Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: "Відкриймося усім" або "Чому журналісти такі допитливі"
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-10-2005 у 14:16


...а якщо бачили мене минулого року, то я була з Ірою, що сумна і кудись
пропала останній час :-(( агов! я скучаю..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-10-2005 у 16:09


просто свята для цього зручні. форум до речі був гарною нагодою, мабуть, проблема в тім, що всі, хто одне одного вже знає, не оголошують про наміри зустрітися тут, а роблять це приватно. з іншого боку хто як не новіші активісти має ініціювати нові зустрічі?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-10-2005 у 17:18


оф-топ.
Таню, (Фіш), а диски рекордною кількістю чи таки десь залишила комусь скопіювати, чи повезла незайманими на батьківщину?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 4-10-2005 у 17:48


Цікаво, хо з новаків буде пропонувати зустріч першим і нав'язуватися у вже сформоване товариство. Уявіть "Дорогі форумчани, давайте зустрінемось там-то, тоді-то, бо я згораю од нетерпіння пізнати вас краще і попочуватися зайвий раз другим хвостом у кобили".
Минулого року перед книжковим форумом бодай оголосили кого і де можна буде побачити, і все одно вийшло так, що зустрілись свої люди, а решта читала відгуки з монітора. Цього разу взагалі на моє запитання про плани лише якась добра душа вставила розклад проведення презентацій, а про форумців нічого. У нас, виявляється, окрім рангів за кількістю зірок, є кастовий поділ? Це вже схоже на уряд Ющенка з кумівством. Подвійні стандарти, друзі. З цим треба боротися.:rolleyes:




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-10-2005 у 19:02


До-речі, актуально.
Річ в тому, що всі "ющенківські" форумці, самі пройшовши нелегкий шлях знайомства, гадають, що такий саме шлях повинні пройти і всі решта. Це і не вірно, і образливо, за що мені дужжжжже соромно. Насправді "товариство форуму" остаточно сформованим не має право бути, воно мусить формуватись завжди, з чого дуже потаємно тішуся, бачачи "нових" приємних людей у дописах.
Я би сам з превеликим задоволенням зустрівся з усіма, хто має в цьому потребу аналогічну моїй, хоча мені це стає все важче та важче.

Галино, я вас прекрасно розумію, і гадаю слід боротись з "цим".
Але з іншої сторони - проаналізувавши своїх кращих колєг - виявилось, що то, як правило форумчани.
І яби дуже тішився, якщо би у мене все більшало і більшо друзів.
Тому маю велике бажання у зустрічах.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 4-10-2005 у 19:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
У нас, виявляється, окрім рангів за кількістю зірок, є кастовий поділ? Це вже схоже на уряд Ющенка з кумівством. Подвійні стандарти, друзі. З цим треба боротися.:rolleyes:


Десь ця тема (про кастовий підхід :) ) підіймалася вже раніше на форумі. Здається Олексієм.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 4-10-2005 у 19:45


Не чула-м. Але, видно, не в мене одної за то на серци млосно.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-10-2005 у 20:57


...який кастовий поділ? :-))) да лінюхи вони і шланґісти!!!.... :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-10-2005 у 21:45


http://public.fotki.com/Olexiy/mistoridnenet/p1010007.html
тут зображений Троллін з бейджем.

а про лінюхи - також слушно, хоча нераз так хочеться хоч троха вільного часу між тої ліні.

Ще версія - Яндрух - то Галина Лев.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-10-2005 у 21:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а якщо бачили мене минулого року, то я була з Ірою, що сумна і кудись
пропала останній час :-(( агов! я скучаю..


Вітаю, Таню! :-) Я також скучаю.
А пропала, бо роботи побільшало... :-(( Але нічо, таки ж знайдемо час для зустрічі. :-)


А щодо нерівності, кастовості і т.п. - нічого дивного, все як в житті...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 4-10-2005 у 22:13


:lol::lol::lol: Супер, Назар - то сила.
Маю три аргументи :
1. Не п'ю пива, бо після нього через добу шалено болить голова. При тому існує закономірність: чим менше вип'ю, тим більше болить. ( А я вам уже казала, що Яндрух пиво полюбляє).
2. Маю докази свого перебування на презентації "Коронації слова" минулого року, про яку Яндрух не скаже більше, ніж писалося на форумі і говорилося по телебаченні. На фото, де Наталі коліжанка Ніна Герасименко пригощає усіх цукерками "Венеціанська Ніч" , біля її лівої руки найближче до стіни, з руками, складеними на сумочці, сидю я. Власне, тільки трохи рук там і видно, але факт. То я недавно зауважила і то доводить, що я то не лише я, але точно не Яндрух.
3. Про мотоцикли знаю не більше, ніж ви про мене, а от Яндрух - то Ф-А-Н-ААА-Т...




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 4-10-2005 у 23:38


Я би ще до Фіш з одним питаннячком звернулася:): а чому тебе не дратує те, що на форумі можна бути невидимим? Мене, наприклад, бісить. "Ходют тут всякие, а потом вещи пропадают..." :mad:
(Чи може то питання вже підіймалося? )
І маю також зауваження щодо вашої відкритості. Темпіко, Ваша асі-кю не відкривається, бо схоже Ви туди аж дві асі-кю вписали. Доведеться вишрайбувати нумер на листочок і заходити з самої асі. А в тебе, Фіш, сайтом виходить головна сторінка Запорізького універу. "Я открою сразу все свои фишки, болевые точки". Отакі-то ви відкриті.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-10-2005 у 06:36


...ну дві у мене асі, дві, я ж не винна, що поле зарезервоване одне...
хоча тепер робоча ася у мене майже завжди закрита, а працює тільки
118472258... в мою асю може попасти хто завгодно, зробити копі/пейст в *додати контакт* дуже просто, я сама роблю тільки так, бо у мене не ася, а міранда... і не скаржуся :-))))
...нагадайте, а де фотки з минулорічного форуму? :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-10-2005 у 09:07


Тут не пам'ятаю в якій темі, а є в Наталки на сайті: http://www.ochkur.ridne.net/bio.html



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-10-2005 у 09:34


О! Пам'ятаю ті цукорки - смачні були:rolleyes:
Я сидів навпроти.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-10-2005 у 09:37


Та, відтоді я ними усіх гостей годую і з ними в гості ходжу. Нехай усі іносранні (ой, вибачте, букву загубила) сховаються.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-10-2005 у 09:59


до Назара: я їх віддала майже всі переписати дівчині з Києва. сподіваюся, я з нею побачуся не наддто пізно :)
до Галини: я не пригадую, щоб щось про це говорила, але мені дійсно не заважає, якщо на форумі хтось "невидимкою". мало з яких причин не хоче світитися: а може на форумі його хімоза сидить і фіксує: вчить він про галогени чи по форумах лазить.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-10-2005 у 10:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А в тебе, Фіш, сайтом виходить головна сторінка Запорізького універу. Отакі-то ви відкриті.

стоп, а що тут неправильно?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-10-2005 у 10:29


Так ти Фіш чи університет? Напряму зайти не виходить.
А щодо попереднього, то я не кажу що ти щось казала, просто попередня моя тема вже раніше піднімалася, от я й питаю чи не повторюю того, що вже було.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-10-2005 у 10:32


я - фіш. а університет - моя сторінка. Я працюю в лабораторії, яка обслуговує сайт ЗНУ.:cool:



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-10-2005 у 10:42


http://rukomeslo.ridne.net/contest05/savchenko2.html
http://www.zsu.zp.ua/99/k6.php

ось у мене знайшлось.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-10-2005 у 11:44


Гарно Фіш пише, дякую, Назаре, що нагадав лінки. Дуже приємно було почитати-перечитати.

До Галини про здибанки і нових форумчан:
Мені не видається такою аж проблемою відсутність нових дописувачів на здибанках "старих" форумців. Тут направду все просто - при нагоді ми зустрічаємось одне з одним як друзі не напружуючись проводити організовані зустрічі, бо організовувати зустріч дещо складніше ніж просто здибатись за пивом-кавою. Пелещишин присвятив цій проблемі пару дописів тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3638
Хоча насправді спроби організовано зустрітися були. Востаннє до цього наче закликав Остап_М тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3809 Якоїсь більш-меньш визначеної програми запропоновано не було, здибанка, здається, не відбулась.
При тому, що за умови, якщо б хтось просто сказав "давайте зустрінемось і підемо на [пиво, новий пляцок в кнайпі, прогулянку, футбол, екскурсію]" то певна кількість місцевих мешканців мабуть зібралась, в залежності від цікавості пропозиції.
І порівняно нові дописувачі за замовчуванням не можуть стати другим хвостом, особливо якщо вони не ввійшли в серйозний конфлікт на сторінках форуму і тим більше якщо вони є цікавими дописувачами.
Нині спільнота форуму зовсім не стала, а радше має тенденцію до розпаду.

Більшою проблемою, мабуть, варто вважати відсутність активних нових форумців :( Але це скорше питання тенденцій розвитку форуму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-10-2005 у 16:06


Цілком згодна з Олексієм. Так воно і є.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-10-2005 у 16:14


Ясно, з чого почали розмову, до того й прийшли в її ході, і можна було б не розпочинати.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-10-2005 у 20:42


а на який результат Ви розраховували?
Я гадаю, що ми ще всі зустрінемось і потеревенимо live.

До розпаду кажеш? Тобі це дійсно здається правдою?
Зі всім решта згоден.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3992
Реклама: