Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Віталій Кличко вирішив завершити спортивну кар'єру...
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

sad.gif написано 9-11-2005 у 12:38
Віталій Кличко вирішив завершити спортивну кар'єру...


Виталий Кличко принял решение завершить спортивную карьеру
Корреспондент.net
09 Ноября 2005, 12:08
Украинский боксер Виталий Кличко больше не выйдет в ринг. Это стало известно после проведения срочной хирургической операции на колене.

Об этом в среду, 9 ноября, сообщает официальный сайт братьев Кличко.
В Лас-Вегасе 12 ноября должен был состояться боксерский поединок в тяжелом весе между чемпионом мира по версии WBC 34-летним Виталием Кличко и американским боксером Хасимом Рахманом.
Поединок был отменен в связи с полученной Кличко-старшим травмой колена на прошлой неделе.
 
В среду боксер заявил о завершении спортивной карьеры и уходе из большого спорта. Это решение было принято после медицинского обследования и срочной хирургической операции. Во время операции Кличко была трансплантирована поврежденная крестовидная связка.
"В последнее время я больше боролся не с соперниками, а с собственными травмами, - заявил боксер. - Сложное решение об уходе из спорта я принял на вершине боксерской карьеры, и передаю чемпионский пояс в руки Всемирного боксерского совета (WBC)".




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2005 у 11:52


Шкода звичайно! Але таке життя! Будемо надіятися на Володимира.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 14-11-2005 у 09:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Будемо надіятися на Володимира.


Хіба надіятися... Між Віталієм і Володимиром серйозна різниця - у Віталія, окрім традиційної для боксерів з колишнього СРСР непоганої техніки, ще був ще сильний боксерський дух, яким, як правило, можуть похизуватись тільки великі чорні хлопці ;). Звідки в нього цей дух - чи з його кікбоксерського минулого, чи ще звідкись - не знаю, але я не вірю що Володимир проти Льюїса достояв би до шостого раунду (це так, для прикладу).




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Городецький
Дійсний член
***



Повідомлень: 134
Зареєстрований: 10-11-2005
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2005 у 08:48


Як на мене, це все має якийсь недосказаний вигляд. Відомо, що брати крім спорту вели ще й медичну діяльність, навіть клініка якась існує при їхній підтримці, навмисне створена для реабілітації після травм хребта та суглобів (принаймні я так чув). І, тепер, лишати все через коліно ...

Адже таке рішення не може бути суто приватним. Це велика іміджева справа для всієї України, для Европи, зрештою. Що й казати, велика втрата ... Хочеться довірятися Віталікові, бути певним, що він вчинив вірно, бо, можливо, якби він і далі бився, втрата пояса через травму мала б інший присмак ... гіркої поразки.

Тримаємо кулаки за Вовку, нести йому тепер імідж незламних братів-українців самому ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 15-11-2005 у 09:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
І, тепер, лишати все через коліно ...

Адже таке рішення не може бути суто приватним. Це велика іміджева справа для всієї України, для Европи, зрештою.


2 Городецький: Ви спортом серйозно займались колись? Якщо займались, то чи мали травми коліна? А якщо мали, то яка ваша вага? Це я до того, що коліно для суперважковаговика, чи високого тенісиста - життєво важлива річ і, нажаль, дуууже складновиліковна.

А рішення це звичайно ж, передусім приватне. Бо з інших міркувань від таких грошей не відмовляються. ;)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Городецький
Дійсний член
***



Повідомлень: 134
Зареєстрований: 10-11-2005
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2005 у 14:18


2 Чорнобиль: повірте, власні коліна - для всіх є "життєво важливою річчю" (себто, речами), а моя біографія ніяк не стосується цього питання. Щодо лікування - згоден.

Лише з міркувань про гроші помаранчеву хустку на труси не чіпляють. Не гроші є мірилом всього. Людина, чиє ім'я в головах більшості західних бевзів пов'язується з Україною, поряд з кобзарем-футболістом та Вашим прізвищем, вже не є приватною особою. Мимоволі.

Я написав "не суто приватним", тобто може й приватним на 99,9%, але "суто"=100%. Не бачу в чому Ви мені заперечуєте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2005 у 14:39


Ну Віталій ще можливо і повернеться на матч-реванш з Льюїсом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 15-11-2005 у 16:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
2 Чорнобиль: повірте, власні коліна - для всіх є "життєво важливою річчю" (себто, речами), а моя біографія ніяк не стосується цього питання. Щодо лікування - згоден.

Лише з міркувань про гроші помаранчеву хустку на труси не чіпляють. Не гроші є мірилом всього. Людина, чиє ім'я в головах більшості західних бевзів пов'язується з Україною, поряд з кобзарем-футболістом та Вашим прізвищем, вже не є приватною особою. Мимоволі.

Я написав "не суто приватним", тобто може й приватним на 99,9%, але "суто"=100%. Не бачу в чому Ви мені заперечуєте.


З відсотками ви праві. Але я недаремно згадав про коліно. ;) Коліно - це така річ (чому я вас і запитав, пане Городецький, бо не відчувши того на власному коліні - досить легко теоретизувати; між іншим гляньте на цитату, яка висвітлюється в кінці кожного мого допису), яка вас змушує забути про помаранчеві хусточки, мільйони прихильників, символізм прізвища і т.п.
Гірка правда життя. :(
Прохання до форумців кваліфікованих медиків - підкріпіть мою тезу про коліно науково.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Городецький
Дійсний член
***



Повідомлень: 134
Зареєстрований: 10-11-2005
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2005 у 19:09


Перепрошую, пане Чорнобиль, якщо мої слова навели Вас на думку, наче коліно, то є така дрібниця, що варто на неї не звертати уваги. Якщо це важливо, коліна я травмував, але не в спорті, а так, знаєте, мотоцикл - річ небезпечна ... Ще раз перепрошую, якщо з мого допису можна зробити висновок, наче я заперечую проти рішення Віталіка, або закликаю його поступитися здоров'ям заради честі. В жодному разі. Співчуваю, розумію, що він сам не в захваті від такого стану речей. Як би він не вчинив, гадаю він має достатньо причин на то.

Ще раз про приватність. Адже нам з Вами не байдужий той вчинок Віталіка, отже, хоч його рішення і є ососбистим, але не є приватним. Він - особа публічна, певний символ, і несе за то відповідальність, так чи інакше. Шукати якусь приховану мудрість у вчинках пана Кличка я й не намагаюся, а шкодую разом з ним і мільйонами його вболівальників.

>> Гірка правда життя.
Так і я ж про то!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 16-11-2005 у 09:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
І, тепер, лишати все через коліно ...


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Городецький
Шукати якусь приховану мудрість у вчинках пана Кличка я й не намагаюся, а шкодую разом з ним і мільйонами його вболівальників.


Ну, це вже зовсім інша справа. ;););)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Городецький
Дійсний член
***



Повідомлень: 134
Зареєстрований: 10-11-2005
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2005 у 11:25


Ох і прискіпливий Ви, пане Чорнобиль! Щоб власне у Вас не виникало більше ніяких сумнівів щодо мого особистого ставлення до коліна пана Кличка, я, з Вашого дозволу, перефразую те речення, яке Вам так запало: "Напевне шкода Віталію тепер лишати все через коліно!".

Мо' тепер поговоримо про значення слів "приватний" і "особистий"?

Будьте ласкаві, пане Чорнобиль, перечитайте свій підпис! Нічого з того мудрування, яке Ви віднайшли у моєму дописі, я не мав на увазі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2005 у 18:23


А якщо провести паралель між програшем Володимира Брюстеру, і відходом Віталія? Думаю покопати можна. Щось мене наштовхує на думку, що тут щось не чисто, щось залишилось за кадром. То що ми з вами пропустили, не вловили.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 17-11-2005 у 11:49


Про відхід Віталія від боксу його лікар:
http://ura-inform.com/archive/?/2005/11/17/~/45139




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2005 у 13:48


2 Олександр Чорнобиль. Це все видима сторона.
Тепер Дон Кінг має владу над усіма версіями у супертяжкій вазі. Він хоче зробити одного чемпіона. Цікаво кого з ким він поставить у пари типу півфіналу. Рахман, Руїз, Бйорд, Брюстер. Давайте ми поміркуємо як цікавіше скласти пари. Я думаю: Рахман - Брюстер; Руїз - Бйорд. А там вже і фінал буде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-9-2010 у 21:08


Переглядав старі теми, натрапив на цю :)

Ну що ж 5 років не вистачило Віталію щоби завершити виступи :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2010 у 08:39


Цікаво знати, скільки суперників Віталіка за цей час завершили кар'єру?




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 22-9-2010 у 19:27


За 5 років певно багацько. :) Не реалізував себе, як політик, то й чого кидати улюблену справу.



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-9-2010 у 20:23


Пугачова так зі сцени йде... :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 22-9-2010 у 20:25


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Пугачова так зі сцени йде... :)

Угу, вдале порівняння :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-12-2011 у 00:44


Не за горами вже той час, коли Віталій справді покине спорт. І, здається, своє майбутнє він хоче пов'язати з політикою.
Так от вчора абсолютно випадково цикнув на ТВ на ОРТ і побачив інтерв'ю Віталія з Познером.
Сьогодні про це говорять багато ЗМІ: Кличко высказал свое мнение об УПА

Так от мені не сподобалося... Те, що він сказав, має мало спільного з цією статтею. Але з інтерв'ю мені стало зрозуміло, що він взагалі не в темі. Але навіть попри це він не зміг дати внятної відповіді, а щось там "мямлив" і викручувався...
Не те, щоб тема УПА мала якесь аж надто вагоме значення для майбутнього України. Але людина, яка хоче бути політиком з амбіціями має мати власну точку зору і вміти її відстояти. Так як він це робить в ринзі.
Словом, незачьот Віталіку.





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4066
Реклама: