ставитиметься, бо сексу буде стільки, скільки витримає організм :D ...


Чужий досвід напевно відкидати не варто, якщо є документи, які законодавчо регулюють ці питання. Особливо, якщо тим документам чимало тисяч :o років.

В одному з трактатів Талмуду (Мішна, трактат Кетуббот), зокрема вказується, що мужчина, який взагалі не працює (байзевей, Талмуд до таких відноситься вельми осудливо), повинен задовільняти дружину щоденно. Мужчини "звичайних" професій - 2 рази в тиждень. Моряки - раз на 6 мiсяцiв, погонщики верблюдів - раз на місяць, погонщики ослів - раз в тиждень, (Осли - транспорт "локальний", верблюди - "дальнобійний" :lol)




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-11-2005 у 13:10


...про політиків нічо там не пише?... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 2-11-2005 у 13:18


Політики "мають" електорат - це жодного відношення до кохання менає :saint: (тобто немає)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-11-2005 у 17:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...про політиків нічо там не пише?... :-))


Звичайна професія. 2 рази в тиждень. А Ви на скільки сподівалися? :lol
Не вірте! То все передвиборчі обіцянки! Фрази типу "Ці руки нічого не крали!"

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Політики "мають" електорат - це жодного відношення до кохання менає :saint:


Дуже цікава "очепятка" - "Фройд би плакав" (с)IpeHa Kapna




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Рущак
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 3-11-2005
Місто: Львів-Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-11-2005 у 20:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Моряки - раз на 6 мiсяцiв, погонщики верблюдів - раз на місяць, погонщики ослів - раз в тиждень, (Осли - транспорт "локальний", верблюди - "дальнобійний" :lol)


що б там написали про водіїв маршруток цікаво :) :lol:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 6-11-2005 у 16:54


Після покаяння перестав кохатися заради Христа, бо вважаю для себе неможливим секс поза шлюбом.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 6-11-2005 у 18:19


А спермотоксикоз?



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-11-2005 у 20:48


...галю, невже таке буває? :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 8-11-2005 у 19:04


та не в мене ж, темпіко... Я питаю Ефеса стосовно чоловічої статі. Ще можна зрозуміти тих, хто ще не, але хто вже колись, а потім перестав, то, певно... ой, аж серце заболіло.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-11-2005 у 17:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Ви що вже тут медичні терміни підключаєте?...


Ігоре, це - не медичний термін, а... я не знаю, що це, але на місці будь-якого чоловіка я б на таке образилася...:( Не думаю, що рішення, яке тут... г-м, якщо так можна сказати - обговорюється - було для людини простим, і в будь-якому випадку хлопець заслуговує на повагу і за те, що дотримується цього рішення, і за те, що поділився такими особистими речами з іншими... Але я б, приміром, прочитавши таку відповідь на свої откровення, разів сто подумала б, перш ніж писати тут ще щось - будь-що, взагалі...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 13-11-2005 у 18:03


Нема питань. Прошу вибачення, але я абсолютно щиро дивуюся як хлопці терплять і то сказане було не зі смішком. У мене брат моряк далекого плавання. По 8 місяців проводить далеко від дому, дітей, а головне дружини. То й не приховує, що дах зносить і фізично, і морально, а сходити на ліво не дозволяє поки що мораль, і острах від досвіду інших, котрі десь в африканському порту разок вскочать у гречку, а потім місяць в Києві лікуються перед тим, як додому їхати.
Сама знаю, що морально важкувато навіть стійким людям, а тим, хто скажімо мав довготривалі стосунки з ким-небудь, просто по стінах напевно дертись хочеться. Людина стає психологічно залежною від близькості, тепла, можливості в будь-який момент до когось прихилитися. Простенький приклад: колись ніколи не боялася ходити ввечері на самоті, а після того, як хлопець регулярно проводив додому, стала затерпати від найменшого подуву вітру. Думаєш в такі моменти, що здав би ся хтось, але боїшся, що після того будеш боятися ще більше. Отак уже років ... ходжу без охорони і кожного вечора думаю про одне і те ж.
Тому, мабуть, більшість "вільних" (як я) бояться заводити з кимось щось серйозне, бо просто в разі розриву такого зв'язку буде дуже-дуже кепсько без істоти, до якої прив'язатися встиг, а потім постійно шукаєш заміну.... і не знаходиш... Боїшся обпектися.
І виходить, що вільний від залежності, але то чи не єдина залежність, котрої суспільство не засуджує.


До речі, я теж утримуюся і дуже довго, але не через релігійні переконання, а через відповідальність перед своїми дітьми. Заради них треба берегти своє здоров'я. І заради самої себе. Якщо нема людини, з котрою (чи за сприянням якої) плануєш сім'ю створити, то можна і потерпіти. І чим довше на дієті, тим довше її витримаєш.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-11-2005 у 19:10


....галинко, як правило, такі речі заводять в тупик... якщо настроєна тільки
на щось серйозне, то в кінці кінців залишишся ні з чим.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-11-2005 у 19:11


....галинко, як правило, такі речі заводять в тупик... якщо настроєна тільки
на щось серйозне, то в кінці кінців залишишся ні з чим.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 13-11-2005 у 19:38


Пробачте, що відразу не відповів - я в інтернет рідко заходжу.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А спермотоксикоз?


Якщо вживати медичні терміни, то наслідком (і виходом теж) є полюції.

Вибачення прийняті :)

Дякую за підтримку з боку Наталки, та насправді психологічний тиск як реакція друзів та оточуючих на моє рішення - близько року тому пройдений етап.

А спочатку справді було невимовно важко, так як перед тим зв'язки були нерозбірливі і про жодне утримання не йшлося. Потім, коли я зрозумів, що Бог призначив для мене секс у шлюбі, був період неприйняття волі Бога і спротив. Та після прийняття остаточного рішення почалося найважче - шалений тиск "отам" до перешкод в ходьбі при будь-якій думці про секс, "клейкі" очі до всіх осіб жіночої статі, хоча би трохи привабливих, часом навіть злість на тих, хто одягається занадто відверто. Мабуть, яскравіше можна було би написати під час переживання цих емоцій, та тоді було не до самоаналізу...

Взяти ще й "підтримку" друзів, котрі не прийняли такого ж рішення... Хоча наче з повагою і спробою розуміння віднеслися, та допускали фрази типу "Дивися, дивися, як ота довгонога дівчина у ботфортах на тебе глянула!", "А ось з Юлею в тебе би дуже легко все вийшло, якби тільки ти реагував на її знаки уваги" ...

Відверто кажучи, з початком літнього сезону кілька перших днів на пляжах переживання річної давності знову поверталися.

Та знаючи, чому і навіщо, дотримуватися рішення не так вже й важко - тим більше, що не на свої лише власні сили надіюся.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 13-11-2005 у 23:00


темпіко, завжди можна народити дітей від породистого мужчини і виховувати ще більш породистих на благо світу. А якщо не ставитися до того серйозно, то як?
Можливо я занадто вразлива і чутлива в енергетичному плані, тому просто не можу не ставитися серйозно і бути бодай трішечки нерозважливою. Іноді не можу поруч з якоюсь людиною навіть стояти, то про що далі можна говорити?
Дехто думає лише про венеричні наслідки чи ще щось таке, але це ж не так просто. Контрацептив і курс антибіотиків не допоможуть. Кожна людина, що пройшла через Ваше тіло залишає там борону, як трактор на роки. І ви потім довго не зможете позбутися, дуже довго. Навіть коли вже здастся, що забули. Особливо жінки в цьому плані нестійкі, щоб Ви знали, ми, як губки, втягаємо в себе усю гадость.
Так, шо на статеві стосунки, навіть найменшої тривалості, не слід дивитися лише як на стосунки. І тому ставитися слід серйозно і обирати на роки!
Усім бажаю здорового сексу або ніякого.
Па-па.
У мене втече поїзд.
Львів чекає.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-11-2005 у 07:51


...галинко, секрет в тому, що при зустрічі ніколи не скажеш, на роки тобі
зустрілася ця людина чи не на роки... і, боюсь, всі чоловіки при першій-
другій-третій зустрічі таким як ми, енергетично вразливим, здаються
зовсім чужими дядьками... не хочу, щоб ще одна красуня і розумниця
лишилася в старих дівах, чесно :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-11-2005 у 18:04


Ігорку!!! Та ти шо? подумай собі, ото я такий молодий і нежонатий.... Ну не кожного тижня я явно кохаюсь, то шо мені вибрати? "А нашо то треба?" чи може "вже не кохаюсь?":(



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 15-11-2005 у 15:23


У жінок пакет безлімітний, а в чоловіків усе залежить мабуть від того, яке здоров'ячко їм батьки передали, і як вони себе бережуть протягом усього життя. Не треба витрачати себе марно, не слід підхоплювати усяких там хламідій, герпесів, уроплазмозів і т.д., тоді й ресурсів надовше вистачить.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-11-2005 у 15:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Бо може вже хтось і перестав. у через вік.
;)Доречі, а до скількох років людина може кохатися?


Щодо віку - то це, напевно, залежить від людини і її здоров"я. А от шо мав би я вибрати, шоб проголосувати, то так і не знаю. Не буду ж я брехати...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-11-2005 у 15:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
У жінок пакет безлімітний, а в чоловіків усе залежить мабуть від того, яке здоров'ячко їм батьки передали, і як вони себе бережуть протягом усього життя. Не треба витрачати себе марно, не слід підхоплювати усяких там хламідій, герпесів, уроплазмозів і т.д., тоді й ресурсів надовше вистачить.

На тему жіночої безлімітності. Не знаю чи це правда. Не завжди "можу" означає, що "роблю". Давненько не чув про 75-річну жіночку, яка користується цим "пакетом":D
А от щодо хламідій, герпесів і іншої біди, то переважно вона нам дістається як спам від ваших безліміток... Несправедливо, хоча...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3938
Реклама: