Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Жебрацтво
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

biggrin.gif написано 19-9-2003 у 14:50


Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Я ж кажу - радикальні засоби.

Заради чого, вибачте? :D

Цитата:


Цим має займатися влада.
В Києві 2500 дітей, що не мають даху над головою і дихають клеєм. Хіба це нормально?

Більшість цих дітей хоче так жити.
Цитата:

Це ж наше майбутнє. Яку державу вони зможуть нам збудувати? А цигани - це одні з тих, хто сприяє такому майбутньому. Їх порівняно небагато, але й така кількість - це погано.

Тхне нацизмом. Тобто у всьому винні цигани?

Цитата:

Хто може похвалитися, що коли бачить людину, що жебрає, то завжди подає їй? Більшість просто "не помічають" цього. Це явище не здорове і його треба позбуватися.
Ще одне нездорове явище в нас - безпритульність дітей.
Щодо дітей - то все більшого поширення набуває така форма дитячого виховання, як "прийомні родини" (якщо я не помиляюся). При цьому від дітей не приховується те, що вони сироти, проте вони ростуть в любові та мають маму і тата. Хоча офіційно вони сироти. Тут немає трагедії, коли добрі сусіди чи хлопці в дворі починають виказуватися на них і кричати, що їх взяли з дитбудинку. Статистика показує, що рівень злочинності та наркоманії серед таких дітей дуже незначний.
Ось так.


Женю, а ти хочеш виховувати таких дітей? Ламати вуличні звички, вирішувати підліткові проблеми на цьому тлі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 19-9-2003 у 14:53


Але ти хоча б визнаєш, що проблема така існує?



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-9-2003 у 15:01


Проблема жебрацтва? Та вона у всьому світі є!
Більш того - міграції кітайців та індусів не що інше як міжнаціональне жебрацтво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 19-9-2003 у 15:06


Ти б бачив, скільки в нас в корпусі китайців. Як гадаєш, скільки з них захочуть повертатися з Європи в Азію.
А в КПІ навесні китайці побили наших студентів...




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-9-2003 у 15:09


Цю проблемо можна вирішити і не тільки миттям і переодяганням. Я вважаю цілком допустимим вдатися до жорстких мір. Арешт, концтабори і так далі. Так від цього "тхне нацизмом" але у нацизмі є багато і позитивного, такого що можна перейняти. Перший час вдатися до наджорстких методів. Жебракуєш і не досяг безпомічного віку, є сильний і здоровий - маєш вибір, якщо мужчина армія або розтріл, якщо жінка - примусові роботи на потреби армії та держави або розтріл. Повірте, за рік-два проблема зникне. Поки ми будемо бавитися у "телячі ніжності" з деградуючою частиною нашого суспільства ми будемо деградувати разом з нею. Сильна нація повинна мати зуби, котрими зможе кусати не тільки ворогів, а й вошей і гнид, що розвелися на ній самій.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-9-2003 у 15:11


Або ж студенти китайців? Це офтоп, проте тут не всюди китайці винні. Я в це неповірю бодай тому, що вони з цивілізованішої країни.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-9-2003 у 15:36


До речі про китайців (це не офтоп, це попередження розвитку теми): негайна депортація у випадку будь-якого порушення за рахунок його держави. Як зробити? Привести в його посольство з нотою: не вивезете - запроторимо до в"язнгиці і будемо судити по своїх законах.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-9-2003 у 15:40


Панове! Не принижуймося до націзму - у нас в КПІ теж ще ті цяці вчаться (даруйте). Китайці лише напіввинуватці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-9-2003 у 15:46


Ніякого нацизму. Тут тільки те, що в інших країнах називається охорона порядку. Тай нацизм, як я вже казав, має багато позитивних моментів (я не нацист).



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 21-9-2003 у 18:44


Китайці?
В нас в цьому семестрі дуже багато китайців. Я й кажу: хто захоче їхати до своїх братів і сестер по крові, якщо тут усе порівняно недороге, життя цікавіше й демократичніше (в них там народжуваність обмежена і комунізм). І от картина. Зараз їх понаїде дуже багато, їх ніхто не контролює, вони поодружуються, почнуть плодитися і скоро в нас будуть свої гета і китайські квартали. Ви хочете таку ситуацію, як у Берліні з турками чи в тій самій Америці з неграми? У нас і так вистачає проблем внутрішніх. Ви ще хочете проблем з іммігрантами?
А нелегали - це дуже просто. Їх поміщають в трудові табори, і вони там відпрацьовують витрати на них: авіаперельоти, одяг, харчування, послуги по відправці додому.
Інакше не можна. Вони відчувають позитивне до них ставлення і пруть суди.
Коли їх невеликий відсоток - це добре. Але коли вони сприяють деморалізації нашого суспільства (араби продають в вузах наркоту і т.д.), то це вже не прикольно.
Вибачте за офтоп, проте я думаю, що ця проблема перегукується з проблемою жебрацтва.




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 22-9-2003 у 13:30


Власне перегукується і то навіть дуже. Я промовчу про національний аспект у цій справі. Всі прекрасно бачуть, що переважна більшість жебраків то є цигани. Також багато і наших. Однак в сім"ї, як то кажуть... повинні бути отакі... Але можна провести чистки, арешти і тому подібне. Вирішення є. Щодо еміграції: не думаю, що ми є надто привабливою країною для еміграції сюди. Швидше як буферна зона. Сюди заселяються тимчасово, бо ближче до омріяної Європи, а там Шенген. Для буферної зони притаманні певні ознаки, які зараз ми вже можемо спостерігати, але то є вже темою іншого треду.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2003 у 12:23


Проблема жебрацтва є у кожній країні, але всюди намагаються з цим боротися і навіть їм це вдається. На Заході хіба є проблема жебрацтва... Напевне що немає як такої тому вони до такої ситуації цього не допустили. А в Україні за цим ніхто не дивиться і ця проблема, як це вже називаємо, виходить на одне з перше місць.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 12:29


В Угорщині є зазначена проблема.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 1-10-2003 у 13:14


Угорщина - то одна з європейських країн, де того (!) за одними даними немає.
Для чого озиратися на інші держави? Нам треба спершу в себе лад навести, а тоді вже казати: "О, а в нас того вже давно немає, а в цих буржуїв є, хоча вони й буржуї".
Справа в тому, що в кожному суспільстві є люди, яким просто ліьнки щось робити. І як ти їх не примушуй, ти нічого не зробиш. Так що ходити за ними і просити (ну будь ласка, ну покиньте жебрати, а ми вам за це роботу дамо і т.д.) - безглуздо. Тут допоможуть лише силові методи. Але це моя думка і до насильства я нікого не закликаю.




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2003 у 16:28


Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Для чого озиратися на інші держави? Нам треба спершу в себе лад навести, а тоді вже казати: "О, а в нас того вже давно немає, а в цих буржуїв є, хоча вони й буржуї".
Справа в тому, що в кожному суспільстві є люди, яким просто ліьнки щось робити. І як ти їх не примушуй, ти нічого не зробиш. Так що ходити за ними і просити (ну будь ласка, ну покиньте жебрати, а ми вам за це роботу дамо і т.д.) - безглуздо. Тут допоможуть лише силові методи. Але це моя думка і до насильства я нікого не закликаю.


Звичайно одна людина нічого з цим не зробить, одному не розв'язати цієї проблеми. Потрібно прикладати тільки силу.
Якщо дитина (12-14років) починає жебракувати, збираючи гроші на клей, то це нормально звичайно що ні. Перш за все повинні люди не давати грошей. Але хіба бабусі зможуть встояти перед їхнім жадібним поханням "подайте пару копійок на кусочок хліба, мені немає що їсти" або тому подібне. А коли дають хліб вони кажуть дайте грошей ми собі самі купимо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 1-10-2003 у 17:29


2 Олег Чирка
Про це я вже писала раніше (передивись повідомлення). Я маю на увазі дітей і циган, що просять нібить на хлібчик.

А ось стаття з учорашнього номера київської газети "Сегодня". Там інтерв"ю з мєнтами:
http://today.viaduk.net/todayol.nsf/2dfcd588082c53a5c2256db1002d241...




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2003 у 18:32


А що потрібно всеж таки давати їм гроші, щоб вони травилися, наприклад, тим самим клейом чи будь-чим іншим. Чи просто заборонити виготовляти чи імпортувати той самий клей. Потрібно не подавати грошей, контролювати ситуацію спецорганами та зрештою прикладати силу. Вимагання грошей на вулиці це також є проблемою молодого суспільства. А також переходити на іншу проблему забезпеченості громадян. Принаймі може, коли прожитковий мінімум буде більшим за мінімальну зарплату чи пенсію, тоді і вирішити проблему взагалі буде легше. Також багато залежить від фінансового забезпечення громадян України.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2003 у 18:35


Ще за часів СРСР юнаки які приходили з війська повинні були влаштуватися на роботу на протя зі 20 днів інакше до них починали "чіплятися" міліціонери, чому вони ніде не працюють і за чий рахунок живуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 2-10-2003 у 16:48


Цитата:
Першим відправив користувач Чирка Олег
А що потрібно всеж таки давати їм гроші, щоб вони травилися, наприклад, тим самим клейом чи будь-чим іншим. Чи просто заборонити виготовляти чи імпортувати той самий клей. Потрібно не подавати грошей, контролювати ситуацію спецорганами та зрештою прикладати силу. Вимагання грошей на вулиці це також є проблемою молодого суспільства. А також переходити на іншу проблему забезпеченості громадян. Принаймі може, коли прожитковий мінімум буде більшим за мінімальну зарплату чи пенсію, тоді і вирішити проблему взагалі буде легше. Також багато залежить від фінансового забезпечення громадян України.


Друже, передивися весь тред. Там усе написано.
Я писала вже, напишу ще раз (особисто для тебе :D). Я проти дитячого жебрацтва, я за силове втручання, бо умовляннями та припрошуваннями нічого не досягнеш. І однозначно, це має бути політика держави.




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-10-2003 у 07:55


Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Друже, передивися весь тред. Там усе написано.
Я писала вже, напишу ще раз (особисто для тебе :D). Я проти дитячого жебрацтва, я за силове втручання, бо умовляннями та припрошуваннями нічого не досягнеш. І однозначно, це має бути політика держави.


Тред я прочитав ще минулий раз. Але чому тільки проти дитячого жебрацтва? І це буде тільки в столиці, а не по території України. Що, старші (тобто не діти) нехай жебракують собі? Та ті ж самі діти і беруть приклад з старших. Як уже обговорювалося в цій дискусії потрібно приймати міри. І перш за все не подавати ні дітям ні старшим. В громадському транспорті є вивіски на яких написано: "Шановні пасажири просимо не підтримувати жебрацтво в транспорті", чи щось тому подібне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 7-10-2003 у 11:29


Дитяче же брачтво, доросле жебрацтво, стареце жебрацтво... Навіщо ділити проблему на три складові? Від цього, що легше її вирішити? Згоден на всі сто - ДЕРЖАВА повинна втрутитися власне силовими методами. Я ні в якому разі не закликаю до насильства. До силових методів відносяться і примусові роботи з виплатою заробітньої плати і таке інше. А проблема ця існує у всьому світі, єдине не в таких масштабах.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2003 у 10:14


Найбільше не люблю циган. Брудні, смердючі, і як причепиться... Взагалі кажуть що якщо людина почала жебракувати, то заробляти власною працею вона вже ніколи не буде, тому що напевне хотітиме. Думаю "бомж" це не соціальне становище, а скоріше спосіб життя. Їм так комфортно. Особисто грошей їм не даю, всеодно вони витратяться на горілку чи спирт. Виключення становлять старенькі бабусі-дідусі мені їх просто шкода.
Якось до мене прийшло натхнення зробити велике прибирання в хаті. З комори було витягнуто 4 великих мішки пляшок від пива, після спроби їх підняти я таки вирішила що нехай ще постоять, і пішла виносити загальне сміття. У смітнику порпалася старенька бабуся. Бідно, але чисто брана, спитала чи немає у мене пляшок. Смітник розташований у самому верху вулиці коцюбинського, там добряча гора. Я ЛЕДВЕ дотарабанила мішки з пляшками до смітника, в той час як старенька згорблена бабуся одним рухом закинула їх на плечі, взявши у руки ще кілька мішків з паперами і спокійнесенько пішла назад донизу...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 17-10-2003 у 10:14


Найбільше не люблю циган. Брудні, смердючі, і як причепиться... Взагалі кажуть що якщо людина почала жебракувати, то заробляти власною працею вона вже ніколи не буде, тому що напевне хотітиме. Думаю "бомж" це не соціальне становище, а скоріше спосіб життя. Їм так комфортно. Особисто грошей їм не даю, всеодно вони витратяться на горілку чи спирт. Виключення становлять старенькі бабусі-дідусі мені їх просто шкода.
Якось до мене прийшло натхнення зробити велике прибирання в хаті. З комори було витягнуто 4 великих мішки пляшок від пива, після спроби їх підняти я таки вирішила що нехай ще постоять, і пішла виносити загальне сміття. У смітнику порпалася старенька бабуся. Бідно, але чисто брана, спитала чи немає у мене пляшок. Смітник розташований у самому верху вулиці коцюбинського, там добряча гора. Я ЛЕДВЕ дотарабанила мішки з пляшками до смітника, в той час як старенька згорблена бабуся одним рухом закинула їх на плечі, взявши у руки ще кілька мішків з паперами і спокійнесенько пішла назад донизу...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2003 у 13:47


Я даю гроші жебракам. Навіть тоді, коли бачу, що цей дріб"язок проп"ють. То - їхня справа, що з грошима робити. Моя - дати. Або не дати.



я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-5-2012 у 22:39


Прочитав цю статтю десь з півроку назад, і задумався.. справді небачив щоб дитина плакала в попрошайок.
http://www.myjane.ru/articles/text/?id=2088


недавав їм нічого і тепер ще більше впевнився що цього я точно підтримувати небуду.

напрягає що ті жебраки стоять на автомобільних перехрестях з дітьми.. ходять повз машин. чому міліція з тим не наведе порядку хоча би на великих перехрестях (Стрийська-Хуторівка, Виговського-Любінська) - теж загадка.

а на благодійність деколи переводжу гроші по можливості. але на рахунки або коли особисто когось знаю що є потреба.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 414
Реклама: