Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Про ремонт
ПроцьМаріанна
Новак
*



Повідомлень: 18
Зареєстрований: 8-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2006 у 12:48
Про ремонт


Може хтось робив ремонт. Порадьте хороших спеціалістів. Потрібно зробити комплексний ремонт у 3-х -кімн. квартирі. Шукаємо не дуже дорогу, якісно- і швидко -працюючу бригаду. Бажано, з вашого власного досвіду.
Щиро дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-4-2006 у 15:43


Ми робимо швидко, якісно, недорого - виберіть будь-які два варіанти :)
Мені робили ремонт майстри, якими більш-менш задоволений на фоні суцільної халтури. Можу дати телефон - пришліть мені смс-ку на 8-066-7055707.
Але їх теж доводилось трохи тикати носом в "нєдодєлки". Правда, все виправляли без питань.
По цінах - кімната 15 метрів, висота 2,50 обійшлася в 600 уо разом з матеріалами. Вирівнювання стін (були дуже криві), стелі, додавання, як то вони називали, кабанчика, фарбування снєжкою (матеріали використовувались хороші).




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 14-4-2006 у 20:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Мені робили ремонт майстри, якими більш-менш задоволений на фоні суцільної халтури.
Але їх теж доводилось трохи тикати носом в "нєдодєлки". Правда, все виправляли без питань.


Абсолютно аналогічно.

Бригада з 2 мулярів-штукатурів (розмивка стін, вирівнювання, сітка, гіпсування, кутики, гіпсокартонні перегородки, підвісна стеля, касетони, малювання) + прораб основна функція якого зводилась до купівлі і доставки матеріалів та вивозу буд. сміття.
Інших нормальних майстрів (електрика, паркет, циклювання, лакування, столярка, плитка, сантехніка) той прораб не має, приводив шабашників, які з тріском вилітали потім...

+ недорого (якщо цікавить можу подивитись записи і дати розцінки)
+ якість роботи непогана, але треба строго контролювати щоб не надумали схалявити, якщо бачать що спуску не буде - стараються
+ нема менінгіту з будматеріалами і сміттям
- прораб має 1001 об'єкт і "зашивається" тому терміни пливуть...
- якщо крім малярно-штукатурних робіт потрібні ще якісь - треба шукати інших майстрів

В мене капітальний ремонт запущеної 3к квартири з частковим переплануванням тривав 7 місяців. Кошториси всі записані, можу проконсультувати. Ще маю контакти непоганих паркетчиків і плиточників. Якщо цікавить стукайте в аську чи приват.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2006 у 13:49


також влітку робив ремонт капітальний 2-х кімнатної квартири з переплануванням. Поміняв все що міг, зі старого напевно тільки стінка залишилась і яку через рік також поміняю, і паркет. Майстрам мені вийшло біля 1200уе -- це з сантехнікою, ванною, кухнею, 2 кімнати і коридор. Це те, що заплатив тільки за роботи. Сантехніки були одні(незадоволений страшно), ванну і кухню робив інший -- майстер супер. В мене вуйко тепер його всім рекомендує. Кімнати робив інший -- нормально і дуже дешево(дві кімнати і коридор -- 330уе). Сміття вивозив сам.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ПроцьМаріанна
Новак
*



Повідомлень: 18
Зареєстрований: 8-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2006 у 17:37
ремонт


Якщо ще збереглися телефони або інші контакти тих майстрів, що хороші, то запишіть їх, будь-ласка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2006 у 19:56


Іван. т. 2930524 -- робить все, крім сантехніки, але працює один
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Якимчук Микола
Заблокований




Повідомлень: 1
Зареєстрований: 21-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-11-2010 у 23:01


Якщо поміняти сантехніку, провести опалення то можу порадити спеціалістів, я для них розробив сайт. Роблять якісно та не дорого, ось сайт Монтаж сантехніки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-11-2010 у 21:45


Поганий сайт, і розробник певно теж, і займається рекламою зі свого першого посту, і не в тому розділі.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2010 у 23:16


Узагалі дивно, що сайт для львівян створено на російській мові.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна Пінчук
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 12-2-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2011 у 18:32


Щодо електрики чи може вагонки, ламінату можу порадити приватного майстра...Знаю з власногго досвіду - робить на совість...І бере відносно недорого....
Ось тел: 097-845-14-72, Тільки не пам*ятаю, як звати......
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Дубенюк
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 31-1-2012
Нема на форумі


[*] написано 5-2-2012 у 13:09


Я робила ремонт у минулому місяці. Знайшла будівельників на сайті. Розвела там таку дискусію, що всі тільки й обговорювали мій проект:) Подивилася, вибрала))))) зробили мені кухню) я дуже задоволена)))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2012 у 13:53


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Ми робимо швидко, якісно, недорого - виберіть будь-які два варіанти :)


Згоден :) У мене був такий випадок. Давно вже, років вісім тому, замовили кухню. Але не на фірмі чи типових майстрів, а в якогось старенького майстра-дідуся, якому на той час було 87 років. Друзі порадили.
Він прийшов, подивився, поміряв, розпитав дружину, що вона хоче, але в загальних рисах. Потім попросив дуже невелику символічну суму на завдаток. І щез.
Враховуючи вік людини, я через півроку зрозумів з сумом, що кухні не буде, і вже почав підбирати, щоби то собі замовити.
І тут він дзвонить, що кухня готова, і завтра привезе.
Робота була прекрасна, з смаком, з добрих матеріалів... Майстер взяв якісь надзвичайно помірковані гроші за роботу... Вже не згадаю які, але здається раза в 3 менші, ніж ринкові на той час.
З розмови з ним я зрозумів, що людина просто хоче заповнити свій вільний час, от і майстрував. Кожен день по 15 хвилин :D
На жаль, що з тим паном зараз, чи ще живий, ще щось комусь майструє, нічого не знаю :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-2-2012 у 18:00


я робив ремонт і ще не закінчив. радити майстрів небуду бо вибрав невдалу бригаду. по пораді. помилився. забагато недоліків в них назбиралося щоби радити.

на щастя деякі види робіт (електрика, сантехніка, двері, стелі і шпалери) довірив іншим.

висновок. ніколи не беріть "майстрів на всі руки", бо толком вони нічого якісно не зроблять, а ціну захочуть ще більшу чим справді непогані майстри.

наприклад.
моя "бригада" зарядила мені ціну за шпалери 40 грн м.кв. ну нехай.. то верхня планка.. поклеїли в одній кімнаті.. результат мені не сподобався - кути зроблені погано, де не де засох клей на шпалерах на стиках в самих видних місцях. настала черга клеїти коридор і решту кімнат. попросив порахувати вартість. порахували додатково метри погонні. в результаті на коридор йде менше 7 рулонів шпалер (35 метрів), а по їхніх підрахунках платити треба як за 41 м.кв. крім того почалося мол "купи нам ножики для підрізки шпалер" і т.п. мені то несподобалося.

позвонив по оголошенню на стовпі. (ну як потім виявилося ще й реклама біля нової лінії на бігборді висить). заявили ціну 30 грн за метр, і розрахунок згідно використаних рулонів.
приїхало 3 чоловік. за день заклеїли 80 квадратів. з собою мали 3 ящика інструмента і навіть драбину, мали поняття про клеї всякі різні, про різні типи шпалер і т.п. короче відчувалось що підхід професійний і поняття вони в тому мають. в кінці роботи за собою прибрали що теж немаловажно. получили за роботу 2400 і всі довольні!

якщо чесно я був дуже здивований що можливий такий підхід до роботи в поклейці шпалер :)
поклеїли може не супер (просто я дуже придираюсь до всяких дрібниць), але як на мене то дуже добре.

тел. 067 499 86 59 Роман


єдиний недолік в тому всьому. то що шпаклівку стін і поклейку шпалер мали б робити або одна бригада, або шпаклівку приймати строго зі знайомим прорабом, або озброївшись ДБН! просто на криву шпаклівку яка не є всюда дуже гладенька (відшліфована) - шпалери клеїти небажано, а особливо бежеві або білі! :)


також я думаю можу порадити фірму по опаленню.
ПП Тепловам. http://teplovam.com
робили вони мені теплу підлогу. звертався до різних спеців і фірм.. у всіх якось все розмито.. неясно скільки то все буде в результаті коштувати і як буде зроблено. а тут вони мені надали конкретну комерційну пропозицію з кінцевою сумою робіт. мені це підійшло. ну щоправда чуть з запасом деякі речі накинули (наприклад трубу - потім відмінусували коли я прикинув що нібито забагто) ))) але тим можна знехтувати, бо ціни самі по собі в них були нормальні.
аналогічно все привезли на квартиру, інструмент мали свій, за пару днів все зробили. дали гарантійний сертифікат Rehau зі страховкою на протікання труби. офіс мають, трубку беруть, працюють добре. ну звичайно можна і краще, але ціна-якість - я задоволений.

потім ще я в них допитувався за сантехніка.. якогось порадили, але виявився криворукий, і криво мені встановив інсталяцію для унітаза, я заплатив грошей а вже потім побачив результат. прийшлось все самому переробляти. трохи зіпсув враження про фірму.

електрика тоже можу порадити. відповідальний і старається робити якісно, а не тяп ляп. робив мені в гаражі світло - все працює вже більше року )), і в квартирі робив. може не дуже начитаний і незнає всіх електричних фокусів, але поняття має в своїй справі, і знає що як і де підключати. і бере недорого.

35 грн точка в мене брав (туда входило все - штроба, укладка провода, установка розетки).
067 7649404 Міша

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Дубенюк
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 31-1-2012
Нема на форумі


[*] написано 5-2-2012 у 19:49


відправила тобі з ЛС)))) для решти ось - Идет ремонт
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 5-8-2012 у 16:32


Доброго всім дня!

З'явилась можливість придбати квартиру у новозбудованому будинку. Ціна, в принипі, влаштовує, проте то ціна за нульовий цикл. Відповідно, квартиру треба буде довети до людського стану. В квартирних ремонтах я, на жаль, профан, із ними не стикався (за своє життя робив тільки косметичні та санітарні ремонти вже збудованих приміщень, розетки там, крани, шпалери поклеїти, побілити, зламані меблі пофіксити тощо). Тому, що саме робити (план дій) уявляю досить приблизно, а от скільки це коштуватиме - взагалі без зеленого поняття. Разом із тим кошторис у даній ситуації для нас - пріоритетне питання. Тому мушу просити допомоги у вирішенні такої арифметичної задачки:

Дано: 1-кім. кв-ра площею 42.2 м2, кімната - 23 м2, кухня - 11 м2, суміщений санвузол, балкон незашклений, коридор і як бонус 4 м2 підвалу. В квартирі вже є:
- вікна
- двері вхідні
- двері на балкон (балкон огороджено метал. решіткою-поручнем, а не суцільною плитою)
- підведено усі комунікації в саму квартиру, але розводки по точках треба робити самому
- обіцяються зробити стяжку (без додаткової платні)
- штукатурка

Необіхдно: на "виході" отримати житловий стан без заморочок і декорових понтів: максимально просто, надійно і функціонально.

Моя спроба накидати загальну картину очікуваного результату:

Підлога: у коридорі та кімнаті ламінат (із дорожчих), на кухні і у ванній з туалетом - плитка + гідроізоляція(у ванній)

Стіни: у ванній плитка, а от із іншим... Точно зраю, що євро робити не будемо, мабуть, просто зашпаклюємо, де треба, заґрунтуємо і поклеїмо гарними шпалерами. Хтость знає, які розцінки на різні варіанти стін ? Чи тупо забілювати?

Стеля: думаю не заморочуватися і робити натяжні стелі (якось безпечніше почуватимемось, знаю, у новобудовах нерідкісні випадки затоплень на перших порах після вселення). А може й просто побілю... Як ліпше і дешевше?

Опалення: автономне, батареї + котел, ніяких "теплих підлог" по бюджету не вийде.

Електрика: щиток в квартирі вже стоїть, тільки треба розводку: думаю, 3 точки на кухню, 2 в коридор, 2 у ванну, 4 в кімнату буде цілком нормально. Штробувати стіни можу й сам чи з батьком (він у мене талант, дуже акуратний, все виходить, навіть якщо ніколи до того не пробував робити - по розпаді союзу, як не було грошей, паркет поклав ліпше за майстрів).

Столярка: щось бюджетне, як щодо дверей, так і підвіконь.

Балкон: шклити чи ні, ось в чім питання. В тому числі і фінансове. Звісно, хотілося б зробити вже по-людськи, з іншого боку - бюджетні обмеження, може, відкласти на потім? Скільки коштувало б обшити і зашклити балкон довж. метрів 3-3.5?

Частину робіт, які не потребують особливої кваліфікації (штробування, шпаклювання, побілка, клеєння шпалер, укладання ламінату, переконаний, подужаю зробити і сам). Батько поможе із плиткою (хоча все ж розглядаю варіант запросити майстра, особливо щодо плитки на стіни).

На Вашу думку (якщо раптом хтось зайнятий у ремонтному бізнесі чи сам недавно робив ремонт), скільки би коштував такий ремонт? Я кількох людей питав: хтось каже, що ремонт під ключ би коштував 6 тис. дол, інші називають цифру 8 тис, ще інші - 10 тис. дол., один навіть назвав 300 дол/м (у нашому випадку це під 13 тис. у.о.!!!). Підкажіть, будь ласка, де шукати істину, бо розкидка цифр дуже істотна, а нам бюджет - дуже суттєве питання. наперед вдячий усім, хто відгукнеться
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-8-2012 у 18:41


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Шотік  

На Вашу думку (якщо раптом хтось зайнятий у ремонтному бізнесі чи сам недавно робив ремонт), скільки би коштував такий ремонт?

Сам в процесі ремонту подібної за площею квартири, кімната 21, кухня 11, коридор тільки менший.
Опалення-сантехніка-каналізація менше 2500 боюсь не вийде, а то й 3000 (котел, батареї, усі комплектуючі, потім ванна, умивальник, унітаз, усі змішувачі...).
Не економте на деталях, не купуйте китай, потім собі ж дорожче вийде. Польські, чеські комплектуючі хорошої якості, і ще прийнятні по ціні.
Є хороший сантехнік, перевірений, якщо потрібно, можу дати контакти. Він же спростить процедуру реєстрації лічильника.
Ще перед початком роботи, при плануванні, потрібно звести сантехніка і плиточника, бо це взаємопов'язані речі, щоб потім плиточник сантехніка не шпетив.
Плиточник теж є хороший, клав мені плитку в офісі та в цій квартирі, акуратний, відповідальний, контакти теж при потребі можу надати.
Я, до речі, плитку клав на підлогу і в кухні, і в коридорі, під дерево, виглядає, як дійсно дерево, хто не знає, той навіть не одразу помічає. В коридорі і в кухні плитка таки практичніше, розлилось щось, чи з мештів натекло - витер і всіх справ. А як не витер одразу, так висохло, потім помиється, нічого не здується при цьому.
Стосовно ламінату дійсно хорошої якості - такий уже перепльовує по ціні дерево. Я б таки схилявся до дерев'яної підлоги.
Стосовно легкості монтажу підлоги - посперечаюсь. Клав підлогу сам в своєму сільському будинку, попередньо вивчивши досконало питання, так скажу, там багато нюансів, без яких потім проблеми можуть повилазити.
Тобто, інтуїтивно до цього краще не підходити.
На селі ж у мене підлога уже третій рік лежить - не повело, не покрутило, не скрипить. Тобто, можна і самостійно, але попередньо вчитись, вчитись і вчитись.
Якщо зупинитесь на дереві, то лакувати добре фінським Тікуріллою, Яссі, водорозчинним. Я поклав 7 чи 8 шарів, добившись практично зеркальної поверхні, красиво. І надійно, не руйнується.
Стіни - під обої вони будуть готуватись, чи під побілку, різниця не така й велика, все має бути рівним в будь-якому випадку. Тому вартість не буде відрізнятись відчутно. А от побілка практичніша. Я в двох квартирах і в офісі побілив Садоліном, там є різні варіанти фарби, придатної до миття. Тобто, помазалось-похляпалось - обоям все, а цю побілку шматкою протер - як нова. Знову ж, при значніших пошкодженнях підштукатурив, підмалював. А обої як подерлися - хіба переклеювати. Якщо такі ще вдасться купити.
Ну, це таке моє бачення.
Стосовно електрики.
Настійливо рекомендував би розводити розетки і світло окремими контурами. Запхає хтось ножиці в розетку, чи ввімкнеться одночасно чайникпраскапралькафен, автомат виб'є, а світло при цьому не погасне і не доведеться навпомацки в коридор пробиратись. Також виділити різні за потужністю контури, на звичайні розетки дати дріт перетином 2х2,5, до потужніших споживачів 2х4. І різні автомати, відповідно.
Окремий контур на котел, щоб, при потребі, все можна було вимкнути, а опалення залишити.
Ще, як будете монтувати вентилятор у ванну кімнату, використайте трансформатор 220 -> 110. При живленні від 110В вентилятор буде крутитись майже нечутно, не буде заважати розслабитись і відпочити у ванній.
Не робіть коробок для з'єднання проводів, не псуйте вигляд стін, провідники можна просто з'єднувати в розетках.
І автомати не беріть дешеві. Здвоєний повинен коштувати не менше 60-70 грн, інакше пару спрацювань - і автомат під заміну.
Стосовно натяжних стель і заливання.
Якось бачив фотографії провисшої натяжної стелі, в яку назбиралась вода :)
Стосовно штукатурення стін, ця робота потребує і кваліфікації, і досвіду. Хіба що вас задовільнять криві стіни і купа пилюки в процесі штукатурення.
Уникайте гіпсокартону під побілку, у нас майстри не вміють з ним працювати і по швах часто ідуть тріщини. Навіть, якщо клеють стрічку і вроді як не має тріскати.

В цілому 10 тисяч - ще досить оптимістичний прогноз. Боюсь, як би не вийшло дорожче. Якщо без халтури робити, звичайно.

Якщо говорити про ідеал, то має бути одна людина, яка все організовує і відповідає повністю за результат. Тому що цей кінцевий результат повністю залежить від самого початку, від основи. Наприклад, рівень підлоги у всій квартирі - десь паркет, чи ламінат, десь плитка. Це в проекті ще закладається. Як і прокладання сантехніки із врахуванням, як потім по цьому ляже плитка, як вона буде виглядати.
Але порекомендувати такого чоловіка не зможу, не знайшов. Самому доводилось все планувати і розраховувати.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 6-8-2012 у 09:04


Рост, дуже дякую за розгорнуту відповідь.
Можете підказати, якими будуть складові собівартості, скажімо, по опаленні-сантехніці

Я собі прикидав десь так:
котел - 600 дол. (не німецький, бо задорого)
змішувачі, 3 шт - коло 200 дол.
унітаз - 100-120 дол.
ванна - 250-300 дол.
радіатори опалення сталеві, 2 шт. - в р-ні 200-250 дол.
шланги, клапани, крани ("папки-мамки" там різні), ізоляційна стрічка тощо - думаю, більше як 100-130 дол. не винесе.
фітинги, трійники, сифони, труби, коліна - надіюсь, більше 300 дол. не повинно би винести
лічильник на газ - 50 дол.
на воду - 30 дол.
вмивальник - 100дол.

В сумі, без роботи, виходить щось коло 2 000. Хоча, мабуть, я щось таки пропустив.

Підключення котла – орієнтуюсь на 50 дол., унітазу, вмивальника, раковини на кухні та ванни – ще десь 70-80.
Так що в мене коло 2200 виходить. Де я помилився?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-8-2012 у 19:56


Тарасе, проект опалення у вас уже є? Від Львівгазу? Добре, якщо є, бо він не пару сотень гривень коштує.
Розводка труб газових до котла і газової плити є? Це робить бригада львівгазу, сталевими трубами (зварювальні роботи) - теж під тисячу грн. потягне.
Тут ще нюанс. Вони не дозволяють ті труби ховати. В себе я зробив так, що труба заходить в квартиру в кухні з двору, поруч з котлом, і все закрито тумбою. А інакше вони вели б з коридору, через мій коридор і кухню - жуть. Просто не люблю труб в квартирі, як в бойлерній якійсь. В мене все всюди приховано, жодної труби ніде не видно.
Не зорієнтую точно по комплектуючих, сантехніку робив 3 роки назад, де ті кошториси зараз вже не пригудую, може й викинув.

Ще крім двох радіаторів вам потрібно буде сушку в ванну, при чому, якщо радіатор в ванній не ставите для опалення, то сушку достатніх розмірів, а то взимку купатися буде холодно. Так що + 100 уо.
Ну і коридор, якщо більший за 3-4 метри, теж варто підігрівати, вам же через нього ходити постійно.
Ну і також мало радіаторів не буває. Краще мати завеликі і менше палити котел, ніж мерзнути, бо в радіаторів замала віддача виявиться.

Котел собі я взяв Протерм Пантеру 24КОV. Мені він дістався за 500 євро, а в роздріб його ціна була чи не 650. 3 роки вже відпрацював. Він відноситься до Вайлент-груп. А чистий Вайлент в мене офісі (парапетний) уже 3 рази за той сам час ремонтувався. Так що тут як повезе.
Ще хороші котли Демрад, ті, що турецькі. Вони теж до Вайлент-груп відношення мають, можна брати.
Зовсім якийсь ширпотреб не беріть, сотня доларів економії може обернутися приємною відмовою в 20-градусний мороз, не возрадуєтесь.

Тому 2200, боюсь, не реально, 2500 - надмірно оптимістичний прогноз. Я ставлю на 3000 :)


О! Ще одне :) Маю знайомого, хорошого фахівця по кухонних меблях. Якщо захочете робити під власну кухню, а не купувати готові. Тому теж, якщо потрібно буде, дам контакти. Ціни не високі, робить дійсно добре. Так кажу, бо він мені робив. А я прискіпливий, тому екзамен він здав :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 7-8-2012 у 14:09


Рост, спасибі - про проект-то я і не подумав ))) . Плюсану ще 250 дол. на проект та зварювальні роботи. Газ, на щастя, вже виведено на кухню, треба лишень розводку до плити та котла. За сушку я вагався, думаю, це дійсно не зовсім те, на чому варто економити. Так що справді - ще 100-150 дол. Коридор гріти - все ж не бачу сенсу, та він і невеличкий. Котли Демрад - дякую, візьму до уваги, знашов варіант за 650 дол. Насправді, вже коло 2600-2700 виходить. Так що, за законом підлості, всі 3 точно вийде )))

Прийшла шальна думка: якщо так вже нам треба зекономити, то логічніше економити на красі, а не функціоналі. Тобто, всі труби, проводки, з'єднання, котел, теплоізоляцію підлоги (1 поверх) зробити по-людськи, а от стіни і стеля - просто самому зашпаклювати існуючу штукатурку і чи зафарбувати, чи заклеїти шпалерами. Як не дивно, штукатурка покладена доволі по-людськи, принаймні на мій погляд людини, яка звикла до умов гуртожитку.

Отже, знову ламерська спроба порахувати інші роботи:

І. Електрика:

1) автомат вже стоїть від забудовника - електроплити чи кондюка ми не плануємо, так що його має вистачити. Найбільший споживач - пралка (2 кВт)

2) розетки: 1 у кухню, 1 у ванну, 1 у коридор, 2 (може, й 3) у кімнату. Планую мідний провід 2.5 - має вистачити цілком, по-моєму, десь так до 6 кВт. По прикидках, метрів 30 має вистачити (якщо робити розетки на внутрішніх стінах, тоді розетки на кухні і одна в кімнату - суміжні від одного провода(менше тягнути) + якщо довбати зовнішні стіни - може задувати, якщо від сусідів - погіршується шумоізоляція). Як ні - то можна розмахнутися і на 4 мм2 - там вже щось із 8-9 кВт тримає. Але мало б і того вистачити - споживачі: холодильник біля 1 кВт, пралка до 2 макс., фен - 1 кВт, мікрохвильовка - до 1 кВт, комп, настільні лампочки і т.п. - до 0,5 кВт. Площі перерізу 2.5 може не вистачити, хіба як це все разом врубати. В ідеалі прокладатимемо у гофрованій трубці (хоча тоді більший діаметр штроб), діаметр 20 мм. Сподіваюсь, десь до 1$/м (4 мм2 - по 1,5$/м) виде провід, трубка - 3 грн/м. Розетки по 20-25 грн/шт, підрозетники - не знаю точно, не думаю, що більше 40-50 грн/шт.

3) освітлення: 2 світильники у кімнаті (вона велика, тому перегородимо гіпсокартоном на дві секції - дитячу та спальню), 1- ванна/туалет, 1 - коридор, 1 - кухня Провід мідний 1,5 м2 , 30-35 м. Точно не знаю нинішніх цін, думаю по 5 грн/м можна знайти. Світильнки до кімнати - хай по 250 грн., на кухню можна забрати з гуртожитка з кімнати (він наш), в кордиор щось макс. простеньке - гривень за 100.

4) інше: клемники, коробки, ізострічка, дюбелі, хомути і т.д. - не думаю, що більше 300-400 грн.

СУМА: біля 250 дол. із світильниками включно.



ІІ. Плитка:

1) підлога: кухня - 11, ванна - 4, коридор - 4 (+/-), в сумі 19, значить треба придбати метрів 23-25 (на бой, кути і просто запас). Ціну беру бюджетну - 100, хай 120 грн/м2. - щось типу такого: http://azovgal.com.ua/index.php?route=product/product&path=44_4...

2) стіни: ванна +/- 12 м, робоча зона кухні - +/- 10-12 м2. Отже, треба коло 27-29 м2. Плитка десь від 80 до 100 грн м2.

3) гідроізлояція (силікон?), клеї, фуги, ґрунти, хрестики, розчин для швів і т.п. - без поняття, скільки потрібно, тому навіть приблизно не прикину втрат.

СУМА: 650-700 дол. сама плитка + невизначена сума на розхідні матеріали. Сумніаюсь, правда, що там вийде більше за 300 дол. (хотілося б вірити, принаймні). Класти плитку вміє батько, я буду асистувати.

ІІІ. Підлога в кімнаті:
S=23 м2, отже, треба під 30 м2 ламінату (по ціні біля 25-30 дол/м2 - типу Berry Floor абощо, найдешого, звісно, не хочу). Підкладка під ламінат - фольгована, 5 мм (знизу ж підвал) - 15 грн/м2. Плінтуси платикові - рахую по 20 грн/м. погонний + кутики, десь біля 500 грн. Мабуть, стяжку треба буде шпаклювати (чи що там із нею роблять? Коротше, рівняти якось). Ще віднесу 50-100 дол.

СУМА: 950-1000 дол.

ІV. Стеля: план простий - елементарно зашпаклювати, де треба і потім зафарбувати в пару шарів. Тобто, затрати більше по часу, ніж по фінансах. Долярів у 200 мало б вписатися. У ванній доцільна пластикова стеля. З батьком вже таку робили - нічого складного, тільки марудно дуже і шия затікає :) Не думаю, щоб вона взяла більше 100 дол. (на 4 м2)

СУМА: 300 дол.

V. Двері, підвіконня - 3 міжкімнатних стандартних + 1 "гармошка" між зонами. Двері - по 500-600 грн/шт (хоча є і за 200, але це пародія)., пластикова "гармошка" - із 500 грн (бачив такі). Підвіконня - 4 шт, якщо робити 250-300 мм, то біля 6-7м*150-180 грн=1100-1400 грн. Дверні коробки - гривень по 200-250, не менше, 4 шт., замки - 3 "замки-ручки" (гривень по 70-80), а ще завіси, наличники, саморізи, монтажна піна тощо - гривень 300-400 точно піде. Вхідні вже стоять - такі собі, але поки не бачу сенсу чіпати. По-перше, крадуть, в основному, по наводках, ми поки до "ласих клієнтів" ніяк не належимо, надто ж не належатимемо після ремонту ))). По-друге, якщо профі лізтиме - йому в принципі пофіг, які там двері стоять...

СУМА: не більше 700 дол., насправді за рахунок простіших дверей (такі можна, наприклад, до ванни поставити), можна й менше потратити.


VІ. Перегородка гіпсокартонна площею приблизно 10-11 м2. Отже, треба біля 25 м2 гіпсокартону (дві ж сторони є), це буде коштувати гривень так, думаю, із 700. Не знаю точно, як там ті перегородки монтують, але якщо так, як я думаю, то профілю треба метрів із 80 (!!!). т. як метр коштує гривень 6, то це не біда. Шурупи, грунтовка, шпаклювання, фарбування - ще гривень 400.

СУМА: біля 200 дол., якщо робити самому (хоча перше було б незле побачити, як САМЕ робити).



Загальні витрати (за умови, що вся робота, де це можливо (крім газу, води, каналізації та опалення) робитиметься самостійно): 3000+250+1000+1000+300+700+200 = 6450 дол. Цю суму можна коригувати в сторону зменшення (дешевші двері віднімають до 100 дол., дешевши ламінат - до 300). + матеріали я розраховував із запасом, можливо більшим, ніж це потрібно (напр., 30 м2 ламінату на 23 м2 кімнату). Також, на перших порах, можна і без перегородки обітись (це мінус 200дол. та двері-гармошка із всієї фурнітурою та коробкою). Якщо на непередбачені витрати та послуги (більше консультації) майстрів закласти ще 1000, то буджет у 7 тис. $ ніби впихається. Було би класно, якби так воно і вийшло...


За контакти фахівця по кухні був би дуже вдячним.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-8-2012 у 21:32


Вставлю своїх 5 копійок
Стосовно електрики. Ви приділяєте велику увагу прокладці кабелю і нехтуєте автоматикою. А це даремно. Якраз гофру в стіну можна і не класти, нічого тому кабелю не станеться. А от нормальна!!! автоматика + ПЗВ не завадить. Доводилось бачити, що ставлять в новобудовах. Це в основному українсько-російсько-китайського виробництва, які в кращому випадку спрацьовують один раз, а в гіршому - плавлять при першому включенні перфоратора в розетку. Тому варто поставити щось людське.

Одна розетка на кухні - це ви даремно. Потім буде вся кухня в подовжувачах, а подовжувачі - це зло!
І, Рост добре вам радить, зробіть окремі контури. І не забувайте, що розетки максимум тримають 16А. Запхаєте через подовжувач кілька споживачів, кабель тримає, автомат тримає, а розетка/подовжувач плавиться. Бачив таке не одноразово.

Розетки рекомендував би Polo. При вартості розетки із заземленням до 30 грн. (26 без з/к) вельми непогана бельгійська якість.
Підрозетники по 40-50 грн за штуку це круто ви знайшли. Український коштує 50 коп. німецький 1.5 грн.

Кабель хороший Запоріжжя, Тумен, Одескабель (але тут тре дивитися, бо зараз багато підробки є). Кам'янець-подільський в жодному разі. В будь-якому випадку дивіться на січення. А то тримав в руках кабель на якому писало 2,5 мм. а мікрометром заміряли - 0.8 мм. :) Особливо таке люблять тюхати на базарах.





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-8-2012 у 00:49


І. Проводка рахується по струму.
Але не заморочуйтесь. 2х1,5 кв. мм до світильників, 2х2,5 до розеток, 2х4 на основних магістралях і до розеток, де потужні споживачі (типу тієї ж пральки).
Повторюсь про контури. Окремий контур на розетки в кімнаті, окремий в кухні, окремий на освітлення в кімнаті-кухні-ванній, окремий на освітлення в коридорі, окремий на котел, через стабілізатор напруги. На кожен контур автомат. Знову ж, повторюсь, здвоєний автомат дешевше 60-70 грн./шт. - гроші на вітер. Після пари спрацювань під заміну. Тут не економте.
Так, можна все зробити від одного автомата, але це не правильно і не комфортно.
Провід Одескабель, або Бердянського заводу. Перевірена якість. Я цей кабель в значно серйозніших проектах використовую, тому можете вірити.
В гофру кабель ховається, тільки якщо він прокладається над підвісною стелею чи ще в подібних місцях. В штроби він просто замуровується. Тільки не замуровуйте місця з'єднань :)
Розетки і вимикачі (білі чи бежеві) я уже багато років використовую viko. Працюють без проблем. Чи elbi, у ванній під дерево, правда дорогі, як холєра. Ті, чи інші, головне, щоб в розетках контакти були підпружинені.

ІІ. Плитка купується поштучно, а не на метри.
У вас є приміщення, вимірюєте всі стіни, вибираєте плитку, яка вам до вподоби, отже маєте її розміри, а потім малюєте ескіз, як вона викладеться на цих стінах. Тоді маєте чітку кількість плитки + по декілька штук на запас.

В кухні спочатку робиться проект меблів, а вже під них береться плитка.

Стосовно плитки. Я використовував іспанську, італійську та китайську. Що цікаво, китайська виявилась найрівнішою :) Магазини, в яких брав: "Плиточка" на Луганській (біля Сихівського мосту) - там знайшов для стін ванни і на підлогу в кухню і коридор, ту, що під паркет. На вул. І. Чмоли, за стоянкою податкової - там знайшов на підлогу в ванній (під темну дошку, правда, дорогу, 750 грн, але мені треба було 1,5 метра), і на стіни в робочій зоні кухні (власне китайська, дуже вишуканий малюнок).
Клей до плитки Церезіт.

ІІІ. В мене в кімнаті старий польський дуб. Тому уявити собі ламінат - бррр... Подумайте, порахуйте. Може таки бук/дуб? Чи, принаймні, модрина?
Мене від ламінату коробить. Ну але кожен сам собі вирішує.

Якщо перший поверх, утеплитись треба добре. А найкращий утеплювач - кам'яна вата. Якщо класти дерево, то між лаги можна власне покласти кам'яну вату, собі так зробив на селі (там земля, пісок, керамзіт, бетонна стяжка, гідроізоляція, лаги, між якими ця вата - супер вийшло, не холодно ні разу).

ІV. Штукатурка потребує знання технології і навиків.
Я тому вчився, за правильними технологіями, кімнату робив повністю сам, і в сільському будинку теж сам штукатурив.
Що можу сказати... Пробуйте. Натякну, хіба, що основне все робиться стартовим гіпсом, тобто після нього уже має бути ідеально рівна стіна. Фініш використовується тільки для закривання пор. Якщо на кімнату іде більше, ніж пів мішка фінішу (ну, нехай мішок), то в технології помилки.
І шкуриться старт на вологу, є такі спеціальні терки, типу дошка з губкою. Вірніше, не шкуриться, а розмочується врехній шар, тоді вирівнюється латою, а тоді технікою двох шпателів... Н-да... На форумі це не поясниш :)
Стосовно ціни... 200 уо - це добре, щоб тільки фарба помістилась. І то... Звичайно, можна і снєжкою, але що потім робити, коли стіна похляпається? В себе я просто витру її вологою шматкою.

Стелю у ванній робив теж з пластикової глянцевої вагонки, без явних стиків. Непогано виходить.

V. Забудьте про гармошки. Забудьте, що вони існують. Повірте, я ніколи не говорю того, чого не знаю. Ніяких гармошок. Або розсувні двері, або класичні.

VІ. Гіпсокартон...
Є така штука, як пінобетон. Якщо стояти обличчям до Епіцентру, ліворуч є відкритий будівельний майданчик, і там є ці блоки, різних розмірів і форм. Є вони і в Новій лінії, але в Епіцентрі дешевше.
Повірте, стіна з цього пористого бетону буде куди кращою, ніж з гіпсокартону. Блоки є товщиною 10 см, тобто, не так уже й грубші, ніж вийде з гіпсокартону, але і шумоізоляція краща, і пальцем не проткнеш ненароком.

Контакти майстрів напишу в приват.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-8-2012 у 12:30


Колєга займається ремонтами (як бригадир), то за його словами з сирця повний ремонт треба рахувати 300 дол./метр. Звісно, це груба прикидка і можна десь економити, але це так, для орієнтиру.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2012 у 23:37


Сьогодні певні зміни у кошторисах: по-перше, підрахунок зробив знайомий власник буд. фірми - вийшло трохи за 7 тис у. о. По-друге, з"їздив я до Практікеру, щоб не по пам"яті писати розцінки. Виявив до холєри дешеву плитку (коло 7 дол/м2), як і нестримне бажання взяти з метою економії саме її. Також знашов комплект змішувачів для ванни (душ+вмивальник) Grohe за 1300 - дуже спокусливо, враховуючи неакційну ціну даних присторїв. Дещо поправив кошторис:

Новий кошторис у скрінах (клікабельно)
2 стор.
3 стор.
4 стор.
5 стор.
6 стор.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2012 у 11:39


Словом, із вартістю ремонту, здається, більш-менш усе ясно. Нові питання, які постали:

1) земля, на якій зведено будинок, знаходиться не у комунальній, а у приватній власності (належить забудовнику) - ситуація доволі нетипова. Навіть якщо понадіятись на його порядність, то ніхто не застрахований, що йому не заманеться колисть чи то продати землю, чи віддати її за борги тощо. Новий власник ділянки може виставляти претензії до мешканців - чув про подібні випадки і тоді купівля землі може обійтись чи не у половину квартири. Чи хтось стикався із подібними ситуаціями і як себе убезпечити від таких неприємностей?

2) дозволи на підключення до газових, електричних, телефонних мереж, каналізації та водопостачання. Скільки часу та коштів це забирає і скільки приблизно може коштувати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-8-2012 у 20:09


1. Або самостійно кодекс вивчати, або до юристів хороших звернутися. Мої знання в цьому питанні поверхневі, ніколи в подібну ситуацію не попадав.

2. А що, будинок ще не зданий в експлуатацію? Взагалі, це проблеми забудовника. Чи забудовник, є підозри, махінатор, який побудував будинок без належної проектної документації та попередніх погоджень?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4460
Реклама: