Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: aDSL від Укртелекому
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-8-2011 у 21:55


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Я ото теж не годен сказати, для яких задач треба більше 4 Мбіт (зараз маю 5... колись мав 8...).

---

Стосовно 14400: еее, дядькку, а 9600 bps?
:)

Ехехе, які ми все ж таки динозаври...

Ціхо! Це був стратегічний крок! А то як дівчата молоді про 9600 почують, так взагалі на нас уваги звертати не будуть!
В мене ще декілька модемів на 9600 в гаражі десь валяються, хотів викинути. А може кому тре?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 1-8-2011 у 22:08


Вони гарно у ванні плавають... Замість пластмасових качечок!:lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-8-2011 у 22:38


такі модеми хіба в музей історії техніки... :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2011 у 19:11


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Все одно тарифи просто ніякі... Максимальна швидкість 20 мбіт - це просто кам'яний вік. Зараз навіть 50-80 мбіт не завжди вистачає :)

Для чого??? :o
Хіба щоб самому провайдером бути.
Вже при 3-4 Мбітах фільми завантажуються скоріше, ніж відтворюються.
В якій Ви якості фільми звикли дивитися? Навіть для нормального HD-кіна цього і близько не вистачить, не кажучи про щось більше.

Я печальні реалії середини-кінця 90-х нормально пам'ятаю, але це ж не привід жити минулим.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-8-2011 у 20:53


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
В якій Ви якості фільми звикли дивитися? Навіть для нормального HD-кіна цього і близько не вистачить, не кажучи про щось більше.

Зустрічне запитання - а на чому ви звикли дивитись хд-кіно? Невже на комп'ютерному моніторі? Чи на паршивенькому "домашньому кінотеатрі", купленому в Ельдорадо за десяток тисяч гривень? Це все рівно, що купувати дійсно фірмові, прекрасно записані аудіо диски по 40 доларів за штуку, щоб потім їх слухати на аудіо апаратурі за тисячу доларів - там половини звуків чути не буде. Питається, навіщо?
Максимальна якість відео картинки та звукового ряду передбачає наявність відповідного рівня апаратури, яка може це відтворити, тобто наявність дійсно домашнього кінотеатру, обладнання якого витягне десяток-другий тисяч доларів легко. У вас він є? Бо у мене немає, для мене фільми не фетиш, я вважаю, що життя все рівно яскравіше, ніж сама найкраща відео картинка.
Ще запитання - а скільки фільмів на день ви дивитесь? Декілька? Ви кінокритик? Бо в середньому, якщо людина не ледар і їй є чим зайнятися в житті, то максимум - це декілька фільмів на тиждень. Їх що, обов'язково дивитись в он-лайні? Можна ж заздалегідь завантажити спокійно.

Тобто, все рівно проблеми не розумію. Навіть якщо світ клином зійшовся на перегляді фільмів з інтернету, тому що на все інше 3 Мбіти аж понад голову. Для власного індивідуального використання, маю на увазі. Тому, ІМХО, ніхто не живе минулим, те, що зараз дає той же укртелеком цілком достатнє для основної маси користувачів. Якщо ж комусь окремо потрібні якісь особливі умови, то це теж можна спокійно вирішити. Наприклад, мене не задовільняє якість аудіо апаратури, яку випускають сьогодні. Але ж я не нарікаю на виробників, а просто роблю індивідуальний проект, роблю те, що мені потрібно, на замовлення. Які проблеми? Завжди так було і буде, є основні споживачі, більше 90%, думаю, навіть більше 95%, і є окремі, якщо хочете, VIP-споживачі, яким треба більше, ніж усім решта. Все вирішується.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2011 у 08:42


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Зустрічне запитання - а на чому ви звикли дивитись хд-кіно? Невже на комп'ютерному моніторі? Чи на паршивенькому "домашньому кінотеатрі", купленому в Ельдорадо за десяток тисяч гривень?

Максимальна якість відео картинки та звукового ряду передбачає наявність відповідного рівня апаратури, яка може це відтворити, тобто наявність дійсно домашнього кінотеатру, обладнання якого витягне десяток-другий тисяч доларів легко. У вас він є? Бо у мене немає, для мене фільми не фетиш, я вважаю, що життя все рівно яскравіше, ніж сама найкраща відео картинка.
Ще запитання - а скільки фільмів на день ви дивитесь? Декілька? Ви кінокритик? Бо в середньому, якщо людина не ледар і їй є чим зайнятися в житті, то максимум - це декілька фільмів на тиждень. Їх що, обов'язково дивитись в он-лайні? Можна ж заздалегідь завантажити спокійно.

Тобто, все рівно проблеми не розумію. Навіть якщо світ клином зійшовся на перегляді фільмів з інтернету, тому що на все інше 3 Мбіти аж понад голову. Для власного індивідуального використання, маю на увазі. Тому, ІМХО, ніхто не живе минулим, те, що зараз дає той же укртелеком цілком достатнє для основної маси користувачів. Якщо ж комусь окремо потрібні якісь особливі умови, то це теж можна спокійно вирішити.

Великими відповідями спілкуватись не дуже люблю, відповім конкретно.

1 - Навіть якщо не торкатися плазмових теликів та домашніх кінотеатрів, а взяти до уваги лише монітори, то протягом останніх років дивився фільми на 17", 19" і 22" (в деталі з конфігурацією вдаватися не бачу сенсу). На кожному з них різниця якості відео між стрічками по 800мб і 6-7 гб помітна навіть дітям.
2 - Ані ледарем, ані кінокритиком себе не вважав, але подивитися фільм ввечері з родиною собі можу дозволити. На вихідних дозволяю собі ще більше :D
3 - Про онлайн Ви самі почали розмову, я про це ані слова не казав. Мені значно приємніше просто скачати, що забажаю я/родина/друзі, за 15 хв. Нормальная швидкість інтернету для цього не завадить :)
4 - Можна безкінечно вести розмову, яка швидкість потрібна більшості звичайних людей. Тільки це в жодній мірі не міняє того факту, що ціни УТ просто неспівмірні з швидкостями, які вони дають.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 3-8-2011 у 08:48


Олексію, маю хороший великий монітор і навіть не найгірший зір - з відстані в 3 метри не бачу різниці між HDRip та блуреєм. Старий, певно. А ще у мене телефон може відтворювати HD 720p. Тільки не розумію, нащо.

Мало ADSL'у Укртелекому? Беріть FTTB. 100-Мбіт підключень зараз валом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2011 у 10:06


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Олексію, маю хороший великий монітор і навіть не найгірший зір - з відстані в 3 метри не бачу різниці між HDRip та блуреєм. Старий, певно. А ще у мене телефон може відтворювати HD 720p. Тільки не розумію, нащо.

Мало ADSL'у Укртелекому? Беріть FTTB. 100-Мбіт підключень зараз валом.
Про різницю між HDRip та блуреєм принципово не писав... там теж досить нескладно побачити відмінності. Якщо у Вас якийсь "олігарський" монітор, то навіть з 3-х метрів (в мене все більш скромно, дивлюсь з відстані в метр). Я просто навів більш показовий приклад.

100-мбіт підключень насправді зовсім не багато по місту... в більшості районів такого провайдера не знайти.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 3-8-2011 у 10:10


Ну так більшість ХДріпів вміщаються в 1,5-3 Гб. Скачується в процесі приготування, споживання вечері та миття посуду :))) А відстань менше трьох метрів не получається з огладу на те, що маю поза метр від п'яток до монітора + зріст - дивитись кіно інакше, ніж лежачи, не годен :)))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-8-2011 у 23:51


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  

Навіть якщо не торкатися плазмових теликів та домашніх кінотеатрів, а взяти до уваги лише монітори, то протягом останніх років дивився фільми на 17", 19" і 22" (в деталі з конфігурацією вдаватися не бачу сенсу). На кожному з них різниця якості відео між стрічками по 800мб і 6-7 гб помітна навіть дітям.

Ви були неуважні, читаючи те, що я написав.
На 200-доларовому ЦД-плеєрі теж є різниця в звучанні між фірмовим диском, записаним на кращих студіях світу, і тим піратським мотлохом, що продають в наших магазинах. І цю різницю помітить навіть дитина. Але різниця в звучанні музики з цих двох носіїв на дешевій апаратурі просто помітна, а на відповідного рівню апаратурі - це просто різні всесвіти. Тому я говорив про те, що для перегляду на маніторі чи дешевому домашньому кінотеатрі фільмів зациклюватись на супер якісному записі смислу великого нема. Надто вже ця різниця незначна. А як сказав тут Сашко, з декількох метрів взагалі майже непомітна.

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Мені значно приємніше просто скачати, що забажаю я/родина/друзі, за 15 хв. Нормальная швидкість інтернету для цього не завадить :)

Можна безкінечно вести розмову, яка швидкість потрібна більшості звичайних людей. Тільки це в жодній мірі не міняє того факту, що ціни УТ просто неспівмірні з швидкостями, які вони дають.

Якщо людина хоче їздити на швидкості 300 км/год. і розганятися до сотні за 4 секунди, вона купує ферарі, порша, чи яке інше ламборгіні. А не нарікає на те, що ланос неспівнімрний за своєю ціною з тою швидністю, яку дозволяє розвинути. Хочете їздити 300 км/год - купуйте ферарі!

Стосовно неспівнірності ціни до швидкості - а можна конкретніше? Наприклад, зараз я маю 10 Мб безлімітки за 12 доларів доларів в місяць. Я, звичайно, не проти мати ті ж 10 Мб за 1 долар, але я не впевнений, що за таку плату я отримаю належної якості сервіс. Наприклад, кількість тих, хто має високу швидкість сильно зросте, і отримати реальні 10 Мб через сильну завантаженість ліній стане проблематично. Чи стабільність роботи служб пострадає. А мене це не влаштує. Тому я вважаю нормальним заплатити 12 доларів в місяць за стабільні 10 Мб кожного дня.

То все ж таки, конкретніше, в чому невідповідність цін швидкості? Не відірване від реальності "за такі гроші вони могли б забезпечити більшу швидкість", а конкретно, яка швидкість скільки повинна коштувати і чому. З деяким заглиблення при поясненні в економіку і техніку (в смислі здатності реально забезпечити заявлену швидкість). А то може дійсно я чого не знаю і "живу минулим".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2011 у 09:20


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Але різниця в звучанні музики з цих двох носіїв на дешевій апаратурі просто помітна, а на відповідного рівню апаратурі - це просто різні всесвіти.
Де я Вас не зрозумів?) Ми говоримо про одне і те саме: на дешевій апаратурі різниця помітна, а на моніторах, плазмах та домашніх кінотеатрах вона просто колосальна. Звісно кожен сам дивиться на свої статки, на свої бажання і вирішує, що купити, але навіть з невеличкими коштами можна не лише побачити,а й оцінити різницю: пам'ятаю, як вперше вразило, що навіть на моніторі не першої молодості можна було в 1-ої Панди кунг-фу розгледіти кожну промальовану волосину.

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
То все ж таки, конкретніше, в чому невідповідність цін швидкості? Не відірване від реальності "за такі гроші вони могли б забезпечити більшу швидкість", а конкретно, яка швидкість скільки повинна коштувати і чому. З деяким заглиблення при поясненні в економіку і техніку (в смислі здатності реально забезпечити заявлену швидкість).
Я не ставлю під сумнів, що УТ надає в Вашому випадку стабільні 10 мбіт. Але от з приводу навантаження на лінії трохи помиляєтесь: в тих рідких випадках, коли на УТ швидкість не піднімається вище 6-7 мбіт, чи в більш розповсюджених випадках, коли замість 24(20) отримуєш в 2-3 рази менше винні не магістралі (які звісно можуть не впоратися з ростом абонбази в 2-3 рази), а просто допотопні АТС та лінії безпосередньо від них до абонента. і тут кількість абонентів на швидкість практично не впливає.

Я не маю нічого особисто проти Укртелекома, я просто вважаю ADSL застарілою технологією (навіть Дзекон це чесно визнавав). З цієї технології вони дійсно витиснули все, на що вона була здатна: за такі гроші вони дійсно пропонують максимум. Але це не відміняє того, що принаймні 3 досить великі провайдери пропонують стабільні 10 мбіт на порядок дешевше аніж 12 доларів. Яка тут ще потрібна економіко-технічна полеміка? :)




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2011 у 09:54


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
3 досить великі провайдери пропонують стабільні 10 мбіт на порядок дешевше аніж 12 доларів

А можна перелік?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2011 у 10:16


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
А відстань менше трьох метрів не получається з огладу на те, що маю поза метр від п'яток до монітора + зріст - дивитись кіно інакше, ніж лежачи, не годен :)))
Ну комфорт це дійсно найважливіший і виключно персональний показник. Як щось розгледіти з 3-х метрів я слабо уявляю :D

Цитата: Початково розміщене учасником Aндpiй  
А можна перелік?
Навіщо тут зайва реклама? Не хочу а)виставляти когось супер-лідерами б)зациклюватись на тарифах 10 мбіт



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-8-2011 у 01:08


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Де я Вас не зрозумів?) Ми говоримо про одне і те саме: на дешевій апаратурі різниця помітна, а на моніторах, плазмах та домашніх кінотеатрах вона просто колосальна. Звісно кожен сам дивиться на свої статки, на свої бажання і вирішує, що купити, але навіть з невеличкими коштами можна не лише побачити,а й оцінити різницю: пам'ятаю, як вперше вразило, що навіть на моніторі не першої молодості можна було в 1-ої Панди кунг-фу розгледіти кожну промальовану волосину.

Важко... Ми говоримо як раз про різне, якщо ви ще досі цього не зрозуміли. І думку я доношу протилежну до вашої. Читайте таки уважніше. Повторювати уже втретє я не буду.

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Навіщо тут зайва реклама? Не хочу а)виставляти когось супер-лідерами б)зациклюватись на тарифах 10 мбіт

А це вже нездоровий снобізм. І в рекламі нічого поганого немає. Так що за провайдери?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-8-2011 у 05:58


Цитата:
3 досить великі провайдери пропонують стабільні 10 мбіт на порядок дешевше аніж 12 доларів

10 Мбіт за 10 гривень? :o

Чомусь не віриться... :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 5-8-2011 у 12:48


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
А відстань менше трьох метрів не получається з огладу на те, що маю поза метр від п'яток до монітора + зріст - дивитись кіно інакше, ніж лежачи, не годен :)))
Ну комфорт це дійсно найважливіший і виключно персональний показник. Як щось розгледіти з 3-х метрів я слабо уявляю :D


Питання не в тім, що, а нащо? Дивлюсь кіно, не роздивляюсь в деталях сорочку головного героя чи цицьки героїні 8D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 5-8-2011 у 21:31


... ну, відносно цицьок це Ви марно...:baddevil:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 6-8-2011 у 08:58


Шшшш, не паліть контору...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-8-2011 у 21:20


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А це вже нездоровий снобізм. І в рекламі нічого поганого немає. Так що за провайдери?
Снобізм не може бути раціональним, там емоційна частка завжди переважає. Провайдери - Airbites, Vega, Київстар щодо нету... якщо розширити перелік до тих хто ще є ТБ пропонує це Воля і Одеко. Це якщо лише на великих провайдерах зупинитись.

Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  

Питання не в тім, що, а нащо? Дивлюсь кіно, не роздивляюсь в деталях сорочку головного героя чи цицьки героїні 8D
Будь-яке кіно лише виграє від якісної картинки, а не лише якісь бойовики чи інші екшни.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2011 у 16:41


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
100-мбіт підключень насправді зовсім не багато по місту...
Вже завтра зможу трошки "потролити" Вас з приводу того, що маєте лише сотню, а в мене 150 мегабіт :lol: Сильно не ображайтесь))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2011 у 10:00


Цитата: Початково розміщене учасником Назар Самойленко  
Вже завтра зможу трошки "потролити" Вас з приводу того, що маєте лише сотню, а в мене 150 мегабіт :lol: Сильно не ображайтесь))
По-перше, в мене зараз 80 мегабіт. По-друге, з жартів ображаються лише йолопи. По-третє, поділіться вже якимись результатами, бо це може бути цікаво.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-8-2011 у 21:10


Ось мій результат на ОГО:

Зовсім не те, до чого я звик у Києві. Та щиро кажучи, воно і не потрібно так конче, щоб все літало (може вже виріс).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2011 у 14:46


Людина до всього звикає. Але до всього доброго звикаєш дуже швидко і відмовлятись від інтернету з нормальною швидкістю дуже складно. Навіть один "повільний місяць" перетворюється на неабиякі тортури.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 17-8-2011 у 14:53


Тоді є сенс задуматись...

Я трошки не в тему, знаю.

Минулого року видалив з потрохами свій обліковий запис Твіттера - за 1000 "цвірінькань" так і не відчув, що це мені треба. Знайомий, який там щодня зависає на огого та їздить на зустрічі був просто в шоці. В якийсь момент відчув, що можу так само грохнути блог з записами за 3 роки, чи навіть той же фейсбук, з якого отримаю якісну вижимку новин - завдяки аудиторії, яку читаю. Про що це я? Залежність від інтернету - то, вибачте, трагікумедія. І якщо повільний місяць - то тортури, я відверто вам не заздрю...

Ps: та, знаю, я - динозавр :))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2011 у 15:07


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Залежність від інтернету - то, вибачте, трагікумедія. І якщо повільний місяць - то тортури, я відверто вам не заздрю...

Ps: та, знаю, я - динозавр :))
При чому тут динозавр, мені теж не 18 років. Просто повільний інтернет лише краде час: треба чекати поки завантажаться сторінки, треба навіть невеличкі апдейди скачувати набагато довше, треба заздалегідь накачати собі фільмів, які хочеш дивитися. Нормальний інтернет дає свободу, а залежність виникає в першу чергу від низькоякісних речей. Коли в тебе Запорожець - то ти стаєш рабом автомобіля, коли в тебе нормальна машина - ти від неї не залежиш, ти не зважаєш на її примхи.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4441
Реклама: