Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Вибір цифрового фотоапарата
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-3-2007 у 23:02


А що не кажіть, а я задоволений своєю Олею,
ось, до-речі останні фото, не редагував, лише зменшив для нету:
http://picasaweb.google.com/DaGamba/04032007
Треба лише не лінуватись і баланс білого постійно виставляти, фокусує доволі швидко і добре (забракував лише одну знимку з автопортретом).
Коліропередача відмінна, як на мене.
Хоча наступний мій апарат буде якийсь великий-великий Кенон, але наразі я цим страшенно задоволений ось уже три роки.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Володимир Ковалик
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 14-2-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2007 у 15:15


Якщо не вистарчає грошей на Кенон, який дійсно добрий, варто глянути на іншого японця: Панасонік + оптика Лейка гідний вибір і багато моделей.
Сам користувався Кодаком Р-850, суперовий апарат за навеликі гроші:
12Х, 5.1Мр, стабілізатор, "башмак" великий дисплей... теж варіант.
Не раджу брати фUFO низька якість і жахливі кольори, а при поганому освітленні ДИКО "шумить"
Зараз маю зеркалку і всім раджу, кроще докласти і зразу мати добру річ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 10-8-2007 у 11:52


Якраз зараз обираю собі ЦФ. Не хочу простої мильнички, але не "потягну" зеркалку :-)
Поки що ввагаюсь між Canon PowerShot A710 IS та Canon PowerShot S3 IS.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 10-8-2007 у 13:42


Останній таки мені більше подобається.
Але враховуючи те, що апарат буде також носитись і горами, і не завжди у суху погоду то я би брав компактніший 710. Мої співробітники собі таких понабирали із картками на 4 гіги, я їх трішки підюзував - дуже приємні враження. після цього я почав собі шкрабати маківку про новий апарат:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 11-9-2007 у 10:52


Я таки вибрав Canon PowerShot A710 IS! Одразу докупив собі картку SDHC на 4 Гб.
Перші враження хороші. Правда майже зразу відмовився від автоматичного режиму знимкування. Віддаю перевагу режимам з налашуванням діафрагми, витримки та потужності спалаху. Також зменшив налаштування контрастності та насиченості встановленні за замовчуванням. Дуже задоволений якістю знімання відео.
Недолік – довге перезаряджання спалаху (проявляється в умовах поганого освітлення).




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 11-9-2007 у 13:31


Вже майже рік користуюся Sony-H5 (модель вже знято з виробництва - залишилися новіші Н7 та Н9). Інколи доводиться налаштовувати баланс білого ввечері та у приміщенні, а загалом хороші враження.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 29-12-2009 у 18:24


Допоможіть, будь ласка, з вибором.:saint: Не можу ніяк вибрати між Pentax X70 і OLYMPUS E-450 Kit inc ED 14-42 mm. Що порадите?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-12-2009 у 19:25


А чому вже не взяти зі змінною оптикою? Ці моделі вже досить дорогі



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 29-12-2009 у 22:16


Розкажу як то все починалося. :saint: Спочатку вирішила взяти собі звичайний фотоапарат-"мильницю", але потім подумала і знайшла Nikon CoolPix L100 з автоматичними налаштуваннями. Але після спілкування зі знайомими почула таку думку, що то вже не така суттєва різниця і якщо брати, то брати вже щось з напівпрофесійних з можливістю вручну налаштувати. Подумала, що справді, брати з авто-налаштуваннями то є даремно викинуті гроші і через певний час таки захочу мати можливість налаштувати вручну. Після детального аналізу ринку та порад знайомих зупинилася на тих двох варіянтах, оскільки наразі не планую брати фотоапарат " для домашнього користування " за ціною вище 500 у.о., бо я потім з ним з хати не вийду ;)

Цитата:
А чому вже не взяти зі змінною оптикою?

А які саме моделі Ви маєте на увазі?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-12-2009 у 22:57


Річ у тім, що можливість міняти оптику принципово розширює можливості фотоапарата, фактично ви вже отримуєте пристрій іншого класу.
А в ціновій категорії трохи вище 500$ вже напевно щось знайти можна.
Конкретних моделей мені важко порадити - але на фотофорумах тих порад стільки, що може голова луснути. Якщо є можливість - можна спробувати купити на ebay. Товариш недавно за 300$ купив досить пристойну дзеркалку дещо застарілої моделі (але невживану), яка проте далеко випереджає "просунуті мильниці".
Якби ти дивилася дешевші моделі мильниць - я би не сувся зі своєю порадою. Але те, на що ти дивилася вигладяє і ціною і габаритами вже поряд з дзеркалками.

Ну і здається в цій темі ще не давали лінк на одну з найвідоміших статтей на цю тему http://www.afanas.ru/ROF/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-12-2009 у 23:24


Тю, я трохи помилився. Вказана Катериною модель Олімпуса - дзеркальна зі змінною оптикою.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 00:20


Так-так, якщо каати про ціновий діапазон 450-500 до 600 у.о. то вже можна наважитися брати не компакт-ультразум (Canon S20 IS). який коштує поза 400 у.о. без карти памяті та акумуляторів а саме дзеркалку... хай початкового рівня, але дзеркалку!!! а це зовсім інша швидкість фокусування, якість картинки за рахунок більшої матриці, можливість нарошувати потенціал за допомогою Топ та Топ Про оптики з чсом... + дуже багато цікавих і потрібних можливостей!!!
Якщо радити з конкретних моделей то напевно в цю ціну сміливо можна вкластися Олімпусом Е-450 Кіт (14-45 3.5-5.6) (десь 500 у.о.) і що найцікавіше Дабл Кіт тут чи не за 550чи 560 у.о., в наборі ще телеобєктив 40-150 мм 4-5,6... і акцію на яклмусь сайті бачив ще... карта памяті 8 гіг в подарунок а на іншому додаткова батарея... Від інших виробників буде дороще і купите КІТ (з одним бюджетним ширококутником).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-12-2009 у 00:29


Таки, напевно, і зупинюся на тому виборі :) (Олімпус Е-450 Кіт)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 09:00


НУ вже вибачте шо підштовхнув до Олімпуса (просто бачу шо на цьому форумі переважно пентаксоїди :-)), просто дійсно демократична ціна... компактні розміри, лайв вю та художні фільтри, та й оптика зуйко з ненайгірших...
Олімпус то для прикладу навів бо сам користуюся цією технікою, хоча і перепробував багато брендів (ну хіба пентаксом "небавився", думаю Юра Сєров колись таку можливість надасть кілька тестів з порівняльних Оліспусом провести ), і скажу наступне, фотокамера це лише інструмент, за допомогою якого ви будете втілювати свої ідеї та фотозадуми, з вудочкою можна порівняти... який би спінінг не був "крутий, з наваротами" техніку риболовлі ніхто нескасовував, так і у камерах, кнопки "шедевр" поки непридумали...
Тож, Катерино", ще раз подумайте про бренд і вдалих кадрів!!!

... так, чуть незабув... а чому КІТ... там на 40-50 у.о. більше і маєте Дабл КІт... а телеобєктив - це потрібна штука... спорт, природу познимкувати... репортаж... ширококутником так невийде...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 09:27


Цитата:
можливість нарошувати потенціал за допомогою Топ та Топ Про оптики з чсом... + дуже багато цікавих і потрібних можливостей!!!

Лишився лише один нюанс, про який ми поки що мовчали. Повідомити Катерині, що та додаткова оптика може коштувати більше за фотоапарат :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 11:49


Та ні, я вже повідомив цю "приємну" новину, трохи їй понарозказував про ціни на Топ і Про оптику... дійсно ціни кусаються... поки мені особисто вистачило грошів на 12-60 2.8 ширококутник і 50 мм світлосильний... але.... є інші цікаві варіанти... перехідне кільце з "одуванчиком" (сигнал підтвердження фокусування) і прикручувати чудову оптику, наприклад від Зеніта... особисто таке практикую, головне звикнути і результат буде непоганий.... і за дуже помірні гроші... ну наприклад.... макро обєктив Індустар з кільцями можна взяти за 40-60-100 грн... і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 13:34


Я так розумію, що це з рук?
А підкажи, Василю, де саме це відбувається? Є десь якийсь базарчик, чи це через оголошення на форумах, тусовках?

Щодо оптики. Похвалюся - мені було пощастило взяти за 200$ оригінальний новий Pentax 55mm , світлосильний (1,4 діафрагма), з автофокусом. Зараз менше ніж за 400$ їх не продають.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 14:42


Оооо, Андрій, вітаю! Гарне придбання. Так, така манюальна оптика вживана, треба уважно дивитися шоб немала плісняви, грибків всяків і великого пороху в лінзах... шукаю такі речі на аукціонах, фотофорумах в розділах купівля-продаж... в кінці кінців у "вашому магазині" інколи трапляються цікаві пропозиції... ну і у знайомих фотографів... часто продають чи міняються... зараз шукаю Геліос 40-ц на М42... начитався про нього...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-12-2009 у 15:01


Взагалі мене "неврують" зараз люди які купляють фотоапарати дорогі а не вміють ними користуватися.
Спершу визначться для чого той фотоапарат, якщо для дому, щоб їздити фотогарфувати, сімейний альбом і тд. звичайної мильнички вистачить повністю!
Якщо купити зеркалку і користуватися як мильничкою для фото в альбомі і на компі тримати - гроші на вітер, або "панти в народі".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 15:05


Та ви так не "нервуйтеся", Дем'яне. Всяке буває. Хтось купить собі річ і вже тоді розбереться, навіщо вона. Зрештою, у кожного свої потреби, можливості та критерії потрібності.
Щодо сімейного альбому. У мене "дзеркалка" і 99% фотографій - це в сімейний альбом, з них 90% - лише в електронному вигляді. Просто такі фото мені подобаються значно більше, ніж фотографії з мильниці.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-12-2009 у 15:10


Якщо ви фотограф то дійсно розрізнити зможете.
Тут я теж провожу свої любимі експеременти - коли людина каже що зеркалкою фото їй більше подобаються кращі якості і т.д.
Я викладаю свої фото зроблені і кеноном старим ще 2001 року на 2 мегапікселя, і китайським і зеркалкою
Як думаєте розрізняють ті "професіонали" :) ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 15:18


Мені важко сказати, хто що розрізнить, і я взагалі мало схильний ставити експерименти на людях (можливо тому, що оцінювання кваліфікації людей - мій прямий обов'язок і мені того вистачає).
Інша справа, що багато хто, кому я на прикладі пояснював різницю між знимками різних класів фотоапаратів (точніше - різного класу оптичними системами), ніби розуміли і могли розрізнити. Дехто після цього уже сам хотів подібну техніку.
Можливо, що тут як з музикою. Є люди, яким байдуже відмінність у звучанні і тп (для мене наприклад якісь там кілобіти в потоках - це пусті слова, я не чую різниці), а є такі, для яких це важливо. Не виключаю (а швидше за все воно так і є), що причини тут можуть бути чисто фізіологічні і викликані індивідуальними відмінніностями органів почуттів та, відповідно, сприйняття світу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-12-2009 у 15:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Взагалі мене "неврують" зараз люди які купляють фотоапарати дорогі а не вміють ними користуватися.

Та вже якось розберуся з тою "чудо-технікою", Ви так не нервуйтесь дуже. ;)
Цитата:

Спершу визначться для чого той фотоапарат, якщо для дому, щоб їздити фотогарфувати, сімейний альбом і тд. звичайної мильнички вистачить повністю!

Ну то, напевно, мені вирішувати чого мені для чого достатньо...і вже давно визначилась.;)

Цитата:

Якщо купити зеркалку і користуватися як мильничкою для фото в альбомі і на компі тримати - гроші на вітер, або "панти в народі".

ІМХО, то кожному своє.:cool:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-12-2009 у 16:18


Сумніваюся що розберетися і будете вміти правильно в ручному режимі все виставити і правильно зробити :)
Щоб це правильно робити і використовувати дійсно ті можливості треба знати не ази а хоча б середні відомості про фотграфування, окрім того необхідно мати штатив, без якого знову ж таки використати повний обєм функцій фотоапарата наприклад для зйомки вночі не зможете.

P.S. доречі якщо комусь потрібні обєктиви пишіть що цікавить, іноді навіть маю Carl Zeiss (Made in DDR ;) )
Також є маленькі портативні штативи з рухомою головкою.
Або ж тим хто використовує дані фотоапарати дійсно за призначеннями є міні фото студії для макро зйомки зроблені з спец. матеріалу
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-12-2009 у 16:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Сумніваюся що розберетися і будете вміти правильно в ручному режимі все виставити і правильно зробити :)

А я не сумніваюсь! :cool::cool::cool:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4059
Реклама: