Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Український "наів"
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 1-12-2005 у 00:51
Український "наів"


Півроку тому весь укр-NET тішився із одного унікального (кажу це без сарказму і іронії) запису, який називався "Дякую, Руслано". Пісня написана і виконана людиною, що іменує себе як Василь Васильців, була присвячена одночасно Руслані, Кличкові та Україні. Стиль виконання - якийсь карібіан-треш-панк-наів. Я не хотів би зайвий раз давати оцінку вокальним даним Васильціва, його вмінню аранжувати і його персональному відчуттю гармонії і поетичним здібностям - поки що на його адресу сипались виключно кпини і сміх. Але, судячи із коментарів очевидців, що бували на його концертах, хлопець вірить в те, що його пісні звучать на професійному рівні. Хай там як, але інтерес до пісень Васильцева є і навіть більше - дотепники знімають "альтернативні кліпи" на них і продовжують досліджувати його творчість (достатньо погортати сторінки Живого Журналу).

Мене особисто зачепило в цих творіннях щось... Зібрав і прослухав 4 пісні Васильціва. Спостереження перше: всі вони мають чітку стилістичну барву, це навіть можна назвати концептуальністю. Концептуальністю наіву. Використано мінімум інструментів і мінімум акордів.

Чому я взагалі вирішив писати на цю тему? Бо все частіше натрапляю в мережі на таких от "васильцевих" - чи то піснярів, чи то просто поетів. Раніше просто не зважав на їхні дописи в гостьових музичних груп чи на форумах. Всі вони мали загальний "коди": "пропоную свою творчість для співпраці". Здебільшого цінність для професіоналів вона не становила, для естетів тим більше. Але як прояв треш-культури, ерзац-культури (справжньої, без гламуру а ля Поплавський чи Сердючка) ці витвори дуже цікаві.

Тож якщо комусь теж цікаве треш-мистецтво, давайте його збирати до купи. Початок покладено ось тут, кидайте теми і лінки. Буду вдячний.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 1-12-2005 у 22:35


Боже, і тут Васильців... я від тих його текстів дурію. переконаністю у своїй талановитості він мені страшенно нагадує нашу "звізду" Ассоль або яку-небудь Ґурцкая. так ця хоча б дитина, а та має й без того проблеми в життю... замучили ці жертви... :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-12-2005 у 16:03


Таааа, я трохи з стільчика не впав...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-12-2005 у 18:51


Вибачте моє невігластво, але хто такий цей Василь Васильців!? :o

Що відбувається? :o
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 2-12-2005 у 23:43


зайди на журнал до Отара або на комуніті art_off - це крутіше ніж "сови нєжниє":))):baddevil:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 3-12-2005 у 16:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чарівник з міста Гамельн
Вибачте моє невігластво, але хто такий цей Василь Васильців!? :o


http://infostore.org/info/214200 - тут повне зібрання його творчості, за виключенням віршів - то вже спеціалізація Отара




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Микола Кудлик
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 25-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-2-2006 у 15:42


Нарід, Вамльців то заразно, спочатку, смфівся потім прислухався,і сало подобатися!!!!!!!!!! два дня лікувався металом, слава небу попустило!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4119
Реклама: