Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 26-10-2005 у 17:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Немає нічого неприємнішого за те відчуття, коли тебе раптом хтось із твоїх ближніх починає вчити жити не дочекавшись твого на те прохання чи спитавши дозволу.


Погодьтеся, назва теми "Ви спасенні?" має приготувати читача до того, що тут написано. Тим більше, що в опитуванні можна вибрати "Мене це не цікавить", або виявити свою незацікавленість небранням участі у голосуванні ;-)

Щодо "вчити жити"... Радше тут йдеться про вивчення Божого слова на предмет спасіння душі і в жодному разі не нав'язування своєї власної точки зору, бо врешті так написано в Біблії і нічого від себе не додано

Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій.
(Об'явлення св.Івана Богослова, 22:18)

Розумію, наскільки ця тема зачіпає кожного, тому що знаю по собі, як непросто визнати, що ти грішний, як і всі, і заслуговуєш смерті за свої гріхи, так само як непросто усвідомити, що всі твої гріхи вже змиті кров'ю Ісуса Христа і все що потрібно для спасіння, це - покаятися у власних гріхах, прийняти Христа в своє серце і віддати Йому власне життя...

Цитата:

Особливе відчуття при цьому досягається тоді, коли цей самий ближній стає в "третю позицію" і починає посипати тебе чужими цитатами,


Щодо "третьої позиції", то, пробачте, не зовсім зрозумів, про що Ви. Будь-які цитати з Біблії є чужими, бо я сам Біблію не писав ;-)

Цитата:

уявляючи, вочевидь, при цьому що діями своїми несе тобі добро.


Це виконання волі Божої, бо сказано:

Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!
(Марка, 16:15)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-10-2005 у 18:19


...ну мало чого де написано :-))) не завжди ж йти за пИсаним, як ті барани :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-10-2005 у 12:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
це просто внутрішня свобода, ось і усе.


А свобода від чого, дозвольте поцікавитися?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-10-2005 у 14:40


...свобода ДЛЯ, а не ВІД :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-10-2005 у 12:29


Живіт не від пива, а для пива (с) (unknown)

;-)

То все ж, що, на вашу думку, ви можете робити, чого не можуть робити люди, котрі прийняли в своє серце Христа?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-10-2005 у 12:59


...я можу жити, не уявляючи собі після смерті раю і не боячись пекла... :-)))
...використовуючи свої душевні і фізичні ресурси на інші справи і думки...
це як мінімум, а теревенити на цю тему можна довго... :-))))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-10-2005 у 14:22


> То все ж, що, на вашу думку, ви можете робити, чого не можуть робити люди, котрі прийняли в своє серце Христа?

Я думаю, доречніше спитати по-іншому: що можуть робити люди, котрі прийняли в своє серце Христа, чого не можуть робити всі інші?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 6-11-2005 у 16:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чарівник з міста Гамельн
Я думаю, доречніше спитати по-іншому: що можуть робити люди, котрі прийняли в своє серце Христа, чого не можуть робити всі інші?


Люди, котрі прийняли в своє серце Христа, можуть жити в свободі, без рабства гріха:

... кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.
...
Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні.
(Iвана, 8:34, 8:36)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-11-2005 у 20:48


...ну а чому Ви вирішили, що всі, хто є невіруючим, грішні?... можна й так
жити по совісті... а то що за дурня (термінологією форуму) - нагадив,
замолив і все типу файно... так не має бути :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 00:19


> Люди, котрі прийняли в своє серце Христа, можуть жити в свободі, без рабства гріха

Перепрошую. Особисто я живу вільно - без рабства гріха чи будь-якого іншого, хоча ніякого Христа у своє серце не приймав.

Ти можеш це спростувати?

Бажано фактами, а не цитатами єврейських авторів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KarmaPema
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 09:43


Підтримую питання Чарівника!
А то я тут як буддійська шпійонка влізла у християнський топік і вжахнулась. Це ж мене за Еfes-овою логікою геєна вогняна чекає. А може я хороша: малих не ображаю, бабусь через дорогу переводжу і бажаю всім щастя. За шо ж мене так:)
Взагалі то людина, як на мене, має думати про наслідки своїх вчинків, свідомо ставитися до них, бо все, шо вона робить, так чи інакше позначається на її житті і на оточенні. Врятувати себе від страждань може тільки сама людина, усвідомивши власну відповідальність за те, що відбувається у її житті. Зрозумівши це, вона може навчити цьому інших, допомогти їм у разі потреби. Людина має бути самостійною, а не чекати на доброго дядька, який колись злетить на крильцях з неба і вирішить всі її проблеми, звільнить від чогось. Ми вже вільн,і і завжди такими були, а страждань собі та іншим завдаємо саме тому, що цього не усвідомили.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 09:43


Цілком згідна з Tempikою що до совісті. Більше того, як а мене, не можна всім встановити однакові критерії. Мовляв, -це є гріховним, а це -ні. Якщо людина не зраджує собі і СВОЇМ поняттям -вона почуватиметься цілком щасливо і вільно.
Жодних критеріїв , крім власної совісті, не існує.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-11-2005 у 14:26


Факт є простий, якщо ти важажаєш себе християнином, значить ти повинен дотримуватися Писання (Біблії), а значить щоб звільнитися від гріхів – прийняти Христа в своє серце, якщо ж ти живеш по совісті – роблю добро значить не грішу, і без прийняття Хреста або „без єврейського писання”, то вибачте, чи можна назвати вас тоді християнином? Думаю якщо ви живете на території України то користуєтеся законом саме украхни а не америки чи китаю, бо ви українець, якщо ви християнини – читайте писання приймайте христа в серце, якщо ви живете за совістю – не називайте тоді себе християнином, бо не дотримуєтесь основ християнства (те що вас батьки охристили і ви раз в рік може два ходити в церкву це не робить людину християнином, якщо я захожу в гараж, я не стаю автомобілем:) .
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-11-2005 у 14:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну а чому Ви вирішили, що всі, хто є невіруючим, грішні?... можна й так
жити по совісті... а то що за дурня (термінологією форуму) - нагадив,
замолив і все типу файно... так не має бути :-))

Такого огидно-споживацького ставлення до релігії прикладів безліч. Дуже побожні християни іноді опускаються до гіршого ???дства ніж звичайні люди. Одну мою дуже побожну знайому майбутній чоловік спіймав за такою справою за місяць до вінчання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 15:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Факт є простий, якщо ти важажаєш себе християнином, значить ти повинен дотримуватися Писання (Біблії), а значить щоб звільнитися від гріхів – прийняти Христа в своє серце, якщо ж ти живеш по совісті – роблю добро значить не грішу, і без прийняття Хреста або „без єврейського писання”, то вибачте, чи можна назвати вас тоді християнином? Думаю якщо ви живете на території України то користуєтеся законом саме украхни а не америки чи китаю, бо ви українець, якщо ви християнини – читайте писання приймайте христа в серце, якщо ви живете за совістю – не називайте тоді себе християнином, бо не дотримуєтесь основ християнства (те що вас батьки охристили і ви раз в рік може два ходити в церкву це не робить людину християнином, якщо я захожу в гараж, я не стаю автомобілем:) .


Перепрошую, хіба я казав, що християнин!?

Мова не йде про те, чи повинна людина, яка вважає себе християнином, дотримуватись писання та приймати в серце Христа. Якщо вона цього не робить, то просто не є християнином - ким би вона себе при цьому не вважала.

Мова йде про те, чи повинна людина бути християнином взагалі - щоб жити вільно, без рабства гріха і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-11-2005 у 15:50


Якщо людина усвідомлює про поняття гріх, яке походить від адама та єви, про що написане в писані – значить вона встає на тропу християнина. Якщо ж ж ні то людина в праві почувати себе вільно але тоді вживати поняття гріх, розділяти що таке гріх а що таке не гріх це справа не її. І відповідь на питання чи ви спасенні однозначна – ні. Для чого ж ставити собі рамки гріх не гріх, якщо взагалі людина не усвідомлює та не хоче знати що це таке вірити у покриття гріхів у спасіння від гріхів. Дорога такої людини з точки зору віруючого християнина –пекло,нажаль.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-11-2005 у 18:43


...я теж не казала, що християнка... ну я получається, якщо в моїй системі
духовних цінностей поняття пекла відсутнє, то я туди мабуть і не потраплю
:-)))...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 22:34


Demyan:

Думаю, дорога кожної людини в чиїсь очах буде вести до пекла (або іншого не надто приємного місця) чи просто у тупик. В тому числі і твоя - хіба ні?

Сама по собі точка зору віруючого християнина нічим не вагоміша за точку зору віруючого язичника чи будиста або зовсім невіруючого атеїста - ти з цим погоджуєшся?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2005 у 23:31


Оригінальне повідомлення від Demyan

<<Якщо людина усвідомлює про поняття гріх, яке походить від адама та єви, про що написане в писані – значить вона встає на тропу християнина. Якщо ж ж ні то людина в праві почувати себе вільно але тоді вживати поняття гріх, розділяти що таке гріх а що таке не гріх це справа не її. І відповідь на питання чи ви спасенні однозначна – ні. Для чого ж ставити собі рамки гріх не гріх, якщо взагалі людина не усвідомлює та не хоче знати що це таке вірити у покриття гріхів у спасіння від гріхів. Дорога такої людини з точки зору віруючого християнина –пекло,нажаль.



<ГРЕХ, –?а, м.
1. У верующих: нарушение религиозных предписаний, правил.
2. То, что лежит на совести, отягощает её как чувство вины.
толковый словарь Ожегова, Шведковой
>

Це я до того, що зовcім не обов'язково бути віруючим, аби усвідомлювати поняття гріха.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 7-11-2005 у 23:52


На мою думку, запитувати людину, чи вона спасенна, не варто. Це справа Божа, і Бог судить не за людськими мірками (згадати хоча б про Христа і блудницю - "хто з вас без гріха, нехай перший кине у неї камінь"). У Бога нема нічого неможливого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2005 у 11:07


Допустимо, в якійсь темі йде диспут про застосування кругових інтегралів. Цікаво, чи повалять тут залишати свої дописи художники та музиканти (звичайно, що інтеграли то дурня і без них запросто можна жити)? Чому ж люди, що відмежовуються від християнства, так активно приймають участь в цьому обговоренні? Може вони не такі вільні від Бога, як тут розказують?

Чи варто запитувати людину, чи вона спасенна? Напевно. Християнин сам себе це запитувати повинен повсякчас!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 8-11-2005 у 12:15


Так, себе запитувати треба. А інших?
Тут можна впасти в гріх гордині, якщо вважати, що ось я спасенний, а цей і отой - ні. "Дякую Тобі, Боже, що я не такий, як отой митар".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2005 у 12:31


Думаю, що то й була спроба нагадати людям, що треба себе про це запитувати
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 8-11-2005 у 13:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Допустимо, в якійсь темі йде диспут про застосування кругових інтегралів. Цікаво, чи повалять тут залишати свої дописи художники та музиканти (звичайно, що інтеграли то дурня і без них запросто можна жити)? Чому ж люди, що відмежовуються від християнства, так активно приймають участь в цьому обговоренні? Може вони не такі вільні від Бога, як тут розказують?

Чи варто запитувати людину, чи вона спасенна? Напевно. Християнин сам себе це запитувати повинен повсякчас!


Не зовсім так... Щирих, затятих атеїстів-метеріалістів не існує, принаймні я їх не зустрічав жодного. Найбільш переконаний атеїст так чи інакше приймає існування деякої надлюдської сили, певних законів Всесвіту... Я до того, що є люди (їх більшість), котрі сприймають доктрину віри через призму християнства, або точніше церковності (бо є ще й мусульмани, кришнаїти і т.д.), а є люди, котрі сприймають доктрину віри через призму власного розуму. Останні відмежовують себе від церкви і від "офіційного портрету" Бога (зрештою і від самого слова "Бог") але не відмежовують себе від поняття Вищої Сили.
Питання, котре тут обговорюється просто сформульоване просто ВИКЛЮЧНО для християн. А от до всіх інших (навіть інших віросповідань, не те що "типу атеїстів") воно якби і не стосується.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-11-2005 у 16:11


Василь Яворський: дуже добре сказано!!!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: