Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  6    8
Автор: Тема: Ви спасенні?
Nestor Tkach
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 15-1-2008
Місто: London
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2008 у 20:02


- А ти знайшов Іісуса?
- А що, він десь загубився?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 20-8-2011 у 17:36


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Якщо би Ви сьогодні померли, чи була би Ваша душа врятована?


Коли моя прабабуся по татовій лінії в 93-річному віці пережила смерть своєї 75-річної доньки, мені, 13-річному хлопчику довелось бути свідком її гарячої молитви в перемішку з прокляттями світу і Богу... це було жахливе видовище... я був просто в шоці. ... Кілька років вона померала гниючи. Серце билось в тілі, котре було суцільною гнійною раною. Досить часто вона сповідалась, як останній раз, а смерть довго не приходила... - не знаю, чи її душа була врятована.

Моя мама в 66-річному віці померла в сестри на руках, - її черга була сидіти коло хворої, в котрої вже кілька років, як видалили одну нирку, і тепер відмовлялась працювати друга, і все це за цукрового діабету. За два дні до смерті ми привезли їй монаха для останньої сповіді. Він, виходячи від неї вигукнув: Боже! Свята жінка... Далі вона все частіше впадала в марево, з якого чувся слабкий напівшепіт: Ігорчику, коханий. І як грім з ясного неба: Я сатана! Ці слова будуть звучати в мені до кінця мого життя.
До цього я був переконаний, що її душа попрямує просто в Рай, а відтак - не знаю.

А коли мій хресний батько, котрий провів не дуже праведне життя помирав у мене на руках, я тримаючи його за руку, молився за його одужання (в нього був рак). Я чув його останній подих, чув останній удар його серця, і бачив його погляд - раптом зі страждального він перетворився в здивований, - і... в щасливий. Це було так виразно..., що я впевнений: його душа спасенна.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-8-2011 у 07:27


Пане Ігор, початкове питання спрямоване особисто до читача, відтак потребує і особистої відповіді, коли Ваша ласка (не про близьких та рідних).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 21-8-2011 у 07:52


Власне це була спроба розібратись в глибинній суті питання.

Про себе... Мабуть на сьогодні, - ні. Усвідомивши ЩО ЦЕ? поки тільки планую вирватись з суєти суєт і вести трохи інший спосіб життя.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-8-2011 у 18:57


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Якщо би Ви сьогодні померли, чи була би Ваша душа врятована?


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Про себе... Мабуть на сьогодні, - ні.


Пане Ігор, в такому разі дозвольте звернути особливу Вашу увагу на те, що Ваші пошуки зовсім не з того боку ведуться...

Наведу приклад, сподіваюся він буде достатньо наглядним. Уявіть собі, що Ви зібралися у відпустку за кордон, склали валізу, запакували крем для засмагання, ласти, гарні шорти і майки, провели досить багато часу у виборі турфірми, багато сперечалися з оточуючими на тему вибору транспорту... але не пішли оформити закордонний паспорт!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 26-8-2011 у 01:50


Ну, паспорт закордонний не оформляв, бо з моменту свого Хрещення він у мене вже був, а коли проводив свідоме підтвердження свого Хрещення в ріці Йордан, - зрозумів, що Він у мене глибоко в душі назавжди. І попри це мрію, щоб не було потреби Його пред"являти кожному прикордоннику при в"їзді в кожну країну.

Ну а якщо без алегорій, то я впевнений, що якщо б я сьогодні помер, то Бог мені б простив всі мої пригрішення, бо на ділі їх таки нема.
Є перед самим собою поставлена вища планка, - не грішити навіть подумки. Тут, каюсь, - є проблеми... І тут мені допомагає методика буддизму, - моментально помічати в собі найменшу злу думку ще на початку її формування і не давати їй розгорнутись.

...Спрацьовує!

09d04bd95da1[1].jpg - 82kB




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-8-2011 у 23:53


Пане Ігор, тільки не сприйміть мій допис як полеміку. Це радше доповнення до Вашого допису.

Оскільки тема про спасіння, то не можу обійти увагою питання хрещення. Річ у тім, що в Біблії ніде не сказано про хрещення як засіб спасіння. А Іван Хреститель навіть підкреслив, що не можна "втікати від гніву майбутнього" через хрещення, натомість закликав до покаяння.

Часто "виривають з контексту" місце з Євангелія від Марка, розділ 1, вірш 4: "виступив був так Іван, що в пустині христив та проповідував хрищення на покаяння для прощення гріхів". Та не забуваємо важливого принципу вивчення Біблії: читаємо вірш у контексті розділу, розділ у контексті книги Біблії, книгу з Біблії у контексті цілої Біблії.

Тому читаємо також уважно: "Як побачив же він багатьох фарисеїв та саддукеїв, що приходять на хрищення, то промовив до них: Роде зміїний, хто вас надоумив утікати від гніву майбутнього? Отож, учиніть гідний плід покаяння!" (Євангеліє від Матвія, розділ 3, вірш 7).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-8-2011 у 22:12


Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!
А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини.
Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого.
А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам,
що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.
(1Кор 2:9-13)

бо Господь дає мудрість, з Його уст знання й розум!
Він спасіння ховає для щирих, мов щит той для тих, хто в невинності ходить,
щоб справедливих стежок стерегти, і береже Він дорогу Своїх богобійних!
Тоді ти збагнеш справедливість та право, і простоту, всіляку дорогу добра,
бо мудрість увійде до серця твого, і буде приємне знання для твоєї душі!
розважність тоді тебе пильнуватиме, розум тебе стерегтиме…
(Прип 2:6-11)




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гись
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 29-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-12-2011 у 21:26


Цитата: Початково розміщене учасником Круціфукс.  
Я вважаю, що ми всі спасенні. Адже Бог - це любов.

Так, Бог є любов... Але Бог є і справедливість...
Через Бібілію Бог говорить(Римлян 6:23): "Бо заплата за гріх - смерть..."
Такщо нам потрібно переживати за наш гріх, бо Бог не людина - Він своє Слово додержує...
P.S. Як же класно, що Бог дає нам вирішення у своєму Слові... (Біблії)...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3985
Реклама: