Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Про ремонт
Тарас Шотік
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 20-3-2011
Місто: Берестечко-Львів
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2012 у 20:21


1) вже озвучили цінник у 1000 грн. за послуги юриста. Думаю, тут не варто економити

2) будинок здається за 2 місяці. Забудовник - власник готелю, для нього такий досвід дещо в новинку, хоча особняки він вже будував. Так що х/з...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 29-3-2013 у 14:23


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Одна розетка на кухні - це ви даремно. Потім буде вся кухня в подовжувачах, а подовжувачі - це зло!
І, Рост добре вам радить, зробіть окремі контури. І не забувайте, що розетки максимум тримають 16А. Запхаєте через подовжувач кілька споживачів, кабель тримає, автомат тримає, а розетка/подовжувач плавиться. Бачив таке не одноразово.

це точно. плюс потрібно врахувати чи буде скажімо електродуховка яка жере не менше 3квт, і якій 2.5мм кабеля вже маловато.. фактично на грані. при умові що кабель має січення то шо треба а не зменшене. я брав на духовку окрему лінію 4мм.

Цитата:

Розетки рекомендував би Polo. При вартості розетки із заземленням до 30 грн. (26 без з/к) вельми непогана бельгійська якість.
Підрозетники по 40-50 грн за штуку це круто ви знайшли. Український коштує 50 коп. німецький 1.5 грн.

я купував розетки legrand cariva, ціна шось 19 грн була. на фірмі унітех на науковій. якість по словах електрика нормальна.


Цитата:
А то тримав в руках кабель на якому писало 2,5 мм. а мікрометром заміряли - 0.8 мм. :) Особливо таке люблять тюхати на базарах.

мікрометром міряють діаметр. а в кабелі вказано січення. хоча в цьому випадку то має невелике значення.. січення виходить 0.5.. шось неймовірне щоб аж настільки дурили :(

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 29-3-2013 у 14:37


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Шотік  

Стіни: у ванній плитка, а от із іншим... Точно зраю, що євро робити не будемо, мабуть, просто зашпаклюємо, де треба, заґрунтуємо і поклеїмо гарними шпалерами.

а що ж тоді мається на увазі під "євро" якщо збираєтеся клеїти шпалери ? шпалери чим не "євро" ? )) тим більше зараз вибір шпалер величезний.. і по 600 грн рулон є і по 200 :)

просто завжди цікавило що люди вкладають в поняття "євроремонт" )))

Цитата:

Стеля: думаю не заморочуватися і робити натяжні стелі (якось безпечніше почуватимемось, знаю, у новобудовах нерідкісні випадки затоплень на перших порах після вселення). А може й просто побілю... Як ліпше і дешевше?

незрозуміло.. якщо бюджет обмежений то про натяжні забудьте.. то дорого! ясно що побілити, або пошпаклювати і помалювати буде значно дешевше. навіть гіпсокартон зробити буде трошки дешевше.

я собі робив натяжні. так це круто, ідеально рівно, робиться швидко, ніяких потім тріщин, води не боїться, але то ДОРОГО!
наприклад кімната 14 кв.м. під ключ з одним світильником і при умовіщ о стеля біла матова (найдешевша), а не якась зеркальна глянцева (це мені не подобається але воно дорожче) - 300$ ціна. і то ше нормальна ціна.


а взагалі якщо обмежені гроші, то я би краще якісно і надійно зробив всі інженерні комунікації (каналізацію, електрику, сантехніку, опалення). це тягне багато грошей, і тої роботи ніби як і не видно, але воно того варто.

а економити краще на декорі.
і на меблях (купувати або заводські, або якщо корпусні то краще самому зробити) . я он кухню зібрався робити сам :) що даром на компютерних науках вчився, осилити пару мебельних програм проблем не виникло. нема за що переплачувати 100% націнку тим всяким салонам (від вартості всіх комплектуючих.. наприклад матеріали 14000, то салон ставить ціну 22-25, особо жадні взагалі 35 заявили мені :) )
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Бой
Заблокований




Повідомлень: 10
Зареєстрований: 6-4-2015
Нема на форумі


[*] написано 27-4-2015 у 17:11


Ви лишіть запит і вам дадуть відповідь!!! Дуже зручно!!! ТУТ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Антонов Дмитрий
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 12-12-2016
Нема на форумі


[*] написано 13-12-2016 у 11:29


Доброго дня. Хочу змінити підвіконня в квартирі. Який підвіконник кращий по ціна - якість?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4460
Реклама: