Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Доставка побутової хімії додому.
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-4-2006 у 12:12
Доставка побутової хімії додому.


Цікавить думка львівян. Збираємося запровадити у Львові доставку побутової хімії (порошки, мила, зубні пасти, миючі засоби тощо) додому. Доставка щосуботу, оскільки у будні дні більшість працює. Ціни будуть низькі однак орієнтовна сума замовлення мінімальна 25 грн.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2006 у 13:06


Ідея цікава, і я проголосував "за". Але тут дуже важливо точно дотримуватися часу доставки (особливо в суботу - день коли люди не сидять дома).
Так, я наприклад, злий на DHL - мені прийшов лист з закордону, то я мусив їх до 12 години дня чекати (вони обіцяли що привезуть у проміжок 10-12 година), потім пішов з дому.
А вони привезли лист в 14-00 коли нікого вже не було, потім мусив сам їздити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-4-2006 у 13:10


Дякую за пораду. Доставка буде робитися протягом дня, бажаний час погоджується з замовником. В перспективі доставка планується щоденно, але то як мінімум за пів року. Адже якщо доставимо до роботи то думаю не захочиться Вам нести кілограмові пакунки з порошками, милами та іншим :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2006 у 18:49


А можна конкретніше дізнатись, що за магазин, як робити замовлення, чи є сайт і т.д???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 5-4-2006 у 19:03


Думаєте з 800 тис населення у вас назбирається клієнтів, яким кожну суботу буде шо привезти?.. Не хочу розчарувати, але думаю, що аж ніяк...



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-4-2006 у 07:34


Замовленя будуть прийматися за телефоном. Коли буде готовий списко асортиментів, подам його в перспективі можливе створення інтернет-магазину.
Щодо замовників - достатньо мати 100-200 замовників щосуботи, в місяць це виходить до 1000 замовників - а це 5 будинків в спальних районах. А скільки таких будинків і спальних районів? Тим більше планується робити базу та працювати з постійними клієнтами, а отже через 1-2 місяці - замовлення будуть повторюватися.
Я буду вдячним за відгуки та побажання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4435
Реклама: