Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-11-2005 у 14:42


"все це є в цифрах і без спору християнство стоїть на першому місці" - вибачте, але це вже доходить до абсурду :)

По-перше. Сама ідея того, що релігії можна, як у хіт-параді, розставити по певних місцях - абсолютний ідіотизм. Це не Крихітка Цахес з Тату.

По-друге. Які до біса цифри!? Релігії (і в першу чергу християнство) грунтуються не на цифрах/фактах, а на вірі. Визнання Ісуса Христа Сином Божим, який Воскрес (а не просто ще одним страченим єврейським єретиком чи взагалі історичним міфом) - виключно питання віри або її відсутності.

Якби якась релігія справді базувалась на беззаперечних цифрах/фактах (а не на чомусь іншому), то вона була би наукою, а не релігією.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-11-2005 у 16:27


Насамперед хотів би розповісти про свої мотиви, що мав би зробити відразу. Нагадаю, тема почалася з опитування, і, хоч воно не репрезентативне, та все ж результати є.

На даний момент
- 36.84% відповіли, що вважають себе спасенними,
- ніхто не вважає себе неспасенним,
- не впевнені у своєму спасінні 42.11%
- і не цікавить ця тема 21.05% опитаних.

Отже, щоб окреслити "цільову аудиторію", скажу, що, з моєї суб'єктивної точки зору, ця тема
- певною мірою може стосуватися тих, хто вважає себе спасенними (щоби впевнитись у своєму спасінні),
- стосується тих, хто не вважає себе спасенними і хто в цьому не впевнений (щоб дізнатися, як спастися)
- і не стосується тих, кого ця тема не цікавить :)

Як бачимо, в обговоренні все ж беруть участь ті, кого це не цікавить, що не заборонено, а навіть цікаво :)

Для тих же, хто вважає себе неспасенним, чи сумнівається, я пропоную дізнатися, що каже про це Біблія. Якщо хтось має інші погляди, то може їх, звичайно ж, теж висловлювати.

Цитата:

Чарівник з міста Гамельн
1. Чому ти не цитуєш Коран, в якому також написано, що він "натхненний Богом"?


Факти:
- Коран написав Магомет, використовуючи П'ятикнижжя, в котрому говориться про Спасителя
- Магомет народився в 570 р. після народження Христа, коли Євангеліє вже було відоме
- все П'ятикнижжя пророкує про Спасителя і ці пророцтва здійснилися в Христі, про що каже Євангеліє.

Мій висновок: я не можу прийняти "напівправду", оскільки у Старому Заповіті людству даються пророцтва про Христа, та не розказано про Його прихід на землю. Мусульмани далі чекають на Спасителя, а ті, хто хоче розібратися, читають і досліджують, врешті приходять до висновку, що в Новому Заповіті є логічне продовження того, початок чого є в Старому Заповіті. Це говорять ті християни в моїй церкві, котрі раніше були мусульманами і юдеями.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-11-2005 у 16:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Хто Вам сказав, що мусульманство, кришнаїтство, будизм і т.д. є помилковим віросповіданням?


Вважаю, що різні релігії не ведуть до однієї цілі:

...неправда, що всі релігії спрямовані до однієї цілі, і що всі віри являють собою різні інтерпретації єдиної вищої Істини.
(Пудра Нарада, буддистський монах із Шрі-Ланки)
З книги Sergio Bocchini, "Una religione vale l'altra?"


Бо тут мене питали, чого це я постійно лише Біблію цитую ;)

Цитата:

... трохи менше фанатизму ...


Я знаю з історії, що таке фанатизм, та не маю уявлення, що це сьогодні - часи інквізиції давно минули, про вбивства, соціальну дискримінацію і т.п. в нас тепер, слава Богу, не чути. Можете мені пояснити, що Ви маєте на увазі? Бо відстоювання своєї думки, скажімо, стосовно політичної ідеї фанатизмом не зветься. Постійна однакова всюдисуща реклама памперсів - теж. Робота промоутера з пропонування зразків продукції в супермаркетів докучлива для відвідувачів, та їм теж ніхто рота не затуляє.

Врешті, знову повторюся, назва теми "Ви спасенні" мала би розкрити суть відвідувачу форуму і пояснити наперед, про що тут буде йтися. Якщо хтось хоче цитувати інші джерела стосовно спасіння - я ж не забороняю. Сам я лише пропоную точку зору Біблії на тему спасіння.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-11-2005 у 17:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Поясніть людям спочатку про те що значить Біблія, що значить гріхопадіння, звідки воно пішло, як його позбутися, і чому саме християнство та віра в Христа допоможе спастися людині.


Вірно.

Центральна тема Біблії - спасіння.

Ми багато означаємо для Бога, він створив нас, хоче мати з нами стосунки і спочатку між нами з Богом не було перешкод

http://ccx-grads.org/bridge/1a.jpg

АЛЕ ми повстали проти Бога, не були слухняні Йому і розірвали наші відносини

http://ccx-grads.org/bridge/2a.jpg

Багато з нас відчувають це і намагаються зробити щось, щоб повернутися до Бога, та наші спроби не дають змоги подолаги провалля

http://ccx-grads.org/bridge/3a.jpg

За гріхи, котрі ми вчинили, ми маємо бути покарані, а покарання за гріх - смерть

http://ccx-grads.org/bridge/4a.jpg

В свою чергу, Бог зробив для нас те, чого би ми не змогли зробити самі, Він збудував для нас міст, щоби ми могли повернутися до Нього

http://ccx-grads.org/bridge/5a.jpg

Він послав Сина Свого, котрий помер на хресті за наші гріхи

http://ccx-grads.org/bridge/6a.jpg

Недостатньо лише знати це. Недостатньо просто факту, що Христос вже помер за нас. Христос пропонує нам прийняти Його прощення визнаючи, що ми згрішили, попросити в Бога пробачення і керівництва в житті, тим самим прийти до Бога

http://ccx-grads.org/bridge/7a.jpg

Якщо на те ласка адміністратора форуму, увімкніть, будь ласка [img] код для цієї гілки форуму, щоб можна було навести малюнки для реплік.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Петришин
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 6-2-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2006 у 21:43


не вірю, що хоч хто з Вас, шановні, про все це хоч раз думали, як про щось вагоме і направду серйозне:yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-2-2006 у 12:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Світлана Петришин
не вірю, що хоч хто з Вас, шановні, про все це хоч раз думали, як про щось вагоме і направду серйозне:yawn:

Я думав. Так що прийдеться повірити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-2-2006 у 13:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Світлана Петришин
не вірю, що хоч хто з Вас, шановні, про все це хоч раз думали, як про щось вагоме і направду серйозне:yawn:


То дивлячись, про що. Якщо про спасіння у викладенні Ефеса, з цитатами та аргументацією, котра до болю нагадує мені витяги з тих брошурок, які роздають свідки Єгови (це не на докір, а лише констатація моїх фактичних вражень, так би мовити) - тоді ні. А якщо про спасіння, яким я його бачу - тоді так, думали. Як про дуже вагоме і дуже серйозне. Справді.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2006 у 17:05


Цитата:

Якщо про спасіння ... з цитатами та аргументацією, .... - тоді ні. А якщо про спасіння, яким я його бачу - тоді так, думали

Оце серйозний підхід до справи спасіння :baddevil::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-2-2006 у 17:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Оце серйозний підхід до справи спасіння :baddevil::lol:


Та ні, серйозний підхід - то у Ефеса, котрий, окрім як себе, нікого на форумі не чує, і чути не бажає. Та врешті-решт, не для того тема, вочевидь, заводилася... А у мене - так, мабуть, підхід несерйозний. Зате - мій. :P :saint:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2006 у 09:04


Цитата:

Та ні, серйозний підхід - то у Ефеса, котрий, окрім як себе, нікого на форумі не чує


Я от думаю , що Efes чує Бога, а Бог певно його.

Свій підхід це взагалі добре, щоб тільки це не був свій підхід ... до свого бога :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-2-2006 у 17:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй

Я от думаю , що Efes чує Бога, а Бог певно його.



Дуже тішуся за нього, ось тільки не певна, що можна чути Бога, не чуючи ближнього свого.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй

Свій підхід це взагалі добре, щоб тільки це не був свій підхід ... до свого бога :(


А чому так не має бути? Що у цьому поганого?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-2-2006 у 18:10


Так може бути, але тоді Ви голосуєете - не спасений.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-2-2006 у 19:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Так може бути, але тоді Ви голосуєете - не спасений.


Поясніть мені, будь ласка, чому.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 14-2-2006 у 20:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй

Свій підхід це взагалі добре, щоб тільки це не був свій підхід ... до свого бога :(


А чому так не має бути? Що у цьому поганого?


Дуже зручно так - мати кишенькового бога, котрого самі собі вигадали... Йти за волею того бога, котрий створений у власному розумі ;) От тільки, на жаль (а якщо чесно - то на щастя!), лише одним іменем Христа, згідно з Біблією, можна врятувати власну душу:

Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дії святих апостолів, 4:12)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-2-2006 у 22:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes

Дуже зручно так - мати кишенькового бога, котрого самі собі вигадали... Йти за волею того бога, котрий створений у власному розумі ;) От тільки, на жаль (а якщо чесно - то на щастя!), лише одним іменем Христа, згідно з Біблією, можна врятувати власну душу:

Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дії святих апостолів, 4:12)


Вибачте, а ви певні, що ваш бог - не кишеньковий, не вигаданий вами ж собі, не створений у власному розумі? І що вам дає таку певність? Біблія, як я розумію, бо ви пишете - "згідно з Біблією". А правовірному мусульманину таку саму впевненість дає Коран, який для вас ніколи не буде авторитетним джерелом, чи не так? Ви знову оперуєте лише цитатами; я так і не зауважила аргументів - чи тому, що їх немає, чи, можливо, тому, що для вас цитати з Біблії - найкращий аргумент. То може бути, але ви - не істина в останній інстанції, і відкидати бачення інших людей, їхнє право на свою віру, як на мене, щонайменше, некоректно. Додам, що наразі я виступаю, як адвокат диявола, бо є християнкою, але оця позиція - "хто не з нами, той проти нас", або "ви маєте голосувати, що не спасенні" - мені глибоко чужа та далека. Якщо Бог єдиний - а я вірю, що це справді так, то Йому має бути все одно, як Йому моляться, і як називають. Лише по справах людей судитимуть їх.
Усе вищевикладене - імхо, з вашого дозволу. :P




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

smile.gif написано 15-2-2006 у 08:25


Бо, хто хоче душу свою зберегти, той втратить її; а хто загубить душу свою заради Мене, той збереже її... ( від Луки, 9:24)

Тож, якщо Бог - всюдисущий, тобто присутній скрізь(в кожному), а Він саме таким і є, то спасенні всі :saint:

З чим вас і поздоровляю :)




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-2-2006 у 11:58


Не розумію, від чого спасатися? Кажете, що якщо я буду "грішити" в житті, то щось там станеться після моєї смерті?
Ну, по-перше, доволі сумнівно, що щось може зі мною статися по смерті, оскільки мені тоді вже буде все одно. Ба, навіть, якщо існує якесь поняття "душі", то вона за мої вчинки не відповідає. Ми ж говоримо "моя душа" - тобто душа належить мені, а не навпаки - що ми належимо душі.
По-друге, подумайте, що категорії "добре-погано" існують лише в нашій голові, і в природі, скажем так, не зустрічаються. Мало того, у кожної людини ці поняття мають дещо інше значення, а у різних народів - взагалі можуть бути чи не протилежними.
По-третє. Нарахунок церкви. Вже сам факт, що релігій є уйма, говорить про те, що немає однозначної відповіді на всі запитання, пов'язані з нею. Ще подумайте про те, що християнство посідає зовсім не перше місце по кількості віруючих, причому з величезним відривом від найрозповсюдженішої релігії. А більшість, як відомо, надзвичайно рідко помиляється.
Ну і останнє. Мене нервують оті залякування, що методично використовує церква. Типу - "Ти, грішнику, не будеш спасенним". По-перше, яке вони мають право мене принижувати і вирішувати за мене чи грішник я, чи ні; буду я "спасенним" чи навпаки. Вони говорять, бо "бог" - любов, а самі залякують "судним днем", який вічно чомусь "буде в майбутньому". говорили про шлях істинний за заповідями, а самі в цей час влаштовували хрестові походи і вирізали ні в чому не повинних людей, спалювали на вогнищах світила людського генію. Та мало чого. І тепер вони мають право щось дорікати людям? Посоромилися б хоч трішки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Петришин
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 6-2-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2006 у 22:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй

Я от думаю , що Efes чує Бога, а Бог певно його.


Дотепно.
Чи не занадто ви підносите смертних і грішних?
тобто нас усіх? Чи Efes інакший?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Петришин
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 6-2-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2006 у 22:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
А правовірному мусульманину таку саму впевненість дає Коран, який для вас ніколи не буде авторитетним джерелом, чи не так?


Я інколи дуже тішуся з того факту, що християнство-не панівна у світі релігія. Бо, нажаль, вона досить агресивна.
Ба не вона а Церква і її адепти.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від KDI
Ми ж говоримо "моя душа" - тобто душа належить мені, а не навпаки - що ми належимо душі.


пречудові слова.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2006 у 05:57


Ку-ку! Привіт тьозка! :)))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2006 у 12:19


Андрію Петришину попередження за такі повідомлення.
До речі, на Форумі існує служба приватних повідомлень




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2006 у 08:12


В курсі. Але проблема в тому що вони цих приватних повідомлень не читають. Напевне через те, що нема ніякого нагадування, типу "У Вас стільки-то нових приватних повідомлень" коли заходиш на форум. Тому доводиться "по секрету всьому світу" :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2006 у 12:15


Цитата:

Цитата:

Оригінальне повідомлення від Aндpiй

Я от думаю , що Efes чує Бога, а Бог певно його.

Дотепно.
Чи не занадто ви підносите смертних і грішних?
тобто нас усіх? Чи Efes інакший?

Просто серед всіх дописувачів побачив християнина. Справжнього :saint:

Цитата:

Оригінальне повідомлення від KDI
Ми ж говоримо "моя душа" - тобто душа належить мені, а не навпаки - що ми належимо душі.

пречудові слова.

Далеко не пречудові, бо допускають неправильне трактування через оте слово "мій".
По аналогії: "Піду сьогодні на мій завод (там де працюю) та й візьму собі відро гайок" :2cents:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-2-2006 у 14:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Bis
Бо, хто хоче душу свою зберегти, той втратить її; а хто загубить душу свою заради Мене, той збереже її... ( від Луки, 9:24)


Тут слово "душа" вживається для означення слова "життя" (дивіться коментарій до видання Українського Біблійного Товариства, 2003; ті ж коментарі до паралельних місць в книгах інших Євангелистів, як і в Старому Заповіті).

Цитата:

Тож, якщо Бог - всюдисущий, тобто присутній скрізь (в кожному), а Він саме таким і є, то спасенні всі :saint:

З чим вас і поздоровляю :)


Всюдисущність Бога дає Йому знання про всіх, та не дає "по замовчуванню" спасіння усім, бо, наприклад, не всі цього хочуть, зручніше ж жити для власного задоволення.
Тому "по замовчуванню" всі не спасенні:

...ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили. (до Римлян, 5:12)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-2-2006 у 16:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Вибачте, а ви певні, що ваш бог - не кишеньковий, не вигаданий вами ж собі, не створений у власному розумі? І що вам дає таку певність? Біблія, як я розумію, бо ви пишете - "згідно з Біблією".


Так, мені дає впевненість Біблія, а Ви на чому засновуєте свої переконання?

Цитата:

А правовірному мусульманину таку саму впевненість дає Коран, який для вас ніколи не буде авторитетним джерелом, чи не так?


Я вже писав раніше в цій темі про Коран. Коран був написаний Мухамедом на основі П'ятикнижжя.

Цитата:

Ви знову оперуєте лише цитатами; я так і не зауважила аргументів - чи тому, що їх немає, чи, можливо, тому, що для вас цитати

з Біблії - найкращий аргумент.


Так, дійсно, тут досі нема мого власного свідчення, незаперечного аргументу. Отже, засвідчую.

Про Бога мені розповіла бабуся, коли мені було років 5, навчила мене "Отче наш" і пояснила, що таке 10 заповідей, нагадувала мені наніч молитися. Трохи згодом, коли мені було років 9, дідусь приніс мені почитати ілюстровану Біблію, яку я з радістю "проковтнув", бо взагалі люблю читати. На початку дев'яностих мене часто брали зі собою в греко-католицьку церкву, мені там подобалося, хоча, було, втомлювався стояти на службах. Бабуся також вчила мене колядок українською і польською. Потім мене записали в хор "Дударик", де я співав 5 років, вивчив Літургію і багато духовних творів Бортнянського, Березовського і т.д., ми багато їздили на Служби Божі в церкви та на концерти по Україні і по інших країнах. Запам'яталося, як одного з хлопців вигнали з хору за те, що він був баптистом.
Різко згадується, як підлітковий період показав, що християнином це все мене так і не зробило. Я вів звичайний для теперішнього часу спосіб життя - гуляв, випивав, розповідав непристойні анекдоти, палив, мною керувала гордість, я поступав егоїстично, обманював коли це було вигідно і т.д. В церкву далі ходив часом, далі дуже подобалася (і дотепер теж) Літургія, з якимось піднесеним тріпотінням чекав знайомих пісень на Службі. Ходив до сповіді, та бачу, що мені тоді був потрібний хороший
духівник (наприклад, у Крехівському монастирі на екскурсії до мене звертався один з пропозицією поспілкуватися, та я не дуже щось хотів), який би мене "розвів" на глибшу розмову. А сповідь перед чи під час Служби, коли ззаду чекає ще черга людей, була в мене завжди майже номінальною, дуже швидкою (я би хотів подовше поспілкуватися, але священики спішили) і схематичною:
віруєш-вірую, грішив-так, це робив-робив, а це робив-теж робив, що ще маєш з гріхів-назвав, жалієш-жалію, більше не будеш-не буду, далі молитва священика за мене і слова "відпускаються гріхи рабу Божому Юрію". Після сповіді і причастя відчувалася
деяка чистота якийсь час, а потім знову негатив через слухання сварки між домашніми, оточення звичайних студентів, фільми, через дівчат.
Дідусь, дядько і інші родичі часто мені казали, щоби я йшов вчитися на священика, бо в мене гарний голос і видно, що мені подобається в церкві. А я аж нервувався, бо бачив свої гріхи, і не розумів, як з цим можна йти на священика.
Потім після диплому я познайомився зі Співдружністю Студентів-Християн через їх плакатик у 4-му корпусі Політеху у Львові.
Мене запросили в палатковий табір у Криму. На море дуже хотілося, тим більше - майже на халяву. Під час табору я постійно наголошував, що я католик, для випередження якигось пропозицій. Та ми просто весело проводили час, купалися і щоденно читали
Біблію. Там була класна дівчина Даша, котра мене наче бачила наскрізь і казала, що я добре орієнтуюся в Біблії, залишилося
лише прийняти Христа. Я тоді сильно обурювався і в спілкуванні з такими ж номінальними християнами жалівся, що нас тут
кудись тягнуть, а мені відповідали - ти не зважай, ми ж сюди просто класно відірватися приїхали. Все ж атмосфера надихала,
було комфортно з віруючими, і таки кілька разів серед ночі я виявив бажання визнати, що в мене є гріхи, і що скільки не ходжу
до церкви і на сповіді, а кращим не стаю, і що Біблію раніше читав лише дитячу ілюстровану, а також чув уривки з проповідей.
На питання ж, а коли я вирішив бути з Богом - відповідав, що "десь кілька років тому", тобто сам не знав коли, та чи й взагалі це сталося. За мене молилася одна класна дівчина Маринка, щоби я впустив Христа в своє серце. А коли ми поверталися з іншими львів'янами назад, то через деяку накладку мусили десь переночувати в Симферополі, то для нас було величезним
здивуванням, що віруючі нас, зовсім незнайомих, взяли по квартирах на свій страх і ризик.
У Львові ж мене після цього ламало капітально. Я думав і не міг зрозуміти, чому мені досі ніхто не розказав суті, чому в нас вдома нема справжньої (з нумерацією віршів, неілюстрованої) Біблії, при тому що є віруючі і при тому, що вона коштує якигось 20 грн. Я молився, щоб Бог мені показав, як себе поводити, і одного разу в Домініканському костьолі я побачив запрошення в католицьку місію "Мілес Єзу" (Воїн Ісуса) на нічні молитви для хлопців. Це в церкві Йосафата біля Високого Замку. Туди я пішов одного разу наніч, хоча вдома казали "нашо воно тобі". Потім вирішив
залишитися там надовше. Було дуже приємно і весело, при тому що там жили молоді люди, котрі готувалися стати монахами.
Після такого, що Бог мені там показав, я молився, щоб мене Бог змінив, причому нехай мене закине куди хоче, тільки щоби я став таким, як Він хоче.
В мене була цікава робота в іноземній фірмі, ми їздили за кордон і я "дослужився" до зам.директора, але звільнився без особливих сумнівів. Розіслав резюме і отримав запрошення в Київ, де на одному християнському семінарі вперше помолився молитвою покаяння. Були труднощі з житлом, з грошима, але Бог все влаштував чудовим чином, я вже зам.начальника відділу в банку, славлю Бога в хорі євангельської церкви, навчаюся в Біблійному коледжі. Бог всемогутній, вся слава Йому!

Цитата:

То може бути, але ви - не істина в останній інстанції


Так, я - не істина в жодному разі. Істина - це Бог.

Цитата:

і відкидати бачення інших людей, їхнє право на свою віру, як на мене,

щонайменше, некоректно.


Коректність тут, пробачте, ні до чого. Я не політик і в мене нема цілі завоювати довіру усіх виборців, незалежно від віросповідання. Євангелізація - це коли хворий, що лікується, вказує іншому хворому, котрий не лікується, на лікаря.

Цитата:

Додам, що наразі я виступаю, як адвокат диявола, бо є християнкою


То слава Богу, тоді Біблія для Вас - теж авторитет. Чи ні?

Цитата:

але оця позиція - "хто не з нами, той проти нас", або "ви маєте голосувати, що не спасенні" - мені глибоко чужа та далека. Якщо Бог єдиний - а я вірю, що це справді так, то Йому має бути все одно, як Йому моляться, і як називають.


А Вам усе одно, коли вас називають, скажімо, не Наталка, а Мар'яна? Теж гарне ім'я, чи не так? Але не Ваше...

Цитата:

Лише по справах людей судитимуть їх.


Так! І в нас стільки гріхів, дрібних і більших, що самим нам нізащо не захиститися перед Богом! Він нас любить над усе, але настільки любить, що не хоче, аби ми залишилися такими, якими ми є! І нам надіслано Захисника Ісуса Христа, який спеціально помер безвинно за наші гріхи, щоб кожен міг собі безкоштовно прийняти Його за адвоката на суді Божому. Звернутися до Нього можна прямо зараз, щоби Він показав, як поступати, довіритися Йому, попросити змінити. Зробіть це, незалежно від конфесійної приналежності! Нам, християнам, не зараховується жодних "очків" за те, що ми розповідаємо про Бога іншим. Можливо, я ніколи не побачу жодного з вас. Це просто воля Божа - якщо сам побачив шлях, то розкажи іншим - "ідіть, і всьому світові проповідуйте". Незалежно від того, в якій християнській церкві ви опинитеся, лише від Вашого бажання прийняти Христа в своє серце залежить те, чи будете Ви виправдані на суді Божому за свої вчинки. Амінь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: