Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чому вмирає форум
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2006 у 10:31
Чому вмирає форум


Є тенденція до розмов про те що форум вмирає і ніц не вдієш... а знаєте одну причину цього?... я , пригадую, коли реєструвався, то форум мені навіть пароля не прислав.. просто проігнорував і баста... я по ICQ вишукав пана Пелещина... і він мене прописав...

недавно теж якийсь до мене хлопака причепився в асі що не може зареєструватися(принаймні так казав, я не перевіряв).....

Просто напросто нема нових форумчан... вони б це підтримали діло!...

Пане Пелещишине... зверніть на це увагу!!!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2006 у 11:07


сам хотів писати про це. Так - форму став нецікавим. Думаю повязано тому що форум не має специфіки - тут все по троху і нічого толком, інфо - застаріле, адже якщо мене цікавить форум по спорту - я зайду туди, про машини - зайду туди і там буду спілкуватися. Немає організацій про зустрічі форумчан, акцій на форумі, або ж просто заохочення чимось форумчан.....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2006 у 11:10


В продовження -всі статі які обговорюються взяті з інших сайтів - питання для чого їх тут копіювати і тим самим "засмічувати" форум. Наприклад це стосується спорту (ЧС-2006) і компютерних балачок.
Я для себе на форумі абсолютно нічого нового не знаходжу. Усе повтори.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2006 у 11:22


...на правах псевдоадміністратора сайту оголошую конкурс на най[......] повідомлення... конкурс триватиме з [.....] по [.....]
конкурсантами вважаються всі учасники форуму які мають не менше, ніж [.....] повідомлень (чи то дописують не рідше [...] повідомлень/тиждень) .........

__________________

Панове! Ваші ідеї...!!!

чому мають бути лише конкурси...
нехай адмін започаткує якийсь проект і форумчани братимуть на себе його частини... ну в стилі того як писався Лінкус (для прикладу)
___ Н Е _ М_О_В_Ч_І_Т_Ь__!_!_!____




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 18-5-2006 у 11:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Є тенденція до розмов про те що форум вмирає і ніц не вдієш... а знаєте одну причину цього?... я , пригадую, коли реєструвався, то форум мені навіть пароля не прислав.. просто проігнорував і баста...

Ви праві. До реєстрації на форумі допускаються не всі. Наприклад, не допускаються користувачі які при заповненні анкети порушують правила Форуму, потенційні та реальні спамери ...
Ця тема вже обговорювалась.

Ви не перший хто говорить про "вмирання форуму".
Поки "вмирання" не передбачається. :) Відбувається черговий цикл зменшення активності

Буду вдячний за Ваші пропозиції щодо покращєння роботи Форуму.
Як, на Вашу думку, адміністрація може вплинути на цей процес (зі збереженням основних засад форуму)?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2006 у 12:07


1. як на мене попросити не копіювати статі з інших форумів (якщо це не є необхідністю) чи сайтів, або ж просто давати зсилку, або ж взагалі не започатковувати цю тему. Тобто тема - опис статі з іншого сайту. Нудно це читати тим більше якщо я вже читав.
2. Всетаки попробувати організовувати якісь зустрічі.
3. Можливо зробити кнопку по виводу всіх тем (фільтр), в яких були зміни з мого останього візиту. Щоб я не бігав і не шукав де хтось щось дописав два дні тому.
4. Я б зняв такі розділи як Спорт, Авто...адже для цього є спеціалізовані форуми як у Львові (тюнінг, офроуд....)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2006 у 12:25


думки вголос:
спершу визначимось що значить ПОКРАЩИТИ роботу форума...

думаю найімовірніше мається на увазі цікавість, динамічність, актуальність дискусій, і, як наслідок збільшення активності дійсних форумчан...

гм... це не питання, на яке можна дати відповідь сходу...

...заначу одразу, дизайн - супер, красиво і функціонально.... і не тут треба причини шукати...

...як ідея, треба пропагувати RSS, публікуючи там УСІ пости, з такого то часу(скажімо за день чи два)... бо можна пропустити якесь цікаве повідомлення... зробити "доступнішу і ближчу" кніпочку ОСТАННЄ (від того часу як форумчанин відвідував форум, зробити через cookie)... не просто сьогодні, а останнє...
ну це трошки технічних деталей...

... яко ідея..провести опитування серед народу, визначити цим що робити з форумом.. раціоналізаторські пропозиції будуть!

... яко ідея... ввести символічні призи (інтернет-картка etc.) за найпотрібніше повідомлення..(хоча розумію що технічно треба тут повозитися з системою голосування)....

...поки нічого надзвичайно нового...
будуть думки - напишу обов"язково...

до речі.. от тут і собака заритий... будуть у людей думки - будуть висловлювати... потрібно щоб у люди ДУМАЛИ, АНАЛІЗУВАЛИ... питання номер два: над чим думали і що аналізували...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-5-2006 у 13:01


Ну по перше дуже приємно, що людям форум не байдужий!

Цитата:
Я б зняв такі розділи як Спорт, Авто...адже для цього є спеціалізовані форуми як у Львові (тюнінг, офроуд....)

Не згідний!!! :baddevil::baddevil::baddevil:

Можливо перенести в балачку чи в якийсь підфорум, але зовсім забирати недоцільно.

Відносно
Цитата:
Думаю повязано тому що форум не має специфіки

ФоРуМ має специфіку - це місто Львів. Він планувався для балачок "про життя" у Львові. Бачив інші Львівські форуми (зокрема рок.львів.уа, дзигівський, дейлі) - взагалі мертві. Деякі (в тому числі спортивні та загальні) теж мають невелику авдиторію.

Відносно зустрічей - ми це вже обговорювали, потрібна ініціатива форумчан. Нажаль не завжди вона є. Я б з задоволенням приєднувався при нагоді.
Також нажаль позникали або стали писати значно менше деякі, як на мене, шановані авторитетні постаті, "старожили" (поіменно не буду). Не знаю з чим це пов'язано (не цікаво, образилися чи просто мають менше часу).

Не думаю що форум вмирає, оскільки поговорити завжди є про що.
З пропозицій - можна було б зробити футболки з ФоРуМівським лого для реклами та системи опізнавання ;). Потрібен дизайнер і людина, яка могла б централізовано їх виготовити (думаю такі тут є :))

Думаю будуть ще якісь цікаві пропозиції.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2006 у 13:34


Ну а для чого форум Спорт якщо там сидять пару людей і цитують інші сайти? як писалося форум для міста, а не споривний форум чи форум автолюбителів. задавши тут пару питань про авто я не отримав відповідей - аж поки не перейшов на львівський тюнінг форум де мені все розяснили. То для чого такий ціли йрозділ??? якщо будуть питання про авто а бо про дорогу можна десь його просто в загальному сформувати тай все.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2006 у 13:37


"ФоРуМ має специфіку - це місто Львів."
Я перепрошую але вкажіть мені наприклад з усього "СЬОГОДНІШНЬОГО" хоч одне що стосується міста львова.
Форум втратив вже свою чижнність та початковість.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2006 у 14:00


бережіться одного... розрекламувавши форум він може спопситися (якщо таке слово можна вжити) ( це я про футболки)... хоча ідея як така досить продуктивна. особливо оригінальна як на форум, не дуже бачив щоб інтернет-портали себе так рекламували...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2006 у 14:09


Структурувати і перелопатити форум - це звичайно буде зручно потім, але , на мою скромну думку, це не вирішальне у зацікавленні форумом...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-5-2006 у 15:07


Цитата:
Форум втратив вже свою чижнність та початковість

Можливо так. Але тоді варто подумати чому? Очевидно, що під впливом користувачів.
Цікавіше було б читати не критику, а конструктивну критику, з пропозиціями по покращенню.
Ще мені особисто хотілося б, щоб на ФоРуМі була потужна афіша (дуже часто дізнаюся про концерти і інші заходи вже після того як вони відбулися), але це не так просто, оскільки поребує великих ресурсів (в першу чергу людських)
Відносно спорту - коли створювався цей розділ, сайту Карпат не існувало, тому обговорення велися тут.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 18-5-2006 у 17:20


Форум не вмирає. Це просто черговий застій і все. Скоро все знов стане добре. Я впевнений у цьому. Бракне подій



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-5-2006 у 17:25


Як на мене, незадоволення ФоРуМом цілком може мати місце. Тим паче, можуть бути претезії до рівня дописів. Але арґументи все-таки слід добирати ретельніше.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
всі статі які обговорюються взяті з інших сайтів - питання для чого їх тут копіювати і тим самим "засмічувати" форум. Наприклад це стосується спорту (ЧС-2006)

для чого форум Спорт якщо там сидять пару людей і цитують інші сайти?

як на мене попросити не копіювати статі з інших форумів (якщо це не є необхідністю) чи сайтів, або ж просто давати зсилку, або ж взагалі не започатковувати цю тему. Тобто тема - опис статі з іншого сайту. Нудно це читати тим більше якщо я вже читав…

Оскільки я іноді буваю на форумі Спорт, звинувачення п. Дем’яна видались мені трохи сумнівними, і я провів експрес-аналіз 3 спортивних тем, які відвідувалися сьогодні (зокрема і згаданий ЧС-06, а також Єврокубки і Формулу-1), по 2 останні сторінки – цілком досить. Результат: із приблизно 120 повідомлень 2 (прописом: два) є передруком (повним чи частковим) із сайту Чемпіон, 13 містять лінки (ясно дєло, що ж у цьому поганого – і думка обґрунтована посиланням, і текст скорочено), а більше 100 (85%) – ні посилань, ні копіювань, виключно власні думки. До того ж назви тем (повторюю: Футбол. ЧС-2006, Єврокубки 05/06, Формула-1. Обговорення) навряд чи можна назвати «описом статті з іншого сайту». Аналіз першого повідомлення кожного із цих тредів свідчить, швидше, про подієву причину: настав час – почали обговорювати.
Так я нє поняв, у чом претензія?
Цитата:
Можливо зробити кнопку по виводу всіх тем (фільтр), в яких були зміни з мого останього візиту. Щоб я не бігав і не шукав де хтось щось дописав два дні тому

Тут, знову як на мене, на ФоРуМі орґанізовано краще. Крайня ліва колонка вказує були чи ні повідомлення після того, як ви востаннє зліняли. Якщо зайти не на «Сьогодні», а власне на «Форум Рідного Міста», то легко відстежити картину по всіх форумах, а клікнувши на якомусь із них – по його темах. Теж біном Ньютона. Чому це краще? А раптом «свіженька» темка мені нагадає про якусь іншу, не оновлену за час моєї відсутності? При наявності фільтра таке неможливо.
Єдине, що мені муляє, що розвелось достобіса «блатних» тредів, на деяких з котрих люди вже більше року не заходили, а вони все нагорі. То, може, ввести якісь часові межи для ознаки першочерговості?
Ну і я теж за, аби окремо виставляти теми не за добу, а певну кількість останніх. Що таке - доба? А, приміром, на вихідних людей ходить менше, тем заторкується менше, натомість, багато-хто в понеділок зранку не проти дізнатись, що тут було в суботу, а то й у п'ятгницю ввечері.

Цитата:
задавши тут пару питань про авто я не отримав відповідей - аж поки не перейшов на львівський тюнінг форум де мені все розяснили.

якщо мене цікавить форум по спорту - я зайду туди, про машини - зайду туди і там буду спілкуватися

Форум Рідного Міста – це не блог і не вортал, як я вже встиг зрозуміти :lol:. Не відаю, можливо, коли Андрій Пелещишин лише створював проект, то сподівався, що по всіх (чи багатьох) напрямках тут будуть чи не одкровення, але, певно, більше так не вважає. Цілком логічно, що багатофункціональний (а точніше, позафункціональний) форум більше схожий на кухонні посиденьки, і навряд чи від більшості дописів на ньому слід очикувати глибини рівня нобелівських (пулітцерівських) лавреатів. Це популярні обговорення в усіх значеннях цього слова (зокрема, populus - загальнонародні, а не спеціалізовані). Особисто я ФоРуМ так і сприймаю. Мало ймовірно, що коли-небудь обговорюватиму тут фахові тонкощі та ще і з відповідниму доказовими вимогами. Хіба що зустріну людину, яка займається такими самими речами. Але й тоді ми швидше спілкуватимемось приватно.
Хоча, це, звісно, загальна картина, яка не означає, що раптом випадково не може трапити якась перлина. Хто проти? Просто слід усвідомлювати, що то не є закономірність.

Тут доречна інша аналогія – система охорони здоров’я. Якщо у людини якісь великі проблеми, вона йде до вузького спеціаліста, але в більшості випадків обходиться послугами дільничого (сімейного) лікаря. Він не є професором, не вміє ампутувати вуха і вставляти зуби, а про тонкощі психіатрії я просто мовчу. Але він знає всього і потроху, тобто є лікар-populus. Зауважте, нікому в цивілізованному світі не спадає на думку позбавитись огрому сімейних лікарів і залишити самих точечних спеців.

Про заскладну реєстрацію і «дивні» на думку спільноти бани певний час тому мали місце досить бурні дебати. Посилань не даю (аби не було звинувачень, що все загажено лінками :P, шукайте самостійно). Мета цього, певно, відтяти «кого попало». Ідея хороша, реалізація, ІМГО, не завжди була на рівні. Але то вже таке.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-5-2006 у 19:36


По-перше, хочу подякувати форумчанам за небайдужість до Форуму та бажання бачити його розвиток. Мені приємно, що учасники Форуму так активно обговорюють проблеми та перспективи розвитку та висловлюють свою стурбованість.

По-друге, відзначу, що в темі прозвучало ряд цікавих думок та порад, над якими ми обовязково працюватимемо. Однозначно, потрібна сторінка нових повідомлень користувача. На жаль, двигун форуму чомусь такої сторінки не передбачає, тому доведеться зробити її самим.

По-третє, хочу відзначити, що допис який я планував власне зробити, зробив за мене Dmy. Форум є місцем "людського" (кухонного у термінах Dmy) спілкування, що значить у першу чергу - що тут обговорюються різні теми, обговорюються з огляду на можливу відмінність у кваліфікації дописувачів. Проте, це не зменшує ваги такого обговорення, навпаки - наближає тематику до людей.

Ще один момент. На жаль обговорення з такою "гострою" назвою дещо негативно відбивається і на самому Форумі. Так наприклад, ми планували найближчим часом пару напівекспериментальних нововведень (у першу чергу з дослідницькою метою). А тепер я вже боюся їх вводити, бо це може бути сприйнято як "спроби негайної реанімації форуму" :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 18-5-2006 у 22:07


Моя суб'єктивна думка - таки справді щось змінилося. Ми якось перестали бути цікавими одне одному.
Ось написала недавно в тій гілці, що "Віршик-2". Жодної реакції. Напишу знову - і знову буду проігнорована. Зрештою, й сама не відповідаю на те, що пишуть інші.
Розділ, в якому велися просто "балачки", відійшов на другий план.
Мабуть, всі втомилися... :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-5-2006 у 22:37


Знаєте, я тут знов повз форум проходив ;) Ну хто мене пам`ятає, той згадає що приблизно такі самі теми я також заводив і відстоював свою думку доволі категорично.
Мені здавалось - ось, нам (я, Наталка, Назар, Фішка, Одарка, ще кільком "активістам") стає все меньше цікаво, ми йдемо з форуму, він вмирає...

А тепер мені так не здається. Не вмирає - просто змінюється. Йдуть одні активні (хто зовсім, хтось в пасив переходить, як я), приходять інші. Змінюються, теми, межа довіри, тематика, настрої... Колись взагалі найбільш відвідуваними на форумі були теми Доброго вечора і Інтелектуальна забавка на форумі. Був навіть якийсь творчій підхід колись до повідомлень... Назар, пригадується, перед тим як стати почесним академіком, повидаляв десяток-два неважливих повідомлень... Але з часом це діло заглухло, залишивши по собі лише відповідну статистику. Ну і не страшно я вам скажу. Прийдуть інші і будуть писати про футбол чи хокей на траві і їм буде цікаво. Не переймайтеся тим - то життя, все змінюється.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-5-2006 у 23:51


Глобально, але не коріннево.
Дякую за мою згадку, разом з такими патріархами як Фіш та Наталка, ще можна згадати Чарівника та Круціфукса, але, гадаю розвиток форуму таки спричинений проблемною тематикою, тобто у наші часи це були здебільшого питання культури, зараз все перейшло на спорт, ось в чому відмінність дописів.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-5-2006 у 06:47


...іринко, просто ті, хто дійсно були цікавими один одному, перезнайомилися і перейшли на спілкування на іншому рівні.. а новачків бракує, особливо наглих, бо нагліти тре поступово, а щось ніякого поступу нема :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-5-2006 у 10:52


Пане Пелещишине, а що за нововведення мались на увазі з Вашого боку? мене ваш пост заінтригував... може, принаймні, привідкриєте карти...? скажете?..

по-друге... не вважаю слово і поняття "реанімація" як щось негативне чи неварте і чого треба боятися, "бо не сприймуть" ;)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-5-2006 у 11:14


Я особисто не вважаю, що форум дійсно помирає... Згоджуюся із думками висловленими вище, що форум просто змінюється. При чому в цій зміні немає кращого і гіршого боку, він просто стає іншим. Якщо раніше домінували політичні гілки, то з часом домінуючу позицію зайняли гілки про мистецтво і кульиуру, а зараз спорт і техніка... Форум змінився, а значить і змінилися основні дописувачі.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-5-2006 у 12:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...іринко, просто ті, хто дійсно були цікавими один одному, перезнайомилися і перейшли на спілкування на іншому рівні.. а новачків бракує, особливо наглих, бо нагліти тре поступово, а щось ніякого поступу нема :-((


погоджуюсь.
тут зібралось два три компютерщика, два три спортсмена два три автомібліста - ось і говорять між собою. На таких спеціалізованих форумах значно цікавіше обговорювати заводити нові знайомства, тай толку більше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 19-5-2006 у 12:48


От дійсно "живий" форум - це sql.ru, там що не день то нова суперечка, порівнюють "градуси і чемодани", невже й нам таке треба ?

Добре що є спеціалізовані гілки, там фахівці свого кола крутяться, не потребують лопатити всі теми заради пошуку цікавих на їх думку постів.

А стосовно можливих доробок - то певно всім не вгодиш. Мені от як програмеру теж руки чешуться, але що я маю до розробників форуму :saint:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 19-5-2006 у 13:12


ІМНО, все зводиться до (с) "Нє надо мєня агітіровать за совєтскую власть, я уже сагітірованний":baddevil: Для того, щоб була ДИСКУСІЯ необхідні щоб у форум'ян були РІЗНІ думки.
На жаль, були прецеденти, коли ІНАКОМИСЛЯЧІ банилися одразу, мало не після першого допису:(




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4516
Реклама: