Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Чому вмирає форум
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 20-5-2006 у 00:38


Згідний з Ханором. Неодноразово помічав теми типу "Концерт Такого Такоготенка" і всі пости - було мегасупер, все на 5 з плюсом, все ідеально, жодного мінуса ніби і не було, аж диво брало..

На рахунок банів не в курсі...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-5-2006 у 21:00


Все в житті міняється.
Я раніше писав дуже активно, але роботу мав таку, цілий день перед комп'ютером сидів за державні гроші :)
Останнім часом з цієї роботи я пішов, бо давно її переріс, тепер сам собі директор, тому якщо вдається годинку в тиждень в інтернеті посидіти "для себе", то це вже добре.
Ще причина, її вже називали - перезнайомились особисто, перейшли на інший рівень спілкування. Наприклад, з Наталкою, Ніною, Олексієм мені цікавіше і приємніше побачитись та поспілкуватись вживу, ніж віртуально. Думаю, для багатьох так.
А от з новими форумцями важко. Андрій вперто відстоює свою позицію щодо потужної фільтрації доступу новаків, і багато з чим в цій позиції я погоджуюсь, але все ж таки це є однією з основних причин певного сповільнення в розвитку. Дивлюся на інші форуми, де іноді буваю - декілька місяців пропустиш і уже велика кількість нових активних дописувачів, старі ж або відійшли, або в тіні...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 22-5-2006 у 11:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Андрій вперто відстоює свою позицію щодо потужної фільтрації доступу новаків...

А в чому це виявляється? У принципі, я якоюсь мірою теж людина досить нова тут, але жодних обмежень на собі не відчувала ніколи. Тому тут радше не від власників форуму залежить, а від самих учасників: форум досить серйозний, не кожна людина, раз сюди потрапивши, зможе залишитися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 22-5-2006 у 11:53


В Андрія досить великі вимоги до іменування користувачів - це те, з чим принаймі я стикнувся при реєстрації :cool:.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

thumbup.gif написано 6-9-2006 у 09:25


Ні, не помирає форум! Хто присутній зверніть увагу, яка купа народу зараз зібралась! Давненько такого не бачив о цій порі! ;)



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 6-9-2006 у 11:29


Форум завжди пригальмовує на період відпусток та свят.... Так виглядає, що більшість учасників пишуть з роботи. Я сам ціле літо нічого не писав, просто не мав свіжих ідей для нових тем, а ті, які пропонувалися мені були не надто цікавими.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-8-2007 у 12:15


мда....історія повертається. Я нарахував з 10 учасників які підтримують форум і більше нічого нема.....нема нових цікавих тем для обговорення...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlotsk
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 23-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2007 у 13:02


Деякі гілки форму не мають перспективи, наприклад футбол цікавіше обговорити на спеціалізованих форумах, де більше народу який "в темі". Зате інші теми - цілком доречні і будуть обговорюватися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-8-2007 у 13:23


Ну не знаю. Гілка включає не лише футбол, а й інші види спорту. Скоро Євро.
Мені мало які футбольні гостьові подобаються, бо там запросто можуть обкласти матом, там тусується багато підлітків.
А відносно кількості дописувачів, то так складається, що завжди є "актив" і є читачі.
Замість писати тут - піднімайте нові теми! :)

p.s. Літо завжди мертвувата пора :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-8-2007 у 13:25


Ну але обговорити фактично нема з ким. Виходить пишу сам для себе а якщо в темі тільки 3-4 учасника пишуть просто не цікаво стає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 31-8-2007 у 11:21


А я деколи сама для себе пишу, потім перечитую і мені цікаво:) Думка промовлена вголос - вилетіла і все, а тут перегодом і з іншим вже настроєм можна знову побачити, "почути" свою думку, яка була висловлена під впливом певного настрою чи емоцій:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 31-8-2007 у 11:25


Як для літа, так навіть незвично людно на форумі :) Мені пригадується літо, здається, 2003 чи 2004 року, коли тут сиділо не більше 3 людей взагалі.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 3-9-2007 у 21:21


... а я думаю: чого на форумі так тихо? :o а то так має бути вліті :D
а взагалі-то спочатку форум мені здався занадто серйозно-пафосно-інтелектуальним аж до скреготу зубів...
але нічого - я знайшла чим розважитися - в хорошому розумінні цього слова :saint:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-9-2007 у 21:29


Моя думка - форум не вмирає, він стає іншим. Змінюється водночас зі зміною складу дописувачів. Якось на ньому стало незатишно, поменшало доброзичливості. :-) Спостерігаю це не вперше: коли дискутують люди розумні, але амбітні, тема неодмінно скочується до рівня "сам/сама такий/така". :-) Мені, наприклад, цього вистачає "в реалі", а тому ще й тут нариватися не наважуюся. :-)
Ну і шкода, що загальмувала гілка "творчість, роздуми". Але може осінь ще нас надихне, як гадаєте? :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-9-2007 у 21:42


Не пишіть цей некролог, а візьміть і надихніть :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-9-2007 у 21:49


2 сумна
Власне, Ваші вірші тоді вражали дуже сильно. У мене деякі окремо навіть виписані.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-9-2007 у 21:58


Ох, хлопці, як же я вам вдячна! :-) Олексію, ну чому Ви не сказали мені цього раніше?! :-)) Я ж вирішила, що воно ніц не варте, і покинула... :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 2-12-2007 у 00:14


Поки на Форумі не можна було писати, зайнявся переглядом тем і тепер дуже хочу заперечити Дем' яну. На спеціалізованих форумах справді більше можливостей поспілкуватися на улюблену тему і отримати фахову відповідь, але це зовсім не скасовує потребу у форумах загальних. Я, наприклад, цікавлюся й історією, і релігією, і футболом, і політикою, і радіомовленням... Зареєструватися на 10 спеціальних форумах і на всі писати у мене не вистачить ані сил, ані вільного часу. А такі форуми, як "рідний", дозволяють знайти цікавих співрозмовників на РІЗНІ теми. Скажімо, мене цілком задовольняють наші футбольні дискусії і спецфорум мені не потрібен:) Якщо ж мені потрібна буде якась специфічна інформація, скажімо, про радіо, я, звісно, зайду на спецсайти. Щодо новаків, то зареєструватися тут, справді не просто (у мене самого були проблеми), але якщо є справжнє бажання, то все можна вирішити. Мене дивує інше. У списку користувачів багато людей, які давно зареєструвалися, але досі не написали жодного допису! Навіщо вони тоді реєструвалися?!:o Люди, озовіться! Форум справді потребує свіжої крові і нас цікавить ваша думка! А взагалі форум не помер! Форум жив, живе і житиме!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-2-2008 у 13:55


Та ні форум таки вимирає....просто не цікаво читати відгуки одних і тих же людей...я вже приблизно знаю їх їх погляди..нового нема і нема нічого цікавого.
Ті люди які приходили протримувалися місяць активно писали і все....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-2-2008 у 14:03


Не думаю, що ми обговорили все на світі, та й новини є постійно якісь.
З такою логікою з родиною і друзями таокж нема про що поговорити... :rolleyes:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-2-2008 у 14:37


А так воно і є...
завжди треба прагнути змін, іноді треба і піти з друзями від жінки на пиво без неї і вона може йти сама....і відпочити треба іноді один від одного.
Те що кажуть що це не любов тоді і т.д. цене правда. Це всеодно що ви б все життя дивилися одне і теж кіно.
Тому і на форумі стає не цікаво читати одні і ті ж думки...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-2-2008 у 14:55


Дем'яне, та Ви б перестали лити сльози і краще б підказали цей форум якимось новим цікавим співрозмовникам!;) Я, наприклад, роблю саме так. Для мене головною на форумі є гілка, у якій обговорюються програми Олі Смоляр. І якщо я десь в інеті зустрічаю співрозмовника, якого ці програми цікавлять- я одразу розповідаю йому про форум і, в разі потреби, ще й допомагаю зареєструватися (процедура справді заскладна:( ). Зокрема Серж Петренко і Олег Трепаков стали форумцями саме з моєю допомогою.:sing: І людям допомогти приємно і тема пожвавлюється. Походіть і Ви спортивними форумами, пошукайте там цікавих співрозмовників, що можуть висловлюватися без мату, і долучить їх до нашого спілкування. Це буде значно корисніше, ніж бідкатися постійно.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-2-2008 у 15:23


а я затягував багатьом не подобається форум бо це є дубляж інтернет ресурсів причому матеріал дубліється і є пару думок одних і тих людей.
А ще чогьс багатьом здається що тут сидять "дуже розумні люди - заучки" це так казала не одна людина. Спілкуватися з такими кажуть не хочуть бо не цікаво:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-2-2008 у 15:32


Цитата:
А ще чогьс багатьом здається що тут сидять "дуже розумні люди - заучки" це так казала не одна людина. Спілкуватися з такими кажуть не хочуть бо не цікаво:)

І тобі весь цей час було нецікаво?

Відносно дубляжу. Часом новини копіпастяться, але швидше не з метою "просвітити", а обговорити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-2-2008 у 15:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan

А ще чогьс багатьом здається що тут сидять "дуже розумні люди - заучки" це так казала не одна людина. Спілкуватися з такими кажуть не хочуть бо не цікаво:).
Розумію. У нас тут не матюкаються і не поливають одне одного брудом. Звичайно, це дуже нудно:D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4516
Реклама: