Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6    8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 25-2-2006 у 21:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
А Вам усе одно, коли вас називають, скажімо, не Наталка, а Мар'яна? Теж гарне ім'я, чи не так? Але не Ваше...


На мою думку, на якій я й засновую свої переконання, ім’я Бога – Бог. І ще мені чомусь здається, що Йому важливо, щоби до Нього приходили люди з чистим серцем, добрими задумами і любов’ю в душі. Навряд чи Він хоче, щоби ті, хто вірять у Нього, прожили життя рослини, або щомиті придумували собі гріхи, щиро вважаючи гріхом вже те, що вони народилися і живуть на цій Землі.
Питання про Наталку та Мар’яну я навіть не коментуватиму – недоречне порівняння.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Я вже писав раніше в цій темі про Коран. Коран був написаний Мухамедом на основі П'ятикнижжя.


З чим я його й вітаю. Але від цього мусульмани не стали християнами.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Коректність тут, пробачте, ні до чого. Я не політик і в мене нема цілі завоювати довіру усіх виборців, незалежно від віросповідання. Євангелізація - це коли хворий, що лікується, вказує іншому хворому, котрий не лікується, на лікаря.


Спитала б, яка у Вас ціль, та направду не маю бажання розтягувати цю тему, мов жувальну гумку, в часі та просторі. Гадаю, що початкової своєї мети Ви досягли – на мою думку, багато хто замислився над тим, як він уявляє собі спасіння. А ось щодо коректності... дозвольте знову з Вами не погодитися. Відсутність цієї корисної риси у віруючих (і не тільки) людей призвела до багатьох бід, віддавна й донині.

Насправді було цікаво спілкуватися з Вами. Дякую за таку розгорнуту відповідь.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2006 у 12:49


Хм, чи спасенні ми? Ми однозначно не спасенні, помрем і зігниєм в землі всі до одного!
А от чи спасенна наша душа. Тут є питання...
Що таке душа? Вона народжується разом з людиною але після смерті існує далі? Чи душа існувала завжди і поселяється в тіло під час народження/зачаття? Чи може наша душа з нами поки ми живі? А де є ваша душа коли ви спите? Як ви себе відчуваєте в цей момент? Ніяк. А може і після смерті буде так само - ніяк і нічого не буде, так само як нічого не було до того, як ви народилися.
Христос воскресив Лазаря і малу дівчинку, а де вони тепер? Далі живуть десь тут на Землі чи потім знову померли? В ніч перед зрадою Христос наодинці плакав і молився в саду, щоб Його минула "чаша сія" - тобто зрада, знущання і смерть. Може тому, що і Він не був впевнений в тому, що з Ним станеться після смерті?

---
All we do, crumbles to the ground, though we refuse to see
Dust in the wind, all we are is dust in the wind

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away, and all your money won't another minute buy.

Dust in the wind, all we are is dust in the wind
Dust in the wind, everything is dust in the wind.

(c) Kansas
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 26-2-2006 у 20:33


Так як недвозначно було сказано Наталкою, що більше цю дискусію продовжувати вона не хоче, то вважайте це
повідомлення відповіддю для всіх решта.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
На мою думку, на якій я й засновую свої переконання...


Гарно. Як аналогію можна додати барона Мюнхаузена, котрий витягає сам себе за чуба з води, фразу "це не може бути,
тому що не може бути ніколи" та притчу про дім, збудований на піску:

Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені.
І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, - та не впав, бо на камені був він заснований.
А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, - подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску.
І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, - і він упав. І велика була та руїна його!
(Матвія 7:24-27)


Тож Біблія вчить будувати свої переконання не на піску, а на камені, і цим каменем є Христос:

Він (Христос) - отой камінь, яким ви, будівничі, знехтували і який став головним на розі.
(Дії 4:11)


Цитата:

ім’я Бога – Бог.


Так, в Новому Заповіті Бог давньогрецькою називається "Теос". Також сказано:

Я Бог отців твоїх, - Бог Авраамів, і Бог Ісаків, і Бог Яковів!
(Дії 7:32)


А в Старому Заповіті Бог "отцям" відкривав себе іменами Адонай (Амос 5:27), Ягве (Авдій 1), Ehejeh тобто Сущий,
Той що є і буде (Вихід 3:13-14), IHVH тобто Господь (Вихід 6:2-3), Саваот (Амос 4:13, Осії 12:6, Єремії 10:16),
Святий (Ісаї 57:15).


І нам дано заповідь:

Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене!
(Вихід 20:3)


Цитата:

І ще мені чомусь здається, що Йому важливо, щоби до Нього приходили люди з чистим серцем, добрими задумами і любов’ю в душі. Навряд чи Він хоче, щоби ті, хто вірять у Нього, прожили життя рослини


:) Є цікава паралель, якраз до слова:

Блажен муж, що ... не стоїть на дорозі грішних...
І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в'яне його, - і все, що він чинить, - щаститься йому!
(Псалом 1:1-3)
:)

Цитата:

або щомиті придумували собі гріхи


Придумувати нема сенсу, в нас їх і так повно, вони чітко означені, про кожен з них знає Бог і Він на суді про них запитає, а без адвоката в особі Христа ніхто не зможе виправдатися...

Цитата:

щиро вважаючи гріхом вже те, що вони народилися і живуть на цій Землі.


Все так, а от щодо народження - лише один Христос народився безгрішно, а люди мають перворідний гріх, бо
вспадкували смертність від Адама:

Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть ... ті, що Христові
(до Коринтян 15:22-23)


Цитата:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Я вже писав раніше в цій темі про Коран. Коран був написаний Мухамедом на основі П'ятикнижжя.


З чим я його й вітаю. Але від цього мусульмани не стали християнами.


Залежно, які мусульмани, де і коли. От, скажімо, місіонери від нашої церкви регулярно приїжджають зі Стамбулу і
розповідають про новонавернених ними колишніх мусульман, привозять їх у гості до нас. Дуже цікавим було свідчення одного
з колишніх мусульман кілька місяців тому, коли він порівнював прощення по благодаті Христа і заробляння шансу на
прощення своїми ділами в мусульманстві. Шкода, що на форумі зараз не спостерігається мусульман, то би поспілкувалися.
А взяти хоча би те, що в мусульманстві чітко заперечується смерть Ісуса Христа, і, відповідно, Його воскресіння; знак Духа
Святого на свято П'ятидесятниці мусульмани вважають за прояв шайтанів - можете перевірити самі на
http://islam.com.ua/forum/index.php , там цитуються відповідні сури і коментарії...

Цитата:

Спитала б, яка у Вас ціль


Нести слово Боже.

Цитата:

А ось щодо коректності... дозвольте знову з Вами не погодитися. Відсутність цієї корисної риси у віруючих (і не тільки) людей призвела до багатьох бід, віддавна й донині.


Залежно, що мається на увазі під коректністю. Коли це мовчання у відповідь на називання чорного, зеленого і помаранчевого
білим, бо "яка різниця, усе одно все зводиться до спільного", то така коректність ні до чого. Світові, звичайно ж,
хочеться сприймати лише Божу любов, нічого не чуючи про Божий гнів на безбожників, хочеться
отримувати Божі благословіння, та не хочеться йти за волею Божою. Християнам жe сказано бути
сіллю і світлом для цього світу, при цьому особливо звертається увагу на те, що, коли християнин "не солить"
(не розповідає Слово Боже), то від нього користі нема:

Сіль - добра річ. Коли ж сіль несолоною стане, чим приправити її?
Ні на землю, ні на гній не потрібна вона, - її геть викидають.
(Луки 14:34-35)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 27-2-2006 у 09:51


Ми - представники канадійської оптової компанії. Продаємо спасіння. Дешево.
Налітай.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-2-2006 у 20:45


Ось правдива історія одного на той час студента, як вплинули на нього влучно сказані слова однієї дівчини:

Цитата:
Незадовго до того, як я покаявся і почав ходити в церкву, в мене була цікава розмова з однією з моїх віруючих одногрупниць, її звали Оля. До того часу я вже був майже повністю впевнений, що Бог існує, що Йому далеко не наплювати на моє життя, знав, що Він хоче мене врятувати, і що заради цього Ісус був розп'ятий на хресті. Та мене все ще зупиняв той факт, що мені доведеться змінювати свій стиль життя і що багато речей я вже не зможу робити. Я обіцяв, що обов'язково покаюся, але потім, коли-небудь, після того, як натішуся життям і зроблю все для власного задоволення, швидше за все, прийму Христа за 5 хвилин до смерті. І тут Оля мені каже:
- От уяви собі, ти йдеш берегом моря і бачиш, як твій друг тоне, - що ти робитимеш?
- Ну, як же, звичайно ж кинуся у воду, буду його рятувати.
- А от ти підпливаєш до нього, а він від шоку вже не тямить нічого, хапає тебе за шию, власне кажучи, ти не те що не допоможеш йому, а й сам разом з ним можеш потонути. Що тоді зробиш?
- Ха, ну то я йому в чоло дам добряче! Заради спасіння він мені пробачить потім за шишку на голові.
Я аж сяяв від того, що так класно відповів на чергову казочку і точно обрубав білий і пухнастий "гепі енд".
- Ну, то слухай, Бог теж хоче тебе врятувати, щоби ти не потонув у своїх гріхах, тому не очікуй, поки Він дасть тобі в чоло.
Буквально через кілька тижнів я вперше пішов у церкву, а історію цю запам'ятав на все життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2006 у 06:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Незадовго до того, як я покаявся і почав ходити в церкву


Тобто всі хто ходить в церкву - спасенні? А в мене інші спостереження, багато хто туда ходить задля "галочки", щоб інші виділи, а не через свою духовну потребу/поклик, а поза церквою готові вили в бік всунути своєму сусідові, отак вони люблять Бога ненавидячи свого ближнього. Щодо наших священників, це ті, які мали б бути пастирями, вчителями, наставниками духовних цінностей... а що маємо в реалії? Бізнесмени типу "давайте за коляду бо я далі йду". Єдина відрада, що не всі такі. Його мета - власний добробут а не турбота про духовне здоров'я своєї пастви. Краще б вони співали:
You know that we are living in a material world
And I am a material girl
(c) Madonna
Принаймі, відверто було б.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2006 у 17:12


Бог каже: godislove (годіслів). Ось імена Бога: YES-THOTH-AMATERASU-BOLT-YHVH-SPOOK-DELTA-ROGER. Homo quadratus широко посміхається і відповідає: "Привіт! Як справи?". В полі трактор дир-дир-дир. Ніхто не буде спасенний.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2006 у 19:20


Круціфукс, Ви щось хотіли сказати по темі, чи так просто написали?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 28-2-2006 у 21:07


Схоже Круціфукс має рацію. Ніхто не буде спасенний, адже спасіння - це лише підключення власної душі до Божественного світла (читай послання від Маккеарланда: http://www.ayfaar.org/makk08.htm).

На рахунок імен Бога. Ще Гермес Трисмегерист писав:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Гермес
21) Но если ты заточишь душу свою в теле, если ты ее опустишь и если ты
скажешь: "Я ничего не понимаю, я ничего не могу, я боюсь (Скотт: земли и...)
моря (Райценштайн: небесного океана), я не могу вознестись в небо, я не знаю ни
кто я есть, ни кем я буду", - то что же у тебя общего с Богом? Если ты порочен
и зависим от прихотей тела, что можешь ты уместить в своей мысли из вещей
прекрасных и чудесных? Наихудший порок состоит в незнании 6oжecтвeннoro'''; но
быть способным знать (Менар: знать Его), желать знать, надеяться знать - это
верный способ достигнуть Блага путем прямым и легким. И, следуя этим путем, ты
встретишь Его везде, ты везде Его увидишь, там и тогда, где и когда вовсе этого
не ожидаешь, наяву, во сне, в море, в дороге, ночью, днем, говоря, молча. Ибо
нет ничего, что не было бы Богом.


Тобто Бог може предстати в будь-якому імені.





Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Певно, в цьому і є та найважча провина моя. (c) С.Галябарда
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 7-7-2006 у 12:53


Ось стаття з форуму офіційного сайту Української Греко-Католицької Церкви про замінення віри традиціями, що породжує номінальне християнство, котре не веде до спасіння, бо є самообманом.

Цитата:

Першим, хто вирішив заробити на традиції, був Іуда Іскаріот. Виклавши перед фарисеями свою «концепцію», отримав «ґрант» — 30 срібняків, зреалізувавши історичний «проект повернення до традиціоналізму».


Термін «традиція» нині звучить форшлагом при кожній співаній пісні, навіть якщо вона «обірвано-недоспівана» і без нот. Етимологічне значення традиції – «передання», «змістовний процес переношення», яке розпочинається зі Зустрічі з Людиною. Людина, наче безцінний збанок, трьохчасове вмістилище, носій переносячий, пожиттєво вагітна Цінністю, «переношеність» якої, утверджує її Ідентитет.

Церква багато причинилася до розвитку культури назагал, однак не в цьому Її основна місія. Суть церковного життя проста: Бог Сам приходить і дає себе в Дар, традиція лише допомагає почути стук в двері та підготовити «вечерю». Однак, спотвореність традиції полягає в забутті, Хто саме є Гостем цього торжества, перетворюючи ритуальну функцію в епіцентр дійства. Традиція, немов радіація натепер – передозована, перевищена, пересаджена, хоч спосіб проникнення і дія – жодному дозиметру не під силу.
Маніпуляція термінами, поняттями – найпоширеніша натепер річ – завантаженість психологічна паралізує здоровий глузд, проте «ґранти» летять рикошетом*.

Мабуть, на традиції не треба зосереджуватись – як на коханні, правді, як і на повітрі, яким дихаєш, аби надбання народу не трансформувалось у звалище при якому годі відділити зерно від полови!

Відхід у далеку тональність людської свідомості позначається у підміні віри – християнізованим традиціоналізмом.

Традиціоналізм у сьогоднішньому християнстві – це модерний атеїзм, мутантизований комунізм, найвитонченіший вид лицемірства, що паразитом множиться «знутра» церкви і став наймилішою дитиною. Стилізований традиціоналізм «мережкою» виткав дивовижне патологічне явище, що відображене в манерах, в мові, в одязі, навіть у харчуванні. Показна мода зовнішньої побожности, як і стилізованість усього нашого християнства – становить велику Гру, від якої втрачаємо пильність та чіткість у баченні, зосереджуючись на другорядному. Нас вчать традиційно ходити до церкви, сповідатися, шлюбуватися, «цілувати бозю в хвостю»**, ми живемо, немов ілюзіями в кредит, ілюзіями з минулого і в кредит на майбутнє. Видається, що сьогоднішнє християнство закохане у символи, древні розспіви, в ікони, рясу, габіт, монастирський устав та чин богослужень, і тільки одного бракує – Христа! Людям, за плечима котрих стоїть лише багатовікова традиція та ритуал, переважно властива особливого роду гординя!

Першим, хто вирішив заробити на традиції – був Іуда Іскаріот. Виклавши перед фарисеями свою «концепцію», отримав «ґрант» — 30 срібняків, зреалізувавши історичний «проект повернення до традиціоналізму». Гідних наслідників, не бракуватиме і до страшного суду, видумуючи щоразу: «Інститути штучного інтелєкту» (у Львові існує такий заклад...) із відділенням «контрацептивної комунікації», «комп'ютерна свідомість», «екуменічні мумії», «богословсько-протезна далекоглядність», «майстерні енергій», «корисна дія мотики на сонці»...

Заблукавши в «лабораторіях співу», відшукують в ірмолоґійному морі – Традицію, методом театрально-інтелектуальних ігрищ, штучно запліднюючи мертвих – за 10-ть днів і за 100$ (В Львівській Богословській Академії «Лабораторія співу» проводить 10-ти денні заняття (для бажаючих), вартість яких становить 100$. Зовнішня форма і справді захоплює, однак особи, котрі навчають ірмологійного співу, не орієнтуються навіть в елементарній літургічній послідовності, не говорячи про молитовно-духовий аспект).

Названі християни, «відбувачі» богослужень, духово-ритуальні чернечі бомжі, круто-праведні єреї та церковні лабухи-хористи радо обходять мертві закони та кам'яні обряди, аби не чути зойки та болі душі людської, не бути відповідальними... В традицію «традиційно» входять, точніше доторкаються до зовнішньої оболонки, немов до покійника – в пошуках національної ідентичності чи культурної спадщини.

Отож, «о-шукані культурною спадщиною» не причащаються Живим Богом, бо правдиве входження в традицію можливе лише при свідомості добровільного служіння. І допоки не знайдена та найбільша Цінність, котра зложить воєдино дві долоні – «я слуга Господня»..., доти Передання не спрацьовуватиме як Боже діяння в людині, котрій необхідно дати згоду на це діяння. Ціль передання – у родженні нового досвіду буття «внутрішнього чоловіка», яке перевтілює, виводячи вже поза часові межі.

Традицію можна визначити як передачу та відтворення «ситуацій», в яких Бог приходить і залишається з людьми. Криза зовнішніх форм традиції є у неспроможності пробуджувати людину до співпраці з благодаттю. Традиція вимагає зміни та руху самої людини, а пристосування до одвічних смаків, зовнішніх декорацій – неплідне. Оновлення, оживлення форм Традиції прямо протилежне модно–модерністичному хитруванню, сприймаючи Передання як ритуально-етноґрафічний заповідник чи різновид психоаналітичної терапії, що під маскою «любові до творчості» приховує жадобу отримання «ґрантів».

Людина, не зрозумівши Традицію через її історичні форми, не може створити нові, більш адекватні вирази на тему Одкровення. Однак, Передання вручає людині новий досвід, який бажає втілитися у найрізноманітніших галузях людської діяльності, тому Воно не чуже багатогранній культурі, де життя та творчість в ансамблі з високим моральним судом, повсякчас несе Благу Вість.


* В Україні, з проголошенням незалежності та виходу гр.-кат. церкви з підпілля, «перефарбованість» стала чеснотою, тому нікчемність схопилася за традиціоналізм з метою заробітку, добре знаючи, як випомповуються з фондів гроші саме такою «ідейністю».

** Бабця підвела внучатко до тетраподу, на якому була виставлена ікона Ґеорґія–змієборця, і голосно вигукнула: «Цілуй Бозю в хвостю»!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-7-2006 у 14:34


З сайту http://www.godssimpleplan.org/gsps-ukranian.html

Цитата:

Дорогий мій друже! Дозволь поставити тобі таке питання, яке перевищує всі цінності твого життя. Від правильної розв'язки цього питання залежить твій стан у вічності: чи буде він щасливий чи сумний?

Говорячи коротко, питання зводиться до того: "Чи спасенний ти?"

Зрозумій це питання! Бо справа не в тім, що ти, може, є членом якоїсь церкви. Це річ зовнішнього порядку. Але сутність питання полягає в тім: Чи спасена твоя душа?

Також справа не в тім, який ти доброчинець і які ти маєш чесноти, а найголовніще є те, чи ти маєш спасіння душі? Бо Господь не може посилати Своє благословіння неспасеним і неспасена людина не може увійти в Царство небесне.

Ось Никодим був доброю людиною, однак Ісус сказав йому: "Вам потрібно родитись згори" (Ів. 3:7). Це є єдиний шлях, який людина може осягнути спасіння для своєї душі. Ця дорога дуже проста, і ти, любий друже, коли станеш на неї, то можеш бути спасеним ще того самого дня, в який будеш читати оці слова.

Передусім, ти мусиш зрозуміти, що ти є грішником, бо "нема праведного ані одного" (Рим. 3:10), "...бо різниці немає, бо всі згрішили й позбавлені Божої слави" (Рим. 3:22, 23). Отже, коли ти ясно і свідомо цього не зрозумієш, що ти грішник, і не жахнешся перед тим, що ти, як грішник, осуджений на смерть, "бо заплата за гріх смерть" (Рим. 6:23), і "гріх народжує смерть" (Як. 1:15), то й не спасешся.

Смерть же, про яку йде мова і яка є наслідком гріха, є не лише фізична смерть, а вічна розлука з Богом і вічне запроторення душі в пекло, цебто в "озеро огняне" (Об. 21:8).

Одна тільки думка про це овіває жахом, однак це незаперечна правда.

Бог, все-таки, в Своєму милосерді не хоче твоєї погибелі. Він любить тебе, грішника, і прагне твого спасіння. Прагнення Бога спасти тебе таке велике, що Він віддав у жертву Сина Свого Однородженого, щоб звільнити тебе від гріха й від вічного осуду.

Син Божий, по волі Отця, але також і добровільно, взяв на Себе гріхи твої й кару за них. "Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім" (2 Кор. 5:21). "Він у тілі Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли були для гріхів та для праведности жили: Його раною ви оздоровилися" (1 Петра 2:24). Таким чином ,Спаситель зайняв твоє місце осудження, щоб тобі дарувати звільнення від гріха та радість спасіння.

Правда, ми не можемо цілком ясно збагнути, як то гріхи всього людства могли бути положені на Христа, але ми повинні Богові вірити на Слово, Який свідчить, що так, власне, сталося.

Коли в'язничний сторож у Филипах запитав апостола Павла, що він має робити, щоб спастись, - отримав коротку, просту, але й цілком ясну відповідь: "Віруй в Господа Ісуса, - будеш спасений ти сам та твій дім" (Дії 16:29-31).

Довірся ж Господеві й ти, як дитина; вір, що Він взяв на Себе твій гріх, вмер за тебе і ти будеш спасений. Клич до Нього в молитві, не відкладаючи цього. Він жде тебе. "Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:13).

Розуміється, що ти, як грішник , мусиш бути скромним. Ось як молився свідомий грішник: "Боже, будь милостивий до мене, грішного!" (Лук. 18:13). Коли така свідомість є й у тебе, і ти з болем серця признаєш, що ти дійсно грішник, то на кожному місці, де б ти не був, не міркуй і не вагайся ані хвилини, звернись у молитві від щирого серця до Бога. Зрозумій, що не довга й красномовна молитва потрібна Богові, а навпаки, Йому потрібне серце твоє, що горіло б правдивим прагненням отримати спасіння. Коли б ти від усього серця сказав хоч кілька таких слів: "Боже! Я бідний грішник.

Признаю це й перебуваю в постійній скорботі в наслідок такого стану. Помилуй мене, погибаючого, і спаси мене заради заслуг Ісуса Христа!"

"Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:12).

"Кожен" - це означає, що й ти також. Слова "буде спасений", розвівають усякий сумнів. Не говориться: "може спасеться", а рішучо - "буде спасений!"

Отже, тобі належить смиренно довіритись слову Господньому і з подякою взяти те, що Бог пропонує тобі. Прийми вірою спасіння, як радить Господь. Ніяка церква чи релігійна організація, ніякі твої власні добрі вчинки й заслуги не спасуть тебе. Спасти може тебе тільки один Ісус Христос.

Повторім собі ще раз коротенько сказане: ти грішник. За гріхи твої ти повинен був би вмерти. Але Заступник твій Господь Ісус звільнить тебе від гріха і смерті, якщо ти в каятті з вірою приймеш Його голгофську жертву, принесену за тебе. Може, сумнів огорне тебе й ти скажеш: "Невже ж оце все, що вимагається для мого спасіння?" Так, це, власне, все! Так вчить свята Євангелія.

Дяка Богові, що вже багато хто вступив на таку ось просту дорогу Божого спасіння. І це згідно з св. Писанням. Не відкинь тієї вістки. Сьогодні почни йти вже тією дорогою. Бо написано: "Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння" (2 Кор 6:2). І ще: "Не хвались завтрішнім днем, не знаєш, що той день уродить" (Прит. 27:1).

Якщо ти ще не розумієш, перечитай наведені тексти зо святого Письма по кілька разів, аж поки не збагнеш їх глибокий зміст. Ця брошурка хоч маленька, але, все-таки, не відкинь її, бо ж вона має на меті нагадати тобі про найдорожче в житті - про спасіння твоєї безсмертної душі. Бо "яка користь людині, коли світ цілий здобуде, та душу свою занапастить?" (Лук. 8:36).

Вірь, що ти спасений Христом і дякуй Йому за це. Ти нічого так не потребуєш, як спасіння твоєї душі. Як ти це втратиш - ти втратиш все і на землі й на небі. Не бійся, що ти не встоїш на дорозі спасіння. Христос, Який спасе тебе від гріха й погибелі, збереже тебе на дорозі спасіння.

"Вірний Бог, що не допустить, щоб ви випробувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб могли ви знести" (1 Кор. 10:13).

Не прислуховуйся до власних почувань. Вони часто змінюються. Утверджуй себе на Божих обітницях, вони ніколи не зміняються.

Коли вже ти навернешся і з ласки Божої отримаєш спасіння, тримайся щоденно трьох правил, необхідних для духовного зросту. МОЛИСЬ, цебто бесідуй з Богом. ЧИТАЙ Слово Боже, в якому Господь промовлятиме до тебе, і свідкуй людям про Бога. "Кожного, хто Мене визнає перед людьми, того перед небесним Отцем Моїм визнаю й Я" (Мат. 10:32).


Copyright: Robert Ford Porter, 1991

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-7-2006 у 09:34


Жарт в тему:

Цитата:

Висувати в якості аргументу проти існування Бога те, що Його не бачили космонавти - це все одно, що бігати з ложкою берегом океану, черпати час від часу воду і кричати:

- Бачите? Китів нема! Бачите? Нема китів!..

:sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-7-2006 у 11:29


З сайту
Got Question Ministry

Цитата:

Запитання: Як я можу знати напевно, що попаду на Небеса, коли помру?



Відповідь: Чи впевнені ви, що маєте вічне життя і попадете на Небо, коли помрете? Бог хоче, щоб ви були впевнені! Біблія говорить: «Ось це я написав вам, щоб ви знали, що віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя» (1 Івана 5:13). Уявіть, що ви просто зараз стоїте перед Богом і Він запитує вас: «Чому Я маю впускати тебе на Небо?» Що ви б відповіли? Ви можете й не знати, що сказати. Що вам слід знати, це те, що Бог любить нас і Він передбачив шлях, завдяки якому ми можемо бути впевнені, де проведемо вічність. Біблія говорить про це так: «Бо так Бог полюбив світ, що віддав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16).

Перш за все, нам слід зрозуміти проблему, яка не допускає нас до Небес. А проблема в тому, що наша гріховна природа перешкоджає нашим стосункам з Богом. Ми – грішники за природою і за вибором. «Адже всі згрішили й позбавлені Божої слави» (Римлян 3:23). Ми не можемо врятувати себе. «Адже ви спасенні благодаттю через віру, і це не від вас, це Божий дар, не від справ, щоб ніхто не хвалився» (Ефесян 2:8-9). Ми заслуговуємо на смерть і пекло. «Бо заплата за гріх – смерть» (Римлян 6:23).

Бог святий і повинен покарати гріх, проте Він любить нас і прощає наші гріхи. Ісус сказав: «Я є дорога, і правда, і життя! Ніхто не приходить до Отця, якщо не через Мене» (Івана 14:6). Ісус помер за нас на хресті: «Бо й Христос один раз за гріхи постраждав, праведник за неправедників, аби привести вас до Бога; убитий тілом, але оживлений Духом» (1 Петра 3:18). Ісус «…був виданий за наші переступи й воскрес для нашого оправдання» (Римлян 4:25).

А тепер повернімося до початкового запитання: «Як я можу знати напевно, що попаду на Небеса, коли помру?» Відповідь така – вірте в Господа Ісуса Христа і будете спасенні (Дії 16:31). «А тим, які прийняли Його, дав владу стати Божими дітьми, – тим, які вірять у Його Ім’я» (Івана 1:12). Ви можете отримати вічне життя БЕЗКОШТОВНО. «Божий дар благодаті – вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Римлян 6:23). Ви вже тепер можете жити повним і змістовним життям. Ісус сказав: «Я ж прийшов, щоб ви мали життя і щоб над міру мали» (Івана 10:10). Ви можете провести вічність на Небесах з Ісусом, адже Він пообіцяв: «І коли піду та приготую вам місце, то Я знову прийду і візьму вас до Себе, щоб де Я, там і ви були» (Івана 14:3).

Якщо ви бажаєте прийняти Ісуса Христа як вашого Спасителя та отримати Боже прощення, ось молитва, якою ви можете помолитися. Промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відвертаюся від мого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Дякую за Твою чудову милість і прощення! Амінь!»
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

exclamation.gif написано 13-8-2006 у 19:26


Зверніть увагу: на сайті місії "Нове життя" є можливість абсолютно безкоштовно замовити книжку "Чи дійсно ти народився знову від води і Святого Духа?", а також інші християнські книжки.

Ось чому, на думку лідерів місії, варто прочитати цю книжку:

Цитата:

Хоч сьогодні є багато християн, ми бачимо, що чимало з них фактично тільки ходять до церкви по неділях, зате в їхніх серцях немає чіткого розуміння Слова Божого про спасіння. Але Ісус сказав: "Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже" (Євангеліє від Івана 3:5).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 15-8-2006 у 08:07


Іван Золотоустий, "Настанови в християнському житті" :
Цитата:

Хто живе в світі та щодня зазнає нових ран, для того особливо й потрібне лікування. Тому вважати зайвим читання Писання набагато гірше, ніж не читати його. Така думка - сатанинське навіювання.
Слово, вимовлене від божественного Писання, сильніше, ніж вогонь, пом’якшує озлоблену душу і робить її здатною на все прекрасне.
Постійний духовний пісноспів і читання Писання - це пожива для душі, це її прикраса, це її огорожа. Навпаки, не слухати Писання - для душі голод і погуба.
Звичайно слово і псує душу, і зцілює її; слово і збуджує в ній гнів, і воно ж знову приборкує його, сороміцьке слово розпалює похіть, слово пристойне настроює до ціломудрія. Якщо ж слово взагалі має таку силу, то як же ти, скажи мені, нехтуєш Писанням? Якщо проста мова так сильно діє, то значно сильніше діє мова, супроводжувана дією Духа.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-8-2006 у 17:25


Ще анекдот в тему:


Цитата:

Атеїст, побачивши задоволену посмішку на обличчі дівчинки, питає:

- І чого ж це ти так радієш?

- Повертаюся з недільної школи!

- І що вам там такого розказували? (вирішив посміятися над дитиною).

- Розказували історію, як Йону проковтнула велика рибина...

- Ну як це рибина може проковтнути людину, щоби людина після цього залишилася жити?!

Дівчинка на мить замислилася, а тоді відповіла:

- Коли буду в раю, то зустріну там Йону і спитаю в нього.

- А якщо Йона потрапив до пекла? (ніяк не заспокоїться атеїст).

- Тоді ти його про це спитаєш!
;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-5-2007 у 16:47


"І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій!"(1Кор.2:4-5)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2007 у 22:43


Важко тут щось додати. Але натрапив на цікавий та дуже відвертий текст і згадав про цю гілку на форумі. Може ще комусь буде цікаво... http://a-siamese-twin.livejournal.com/33441.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 12-8-2007 у 18:32


рекомендую прочитати книжку Р. Моуди "Жизнь после жизни"
http://orel.rsl.ru/nettext/foreign/moudi/moudi.html

там описуються історії людей котрі пережили клінічну смерть і пам’ятають, що бачили і відчували коли душа покинула тіло, до того моменту коли вона туди повернулася :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-8-2007 у 22:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Хто Вам сказав, що мусульманство, кришнаїтство, будизм і т.д. є помилковим віросповіданням?


Вважаю, що різні релігії не ведуть до однієї цілі:

...неправда, що всі релігії спрямовані до однієї цілі, і що всі віри являють собою різні інтерпретації єдиної вищої Істини.
(Пудра Нарада, буддистський монах із Шрі-Ланки)
З книги Sergio Bocchini, "Una religione vale l'altra?"


Бо тут мене питали, чого це я постійно лише Біблію цитую ;)


Ви забагато цитуєте, тому питають :)
Цікавить Ваша думка, про євангеліє, що не ввійшли до складу біблії, хоча їхні тексти і збереглися.

Одне з них - Євангеліє від Юди:
"Иуда сказал [ему: "Равви], какие плоды принесет это поколение?"

Иисус сказал: "Души всякого человеческого поколения умрут. Когда же эти люди завершат время царства и дух покинет их, тела их умрут, но души будут живы, и они вознесутся"."

повний (наскільки зберігся) текст можна прочитати тут:
http://polbu.ru/ewan_judas/ch01_all.html

А ще є Евангелие від Фоми, Петра, Філіпа, Иоанна, Никодима та інші, яким теж не знайшлося місця в біблії




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-8-2007 у 12:19


.....А ще є ціла біблія мормонів де є свої євангелія, а ще є книжки по магії а ще є....

Не треба копатися чому а що є. Християнство - це віра, яка не потребує доказів. Я вірю в ту Біблію яку маю і яку читаю. Бо вірю в те - що Бог її створив і скаже мені саме через ті книги що увійшли в неї. Розбиратися чому не війшли а що мало війти - це вже не буде віра а буде підбір фактів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-8-2007 у 14:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
А ще є Евангелие від Фоми, Петра, Філіпа, Иоанна, Никодима та інші, яким теж не знайшлося місця в біблії
Ага! Крім мормонів є ще "Код да Вінчі" і гарна книжечка про чайку на ймення Джонатан Лівінґстон. І ще багато чого цікавого. На все і не відреаґуєш :(
Цитата:
Цікавить Ваша думка, про євангеліє, що не ввійшли до складу біблії, хоча їхні тексти і збереглися.

Одне з них - Євангеліє від Юди:
"Иуда сказал [ему: "Равви], какие плоды принесет это поколение?"

Иисус сказал: "Души всякого человеческого поколения умрут. Когда же эти люди завершат время царства и дух покинет их, тела их умрут, но души будут живы, и они вознесутся"."

повний (наскільки зберігся) текст можна прочитати тут:
http://polbu.ru/ewan_judas/ch01_all.html
Не варто так далеко ходити аби повправлятися в російській і мучитися: наскільки повністю ото збереглося.
На ФоРуМі є посилання на український текст і навіть обговорення (з думками форумців).




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 18:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan

Не треба копатися чому а що є. Християнство - це віра, яка не потребує доказів. Я вірю в ту Біблію яку маю і яку читаю. Бо вірю в те - що Бог її створив і скаже мені саме через ті книги що увійшли в неї.


якось примітивно це все виглядає :lol:
а в діда Мороза ви теж вірите?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 18:35


Цитата:
Ага! Крім мормонів є ще "Код да Вінчі" і гарна книжечка про чайку на ймення Джонатан Лівінґстон. І ще багато чого цікавого. На все і не відреаґуєш :(


я не вас питала

Цитата:
Не варто так далеко ходити аби повправлятися в російській


ну дуже тупе зауваження. що вам до того в якій мові я вправляюся?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-8-2007 у 19:20


Будете наїзжати з такою регуляторністю, маю підозру, ризикуєте отримати певні проблеми зі спасінням :saint: :lol:

Я за Юрка не відповідаю - він і сам грамотний. Але коментувати пости мені ніхто заборонити не може. НАВІТЬ ВИ :o

Вправлятися ви можете в чому заманеться: хоч у суахілі, хоч у Фортрані, хоч у штопанні шкарпеток - мене то не обходить. Моя реакція на цей фрагмент означала те, що на ФоРуМі за 5 років уже багато чого понаростало - іноді перед тим, як писати, корисно просто погортати "пожовклі сторінки". До того же, кажуть, читання заспокоює нерви і вгамовує емоції.
Сказане не обов'язково стосується саме Євангелія від Юди і лише Євангелія від Юди.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: