Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Електрообігрівач
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 4-10-2005 у 23:00
Електрообігрівач


Наближаються холоди і зважаючи на досвід минулого року (як вчасно вмикають опалення :( ) розумію, що варто придбати собі обігрівач.
Серед варіантів, які зустрічав - особливого вибору немає: 1. Спіральний з вентилятором; 2. Масляний радіатор.
І в того і в іншого суттєві недоліки:
у №1 - вентилятор сильно шумить + плавиться пластиковий корпус;
у №2 - також суттєвий недолік - він не нагріває всю кімнату, а лише мінімальний простір навколо себе.
Можливо я не правий і хтось має інші думки з приводу цих обігрівачів
Чув, що існують "інфрачервоні" обігрівачі.
Хто що знає - пишіть. Бажано з цінами і адресами магазинів .:)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 5-10-2005 у 07:32


Я собі ще минулого року придбав, з двома спіралями у скляних трубках, корпус залізний, без вентилятора, можна вмикати або одну спіраль, або дві одразу. Назвали цю штуку, здається, "електрокамін", хоча на камін вона так само схожа, як я на комунального працівника. Коштує 50 гривень, і воно мене вже другу осінь рятує. Гадаю, у Львові такі теж мають бути...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-10-2005 у 08:31


Розповім троха.
1. Масляні обігрівачі. Є два варіанти простий та з водою (випаровуванням), масляний гріє та висушує повітря. Якщо купувати без випаровування слід класти мисочку з водою біля нього. Вартість від 200 до 300 грн. Слід розрахувати скільки необхідно площі. 11 ребер (секцій)розраховано приблизно на 19-20 кв.метрів. Включати їх не потрібно на повну потужність, краще половинку. Ставити біля вікна, на відстані 30 см від стінок або інших предметів, тоді тепле повітря буде вдуватися в кімнату.
2. Вентилятори - годяться там де потрібно швидко нагріти повітря. Швидше офісні. Сушать повітря, часто виходять з ладу. Для хати не рекомендую.
3. Є масляні з вентилятором, який можна включати і виключати (ганяє повітря по кімнаті). Теж не погана штучка.
4. Електрокаміни - вони є ще радянських варіантів, біля них дуже гарячо, якщо поадає порох або ще щось буде наприємно пахнути. Вони швидко розжарюються та швидко охолоджуються. Їх не рекомендують ставити біля вікон а отже буде десь гарячо а біля вікон холодно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-10-2005 у 12:27


Мені масляні не дуже подобаються... Вони не нагрівають всієї кімнати.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-10-2005 у 14:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мені масляні не дуже подобаються... Вони не нагрівають всієї кімнати.

це залежить від того як його включати звісно що він відразу не обігріє. Треба з пів годиника почекати а потім підтримувати температуру. Тим більше треба в правильне місце поставити, та вірно розрахувати кількість секцій, площа кімнати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sagittarius
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 4-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 6-10-2005 у 12:05


Придбав собі український обігрівач ТЕРМІЯ - металевий корпус, як обігрівальний елемет використовується вигнута змійкою металева пластинка - є 3 рівня нагрівання (потужності гріття) і термостат. Що саме цікаве що нагрівальний елемент не розжарюється тому повітря не палить. Оскільки корпус в формі високого вузького куба, а сам елемент заходиться в самому низу - то виникає ефект тяги в трубі - відповідо ефект швидкості обігу повітря майже такий як і при вентиляторі, але в даному випадку беззвучо. Дуже задоволений. Користуюсь вже 2 роки.

P.S. Батько казав що такий прицип обігріваня використовувався на підводних лодках.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-10-2005 у 12:16


Цитата:

високого вузького куба

Щось важко собі таке уявити...
Крім того маю купу питань:
Як довго він остигає?
Чи безпечно його лишити наніч?
Чи вистачає потужності обігріти кімнату площею 20 кв.м.
Скільки коштує і де шукати?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 12:47


А що таке вузький високий куб??? :o
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sagittarius
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 4-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 6-10-2005 у 14:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
А що таке вузький високий куб??? :o

Це прямокутник з основою десь 15х40см і висотою 45см
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 16:32


Це не зовсім куб... Я б навіть сказав що це зовсім не куб.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sagittarius
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 4-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 6-10-2005 у 18:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Це не зовсім куб... Я б навіть сказав що це зовсім не куб.

Це як сазати - купив я куб лісу і вийшла підлога 20 мм товщиною і десь біля 2х2метри в інших розмірах. Так що куб може бути і таким. ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2005 у 19:30


Припиняйте офтопити шановні друзі.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-10-2005 у 15:23


Пройшовся по магазинах Електролюкс, Фокстрот - є масляні (з продувом/без) і спіральні (з продувом - для дому, імхо не підходять). Буду ще шукати.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sagittarius
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 4-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 8-10-2005 у 10:51


Я свій придбав в Ергомаркеті що на Балатоні (біля Топольної). Такий ж магазин (це гуртовня різних будіельних товарів) є на південному.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-10-2005 у 12:26


Описаний Саггітаріусом прилад називається електроконвектор (за рахунок конвекційного типу циркулювання теплого повітря).
Це плоский нагрівач, з принципом роботи вже вище вірно описаним.

Як підібрати потужність нагр. приладу до приміщення?
Ще з інституту пам'ятаю, що на ту тему була ціла курсова, щоби вирахувати оте Q, бо треба було додати та перемножити між собою всі значення приміщення на коефіцієнти вікон, їх розмір та матеріал, поверх приміщення, наявність кутових кімнат, висота приміщення, товщина стін, матеріал стін і т.д.. На практиці то троха простіше:

1 метод - площа приміщення із середньостатистичною висотою до стелі (2,8-3,0м) множиться на 0,12, і отримуємо значення у КВт. Кутові кімнати ще вимагають додавання від 15до 25% до отриманого числа.

2 метод (народний) - ділимо площу приміщення на 10 і отримуємо кількість КВТ. Тобто на приміщення площею 20м.кв. приблизно виходить 2 КВт.

Далі. Нагрівачі масляні за своєю інертністю значно довше нагріваються, відповідно йдуть затрати енергії вищі, ніж їхня компенсація при остиганні. І як вже вище було відмічено, їх треба ставити лише біля вікна, тоді повітря буде циркулювати.
З конвекторами простіше.
Єдине - це обмеження у виборі потужності, вони бувають лише 1,0 1,5 та 2,0КВт. Всі решта варіанти можна робити вже режимами перемикання, та термостатом.

Чи можна конвектори залишати на ніч? Якщо прилад обладнано термостатом, то можна, бо нагрівач має біметалеву пластинку, яка його вимикає при досягненні відповідної температури.

Я би рекомендував зупинитись на електроконвекторах, у яких нагрівальний елемент не спіральний, а з пластин. Як то описати кубами я не знаю, але якщо ви будете вибирати, то побачите у чому різниця.

А інфрачервоні справжні нагрівачі є лише промислового виконання з промисловими цінами. Все решта - це імітація під інфру.

По марках: Дорожчі - Delongi (Китай), дешевші але хорошої якості Ravenson (Китай, хоча пише що то Польща), та Термія (Україна, хоча також сумнівно).
Я зупинивсяна Термії, трохи сокировий дизайн, хоча модельний ряд постійно змінюється.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-10-2005 у 10:34


Цитата:

Я зупинивсяна Термії, трохи сокировий дизайн, хоча модельний ряд постійно змінюється.

А де їх шукати? Був учора в Ельдорадо - нема ніц, в Фокстроті - один, спіральний. Всюди засилля масляних.

p.s. А що Ельдорадо тепер продає лише техніку під маркою Elenberg? Вчора заходив - суцільний Elenberg.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 11-10-2005 у 12:29


Можеш в мене пошукати:)
Хоча у нас зі пластинчатих лише 1,5 КВт-ні.
Але якщо треба, то замовлю.
Ціна буде приємна.

Але реагуй по-швидше, бо це повідомлення струть за рекламу:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 13-10-2005 у 22:40


Сьогодні знайшов цікавий обігрівач фірми Ravanson. Називається конвективний обігрівач. Типу кондиціонерів спліт систем проте має тільки внутрішню частину.
Подивитись на нього можна ТУТ

Знайшов випадково на Чорновола в Крезі. Ціна 244 грн. Цікава наскільки вона ефективна. Перевагою є те, що можна повісити на стінку.

Доречі Юра згадував інфрачервоні обігрівачі. В Київських інтернет-магазинах можна купити від 250$:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-10-2005 у 22:55


З позитиву у них те, що зовні нагадують кондиціонер, і мають д/у.
З негативних - ну дуже скоро псуються....

а так ціна супер, у нас такі два роки назад коштували десь триста з лишнім.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-10-2006 у 11:28


Ну раз Юра сюди переправляє, то тут і напишу.
Через проблеми по якості сервісу з Термією просто нестерпно працювати.
Так що, побачите в Епіцентрі - купуйте, побачите в Новій лінії - купуйте, в Метро - аналогічно.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 11:54


А що б ви могли сказати про обігріваючі панелі? Такі, настінні, знаєте?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-10-2006 у 12:34


В сенсі, Термії погані чи вам співпрацювати з ними погано?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlotsk
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 23-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 16:26


В Епіцентрі продаються конвектори Flamingo, десь біля 400 грн наскільки я пригадую. Але отой Ravanson виглядає цікавіше, бо має таймер ввімкнення/вимкнення. Зараз їх ще десь можна придбати?
Якщо ж хтось має досвід експлуатації Flamingo - то теж діліться інформацією.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-10-2006 у 17:40


Термії - хороші нагрівачі, а от "Маяк" нездала фірма, з якими важко працювати, як, впринципі, з багатьма заводами України.
Проблема в тому, що кожен гарантійний випадок розглядається на заводі а не в гарантійній майстерні дилера-перепродавця.
Равансони як горіли, так і горять, крім того майже завжди котрабандою ввозяться і не мають відповідних сертифікатів, я вже не кажу про пожежників.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 12-10-2006 у 20:56


Про Равансон. Пройшов рівно рік з мого попереднього поста про равансон. Я тоді його купив і дуже задоволений. Відпрацював в мене минулу зиму відмінно. Причому висить на кухні, в умовах де інколи буває повишена вологість.

Його перевага в тому, що майже моментально нагріває приміщення. Недолік - після виключення не тримає тепло. Але на кухню саме те що треба. Плюс місця не займає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3998
Реклама: