Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Меблі на замовлення
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-9-2006 у 07:55


Є одне рішення - можливо комусь підійде так зване "шафа-ліжко". Суть в тому що ліжко знаходить в шафі в вертикальному положенні, при розсування дверей (купе) - ліжко опускається в нормальне положення. Можливе підключення дистанційного керування таким ліжком.
Дуже корисно якщо комусь потрібно щоб на день ліжка не було в кімнаті, можна звісно й диван але було вже виготовленно такий варіант - коли диван теж не можна було ніяк вписати в кімнату.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юра Гонцовський
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 18-8-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-9-2006 у 19:37
Відгук про виконане замовлення


Замовляв шафу, стіл, поличку над столом і пенал.
Виготовили вчасно і якісно. Роботою задоволений повнстю.
Треба буде ще щось - буду звертатися знову.

P. S.
Особливо сподоюалося ставлення до роботи - дуже відповідальне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-12-2006 у 16:28


Прохання й надалі людей які виготовили через цю тему меблі залишати тут інфо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 21-12-2006 у 20:13


Ну, раз прохання. то пишу.

Був в мене дизайнер, спілкувалися...

Справа в тому, що мені треба вписати меблі в нестандартні стіни (кути не 90 град) + адаптувати по стилю існуючих меблів. Власне ідей щодо дизайну як таких і не було запропоновано...

Була запропонована стандартна (парелелепіпедна) конструкція, з стандартної плити, в не цілком відповідних для мене кольорах - нічого креативного. Фото готових робіт дизайнер показати не зміг :-(

В результаті я сам все прорахував і намалював, відіслав щоб мене поставили "в чергу"...
І от тепер не знаю чи шукати когось, хто запропонує щось оригінальне, чи розслабитись і замовляти стандарт...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2006 у 15:58


Цікавить двохярусне ліжко в дитячу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-12-2006 у 08:39


можна зробити. Лишіть в приваті свої координати, або ж можу дати телефон.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-12-2006 у 08:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Була запропонована стандартна (парелелепіпедна) конструкція, з стандартної плити, в не цілком відповідних для мене кольорах - нічого креативного. Фото готових робіт дизайнер показати не зміг :-(

Дякую за відгук, постараємося щось змінити. В нас на першому місті стоїть зменшувати ціну виробів, не понижуючи якість. Щоб підходити до нестандартних рішень - треба мати відповідне деяке обладнання плюс тратити час на компютеринй проект і т.д. Для цього у львові є безліч великих фірм де все це думаю зроблять, однак відповідно в них буде висока ціна. Все це можна зробити і організувати але як не крути це потягне витрати а отже збільшиться собівартість.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-1-2012 у 14:34


Ця тема ще актуальна ?
мені треба деякі речі зробити.

фото



дверцята з білого глянцевого МДФ.




оббити стіну панелями мдф колір антрацит, ширина панелі порядка 35-40см, розшити алюм. профілем.


ще також актуальні довгі підвіконники (4 і 6м і ширина 60см) з якогось матеріалу крім дерева. з рельєфом дерева. наприклад можна ламіновані.
в мене от є ламінат з рельєфом дерева, дуже правдоподібно виглядає і дуже зносостійкий.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4398
Реклама: