Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Підтримайте рідну мову!
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 21-1-2006 у 15:02


А так ніжто і не вважає!



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2006 у 15:10


В нас державна мова українська і її треба поважати! Якщо тобі подобається російська, то їдь туди, де вона вважається державною, і не думаю, що тебе там будутьчекати з розпростертими обіймами
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vladymir Kovrigin
Заблокований




Повідомлень: 11
Зареєстрований: 1-1-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2006 у 15:14


Знаешь, как писал Шпенглер, принадледжность к нации следует определять по культуре
Как тогда должна назыываться страна, в кторой 60 процентов разговаривают на русском языке?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2006 у 15:20


В мене є колєга, який розмовляє російською, але натомість він не любить росіян, особливо москвичів. І хоче в Європу!

Чому зразу 60%? Це вам Янукович сказав? Саме цікаво те, що на сході практично всі розмовляють російською, але коли вони приїжджають на захід, то чомусь стараються говорити українською.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2006 у 09:10


Відразу роз"ясню свою позицію - я однозначно проти двомовнисті - усе решта цетак, просто роздуми вголос, розгляд можливих варіантів...
З огляду ж на думки на кшалт висловленого Vladymir'ом Kovrigin'им всероз я двомовності б і не запропонував.
Але:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
А отже, її обов"язково би вивчали у школах і нею б викладали також... Уявіть, шо це дає тому ж Криму та Донбасу... Українська мова, яку хоча б зі школи і на примітивному, поки що, рівні знатиме молоде покоління взагалі б зникла з цих регіонів.


Ви в курсі, наприклад, скільки україномовних шкіл в Симферополі? Дві. І то навіть не суто украінські, а лише з класами з українською мовою викладання. Про якість цього викладання я взагалі мовчу. Про яке зникання можна говорити? Як може зникнути те, чого нема.
Я вже не кажу про те, що й у Львові зараз російська звучить вдвічи частіше, аніж років п"ять тому.
Іноді це доходить до абсурду. Нещодавно мене перестріли на Цитаделі (вважайте, центр Львову, міста, як відомо "бандерівського" ;) ) дві жіночки - свідки єгови. Звернулися російською, я з чемності відповів так само... Я від них відмазався, але журнальчики свої вони мені навздогін втулили. При цьому дуже вибачаючись, і розпитуючи мене - чи вмію я читати українською. :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2006 у 09:22


Тарасе (котрий Ільчишин, а не Задорожній ;) ), річ у тім, що у містах України співвідношення російська-ураінська, можливо, й більше, аніж 60-40. Просто люди на кшалт того ж Коврігіна бачуть лише те, що хочуть бачити. І, наприклад, забувають, у не лише в містах живуть люди. Сільське населення і на сході (харківщина, полтавщина і ті самі донеччина і дніпропетровщина) доволі активно говорять українською. Далекою від літературної, але яке село могло б похвалитись протилежним?

До того ж хотілося б заперечити Коврігіну (хоча й нерозумно заперечувати тому, хто вже заблокований :) ), що мова - не єдиний критерій культури. Ну от Гоголь російською писав... Он, Дяченки зараз російською пишуть - запитайте їх, ким вони себе вважають - росіянами чи українцями?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2006 у 11:23


два дні тому мені в аську постукали під ніком ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, і запитали, чи буду я голосувати за Януковича. Я відповів, що ні в якому випадку. Мене запитали "ЧОМУ". Я навів приклад, що тільки ******** може пропонувати двумовність. Він знову питає мене -- ЧОМУ. Я кажу і про канцелярію і про повагу до коріння, і питаюсь чи готові витрачати вдвічі більше коштів на причандалля канцелярське і він сказав, -- "почему на двух, только на руском". Що тут вже скажеш, в мене тільки одні слова, і всі погані.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 23-1-2006 у 11:42


Це скоріш за все робот був, хтось скрипт запустив



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2006 у 13:09


не думаю, що робот, бо там ще розмова продовжувала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-2-2006 у 13:58


Це просто клас. Гляньте в html цього сайту в самому низу:
hxxp://www.smsreferendum.in.ua/forums/index.php?t=msg&th=215&start=0&

:lol:

На титульній цього немає.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-2-2006 у 13:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Пані Тимошенко, Пора+ПРП та й інші, більш-менш проукраїнські сили

Я чомусь не бачу у Тимошенко проукраїнськості. Тим паче в мовному питанні. Де вона колись відстоювала укр. мову? Це не констатація, це питання. Якщо таке справді було, будь ласка, напишіть, можливо, я зміню про неї думку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 27-2-2006 у 15:16


До речі
Цитата:
Заступник голови виборчого штабу Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Олександр Мосіюк вважає, що голосування фракції БЮТ за подолання вето Президента України на Закон “Про місто-герой Севастополь” засвідчує проросійську позицію лідера БЮТ Юлії Тимошенко. Про це повідомили у прес-службі блоку.

Голосування фракції БЮТ “суперечить національним інтересам України” та засвідчує “проросійську позицію Юлії Тимошенко, яку вона найближчим часом відстоюватиме”, сказав він.

О.Мосіюк стверджує, що “заветований Президентом Закон про місто Севастополь надає місту права, подібні до прав міста Києва”. “У тій реальній політичній ситуації, яка існує в Криму, це означає, що з прийняттям такого закону Севастополь фактично вийшов би з-під юрисдикції української влади і потрапив під управління командування ЧФ Російської Федерації. Відтак це призвело б до значних проблем із виведенням у майбутньому з Севастополя військово-морських сил Росії”, - наголошує О.Мосіюк.

Він також вважає, що “підтримавши рішення про подолання вето Президента щодо статусу міста Севастополь, фракція БЮТ фактично вийшла з помаранчевої коаліції та об‘єдналася з “Регіонами” та іншими проросійськими політичними силами”.

Як повідомлялося, блок “Наша Україна” заявив, що голосування у Верховній Раді щодо подолання вето Президента України на Закон “Про місто-герой Севастополь” свідчить про активізацію альянсу Тимошенко-Литвин-Янукович у парламенті.

23 лютого Верховна Рада намагався подолати вето Президента на цей закон, однак не вистачило голосів (“за” 277 при необхідних 300). “За” подолання вето голосували: „Регіони України” – 56, КПУ – 56, БЮТ – 33, Народна партія – 39, „Наша Україна” – 0, СПУ – 26, „Народний блок Литвина” – 22, соціал-демократи (об’єднані) – 18, Українська народна партія – 0, партія „Відродження” – 10, Народний рух України, Партія промисловців і підприємців, „Реформи і порядок” – 0, позафракційні – 17.

Після цього парламент ухвалив у новій редакції Закон України “Про місто-герой Севастополь”, частково врахувавши пропозиції Президента України.

Джерело - Майдан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 27-2-2006 у 16:24


Цікаво, а чому пан Мосіюк (чи хтось інший) нічого з цього приводу не сказав про СПУ? Зважаючи на голосування, вони теж із Регіонами та Литвином блокуються. Мороза віднесли до касти недоторканих?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4227
Реклама: