Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7  8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 15-8-2007 у 19:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цікавить Ваша думка, про євангеліє, що не ввійшли до складу біблії, хоча їхні тексти і збереглися.


Зазвичай наводять порівняльну характеристику кількості списків (рукописних копій) канонічних і неканонічних книг (перших налічується тисячі, а других - мізерна кількість), згадують про те, що на час Соборів (починаючи з Нікейського у 325 р. після Р.Х. і далі) канонічні книги були широко розповсюдженими і авторитетними. Це бібліографічний бік питання. А ще є інший бік питання - паралельні місця, річ у тім, що місця з канонічних книг Біблії взаємно цитуються в інших книгах Писання, а неканонічні у Біблії ніде не згадуються.
Та я скажу ще й про особистісний бік питання. Коли читаєш книги певного автора багато разів, а крім того ще й спілкуєшся з ним, то з часом починаєш дізнаватися про його характер, розуміти потроху його особистість і впізнавати його твір навіть з кількох слів, так само як і починаєш відрізняти підробку. Так от, апокрифи - не від Нього, і це говорять зрілі у вірі люди, а не лише мої особисті враження.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan

Християнство - це віра, яка не потребує доказів.


якось примітивно це все виглядає :lol:
а в діда Мороза ви теж вірите?


А віра - то підстава сподіваного, доказ небаченого. (До євреїв, 11:1)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2007 у 19:47


Коли я чую про різні нові чи нововідкриті євангелія, послання і т. д., то хочу спитати у їх апологетів, чи Прочитали ви саму Біблію. Якщо так, то чого вам бракує? Що нового, такого що нема у Біблії, можна сказати про найголовніші речі в нашому житті (зокрема в житті християнина)? Яке значення має для християнина, за яким "графіком" возноситься душа? Ось, натрапив недавно на такі роздуми Г. Сковороди:

Прикмета 5-та


ПРО ЧИТАННЯ В МІРУ



Треба добре пам'ятати напучення Сирахового сина: "Багато хто від пересичення помер". Потім, як можна, намагатися в міру їсти, не обтяжуючи шлунка думок наших. Здоровий і чистий смак задовольняється малим, а засмічене горло без міри й без смаку жере. Тому-то й не велить Бог посвячувати собі скотину, що не має жування. Багато жерти, а мало жувати погано. Той, хто читає численні, до того ж з різними думками книги, не буде благовченим.

Якщо наш вік або наша країна має мудрих мужів набагато менше, ніж в інші віки і в інших сторонах, то причиною цього є те, що блукаємо по незліченних і різнорідних стадах книг без міри, без розбору, без гавані. Хворий турбує різних тварин, а здоровий одною їжею ситий. З'їж одне зі смаком, і вистачить. Немає більш шкідливого, як різне й безмірне. Піфагор9, розжувавши один трикутник, як наситився? Давид, розкусивши лиш тінь ковчега, як просвітився! Навіть стрибав, граючись. Розжуй одну преславну славу - і в численні помешкання Божого цього лабіринту відкриється тобі вхід і вихід. Преславна слава, слово Боже і думки його є одне і те ж. "Преславне говорилося в тобі, граде Божий". "По всій землі слава твоя".

http://www.utoronto.ca/elul/Skovoroda/ZhinkaLotova.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 20:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Будете наїзжати з такою регуляторністю, маю підозру, ризикуєте отримати певні проблеми зі спасінням :saint: :lol:

Я за Юрка не відповідаю - він і сам грамотний. Але коментувати пости мені ніхто заборонити не може. НАВІТЬ ВИ :o

Вправлятися ви можете в чому заманеться: хоч у суахілі, хоч у Фортрані, хоч у штопанні шкарпеток - мене то не обходить. Моя реакція на цей фрагмент означала те, що на ФоРуМі за 5 років уже багато чого понаростало - іноді перед тим, як писати, корисно просто погортати "пожовклі сторінки". До того же, кажуть, читання заспокоює нерви і вгамовує емоції.
Сказане не обов'язково стосується саме Євангелія від Юди і лише Євангелія від Юди.


1. і на кого я це я регулярно наїзджаю? :rolleyes:
не думаю що через це буду горіти в пеклі, а навіть якщо буду то не через це :saint:

2. я поставила питання Марківу - він нічого не коментував про Юду, він лише офіційну біблію цитує, от мені і стало цікаво

3. а ваше зауваження стосувалося не того що я зачіпаю тему яку вже обговорювали :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 21:03


Цитата:

Зазвичай наводять порівняльну характеристику кількості списків (рукописних копій) канонічних і неканонічних книг (перших налічується тисячі, а других - мізерна кількість)


а звідки я знаю чи "неугодні" писання, ті які суперечили тим які залишились в біблії просто навмисно не знищили?

вірю- не вірю, то таке. я просто не знаю де правда і сліпо в щось вірити не дуже то хочу.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 21:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Коли я чую про різні нові чи нововідкриті євангелія, послання і т. д., то хочу спитати у їх апологетів, чи Прочитали ви саму Біблію. Якщо так, то чого вам бракує? Що нового, такого що нема у Біблії, можна сказати про найголовніші речі в нашому житті (зокрема в житті християнина)? Яке значення має для християнина, за яким "графіком" возноситься душа?


1. така людська природа - завжди прагнути нових знань і відкриттів. чому так я не знаю, але ж люди створені по подобі божій, то мабуть бажання пізнання це цілком нормально :)

2. за яким графіком возноситься душа значення нема, але ж цікаво все-таки :)
і потім не всі вірять що є душа і щось типу пекла і раю
про це досить правдоподібно описао в книжці Р. Моуди




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2007 у 22:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Коли я чую про різні нові чи нововідкриті євангелія, послання і т. д., то хочу спитати у їх апологетів, чи Прочитали ви саму Біблію. Якщо так, то чого вам бракує? Що нового, такого що нема у Біблії, можна сказати про найголовніші речі в нашому житті (зокрема в житті християнина)? Яке значення має для християнина, за яким "графіком" возноситься душа?


1. така людська природа - завжди прагнути нових знань і відкриттів. чому так я не знаю, але ж люди створені по подобі божій, то мабуть бажання пізнання це цілком нормально :)

2. за яким графіком возноситься душа значення нема, але ж цікаво все-таки :)
і потім не всі вірять що є душа і щось типу пекла і раю
про це досить правдоподібно описао в книжці Р. Моуди


Цікаво. Але стосунку до спасіння не має. :saint: Нефункціональні ці знання. Моуді не читав. Якщо його книга допомогла комусь у вірі, то це чудово.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 22:51


колись люди вірили, що коли грім гримить, то бог гнівається
не знаю як їм їхня віра допомогла в спасінні, але вірили вони теж щиро :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2007 у 11:43


Певно, що допомогла! Люди бачачи гнів Божий щиро молилися, каялися у своїх гріхах і це допомагало їм у спасінні.:saint:
Я во той-во… до школи ходив, всі кляси закінчив і то думаю, що стихійні лиха – Божа кара.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-8-2007 у 11:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:

Зазвичай наводять порівняльну характеристику кількості списків (рукописних копій) канонічних і неканонічних книг (перших налічується тисячі, а других - мізерна кількість)


а звідки я знаю чи "неугодні" писання, ті які суперечили тим які залишились в біблії просто навмисно не знищили?

вірю- не вірю, то таке. я просто не знаю де правда і сліпо в щось вірити не дуже то хочу.


А віра в Бога, рай, пекло - це все і є "сліпа" віра. Адже того ніхто не побачить і не докаже. Проте, коли ви почнете сліпо вірити - побачите як все по іншому відкриється перед вами.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 16-8-2007 у 12:35


Цитата:
А віра в Бога, рай, пекло - це все і є "сліпа" віра. Адже того ніхто не побачить і не докаже. Проте, коли ви почнете сліпо вірити - побачите як все по іншому відкриється перед вами.


А ким для Вас є Ісус Христос та Св. Письмо?
Якщо Ви не вірите раджу почитати Св. Письмо. Там знайдете відповіді на питання про Бога, рай, пекло та стосовно того як моємо жити, щоби не втрати спасіння, яке маємо даром.
Христос ніколи не був брехуном, і тому те що описано в Євангелії є правдою і заслуговує на довіру!




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-8-2007 у 13:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Цитата:
А віра в Бога, рай, пекло - це все і є "сліпа" віра. Адже того ніхто не побачить і не докаже. Проте, коли ви почнете сліпо вірити - побачите як все по іншому відкриється перед вами.


А ким для Вас є Ісус Христос та Св. Письмо?
Якщо Ви не вірите раджу почитати Св. Письмо. Там знайдете відповіді на питання про Бога, рай, пекло та стосовно того як моємо жити, щоби не втрати спасіння, яке маємо даром.
Христос ніколи не був брехуном, і тому те що описано в Євангелії є правдою і заслуговує на довіру!


Не зрозумів для чого моя цитата тут і всі ті твердження? Я намагався сказати що віра в Бога - це є віра без фактів яка не потребує доказів чи ще чогось.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 16-8-2007 у 15:00


Можливо я не правильно зрозуміла значення слів "сліпа віра". Тоді перепрошую...:)



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-8-2007 у 16:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Можливо я не правильно зрозуміла значення слів "сліпа віра". Тоді перепрошую...:)


буває ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 16-8-2007 у 17:28


:)



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-8-2007 у 19:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
не всі вірять що є душа і щось типу пекла і раю
про це досить правдоподібно описао в книжці Р. Моуди
Те Муді - справді захоплююча белетристика. Році у 90-му я його ксерокопію що називається ковтнув нараз. Інша річ, що тоді це було в диковинку, але за 17 років стільки всього на цю тему понаписано-понаговорено-понапоказувано, що "Життя після смерті" (як і "Життя після життя - інша його книжка - продовження першої, якщо не помиляюся), сприймаються на рівні серіалу "Секретні матеріали". Як на мене, місцями цікавого, між іншим.
(чи це знову було питання не до мене?)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 16-8-2007 у 21:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Певно, що допомогла! Люди бачачи гнів Божий щиро молилися, каялися у своїх гріхах і це допомагало їм у спасінні.:saint:
Я во той-во… до школи ходив, всі кляси закінчив і то думаю, що стихійні лиха – Божа кара.


не всякий дощ чи гроза є стихійним лихом :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 16-8-2007 у 21:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
не всі вірять що є душа і щось типу пекла і раю
про це досить правдоподібно описао в книжці Р. Моуди
Те Муді - справді захоплююча белетристика. Році у 90-му я його ксерокопію що називається ковтнув нараз. Інша річ, що тоді це було в диковинку, але за 17 років стільки всього на цю тему понаписано-понаговорено-понапоказувано, що "Життя після смерті" (як і "Життя після життя - інша його книжка - продовження першої, якщо не помиляюся), сприймаються на рівні серіалу "Секретні матеріали". Як на мене, місцями цікавого, між іншим.
(чи це знову було питання не до мене?)


думаю не лише цікаво, але і правдоподібно

в будь-якому випадку - я знаю, що в мене душа є, а ви собі як хочете :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-8-2007 у 08:03


Ми теж віримо що в нас є душа+тіло+дух....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 14:41


А від чого чи від кого спасенні, пардон:o?
Якось дивно поставлене питання, як на мене. Не зрозуміло що цим питанням хочуть сказати.:rolleyes:
Робіть гармонію і буде вам гармонія, робитимете бардак - будете мати бардак ( і навкруги і включно з вами самими ) і всі проблеми :sing:
Вам мислити і вам вибирати:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-11-2007 у 15:07


Питання справді поставлено некоректно, як і питання про ставлення до Біблії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 20-11-2007 у 15:53


Пані Лєно, я отак спостерігаю за Вашими дописами і не можу зрозуміти, Ви так сильно цікавитеся християнством, чи може Ви розчаровані в буддизмі, що переважно задаєте і піднімаєте якісь провокативнивні питання.
А чому Ви кокретно не опишете буддизм?




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 18:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Пані Лєно, я отак спостерігаю за Вашими дописами і не можу зрозуміти, Ви так сильно цікавитеся християнством, чи може Ви розчаровані в буддизмі, що переважно задаєте і піднімаєте якісь провокативнивні питання.
А чому Ви кокретно не опишете буддизм?

Абсолютно не цікавлюсь християнством:lol:, воно вже років десь 7-8 мене не цікавить. :lol:
Я просто не утотожнюю Ісуса, церкву і християнство.
І ніяких "провокативних" питань у своїх темах я не бачу.
Мислення я не вважаю провокацією. Звиняйте :lol: А людина на мій погляд перш за все створіння мисляче.;)
А якщо комусь цікаво щось почути про буддизм - прошу в тему"Я буддист". Пишіть. :sing:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 21-11-2007 у 08:38


Якщо хочете взнати про християнство то пишіть, в подальшому відповідати на ваші питання не бачу сенсу адже якщо "мисляче створіння" не цікавить дана тема і питання християснтва то для чого відповідати і пояснювати Вам.
Нехай Бог благословить Вас розумінням та світлим розумом!
:)




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 19:39


Богдана Курилюк , дякую за благословіння, вам того ж бажаю, але не віддаляймося від вказаної тут теми :sing:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2007 у 16:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А від чого чи від кого спасенні, пардон:o?
Якось дивно поставлене питання, як на мене. Не зрозуміло що цим питанням хочуть сказати.:rolleyes:

Спасенні від своїх гріхів! і від покарання за них!
Цитата:
Абсолютно не цікавлюсь християнством:lol:, воно вже років десь 7-8 мене не цікавить. :lol:
Я просто не утотожнюю Ісуса, церкву і християнство.

Не християнством треба цікавитисися, а Христом. Християнство без Христа і без Церкви (не будівлі чи організації, а народу Божого) не має сенсу.




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: