Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5
Автор: Тема: aDSL від Укртелекому
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-8-2011 у 00:51


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Залежність від інтернету - то, вибачте, трагікумедія. І якщо повільний місяць - то тортури, я відверто вам не заздрю...

Ps: та, знаю, я - динозавр :))
При чому тут динозавр, мені теж не 18 років. Просто повільний інтернет лише краде час: треба чекати поки завантажаться сторінки, треба навіть невеличкі апдейди скачувати набагато довше, треба заздалегідь накачати собі фільмів, які хочеш дивитися. Нормальний інтернет дає свободу, а залежність виникає в першу чергу від низькоякісних речей. Коли в тебе Запорожець - то ти стаєш рабом автомобіля, коли в тебе нормальна машина - ти від неї не залежиш, ти не зважаєш на її примхи.

А от Запорожця ви даремно зачепили... Зараз доведеться за нього відповісти! Саша, я беру торсіон, а ти піввісь захопи, будемо проводити роз'яснювальну роботу!
От же ж, знали, перед ким Запорожця опускати!
Так от, Запорожець - прекрасна машина, яка може подарувати водієві купу приємних переживань від поїздок. Хто не мав Запорожця, той просто не зрозуміє. Це як реактивна Цесна і старий біплан. Сучасний літак - це тупе транспортування, а біплан - це Політ. Так і з Запорожцем.
Тому не треба котити бочку на Запорожця!

Стосовно Інтернету. Уже декілька людей намагаються до вас донести думку, що (раз уже ви зачепили автомобільну тему) ну далеко не кожному потрібен автомобіль, який здатен їздити 300 км/год. Тому що, якщо між мною і точкою призначення немає німецького ідеального автобану, без обмеження швидкості, то мені нафіг не потрібне Ферарі. В смислі, що наявність тих, чи інших речей визначає не тупе бажання їх мати. а потреба в них - принаймні, так є в дорослих людей.
Воно, звичайно, незле за 10 Мбіт платити не 100 грн. в місяць, а 10. Але цього не пропонує жоден провайдер. А от мати за 100 грн. не 10, а 100 Мб мені не розходиться, тому що для того, для чого я використовую інтернет, а це для спілкування, як джерело технічної інформації в основному, 10 Мб мені цілком достатньо і ніяких обмежень я не відчуваю. І назвати 10 Мб якимось атавізмом мені не повертається язик в силу цілком об'єктивних причин - для звичайної роботи, для спілкування 3 Мб, чи 10 - нема різниці, не чути її!




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 18-8-2011 у 08:54


О, Рост, а я стримувався, титанічними зусиллями стримувався! особливо про Запорожець...
:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 11:19


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

А от Запорожця ви даремно зачепили... Зараз доведеться за нього відповісти! Саша, я беру торсіон, а ти піввісь захопи, будемо проводити роз'яснювальну роботу!
От же ж, знали, перед ким Запорожця опускати!
Так от, Запорожець - прекрасна машина, яка може подарувати водієві купу приємних переживань від поїздок. Хто не мав Запорожця, той просто не зрозуміє. Це як реактивна Цесна і старий біплан. Сучасний літак - це тупе транспортування, а біплан - це Політ. Так і з Запорожцем.
Тому не треба котити бочку на Запорожця!
Добре, добре. Сам маю родичів і друзів, що досить високо цінували цей "болід". Особисте ставлення в мене навряд чи зміниться, але в постах нічого образливого проти Запорожців собі дозволяти не буду.


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

А от мати за 100 грн. не 10, а 100 Мб мені не розходиться, тому що для того, для чого я використовую інтернет, а це для спілкування, як джерело технічної інформації в основному, 10 Мб мені цілком достатньо і ніяких обмежень я не відчуваю. І назвати 10 Мб якимось атавізмом мені не повертається язик в силу цілком об'єктивних причин - для звичайної роботи, для спілкування 3 Мб, чи 10 - нема різниці, не чути її!

Для спілкування та звичайної роботи 10 мбіт дійсно має вистачити. Але при цьому це все одно не привід переплачувати щонайменше в 1.5 рази, та й навіть спілкування та робота час від часу потребують більшу швидкість. Ну і звісно не в кожного звичайне спілкування є єдиною потребою: щонайменше половина людей, кого я знаю, бажають хоча б 20-30 мбіт і це бажання ґрунтується на конкретних потребах, а не дитячому бажанні мати Феррарі. Я вже не кажу про родини, де інтернет роздається на декілька комп'ютерів.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 18-8-2011 у 11:23


Шановні пані та панове, любі друзі... :cool: зі свого боку заявляю про припинення моєї участі в цій дискусії, всім спасибі за увагу :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 13:42


Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
Шановні пані та панове, любі друзі... :cool: зі свого боку заявляю про припинення моєї участі в цій дискусії, всім спасибі за увагу :)
Вже стає важко зберігати нейтралітет? Мені щось самому здається, що за пару постів дискусія прийде до спільного знаменника і закінчиться сама собою.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-8-2011 у 19:22


Як представник старшого покоління я би погодився в усьому з Ростиславом та Олександром. Але є один аргумент - ціна.
Я щойно перейшов з ОГО на Київстар - при майже вдвічі меншій ціні в кілька раз більша швидкість плюс ще бонуси на мобільні розмови (що то таке ще не знаю, але думаю що незавадить ;) ).
Я погоджуюся, що для багатьох людей різниці між 8 та 30 мегабіт нема (я саме таку зміну зробив), але економія 70грн в місяць - це аргумент.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-8-2011 у 22:34


Не можу оцінити, до якого покоління себе віднести, бо не знаю Ваших критеріїв, але відносно інтернету.
В червні Вега (то шо було Фарлеп) запропонував у Львові нові тарифи.
до 5Мбіт - 45,00 грн.
до 10Мбіт - 50,00 грн.
до 24Мбіт - 60,00 грн.

Ніби невелика різниця в ціні, але для себе я не відчуваю потреби мати 24Мбіт (до речі, ще питання чи вони рально будуть...)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 19-8-2011 у 07:31


Юра, зараз ОГО 5 Мбіт/с звідтам на 3 Мбіт/с туди коштує 50 грн на місяць, мені вистарчає з головою... швидшу віддачу, наскільки мені відомо, aDSL забезпечити не в стані, а прийому вистарчає.

Андрію, погоджусь з Вами, але у мене в старому польському будинку Київстара та інших нема. Насправді потреби конечної не маю, відтак і не смикаюсь.

Олексію, нейтралітет тут ні при чому. Набридло розжовувати з різних точок зору одне і те саме, коли Ви непрямим чином намагаєтесь довести мою з Ростом неправоту :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2011 у 20:28


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Я погоджуюся, що для багатьох людей різниці між 8 та 30 мегабіт нема (я саме таку зміну зробив), але економія 70грн в місяць - це аргумент.
При чому в залежності від потреб на нормальному провайдері можна економити по різному: можеш платити стільки ж як на ОГО, а ле отримувати значно більшу швидкість, а можеш отримувати таку саме швидкість як на ОГО за менші гроші.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 25-8-2011 у 23:20


Можеш, при умові що той "нормальний" провайдер протягнув до твого будинку свій кабель. Причому в першому варіанті економії, мабуть таки, оптоволоконний.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2011 у 18:06


В деяких районах з нормальними провайдерами дійсно повний жах, Укртелеком зі своїм монопольним становищем тут звісно виграє. А провод необов'язково має бути оптоволоконний: новий третій доксіс, про який в сусідній темі писав Назар це не оптоволокно, а коаксіл, хоча при цьому швидкість вища за оптоволокно. Та й за пару років мобільні опрератори массово будуть вводити LTE, там взагалі без кабелів висока швидкість буде надаватись. Та поки лише війни за частоти йдуть.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 31-8-2011 у 15:36


Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
А провод необов'язково має бути оптоволоконний: новий третій доксіс, про який в сусідній темі писав Назар це не оптоволокно, а коаксіл, хоча при цьому швидкість вища за оптоволокно.
Ну яка різниця? Для людей важливо лише а) швидкість б)надійність в)ціни г) можливість підключення. Комусь цікаво вдаватись в подробиці? :)

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Та й за пару років мобільні опрератори массово будуть вводити LTE, там взагалі без кабелів висока швидкість буде надаватись. Та поки лише війни за частоти йдуть.
Ну якщо порівнювати з 3-g та дротовим інетом, технологія їх обох залишить позаду?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-8-2012 у 21:29


Недавно мав змогу порівняти сервіс двох провайдерів.
1. Фарлеп/Вега. В офісі, ДСЛ-підключення, 4Мб/с, 270 грн/міс. (якийсь там бізнес тариф). Альтернативи немає, тому саме так.
Інтернет нестабільний, інколи може пропадати. А тут взагалі швидкість впала до 1Мб. І то сторінки ледь відкриваються. Перевірили все в себе, 100% впевнились, що проблема не в нас. Дзвонимо на техпідтимку.
І тут почалося: а перевірте в себе модем, свіч, антивірус, фаєрвол, а чим ви швидкість міряєте і т.д. і т.п. Тривало це 3 дні. Зробили купу дзвінків - результату ноль. Вже вияснили, що це у всій офісній будівлі така ситуація.
Пройшло 3 дні, потім вихідні, з понеділка запрацювало якось. У вівторок дзвінок з Фарлепу. Дівчинка питає "Ви там заявку подавали, так нам бригаду висилати чи як...". Чи як, вже як би все запрацювало.:(

2. Укртелеком. Дім. Так само ДСЛ підключення. 5М/с, 55 грн/ міс.
Приходжу додому, телефон не працює, інтернет відповідно також.
Далі хронологія така:
15.05 - телефоную в техпідтримку. Кажуть: "Заявка принята, якщо за годину не появиться інтернет - телефонуйте ще раз".
15.20 - запрацював і телефон і інтернет.
15.50 !!!! - Дзвінок в двері. Стоїть чоловік з драбиною на плечі. Каже, в мене тут заявка на ремонт вашої лінії. :o:o:o . Я йому пояснив, що все ок. Так він каже, ну раз я прийшов, я перевірю лінію в під'їзді....
Виявляється може бути і таке у нас, за 45 хв. майстер під дверима.

Доречі, за 7 років користування ОГО - це другий раз виникли проблеми.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-8-2012 у 20:05


В мене від Фарлепу двоякі враження. На початках було дуже добре, потім серйозні проблеми,навіть відмовлятися хотів. Тепер більш-менш нормально,але підвисає періодично.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4441
Реклама: