Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: "Відкриймося усім" або "Чому журналісти такі допитливі"
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 2-10-2005 у 19:17
"Відкриймося усім" або "Чому журналісти такі допитливі"


Спокійно заходю собі на форум у теплий жовтневий вечір і перше що мені кидається в очі: в розшук оголошено нівчому (принаймні стосовно цієї ситуації) невинну людину.
От у мене до вас усіх запитання: а що таке "Фіш", а що таке "Темпіка", а що таке "Чарівник з міста Гамельн"???
Це щось про людину говорить?
А чому ви тему підіймаєте в неділю, коли на форумі майже нікого нема, і швиденько робите свої журналістські висновки? От прийде Яндрух завтра вранці на роботу і скаже вам все, що про вас думає.:lol:
Більшість імен тут таких, за котрими казна хто стоїть. Ну то й що? А може просто людині не треба, аби хтось її знав. Я, наприклад, теж у перших півроку не користувалася своїм іменем. Ми ж не сусіди по сходовій клітці. Звідки знаєш хто і як буде використовувати все сказане тобою.
Запропонуйте спершу познайомитись із собою. Зробіть оголошення: от я, Фіш, хочу відкрити себе для форуму, тому чекаю всіх у "Дзизі" в суботу о півдні. Буду з бейджиком на груді! Слабо?:)

Ну і до теми попередньої: не знаю чи любить Яндрух варення, але від звичайного білого пломбіру або доброго Львівського пива, думаю, на вашій презентації не відмовиться. Хе-хе...

З любов*ю Галина.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 08:00


Гм, дивно: тої теми, що з’явилася минулого вікенду, - як вітром здуло… А вчора ще була…
Ото зайшов на форум учора в неділю ввечері (бо останнім часом усе на селі і на селі…) після „дзвінка друга”, що, мовляв, там тебе на форумі обмовляють (чи шо?). І справді, був один тред такий. Щоправда, вже заблокований. Тож тільки скористався u2u, щоб розставити деякі крапки над „і”.
Ну, резюмувавши минулі повідомлення, думаю, всі погодяться, шо ми відкриті до спілкування. Робімо перший крок: як не той, то інший.

З золотою осінню всіх!




О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш?(с) \"Юродивий\" Т. Шевченко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 08:19


обмовляють? ви що, сказилися всі?
торік у форумців ще було почуття гумору:(




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-10-2005 у 08:49


...я думаю, намагання Фіш трохи народ розвеселити і змусити поспілкуватися
було неправильно сприйнято :-)) пунктир, люди добрі, пунктир...
дозволяйте собі розслабитися :-))
а щодо інформації... особисто про мене можна взнати геть
усе, досить пошукати в гуглі або подивитися аськін профіль, який є
відкритий усім... а хто лінивий – то його (її) проблеми... а дарма закрили
*про-яндрухівський* тред, дарма... :-)))
та й львів дико тісний... ось, наприклад, вчора мені довелося вдруг
поспілкуватися з рідною тіткою вже точно доктора тролліна... та й
впевнена, з іншими львів*янами у мене є багато спільних знайомих,
тільки вони про це не підозрюють... хе хе :-))))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 11:26


Я тільки "за", але думаю - краще починати зі себе. Тобто хочеться пообговорювати якогось форумчанина - спочатку потрібно запропонувати себе на обговорення.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-10-2005 у 11:56


...займатися самопіаром – неправильно :-))) і нескромно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 12:37


дякую за підтримку, Темпіко. то мені було зранку дуже до речі.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 3-10-2005 у 14:19


Дійсно, нічого "кримінального" у треді, що закрили, не було.
Навпаки цікаво - до чого договорилися би. А давня історія з клонуванням Яндрухів просто додала уваги до цього ніку. Але про це досить. бо ще забанять :)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 3-10-2005 у 17:16


А я так і не встиг проголосувати, не скажу за кого.
А хороша була ідея. І відвідуваність треду була нічогенька (за суботу-то!) - колишньому знаменитому "Доброму вечору" очок би 25 привезла. Схоже, і САМ Яндрух не у захваті, підозрюю, всю дорогу від села месіж складав ;) Ну, не фарт!

А чому взялися саме за Яндруха?
По-перше, згадана вище історія із клонуванням ніків.
По-друге, минулого, здається, листопада хтось, здається, Користувач Олесь уже піднімав питання на кшталт "А може Яндрух - проект"?
По-третє, всі (а не лише Фіш) Яндруха люблять, цінують і навіть подеколи читають; прошу зауважити: ніхто ніколи і ніде (тут) жодного разу не побажав п. Яндруху, щоб у нього посеред лісу вночі і взимку бензин скінчився. Хіба це - не доказ?!

Все ж таки, заради справедливості, слід зауважити, що цього року теми закриваються і користувачі баняться куди рідше.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-10-2005 у 17:38


А тепер дозвольте ж і мені свої 5 копійок вставити! Фіш, як ваші повідомлення, то з гумором, а як мої, то вже мало не з піною від злості. Піпл, та я там навіть смайлики застосувала для того, аби вже точно ніхто не сприйняв надто серйозно, і на тобі, знайшлися! В кінці навіть "з любов*ю" написала, і це теж, виявляється, злісно і серйозно. І шо тепер?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 17:55


Галино, я проти тебе ніц не маю і тебе сказане не стосувалося, (хоча розмови типу "а от вона запитує його! а давайте запитаєм її!" і дратують трохи, я можу це списати на власну вину - дійсно, не з"являлася тут майже рік, тепер є люди, які не тільки мене не знають, але й не відразу розуміють). Злість виплеснулася сюди, бо де вона могла виплеснутися ще? мій тред закрили. Пелещишин на повідомлення з аськи ніц не сказав. Ця тема - логічне місце, тут запропоновано продовжити розмову - ми це і зробили.

Тепер: чому Яндрух, а не хтось інший. Елементарно просто: це дуже давній містянин, коли я прийшла, він уже тут був, але його справді наживо ніхто чи майже ніхто не бачив.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 17:58


того, що цю тему вже підіймали - я не знала. а от в реальних розмовах справді часом Яндрух дійсно згадується як такий містичний персонаж.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-10-2005 у 18:06


То, певно, ви до нього не з того боку підійшли?:lol: А щодо роздратування моїм втручанням, то ти(раз ми вже на ТИ) теж не звернулася до Яндруха напряму, а відкрила дискусію в кафе за круглим столом, то чому ж я, сидячи за тим столом не мала висловитися зі своїм баченням того питання?
Можеш розслабитися, бо він таки існує і навіть схожий на усіх нормальних людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 18:08


може тому, що я Яндруха знаю трошки більше, ніж ти мене?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-10-2005 у 18:09


Ну нє, містицизмом від нього не віє. Але загадковість присутня.
Все, Андрій мусить мене вибачти, забагато розбалакалась, але краще так, аніж десь там в далеких у2у.
Наразі маю бігти. Па. До ночі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-10-2005 у 18:24


Як добре таки не матеріалізовуатись часом, бо тут щось таке було і стерли, що на натяках здогадатись важко.

Зрозумів, що таки щось цікавеньке, раз прикрили:)

Даю свідчення (на всяк випадок):
Яндруха живого не бачив.
Фіш - бачив live, хоча останнього разу мені не вдалось матеріалізуватись, але минулого року точно бачив.
Темпіка - бачив колись на фото, які Тетяна викладала, хоча не наживо.

І взагалі - пояснете непосвяченим, про що ви тут?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 18:45


непосвяченим.
ще під час форуму книговидавців скублась то з чарівника то з круціфукса, кожному доводячи, що інший - законспірований Яндрух. А Чарівнику спочатку взагалі довірливо повідомила, що маю думку наче Яндрух - це... Назар ;-) Ти б бачив очі Чарівника! :sing:
А тепер аналогічну тему вивела тут, зробивши голосуванням, хто є насправді Яндрух. Один із пунктів був Пелещишин - це Яндрух, може тому він її забанив? офіційна версія - за безглуздя. Через що я вранці була така ззззззла...:mad: Сам Яндрух на все це відреагував здраво і адекватно.
Вочевидь, одна людина, яка його бачила, є - це Галина.

Що тебе не побачила - дуже шкода, завше всякі проблеми приходять невчасно, а то хоч би на кілько хвилин здибалися - і то добре, я тобі рекордну кількість свіжої музики привозила.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 3-10-2005 у 18:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Як добре таки не матеріалізовуатись часом, бо тут щось таке було і стерли, що на натяках здогадатись важко.

Зрозумів, що таки щось цікавеньке, раз прикрили:)

І взагалі - пояснете непосвяченим, про що ви тут?


Суто для Назара (щоб не вважалося розповсюдженням крамоли)
Тут мова про цей милий тредик:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3986#pid49745




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-10-2005 у 19:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Зробіть оголошення: от я, Фіш, хочу відкрити себе для форуму, тому чекаю всіх у "Дзизі" в суботу о півдні. Буду з бейджиком на груді! Слабо?:)


ой, я тільки зараз це помітила. :saint:
насправді звісно не слабо. от тільки щодо бейджика виявилося слабо, з бейджиком у нас тільки Троллін був, еге?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-10-2005 у 19:27


Щиро дякую за "в курсі справи".
Цікава і весела тема:)

Тут виявляється мені ще треба було засвідчити про себе - Я не Я. Гарна гра абревіатур:) Але як доказати, що я не Яндрух, не знаю...
Якщо би брати собі нік, мені більше подобається Гриць Штундера, нетому, що я йому симпатизую, просто такий нік себе би дозволив поводити більш акторськи (принаймі я так розумію призначеня "сховатись_за_ніком").

Шкода що Чарівник не повірив...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 3-10-2005 у 22:27


А коли то у вас вже все відбулося з бейджиком? І чому я про те нічого не знаю? Та й, мабуть то тре час від часу повторювати, бо ж багацько нових людей на хворумі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-10-2005 у 06:08


...та все, галина нас обламала з яндрухом по повній :-))))
а зустрічатися народ збирався не раз, але поганенько це виходило... :-(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-10-2005 у 08:11


часом поганенько а часом і непогано! перший, кого я з форумчан побачила наживо був Троллін - він приїхав до Запоріжжя на конференцію і зайшов до мене на роботу. Пізніше ми зустрічалися з форумцями - уже масово - в Києві на концерті гурту Плач Єремії "Світло й Сповідь". А вже потім - у Львові. На Великдень, на Різдво, на різні фестивалі... Загалом я бачила наживо: (не рахуючи Мартінки, Каптівітаса й Ведмедя, які значно ближче) Одарку, Наталку, Олексія, Назара, Нетгая, Василя, Чарівника, Круціфукса, Тролліна, Темпіку...
Просто ловіть зручну нагоду і вперед, бачте, навіть проживання в різних містах тут не стає за проблему!




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-10-2005 у 08:43


А бейджик у Тролліна був, якщо не помиляюсь єдиний в свому роді, з символікою форуму, на Великдень.
Його першим запримітив Олексій.
Можу засвідчити.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 4-10-2005 у 11:10


Ну я в свою чергу бачила здаля Тролліна, здається Темпіку і зблизька Наталку. Це все на книжковому форумі минулого року. Просто впізнала вас по фотографіях.
А чому зараз ніхто не збирається? Чи то хіба по великих святах?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3992
Реклама: