Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 2-10-2005 у 15:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
Любов - це само собою. Але для спасіння таки треба постаратися.


Постаратися - це заслужити? Заслужити спасіння неможливо.

... Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
(Дії святих Апостолів, 17:25)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 2-10-2005 у 16:01


Постаратися - це постаратися. Змініти себе, усвідомити... А не очки набирати.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-10-2005 у 21:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes

Спасіння даровано кожному по благодаті, чи то пак на халяву. Однак спасення - це ще не звершений факт для кожного, його потрібно отримати.


Хотілося б більш чітко зрозуміти думку Efes’а, бо якщо спасіння даровано кожному "на халяву" (с), але ще не є звершеним фактом, і його потрібно отримати, то як це узгоджується з тим, що його неможливо заслужити? Адже під словом "заслужити" у цьому випадку мається на думці не фарисейське дотримання мертвої букви закону, нехай і релігійного... Кажуть "Він (вона) заслуговує на краще" - так і в цьому значенні, заслужити - це прожити життя, як християнин.
А взагалі - лише Бог знає, чи була б моя душа спасенна. Важко говорити про себе, судити себе, а інших просто не можна, бо яким судом ми їх судитимемо, таким і нас засудять...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 12:06


Певні сили у цій темі чомусь настирливо прагнуть зруйнувати любов між Богом і людьми копіпейст-інтрузією конфузливих парадоксів.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 3-10-2005 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Душа - це частина (чи, якщо Ваша ласка, девайс) людської істоти.


Якщо це частина людської істоти, то чому я її не бачу? Її можна виміряти якимись приладами?
Ні. Тож може це ілюзія?
Цікаво, якщо Ви відповідаєте на всі пости цитатами з Біблії, то чому Ви не можете відповісти на своє ж питання? Чи там не має потрібної цитати?





Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Певно, в цьому і є та найважча провина моя. (c) С.Галябарда
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-10-2005 у 13:36


Душу можна вимріяти, вчора по тєлєку бачив як заганяли якигось крис котів чи ще чогось, ложили на вагу, міряли потім якимось спеціальним газом травили їх (цей газ не придає маси і не забирає її), відразу після смерті були у всіх випадках зафіксовані різкі зменшення ваги.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-10-2005 у 18:22


Пробачте, що не відразу відповідаю - я зрідка сиджу в інтернеті.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Хотілося б більш чітко зрозуміти думку Efes’а, бо якщо спасіння даровано кожному "на халяву" (с), але ще не є звершеним фактом, і його потрібно отримати, то як це узгоджується з тим, що його неможливо заслужити?


Чудово узгоджується. Той факт, що десь роздають, скажімо, телевізори "на халяву" (с), ще не означає, що телевізор відразу Вам належить - потрібно принаймні прийняти рішення його отримати.

Цитата:

Адже під словом "заслужити" у цьому випадку мається на думці не фарисейське дотримання мертвої букви закону, нехай і релігійного... Кажуть "Він (вона) заслуговує на краще" - так і в цьому значенні, заслужити - це прожити життя, як християнин.


Спасіння неможливо заслужити, тому що це Божий подарунок через віру.

Бо спасені ви благодатю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл...
(До Ефесян, 2:8-9)

Цитата:

А взагалі - лише Бог знає, чи була б моя душа спасенна.


Бог хоче, щоб не лише Він знав, а й ми щоб теж знали:

Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(Перше соборне послання Апостола Івана, 5:13)

Цитата:

Важко говорити про себе, судити себе, а інших просто не можна, бо яким судом ми їх судитимемо, таким і нас засудять...


Інших - так, а себе оцінювати, чи то пак судити можна і потрібно, якщо тільки є зацікавленість мати впевненість у своєму спасінні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-10-2005 у 18:47


...загалом мені видалося, що за версією Ефеса бог – дуже самолюбива і
мстива істота... любить, щоб йому поклонялися і зайво хизується наданими
йому повноваженнями... неприємне створіння, однак. :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 8-10-2005 у 08:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Душу можна вимріяти, вчора по тєлєку бачив як заганяли якигось крис котів чи ще чогось, ложили на вагу, міряли потім якимось спеціальним газом травили їх (цей газ не придає маси і не забирає її), відразу після смерті були у всіх випадках зафіксовані різкі зменшення ваги.

Ага, як тільки маса трошки змінилась значить обов'язково то душа. Вона вилетіла чи як? С таким же успіхом то міг вилетіти дух або сонячний зайчик.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-10-2005 у 19:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...загалом мені видалося, що за версією Ефеса бог – дуже самолюбива і
мстива істота... любить, щоб йому поклонялися і зайво хизується наданими
йому повноваженнями... неприємне створіння, однак. :-))


Перш за все, наголошу, що ціль моя тут - не захищати Бога, бо Він не потребує захисту:

Ніяка зброя, викувана проти Господа, не встоїть.
(Книга Пророка Ісаї, 54:17)


Бог любить весь світ загалом і кожного зокрема:

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
(Євангелія від Св. Івана, 3:16)


Не можна сприймати Бога частинно, беручи до уваги лише ті аспекти Божої сутності, котрі подобаються, а інші відкидати, називаючи жорстокими. Тому, приймаючи любов Бога до нас, приймаємо і покарання нас Богом:

Бо Господь, кого любить, того Він карає...
(Послання до Євреїв, 12:6)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-10-2005 у 19:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...спасенна чи ні, всіх чекає реінкарнація :-)))))))))


Дозвольте поцікавитися, на чому засновується Ваша на це надія?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-10-2005 у 19:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Реплікант10322195
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Душа - це частина (чи, якщо Ваша ласка, девайс) людської істоти.


Якщо це частина людської істоти, то чому я її не бачу? Її можна виміряти якимись приладами?
Ні. Тож може це ілюзія?


Йдучи за цією логікою, можна прийти до висновку, що й совісті не існує, коли вже її не бачимо :)

Цитата:

Цікаво, якщо Ви відповідаєте на всі пости цитатами з Біблії, то чому Ви не можете відповісти на своє ж питання? Чи там не має потрібної цитати?


Я ж постійно відповідаю в цій гілці в руслі свого питання. Чи у Вас є якісь інші питання? Тоді питайте...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-10-2005 у 20:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...спасенна чи ні, всіх чекає реінкарнація :-)))))))))


Дозвольте поцікавитися, на чому засновується Ваша на це надія?


...на почутті гумору, яке у мене є (сподіваюся) :-)))))))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-10-2005 у 20:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...загалом мені видалося, що за версією Ефеса бог – дуже самолюбива і
мстива істота... любить, щоб йому поклонялися і зайво хизується наданими
йому повноваженнями... неприємне створіння, однак. :-))


Перш за все, наголошу, що ціль моя тут - не захищати Бога, бо Він не потребує захисту:

Ніяка зброя, викувана проти Господа, не встоїть.
(Книга Пророка Ісаї, 54:17)


Бог любить весь світ загалом і кожного зокрема:

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
(Євангелія від Св. Івана, 3:16)


Не можна сприймати Бога частинно, беручи до уваги лише ті аспекти Божої сутності, котрі подобаються, а інші відкидати, називаючи жорстокими. Тому, приймаючи любов Бога до нас, приймаємо і покарання нас Богом:

Бо Господь, кого любить, того Він карає...
(Послання до Євреїв, 12:6)


...все це не більш як фантазії Веснухіна... якого бога собі
створили в свідомості, такого й маєте... оскільки люди
жорстокі, злостиві, марнославні, то такого бога й намалювали... :-)) а чи потрібен такий бог взагалі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-10-2005 у 15:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...все це не більш як фантазії Веснухіна... якого бога собі
створили в свідомості, такого й маєте... оскільки люди
жорстокі, злостиві, марнославні, то такого бога й намалювали... :-)) а чи потрібен такий бог взагалі?


То яким же, по-Вашому, є Бог насправді?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-10-2005 у 16:43


...я вже казала, що Бога по суті нема :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-10-2005 у 17:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...я вже казала, що Бога по суті нема :-)


В Біблії про Вас теж написано...

Каже безумний у своїм серці: “Немає Бога!”
(Псалом 14:1)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2005 у 18:08


Згадався старий жарт

"Бог помер" (с) Ніцше
"Ніцше помер" (с) Бог




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-10-2005 у 18:36


...ну вот, мене обізвали безумною :-)) банити пора! :-)))))))))))))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-10-2005 у 18:37


...і бога в тому числі, якщо він, звичайно, є, і йому ваще до того всього...
бо якби я була богом, то навряд читала б усякі глупі треди, а займалася б
прокаженними, жертвами землетрусів і нещасного кохання... а не проводила б кастінг до раю :-)))))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 17-10-2005 у 12:07


“ – Якщо ти Бог, тоді що ти робиш, витрачаючи свій час на мене?
- Гарне запитання, Боб. Гарне запитання.
- Я маю на увазі цих голодних дітей, тіпа, по телевізору, і все таке. Якщо ти такий гарний, ти міг би розібратися з цим, замість того аби пиячити з такими типами, як я.
Бог глянув Бобові в очі. Він виглядав пригніченим.
- Просто на хвилинку заткнися, хлопець. Давай чітко з’ясуємо одну річ. Кожен бісів раз, коли я спускаюся сюди, якась худоба грузить мене про те, що я, бл...ь, повинен, або не повинен робити. Або я вимушений вступати в якусь філософську, матінку її, дискусію з якимось маленьким вилупком студентом про природу самого себе, рівень моєї всемогутності та все це лайно. Я отримую з цього не багато користі, я повний по вінця всим цим самовиправдовуванням; ви, му....ки, ще не доросли аби мене критикувати! Я зробив вас, ідіотів, по своїм образу і подобі. Ви це все накоїли, ви, вашу маму, й розбирайтеся. Цей кретин Ніцше взагалі облажався, коли сказав, що я помер. Я не помер; я просто послав все на х... Мені більш нема чого робити, ніж вирішувати проблеми кожного козла. Всим плювати, то чому повинен втручатися я?
- Ти, бісів п’янице. Аби в мене були твої сили...
- Аби в тебе були мої сили, ти би робив те, що зараз робиш: тобто ніх...я ...
.......................................................................................................................................
- Замовкни, гнидо! Мене, чорт його бери, до смерті задовбало все це лайно з покаянням. Мені відмщення, і я ладен цим скористатися за своєю власною лінивою та егоїстичною природою, через створіння, що я зробив, через їх представника. Це ти.
- Але я не найгірший. Як що до кіллерів, серійних вбивць, диктаторів, катів, політиків... Ці козли, що закривають заводи, аби зберегти свої прибутки... всі ці жадібні, багаті вилупки... як що до них, а?
- Можливо я розберуся з ними, а може й ні. Це моя справа, твою маму. Ти догрався, м...ак! Ти багно, Койл. Комаха. А... так! Комаха... – вигукнув Бог. – Я збираюся зробити тебе брудною, лінивою, шкідливою комахою, ким ти і є!”


(“Загальна справа “Грентон Стар”” Ірвін Велш)




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-10-2005 у 12:55


...маячня наркомана, хоча дуже барвиста маячня :-))
ну ваще дуже дивно, що у бога стільки до нас (типа) претензій, а у нас до
нього – ні, і ми мусимо хавати все, що від нього (буцімто) сходить на нас...
гарний уривок, дякую :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-10-2005 у 13:33


2Bis, Tempika

Мені стало цікаво, чому люди вживають богохульства. Почув від друзів, знайомих ось які причини цього:

- це спосіб відмежування самого себе від Бога, мовляв, я до Тебе нічого не маю, я поза Твоєю юрисдикцією :wow:

- визнання себе розумнішим від Бога - мовляв, Ти, Боже, робиш все не так, а я от знаю, як має бути краще...

- невизнання Бога Богом

- ...

Хтось може навести ще приклади?

Зважте при всьому цьому на дивовижну любов Бога до нас:

Усе буде відпущене синам людським, гріхи та богохульства, скільки б вони не хулили
(Марка 3:28)

Очищу їх від усякої їхньої провини, якою вони згрішили супроти мене, і прощу їм усі їхні неподобства, якими вони завинили передо мною, відступивши від мене.
(Єремії 33:8)

Хоча, знову ж таки, цього прощення "по дефолту" ніхто не отримає без прийняття рішення отримати це спасіння.

Аж ото сказав хтось до нього: “Господи, чи мало буде тих, що спасуться?” Він відповів їм:
“Силкуйтеся ввійти через тісні ворота, багато бо, кажу вам, силкуватимуться ввійти, але не зможуть.
І як господар устане й замкне двері, а ви, зоставшися знадвору, почнете стукати у двері та казати: Господи, відчини нам! - він відповість вам: Не знаю вас, звідкіля ви.
Тоді ви почнете казати: Ми їли й пили перед тобою, і ти навчав нас на майданах наших.
Та він відповість: Кажу бо вам: Не знаю вас, звідкіля ви; геть від мене всі ви, що чините неправду!
Там буде плач і скрегіт зубів, коли побачите Авраама, Ісаака та Якова й усіх пророків у Царстві Божім, себе ж самих викинутих назовні.

(Луки 13:23-28)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-10-2005 у 20:54


Немає нічого неприємнішого за те відчуття, коли тебе раптом хтось із твоїх ближніх починає вчити жити не дочекавшись твого на те прохання чи спитавши дозволу.
Особливе відчуття при цьому досягається тоді, коли цей самий ближній стає в "третю позицію" і починає посипати тебе чужими цитатами, уявляючи, вочевидь, при цьому що діями своїми несе тобі добро.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-10-2005 у 07:27


..згідна :-)) особливо як деякі тепер навіть дзвонять по телефону, а не
лише чіпляються на вулиці...

...ще можу додати, що не може бути богохульником людина, у системі
світогляду якої відсутній бог як категорія :-)) просто відсутній, тому 1) це
не спосіб відмежування 2) не визнання себе розумнішим 3) не невизнання
бога богом... це просто внутрішня свобода, ось і усе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: