Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: NOKIA 6230 . Допоможіть купити
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 22-10-2005 у 00:48
NOKIA 6230 . Допоможіть купити


Назріла потреба змінити мобілу.
Після довгих порівнянь функцій, характеристик і цін вирішив, що для мене оптимально NOKIA 6230
Тепер шукаю, де її купити По Вашому магазину не найшов, знайомі знайомих, які гуртовими поставками займаються, зараз не мають. Тож шукаю ще когось, хто тим займається. Поможіть, хто чим може

Магазини не пропонувати! Я хочу зекономити кілька десятків баксів ;)

Якщо буде цікава пропозиція на NOKIA 6230i , то може взяв би її.

Труба бажано має бути фінська, з гарантією від NOKIA-Україна.

Прошу писати на мило martini [собака] lviv.name або сюди




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 22-10-2005 у 01:08


А з http://mobimarket.com.ua ніколи не мали справи? Там не набагато дешевше, але все ж є різниця, Нокії німецькі є і сертифіковані в Україні. Брала в них уже три телефони для родичів, наразі не скаржаться. Якщо би Вам ще хто у Києві міг взяти за готівку і передати безкоштовно, то взагалі було би люкс.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 23-10-2005 у 14:14


Той самий. Але я шукаю може де по гуртовій ціні можна купити. Жаба давить 50-100 баксів переплачувати спекулянтам :)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 24-10-2005 у 12:11


Десь так. Один такий варіант я знайшов, але там зараз нема саме цієї моделі, чекати треба кілька тижнів, тому шукаю подібні варіанти



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 24-10-2005 у 12:18


А ви не хочете поділитися тим рибним місцем, бо я теж пошукую.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 24-10-2005 у 15:24


Такий самий пошукуєте?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 24-10-2005 у 15:46


Ні, не переб'ю Вам ґешефту, шукаю позашляховик 5140і.
Сьогодні помандрувала на http://www.buy.mobilnik.org.ua/ , видало мені купу майже привабливих варіантів, починаю їх обдзвонювати, бо дані не найсвіжіші. Першим був Мобітрейд.
-Альо.
-Доброго Дня.
-"Добрий День".
-Скажіть, будьте ласкаві, чи є у Вас Нокія 5140і?
-"Громче, па-жа-луста"(відповідає краля з чіста м-а-а сковскім акцентом)
-Чи Є У ВАС ... ???!!!
-"Н-е-т в на-ли-чи-и"(з не меншою пихою мене інформує)
-ДЯКУЮ!!!

Декілька інших сальонів видавали трохи схожі відповіді. Нарешті злюща дзвоню в Мобімаркет, який раніше не дратував покищо. Набрала, підняв слухавку приємний молодий чоловічий голос, на моє українське привітання по нашому ж і відповів, приязно розповів яка ситуація з тією Нокією, і я вирішила, що краще почекаю результату від нього, може переплачу кілька гривників, але ніяка паскуда не повправляється зайвий раз у хамстві.

А взагалі, якщо хто порадить-підкине варіант, де разом з дорогою вона мені обійдеться до 1000грн(зрозуміло, що має бути річна гарантія від виробника і сертифіковано в Україні), я буду дуже вдячна і поставлю файну каву(не віртуально)




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4033
Реклама: