Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи побачать наші внуки чисті тротуари?
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 29-11-2005 у 05:03
Чи побачать наші внуки чисті тротуари?


Тема стара, але не перестає боліти. Мабуть кожного форумця доводять до сказу бруднющі дороги і тротуари нашого міста.
Я згідна з тим, що мешканцям і гостям Львова тяжко підтримувати чистоту через майже повну відсутність смітників саме у центральній частині. Але непокоїть не тільки те. Що ж буде, якщо заберуть і ті дві смітярки, що на проспекті Свободи? А нічого не буде. Наші люди виродилися настільки, що смітники не допоможуть навіть, коли Буняк поставить усі назад та ще й нових добавить.
Я з чорною заздрістю слухаю розповіді своїх літніх знайомих про чистоту повоєнного Львова. На вулиці ніхто не посмів би викинути сірника після того, як припалив папіросу.
А зараз? Усі можливі обгортки від того, що жеруть(інакше не висловишся), кидають простісінько під ноги, водії теж не кремпуються і розкидають зайвий мотлох на проїжджу частину. І навіть ті дві милі риси громадян наших мене не доводять до стану, коли дуже-дуже гидко. Під ногами усе захаркане!!! Мені важко вимовляти то гидотне слово, ще важче його писати, але то факт. Усі вагітні, і тому не дають собі ради з підвищеним слиновиділенням???
Я не знаю в чому справа. Мене цікавить одне: як то припинити? Яким чином їх карати? Як навчити оту худобу поводитись так, аби інші не боялись глянути під ноги?
Може ця тема занадто примітивна, і не місце їй на такому форумі, зробіть мені зауваження, якщо ви проти, але куди вже далі??? Через кілька років того буде вище підошов, а народ уже й гадити на бруківку почне, нагавиці знявши.
Я хочу, аби вулиці Львова не були гидотними! Як то зробити?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-11-2005 у 07:18


...до мене влітку приїздили родичі з ленінграду... їм все здалося таким
чистим і гарним... м-дя... все пізнається в порівнянні... :-))) ну не вийшло ще
село з наших людей, не вийшло.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 29-11-2005 у 16:17


До чого тут село? Міщани нічим не кращі.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-11-2005 у 16:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
ну не вийшло ще
село з наших людей, не вийшло.

Прохання не ображати, тим паче якщо не знаєш. Піди подивися в село там люди всі прибирають біля своєї хати спалюють сміття, бо це їхнє, вони знають що окрім них ніхто не прибере, а звідси і мораль - менше смітять. Місто ж привикло, а що роблять прибиральники а за що їм платять, якби не гадили то не треба було б прибирати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-11-2005 у 23:39


...вибачаюсь, що не пояснила термінології :-) всі ми вийшли з села в
кінці кінців, але, як казала дзвінка гуцул, село ще не вийшло з нас :-))
мала на увазі брак культури, і все таке... просто це дійсно трохи таке
сільське ставлення - біля хати поприбирати, а далі хоч втопися у тому
болоті... так і у місті: на бальконах квіточки, шиби миті по десять раз на
тиждень, а як троха далі - біля під*їзду або на дорозі, то всім байдуже...
хата скраю, і все тут... не мій двір - смітитиму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 30-11-2005 у 00:35


2 Demyan
Якраз біля своєї хати смітити не буде, а от решти не моє не шкода. Нажаль таких багатох. І як наслідок випливають такі теми. А розмежування село/місто вкрай недоречні. Місце проживання не є показником культури.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 30-11-2005 у 01:08


1. Чому я приходжу додому зі сміттям у кишенях або в сумці? - Я не маю де його викинути.

2. Чому на вулицях Львова хронічно не вистачає смітників? Вони є у Києві, є у Трускавці, є у маленькій Жовкві. - Байдужа, безкультурна влада, мабуть, сама гадить на бруківку і тому не усуває цієї проблеми.

3. Чому багато людей не приходять зі сміттям у кишенях або в сумці? - Вони позбуваються його дорогою додому, кидаючи під ноги. Чому наші люди кидають непотріб на тротуари і обхаркують їх??????????????????? - Вони - бидло.
З отим багажем ми в Євросоюз пхаємося?

Не слід сперечатися про те, де більша нестача виховання - у селі чи в місті, треба подумати як зробити, аби загаджування і загиджування вулиць каралось адміністративно? Кого заставити прийняти такий закон? Кого треба переконати? Хто може звернути на це увагу? І хто врешті-решт зі мною згідний?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-11-2005 у 09:27


Я згідний.
однак закон зроблять а толку? Наприклад за паління листів восени штраф 1000 грн. однак всі палять, ніхто штраф не зтягує, навіть після повідомлення органів відповідих, всеодно ніхто нічого не робить. Закон про куріння - чи поменшало водіїв які курять в маршрутках? ні. Звертаєш увагу він каже не пдобається виходьте, ну запишеш номер ну позвониш ну напишеш заяву ну а далі що???? скажуть приймутьміри. А буде потрачено купа часу і нервів. Щоб прослідуквати до кінця - треба звільнятися з роботи і тягатися з адвокатами самому по судах, тоді може і вибєш щось. Але потрібні ще й свідки, яких треба ловити в маршрутці і складати там же акт чи заяву з даними про свідків....
Така в нас держава....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 30-11-2005 у 14:53


Долучаю свій вклад в цю тему: фотографії після святкування річниці Помаранчевої революції у Львові

Фотографія 1

Фотографія 2




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 1-12-2005 у 10:21


Свині, які смітять на вулицях живуть не тільки у Львові, але в КОЖНОМУ місті світу (хіба може крім Сингапуру). Смітників на 1 км вулиці Львова може не забагато, але більше ніж у Тель-Авіві чи навіть в Лондоні і Нью Йорку, де в звязку з террристичними загрозами їх практично немає. Але в вище згаданих містах проходить час від часу по вулицях араб/негр/латинос з нехитрим інструментом, яким підхоплює/згрібає сміття в великий пластиковий
мішок. Чим частіше, він там з'являється тим чистіша вулиця. Я не відкрию великого секрету, що в більшості випадків оплачується його праця міськими службами з податків, що платять жителі цих міст.

Щодо, Фотографія 1 і Фотографія 2, то таке саме ви побачити після любого масового заходу всюди у світі. Але вже то, як це саме місце виглядатиме зранку наступного дня дуже залежить...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-12-2005 у 10:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Смітників на 1 км вулиці Львова може не забагато, але більше ніж у Тель-Авіві...


Росте, відповідь неправильна. Смітників в Тель Авіві більше (набагато), очевидно, у Львові терористична загроза вища. :baddevil:




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 1-12-2005 у 15:48


Я згоден і з тим, що замало смітників, бо їх таки замало... І з тим, що в нас люди в переважній більшості свині... Не раз бачив картину, коли викидаючи в смітник обгортку від морозива людина до нього не попадає, бо кидає з далика і швидше для годиться ніж для того, щоб кинути в смітник... Тобто кидають не в смітник, а в сторону смітника, як результат - смітник напівповний, а коло нього в радіусі н-метрів розкидане те, чого бракує в середені. Згоден також і з прибиранням вулиць, проблема у центрі містак, де протягом дня ходять тисячі людей, із сміттям не вирішиться одноразовим підмітанням зранку, це повинна бути регулярне служба, котра працює зраня до вечора в дві зміни, починає в 6:00 ранку і закінчує в 10:00 весора.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 1-12-2005 у 18:32


Хоча б такі смітники як в Києві по центру, на які і рекламу можна вішати, і дивляться естетично. Але поки наші галицькі барани свої проблеми особисті повирішують, поки пересваряться, помиряться, фінанси знайдуть, поки закуплять...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-1-2007 у 22:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хоча б такі смітники як в Києві по центру, на які і рекламу можна вішати, і дивляться естетично.

Наші також поставили такі смітники в центральній частині міста, хоча в інших районах і з свічкою одного важко знайти. Хоча добре, що на це спромоглися а то і того не було б якби не день міста.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 3-1-2007 у 22:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев

2. Чому на вулицях Львова хронічно не вистачає смітників? Вони ... є у Трускавці, ... - Байдужа, безкультурна влада, мабуть, сама гадить на бруківку і тому не усуває цієї проблеми.


Неправда:mad: На жаль:(

Між-іншим, спалювання сміття біля хати ІМНО рагулізм ще більший, ніж кидання на тротуар.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2011 у 17:46


У темі розмова йшла переважно про один фактор - кидання сміття.
А мені здається, що можливо іншим, критичним фактором, є стан газонів. Вони в такому жахливому стані, витоптані, незасаджені, з розваленими бордюрами, що земля постійно потрапляє на асфальт. Кожен ранок двірники лопатами ту землю назад...
Фактично, часто є відчуття, що ти не по асфальту ідеш, а по грунтовій дорозі. Можливо і від того занижується бар'єр - кинути папірчик чи окурок вже не так психологічно важко.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-10-2011 у 21:07


Цитата:
А мені здається, що можливо іншим, критичним фактором, є стан газонів. Вони в такому жахливому стані, витоптані, незасаджені, з розваленими бордюрами, що земля постійно потрапляє на асфальт. Кожен ранок двірники лопатами ту землю назад...

Мені здається, що є один нюанс. Звертав на нього увагу за кордоном. Там газони нижче рівня піхохідних доріжок. Тобто, дощ коли падає, стікає в газони, а в нас, здається, відбувається навпаки: дощі вимивають грунт на доріжки. Як наслідок купа пилюки, яка створює проблеми, більші за папірчики. Ну і розвалені і незасіяні газони - це також, звісно. :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-4-2015 у 12:22


Дослідження на тему:
http://mymaster.livejournal.com/336812.html




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-4-2015 у 20:21


Фактично в статті підтверджують тезу, що у нас просто неправильно організовані газони.
Ну і з коментарів
Цитата:
"земля выше бордюров повсеместно - любой дождь все стекает на дорогу, когда дорогу чистят, землю часто забрасывают обратно на бордюр!" Вот это вообще раздражает ужасно. Вроде очевидная вещь, но всем пабарабану.


До речі, якби газони були нижче тротуару, можливо на них би менше паркувалися.


Ще один цікавий штрих. У мене сусідка жаліється, що кожної зими їй знищують клумбу з квітами - двірники накидують на клумбочку гору снігу (у якому ще і сіль). Чия тут правота - я не знаю.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Бой
Заблокований




Повідомлень: 10
Зареєстрований: 6-4-2015
Нема на форумі


[*] написано 5-6-2015 у 10:18


А я вважаю, що то все залежить від людини. Суджу по знайомим-друзям: є і "доїжджеючі" які смітять, а є і "міщани" які теж смітять. Правда з "доїжджеючих" всі можуть кинути папірчик на землю, а з "міщан" дуже малий %!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4112
Реклама: